User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
29 sonuçtan 20 ile 29 arası

Konu: Mobilya Tavsiyesi Gerekli ( Yatak Odası )

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Seven7 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun şimdiden.
    Herkes çok övüyor İnegöl’ü ama maalesef biraz balon. Zaten belirli bütçeye göre hemen hemen hepsinde aynı model aynı kumaş var. Fiyatlar da İstanbul’a göre neredeyse aynı. Gidip gelmeye değmiyor.
    Teşekkür ederim, sağolun. Yorumlar da bu şekilde oldu genelde sanırım istanbuldan çözeceğiz bu işi.

onn_dear - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tasarımı güzel modern ancak öğrenci evi için ideal olabilir. Normal aile kullanımı için fiyat oranında kaliteye sahip yani çok kaliteli değil. Yazlık için L koltuk bakmıştım sanki az sert otursan kırılacak izlenimi verdi, gidip Bellona dan almıştım kaya gibi.
    History;
    1.6 GLI corolla / 1.6 IES civic / 1.4 IS civic/ 1.6 TDCI focus2 / 1.6 TDCI focus3 / 1.2 TSI Golf7 / 1.4 TSI Leon FR / Arona 1.0 EcoTSI DSG FR / 1.6TDI DSG B8 Passat

Kadyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ladin mobilya var pek duyulmasada komşu esnaf olarak malzemeleri biliyorum Ürünleri gayet sağlam

Mutlu Değerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yatak odası değil lakin Salondaki köşe takımını Vivenseden aldım gayette güzel, sorunsuz şekilde kullanıyoruz. Showroom'dan aldık çok ta ilgililerdi. Başka başka markalara veya bölge esnaflarına da gitmiştik, ne ilgi var ne bilgi, ne de kaliteli işçilik, hemde pahalılardı.

İnsanları, yalan söylediklerini anlayacak kadar tanımak istemiyorum.

207_TR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hepinize teşekkür ederim.

Yatak odası şuan güncel eşyalarımı almayacak boyutta.

Hem sığmadığı için hem 8-9 yıllık olduğu için hadi değiştirelim dedik

Tanıdık kaliteli bir marangozla anlaştık. İyi malzemeler seçtik.
    Şubat 1 de anlaştık. 1 Mayıs ta taşınacağız . Hazırlayamadı. Araya iş almış.

Kızdık iptal ettik. Ödememizi de geri verecek.

Vivenseyi reklamlarda vs biliyoruz.

Mağazasına gittik. Görüntü hoş ama tok değil ürünler.

Sizin yorumlarınızda etken oldu vazgeçtik.

İstikbal den aldık bugün.

4X4 lük marka kalite olmasa da yılların İstikbal'i .

Ama taşınma dediğin zaman masraf bitmiyor arkadaş.

Şimdi sırada kurutmalı çamaşır makinesi var

Alıntı HaKo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    vivense marka değil aynı trendyol n11 gibi pazar yeri açmış aracı bir kurumdur. dikkatli seçmen lazım iyi malda var kötüsüde.
    Alıntı yıldırımbyzt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet başka üretici malları satıyor ama kendi mağazasında ve internet sitesinde vivense collection ürünler kendi ürünleri (güya). Bir arkadaşım aile evine piyasadan daha uygun diye bir oturma takımı aldı çok tel maşa birşey çıktı eğer imkan varsa satış mağazalarını ziyaret ederek daha doğru bir karar verilebilir
    Tasarımları, modelleri ne kadar güzelse, kalitesi de bir o kadar kötü.
    Uzun vadeli ürünler olduğunu düşünmüyorum. İki lira daha verip daha kaliteli bir şeyler alırdım yerinizde olsam.

Gerçi diğer tüm firmalar minimum 30gün süre veriyorlar, önümüzdeki haftaya yetişmesi zor.
    Alıntı cookies Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mobilya işi biraz sıkıntı bu dönemde.. Siparişinin 2.ayında enza dan koltuk takımı geldi kayınvalideme..
    Kuzen evlenecek yatak odası siparişleri 4.ayında eksik olarak ve nikahından sonra geldi..
    Sipariş alınırken 20-25 iş günü fln diyorlar da yok fabrika korona çıkmış yok vardiya eksikmiş, kayserispor kendi evinde yenilmiş bir sürü bahane öne sürüyorlar..
    Vivense'nin stoğunda yoksa hafta bazlı bir teslimat yapılacağını sanmam..
    Alıntı Grimlord Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vivense oldukça kalitesiz, mağazasına ürün bakmaya gidiyorsunuz, adamlar maalesef showroomda yok, internetten inceleyebilirsiniz diyor Zigon sehpa aldık, daha kurarken yamuldu nerdeyse. Enza yada Kelebek öneririm.
    Alıntı uluckaban Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tasarımları gerçekten çok güzel, bizde mobilyaları alırken detaylı olarak araştırdık, teslimat süreleri ve kaliteyle ilgili çok olumsuz yorum var. Çevremizde de teslimatla ilgili sorun yaşayan arkadaşlarımız olduğu için vazgeçtik.
    Alıntı Okan.A.A Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vivense mobilyayı hiç duymadım izmirde üretim yerleri var sadece onu biliyorum. Yatak odanız küçükse özellikle gardrop sığmıyorsa tavsiyem gömme gardrop yaptırmanız olur. Benimde dolabım sığmamıştı yan odaya koymuştum çocuk olunca dolabı kestirmek zorunda kaldım. Alfemo tavsiye ederim kulanıyorum çok memnunum dolabı kestirmeme rağmen en ufak bi sıkıntısı yok.
    Alıntı Merto Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar inegöldeki mobilyacılar nasıldır? Kısmetse sene sonu evlenmeyi düşünüyoruz. Oturma grubu, yatak odası ve yemek odasına ihtiyacımız olacak.
    Alıntı AliGizda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende evlenme arefesinde gittim, gerçekten onca yolu boşa teptim. Pahalı, ucuz mobilyalar bulunuyor ama fiyatlar İstanbul' dan pahalı gelmişti bana.

Bu konuda eğer ev belli ise çokta büyük değilse Ikea' dan almanı öneririm.
    Alıntı said_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vivense den daha önce TV sehpası, dolap ve sehpa aldım.

TV sehpası ağırlıkla beraber ortadan eğim aldı. ama iş gördü. taşınırken çöpe attım.

Dolabı kendim kullanmıyorum ama en son gördüğümde hala tek parça duruyordu.

Sehpalar ise, inanılmaz dandik ve hafif. sehpanın kendine hayrı yok. çay içerken herkez gerilim yaşıyor yanından geçerken rüzgar eserse devrilir diye.

Bence İkea dan alın geçin. hem ürünler kaliteli hemde bir problem çıktığında muhattabımız var.
    ikeanın kalitesinden emin olamıyorum hep öğrenci işi gibi geliyor bana.
    Valla ben oradan hem sandalye hem de mutfağa masa aldım. 5 yıl oldu, evlenirken aldığım diğer mobilyalar daha kötü durumda
    Hayırlı olsun şimdiden.
    Herkes çok övüyor İnegöl’ü ama maalesef biraz balon. Zaten belirli bütçeye göre hemen hemen hepsinde aynı model aynı kumaş var. Fiyatlar da İstanbul’a göre neredeyse aynı. Gidip gelmeye değmiyor.
    Alıntı individual Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ikea tavsiye ederim bende.
    Alıntı evliya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kiraya verdiğim bir ev için vivense tercih etmiştim, fiyatların uygunluğu nedeniyle. L koltuk, gardırop, sehpa, tv ünitesi, halı, yatak vs aldım. Teslimatlar zamanında geldi, fiyatları da kalitesine göre zaten. 1000 TL'e gardırop satıyorlar. Hem ucuz olsun hem kaliteli olmuyor ne yazık ki. Özellikle ev kiralıksa ucuz gardırop tavsiye ederim çünkü ilerde taşınma durumu olunca verilen paralar çöp oluyor.
    Yasaklar bitince yerinde inceleyelim o zaman.
    Teşekkür ederim, sağolun. Yorumlar da bu şekilde oldu genelde sanırım istanbuldan çözeceğiz bu işi.
    Alıntı onn_dear Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tasarımı güzel modern ancak öğrenci evi için ideal olabilir. Normal aile kullanımı için fiyat oranında kaliteye sahip yani çok kaliteli değil. Yazlık için L koltuk bakmıştım sanki az sert otursan kırılacak izlenimi verdi, gidip Bellona dan almıştım kaya gibi.
    Alıntı Kadyr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ladin mobilya var pek duyulmasada komşu esnaf olarak malzemeleri biliyorum Ürünleri gayet sağlam
    Alıntı Mutlu Değerli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yatak odası değil lakin Salondaki köşe takımını Vivenseden aldım gayette güzel, sorunsuz şekilde kullanıyoruz. Showroom'dan aldık çok ta ilgililerdi. Başka başka markalara veya bölge esnaflarına da gitmiştik, ne ilgi var ne bilgi, ne de kaliteli işçilik, hemde pahalılardı.

Audi A6 C5 Avant 2.0 & Bmw F800S

Kadyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayırlı olsun marangoz işi öyle oluyor süre uzun oluyor. Kurutma olarak çok para vermedim grundig aldım işimi görüyor

-Ata- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayırlı olsun sayfa sonuna gelince vivenseden almadık yazmana adına sevindim ben de vivenseden alışveriş yapıp pişman olanlardanım satış sonrası muhattap bulmak imkansız aracı oldukları için ürünler fiyat/performans mantığında gibi duruyor evet ama bir daha asla alışveriş yapmam çevreme de yaptırmıyorum gerçekten ikea çok daha iyi
    TT CTR
    CUF STI
    LMS RC

207_TR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı HaKo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    vivense marka değil aynı trendyol n11 gibi pazar yeri açmış aracı bir kurumdur. dikkatli seçmen lazım iyi malda var kötüsüde.
    Alıntı yıldırımbyzt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet başka üretici malları satıyor ama kendi mağazasında ve internet sitesinde vivense collection ürünler kendi ürünleri (güya). Bir arkadaşım aile evine piyasadan daha uygun diye bir oturma takımı aldı çok tel maşa birşey çıktı eğer imkan varsa satış mağazalarını ziyaret ederek daha doğru bir karar verilebilir
    Tasarımları, modelleri ne kadar güzelse, kalitesi de bir o kadar kötü.
    Uzun vadeli ürünler olduğunu düşünmüyorum. İki lira daha verip daha kaliteli bir şeyler alırdım yerinizde olsam.

Gerçi diğer tüm firmalar minimum 30gün süre veriyorlar, önümüzdeki haftaya yetişmesi zor.
    Alıntı cookies Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mobilya işi biraz sıkıntı bu dönemde.. Siparişinin 2.ayında enza dan koltuk takımı geldi kayınvalideme..
    Kuzen evlenecek yatak odası siparişleri 4.ayında eksik olarak ve nikahından sonra geldi..
    Sipariş alınırken 20-25 iş günü fln diyorlar da yok fabrika korona çıkmış yok vardiya eksikmiş, kayserispor kendi evinde yenilmiş bir sürü bahane öne sürüyorlar..
    Vivense'nin stoğunda yoksa hafta bazlı bir teslimat yapılacağını sanmam..
    Alıntı Grimlord Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vivense oldukça kalitesiz, mağazasına ürün bakmaya gidiyorsunuz, adamlar maalesef showroomda yok, internetten inceleyebilirsiniz diyor Zigon sehpa aldık, daha kurarken yamuldu nerdeyse. Enza yada Kelebek öneririm.
    Alıntı uluckaban Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tasarımları gerçekten çok güzel, bizde mobilyaları alırken detaylı olarak araştırdık, teslimat süreleri ve kaliteyle ilgili çok olumsuz yorum var. Çevremizde de teslimatla ilgili sorun yaşayan arkadaşlarımız olduğu için vazgeçtik.
    Alıntı Okan.A.A Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vivense mobilyayı hiç duymadım izmirde üretim yerleri var sadece onu biliyorum. Yatak odanız küçükse özellikle gardrop sığmıyorsa tavsiyem gömme gardrop yaptırmanız olur. Benimde dolabım sığmamıştı yan odaya koymuştum çocuk olunca dolabı kestirmek zorunda kaldım. Alfemo tavsiye ederim kulanıyorum çok memnunum dolabı kestirmeme rağmen en ufak bi sıkıntısı yok.
    Arkadaşlar inegöldeki mobilyacılar nasıldır? Kısmetse sene sonu evlenmeyi düşünüyoruz. Oturma grubu, yatak odası ve yemek odasına ihtiyacımız olacak.
    Bende evlenme arefesinde gittim, gerçekten onca yolu boşa teptim. Pahalı, ucuz mobilyalar bulunuyor ama fiyatlar İstanbul' dan pahalı gelmişti bana.

Bu konuda eğer ev belli ise çokta büyük değilse Ikea' dan almanı öneririm.
    Alıntı said_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vivense den daha önce TV sehpası, dolap ve sehpa aldım.

TV sehpası ağırlıkla beraber ortadan eğim aldı. ama iş gördü. taşınırken çöpe attım.

Dolabı kendim kullanmıyorum ama en son gördüğümde hala tek parça duruyordu.

Sehpalar ise, inanılmaz dandik ve hafif. sehpanın kendine hayrı yok. çay içerken herkez gerilim yaşıyor yanından geçerken rüzgar eserse devrilir diye.

Bence İkea dan alın geçin. hem ürünler kaliteli hemde bir problem çıktığında muhattabımız var.
    ikeanın kalitesinden emin olamıyorum hep öğrenci işi gibi geliyor bana.
    Valla ben oradan hem sandalye hem de mutfağa masa aldım. 5 yıl oldu, evlenirken aldığım diğer mobilyalar daha kötü durumda
    Hayırlı olsun şimdiden.
    Alıntı individual Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ikea tavsiye ederim bende.
    Alıntı evliya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kiraya verdiğim bir ev için vivense tercih etmiştim, fiyatların uygunluğu nedeniyle. L koltuk, gardırop, sehpa, tv ünitesi, halı, yatak vs aldım. Teslimatlar zamanında geldi, fiyatları da kalitesine göre zaten. 1000 TL'e gardırop satıyorlar. Hem ucuz olsun hem kaliteli olmuyor ne yazık ki. Özellikle ev kiralıksa ucuz gardırop tavsiye ederim çünkü ilerde taşınma durumu olunca verilen paralar çöp oluyor.
    Yasaklar bitince yerinde inceleyelim o zaman.
    Alıntı onn_dear Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Kadyr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Mutlu Değerli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Alıntı -Ata- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun sayfa sonuna gelince vivenseden almadık yazmana adına sevindim ben de vivenseden alışveriş yapıp pişman olanlardanım satış sonrası muhattap bulmak imkansız aracı oldukları için ürünler fiyat/performans mantığında gibi duruyor evet ama bir daha asla alışveriş yapmam çevreme de yaptırmıyorum gerçekten ikea çok daha iyi
    Mağazasına gittim bugün.

Çok ilgililer. Ürünler görüntüde güzel duruyor.

Üreticisi kim dedim. Bilmiyorlar.

Üreticisinin kim olduğunu bilmiyorsak arıza-sorun durumunda sıkıntı yaşarız dedik. Kalitesi de çok memnun etmedi.
    Audi A6 C5 Avant 2.0 & Bmw F800S

enesy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kurutmalı çamaşır makinesi lazım ise arkadaşım sıfır aldı düğün iptal olunca kullanmadı duruyor Miele olarak.
    Garantisi alınca başlayacak. 8800 TL civarı indirimli mağaza fiyatı 7000 TL ye vericek. İlgilenirseniz arkadaşa yönlendirebilirim.
    Arif Işık - Her Türlü Halı Kilim Travel

said_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    eğer yeriniz varsa, kurutma ayrı çamaşır makinası ayrı alın.

Kurutmalı çamaşır makinaları, kurutma kısmında patates oluyor. Aşırı uzun sürüyor, ve hala nemli kalıyor. ayrıca çıkan tüyü ve havı tutacak bir mekanizması yok, bir süre sonra tıkanmalar oluyor.

Bende evlenince kurutmalı çamaşır mak. aldım arçelik. kurutmayı bir iki denedik vazgeçtik.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler