User Tag List

Sayfa 13/27 İlkİlk ... 3111213141523 ... SonSon
496 sonuçtan 229 ile 247 arası

Konu: Robot süpürge kullanan var mı?

muratburunce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sezgin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam 1 urun icin verdigin bilgilerde hata var. oda oda ayirma ozelligi yok bu cihazin. Sadece zone clean yaptirabilirsin. Ek olarak uzun perde altlarina radar sensorlu cihazlar giriyor. Tabi kalin fon perde seklinde ve yere tamamen sifira sifir degilse.

Soruyu soran arkadasa tavsiyem iki urune de bakmaman. Direkt olarak bakacagini urun Vacuum Cleaner. Bi ara 5000 e kadar cikmisto fiyatlari ama son 1 haftadir heryerde 3000 bandina geldi.
    şuan 4.5 bandında max 3 binlik bakıyorum çok aşıyor bütçeyi o modelde
    •06 E 6577 - MAT BRAVO • / •06 ZOF 96 - CORSA GSİ • / •06 ZUZ 87 - 1.6 İES • / •06 JR 124 - F7R • / • 35 CSE 57 - İNTEGRA • / • 42 CNE 94 - VW Polo • / •34 ZR 3191 - Seat Cordoba •

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Lan bütün millet tembel, sarmış bu aletlere. Bizim eve haftada 1 gün temizlikçi geliyor. Evde kedi var. Gündelikçi haftaiçi geliyor. Haftasonuda hanımla ben dalıyoruz phlips maraton ile. En fazla yarım saat sürüyor bütün evi süpürmek ki yatağı bile süpürüyoruz çarşafı kaldırıp. Abicim en fazla 30 dakika yaw. Kedi olmasına rağmen öyle aman aman bişey çıkmıyor. Ben haftada 30 dakikada o parayı kazanmıyorum. Gidin sağlam kaliteli bir süpürge alın yıllarca kullanın. Bu tip aletler bir de sürekli batarya sorunu çıkartıyor. 2 senede batarya mort.1 sene sonra batarya kapasitesi düşmeye başladığı için temizleme etkisi de azalmaya başlıyor. Yurt dışında Amerikada falan yaşasam alayım 500 dolar para verip ama burası için çok lüks o fiyatlar.
    IN BOOST WE TRUST

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kelalper Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lan bütün millet tembel, sarmış bu aletlere. Bizim eve haftada 1 gün temizlikçi geliyor. Evde kedi var. Gündelikçi haftaiçi geliyor. Haftasonuda hanımla ben dalıyoruz phlips maraton ile. En fazla yarım saat sürüyor bütün evi süpürmek ki yatağı bile süpürüyoruz çarşafı kaldırıp. Abicim en fazla 30 dakika yaw. Kedi olmasına rağmen öyle aman aman bişey çıkmıyor. Ben haftada 30 dakikada o parayı kazanmıyorum. Gidin sağlam kaliteli bir süpürge alın yıllarca kullanın. Bu tip aletler bir de sürekli batarya sorunu çıkartıyor. 2 senede batarya mort.1 sene sonra batarya kapasitesi düşmeye başladığı için temizleme etkisi de azalmaya başlıyor. Yurt dışında Amerikada falan yaşasam alayım 500 dolar para verip ama burası için çok lüks o fiyatlar.
    abi ufak bir hesapla temizlikçi gündeliğine 150 lira alsa ayda 600 lira yapar 1 senede 7200 lira bence bu daha lüx bir para benim bütçeme göre
    •06 E 6577 - MAT BRAVO • / •06 ZOF 96 - CORSA GSİ • / •06 ZUZ 87 - 1.6 İES • / •06 JR 124 - F7R • / • 35 CSE 57 - İNTEGRA • / • 42 CNE 94 - VW Polo • / •34 ZR 3191 - Seat Cordoba •

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gündelikçi sadece ev süpürmüyor. Bütün camlar siliniyor çamaşır sepeti doluysa makineye atıp yıkatıp asıyor. Ütülenecekleri ütülüyor. Yatak takımını değiştiriyor. 2 Ayda 1 perdeleri indirip yıkayıp ütüleyip takıyor. Daha dünya kadar iş yapıyor. Sadece evi süpürüp silmeye 200 lira vermem. Kimse vermez. Bizimki süpürürken avin altını üstüne getiriyor zaten. Herkül gibi koca kanepeyi dikiyor havaya. Evde olmak istemezsin . Ben zaten şehirdışındayım. Hanımda hobi odasına girip çıkmıyor o gün.
    IN BOOST WE TRUST

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gündelikçi sadece ev süpürmüyor. Bütün camlar siliniyor çamaşır sepeti doluysa makineye atıp yıkatıp asıyor. Ütülenecekleri ütülüyor. Yatak takımını değiştiriyor. 2 Ayda 1 perdeleri indirip yıkayıp ütüleyip takıyor. Daha dünya kadar iş yapıyor. Sadece evi süpürüp silmeye 200 lira vermem. Kimse vermez. Bizimki süpürürken avin altını üstüne getiriyor zaten. Herkül gibi koca kanepeyi dikiyor havaya. Evde olmak istemezsin . Ben zaten şehirdışındayım. Hanımda hobi odasına girip çıkmıyor o gün.
    anladım abi benim hanım çalışmıyor ev hanımı ondan dolayı o işler zaten ister istemez onda buda yardımcı gibi olsun diye düşünüyoruz 2de çocuk olunca sürekli ortalık pis oluyor ellerinde yiyeceklerin kırıntısını döküyolar sürekli sağa sola bazen görüyoruz bazen gözümüzdan kaçıyor arada çıksın ufaktan odayı süpürsün yeter bize ztn sürekli hergün hergün çalıştırmayı düşünmüyoruz 2-3 güne bir çıksın en azından oturduğumuz odayı süpürsün çocukların kırıntıları temizlesin

Kadyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı muratburunce Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    trendyolda da baya memnun olan var yazılım sıkıntı şikayeti olmamış 6000'ne yakın yorum var nerdeyse proda %90lık kesim memnun gibi
    Satıcılar farklıdır illaki bakmak lazım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Kadyr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Satıcılar farklıdır illaki bakmak lazım
    olabilir aynen şikayet var üzerinden bakayım bide gerçi herkese aynı sıkıntı denk gelecek değil ama kronik bi sıkıntı varmı bakayım iyice

Sezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı individual Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1.üründeki haritalama eklediğim resimdeki gibi değilmi ?

Yok hocam teyzem kullanıyor aynısını sadece zone clean ıle alan temızletebılıyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Xiaomi Mi Robot Vacuum Kablosuz Robot Supurge Global Versiyon, Beyaz: Amazon.com.tr

bahsettiğim alet bu. dün 2.856 tl idi bugun 3500 olmuş.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı individual Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1.üründeki haritalama eklediğim resimdeki gibi değilmi ?

Yok hocam teyzem kullanıyor aynısını sadece zone clean ıle alan temızletebılıyor.
    Düzeltme : Pro modeliymiş bu, masaüstü pcden girince farkettim. Dediğiniz gibi bu alet oda oda temızlık yapabılıyor. Harita kayıt ozelligi var cunku. Ben duz v1 diye bakmıştım ürüne ama değilmiş.

Mert- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    https://www.trendyol.com/viomi/se-va...YaAnSREALw_wcB

Viominin yeni ürünü, fiyat olarak uygun kalıyor diğerlerine göre. 2 haftadır kullanıyoruz çok memnunuz. Viomi V2 pro ile karşılaştırabilirsiniz. hemen hemen aynı özelliklere sahip.

_opeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yarın gelecek evden kovuldum mesela

individual - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Düzeltme : Pro modeliymiş bu, masaüstü pcden girince farkettim. Dediğiniz gibi bu alet oda oda temızlık yapabılıyor. Harita kayıt ozelligi var cunku. Ben duz v1 diye bakmıştım ürüne ama değilmiş.
    Bende ilk şaşırdım dedim yanlış model içinmi yazdım diye

sağolsun xiaomi süpürgenin bir sürü modeli var.almaya kaltığınızda kafa karıştırması çok normal.

Ben 1 ay araştırma yaptım.Sipariş verirkende inşallah yanlış ürün gelmez diye dua etmiştim.

Bu perde olayındada perdeler çok uzun ise ve kalınsa radarlı olan onu duvar gibi algıladı.Evlerdeki perdelere göre değişiklik gösterir belki.

Ben diğer süpürgeden aldım.
    Seat IBIZA FR

emresener - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Roborock ürün almanızı tavsiye ederim.
    s5 biraz pahalı ama ben 1 yıldır kullanıyorum evde 2 tane kedi var hergün eve gitmeden çalıştırıyoruz gittiğimizde yerler tertemiz yarımsaatlik süpürme olayımız olmuyor zamandan tasarruf.
    cutoof perde altınada giriyor boyu bi tık yüksek olduğu için.
    koltukların ayakları 10cm idi 12cm ile değiştirdim sürtmede yaptığı yok. f/p açısından en iyileri diyebilirim. pili 5000mah idi yanılmıyorsam.

CloudGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    abi ne yapıp ne edip alın şu aletten.
    bizim evde acaip toz problemi vardı , bu alet çözdü sağolsun.
    @kelalper ' i dinlemeyin

bugün güzel bi süpürge almak zaten 2K para , 3K para verip süpürge peşinde gezmemek daha mantıklı
    biz denyoluk yapıp siyahını aldık 100 tl ucuz diye ;
    https://www.trendyol.com/xiaomi/miji...pas-p-36502434
    aletin kendide çok tozlanıyor , siz beyaz alın...

linkteki alette oda oda temizleme seçeneği var.
    ama bence mop kısmı gereksiz.
    silmesi biraz tatava.

bunun mopsuzuda vardı ne olduysa satılmıyor artık.

ama temizlik işini kökten çözmüyor tabi , alet sonuşta kapı arkaları gibi sote yerleri süpürmüyor.
    ama her hafta süpürüp sildiğimiz evi bu alet sayesinde 3 haftada bir silip süpürür olduk..
    médiocrité partout

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı johnie Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım geçen hafta bunu Amerika'dan aldı.
    Manuel olarak telefondan joystick ile kontrol edebiliyorsunuz.
    Biraz tuzlu ama xiaomi yi falan tokatlıyor bu ürün.
    Amazon.com.tr : roborock s5
    Hocam Roborock zaten Xiaomi markasina ait bir seri

drago - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    43 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hocam Roborock zaten Xiaomi markasina ait bir seri
    Şu an Roborock ve Xiaomi ayrı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı drago Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu an Roborock ve Xiaomi ayrı
    bunu öğrendiğim iyi oldu xiaomi'de aynı kalitedir o zmn Roborock baya tuzlu çünkü

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Turkcell dijital operatör mağazasında 3k ya vacuum mop pro satılıyordu geçtiğimiz hafta. Biz aldık kullanıyoruz. Hanım çok memnun. Mop özelliği çok güzel.

Yazılımda saçmalama olabiliyor. Bu takılmasına, çıkamamasına, ufak objelerin üzerinde geçerken yönünün değişmesine vs bağlı. Çözümü de buldum. Elle dock un önüne götürüyorum eve git diyorum. Gidiyor ve haritada yerini güncelliyor. Sorun gidiyor.

Sağda solda çorap poşet oyuncak vs varsa büyük sıkıntı. Sandalyeler sıkıntı. Süpürmüyorsunuz ama bunları tek tek kaldırmak zorunda kalıyorsunuz. Hazırlıklı olun.

Ben her hafta dinleneceğim vakitte 3-5 saat temizlik yapmak istemiyordum bu sayede kurtuldum. Hanımın başında 2 de çocuk varsa ve istiyorsa alın zaten.
    "...Bilgisiz kimseler onlara söz söyleyince "Selam" der geçerler."

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler