User Tag List

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
50 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: 2020-2021 Şampiyonu kim olacak?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    40 yılda olmayacak fırsat gelmiş silahla sopayla girer bi şekilde yine alırsın o maçı.
    Ne ruhsuz adamlarmış bu Febe. BJK ayrı mallık zaten
    GS son maçta 6 tane atar alır şampiyonluğu.

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ChuckBartowsKi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sezon ortası BJK 8 puan öndeyken yarış FB-GS arası biter demiştim keza öyle de oldu. Şampiyon GS oldu FB yense idi FB olurdu. BJK maalesef son haftalarda hatta aylarda kazandığı antipatiklik ile zor hatta imkansız çıkamazdı bu düzlükten.
    Bjk ve Sergen Yalçın göz göre göre hakem hatasıyla kazandıkları maçlardan sonra bile hakemleri suçladılar, dün Denizlispor başkanının 3 puan bizim hakkımızdı demesi gibi... Hadi 1-2 maç yalandan isyan ettin de bu kadar antipatiye ne gerek vardı? Bjk yi de Sergen i de çok severim ve gerçekten bu sene bjk olsun isterim, fakat onlar yeterince istemiyor sanırım, haaa bu ortamda bir tane kaybeden var o da kusura bakmasın Ali Koç ve FB dir...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

BAT9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Beşiktaş'ı ve Sergen hocayı tebrik etmek gerekir. Sınırlı kadro ile çok güzel işler yaptılar ve güzel top oynadılar ama bu sınırlı kadroda daha öncesinde şampiyonluğa oynamış çok topçu olmadığından son haftalar takıldılar bence.

Galatasaray'ın hem Fenerbahçe ile hem de Beşiktaş ile puan farkı açıldığında bile Galatasaray şampiyon olur demiştim. Galatasaray yönetiminde ne zaman kaos çıksa istisnasız şampiyon oluyor

Ben Fenerliyim, tamam şanssızlık var mı var son 2 hafta avrupada bile yenilmezlik serisi en fazla olan Sivas maçı şu zamana geliyor, son maçta kümede kalma mücadelesi veren Kayseri ile oynayacaktık bir önemi kalmadı artık
    Şu maç canını dişine takarsın 2 kişilik koşarsın yine de maçı kazanırsın. Yani eminim karagümrük öne geçince teknik ekibin saha içinde haberi olur hiçbiri mi söyleyip topçuları gaza getirmiyor akıl alır gibi değil.
    Ruhsuz ve aidiyet duygusu olmayan topçulara sahibiz diye düşünüyorum.
    Fenerbahçenin bu seneki başarısızlığı direkt yönetime yazar. Erol hoca yanlış tercihti ve bu yanlışın üstünde 30 hafta ısrar ettiler.
    Hakem vs demenin anlamı yok bence büyük takımsan yeri gelecek hakemi de yeneceksin.

Galatasaray böyle bir fırsatı asla tepmez son hafta gerekirse 10 atar yine şampiyon olur

TechTurkey Evrenoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    119 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Bir Fenerbahçe'li olarak Fenerbahçe olmasın diyorum.
    Hatta arttırıyorum;
    Haftaya Beşiktaş ve Galatasaray kaybederse bile Fenerbahçe yine kazanamaz.
    Dün değil, bir önceki maçta söylemiştim haketmiyor bunlar şampiyonluğu diye. Dün de bu söylemimi pekiştirdim.
    Bütün lig boyunca ne yaptıysa yaptın, geçen haftaki maçı da 90+6 da kazandın. Kaldı önünde 2 maç. Al, kurtar kendini.. Hem devre arasında da iyi haberleri almışsın. Ciğerini, kolunu, bacağını bırak o çimlere. Sen bırak, sonra zaten sana kol, bacak, ciğer verecek milyonlarca taraftar var.
    Ama yok. İnanmamışlar.
    İnanmayana da şampiyonluk mampiyonluk yok. Olursun 3. gidersin patates ligine..

barakuda26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Beşiktaşın şansı ve olasılığı daha yüksek şampiyonluk konusunda.

Gönül Galatasaraydan yana

Virüse rağmen güzel mücadele oldu son haftaya kadar.
    Barış

hddsheriff - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Beşiktaşlıyım , bu kadroyla 2. Bile olsak başarı. Haftaya Necip ilk 11 oynarsa GS şampiyon olur.

burkaykalyon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı hddsheriff Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beşiktaşlıyım , bu kadroyla 2. Bile olsak başarı. Haftaya Necip ilk 11 oynarsa GS şampiyon olur.
    Abi senin nezdinde söylemiyorum ama Beşiktaş'lılar bu Necip'ten ne istiyor? Herif dün ilk yarının sonunda formasını yırttı tüm takıma fırçayı çekti. Dün Necip gibi ruhlu bir oyuncumuz olsa Sivas'ı ezerdik.

Yeteneklidir değildir orasını tartışmıyorum ama adam kendini parçalıyor takım için. Sağ bek diyorsun çıkıyor, orta saha diyorsun çıkıyor, sol açık diyorsun çıkıyor oynuyor. Yıllardır gık demedi. Adam Beşiktaş için doğmuş resmen.

Bizim de güya ÖZ EVLADIMIZ Emre, Szalai'yi çıkartıp Gustavo'yu oyuna alıyor. Te Allah'ım ya bak yine aklıma geldi...

B-Devi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı burkaykalyon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi senin nezdinde söylemiyorum ama Beşiktaş'lılar bu Necip'ten ne istiyor? Herif dün ilk yarının sonunda formasını yırttı tüm takıma fırçayı çekti. Dün Necip gibi ruhlu bir oyuncumuz olsa Sivas'ı ezerdik.

Yeteneklidir değildir orasını tartışmıyorum ama adam kendini parçalıyor takım için. Sağ bek diyorsun çıkıyor, orta saha diyorsun çıkıyor, sol açık diyorsun çıkıyor oynuyor. Yıllardır gık demedi. Adam Beşiktaş için doğmuş resmen.

Bizim de güya ÖZ EVLADIMIZ Emre, Szalai'yi çıkartıp Gustavo'yu oyuna alıyor. Te Allah'ım ya bak yine aklıma geldi...
    Öz değil o, GS'den evlatlık
    M50b30 - Bumblebee...

hddsheriff - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı burkaykalyon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

İstediği her yerini parçalasın , Necib'in beceriksizce yaptığı asistler yüzünden kaç maç kaybettik. Hatta adamın ilk 11 çıktığı hiç bir maçı kazanamadık. Karakterine bişey demem ama futbolcu olarak evlat olsa sevilmez gitsin Anadolu klüplerinde oynasın Beşiktaş ona 3-5 beden büyük.

Ben futbola öz evlat , bizim çocuğumuz vs diye yaklaşamıyorum. Profesyonelce oynayıp paralarını kazanıyorlar.

S.Özeren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir Galatasarayli olarak heyecanı yeter diyorum
    Kim şampiyon olursa olsun hak etti

Kendi takımım için yorum yapmam gerekirse Mart ayındaki puan kayıplarına baştan sona sovmek ile meşgulüm
    Livestrong

Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İstediği her yerini parçalasın , Necib'in beceriksizce yaptığı asistler yüzünden kaç maç kaybettik. Hatta adamın ilk 11 çıktığı hiç bir maçı kazanamadık. Karakterine bişey demem ama futbolcu olarak evlat olsa sevilmez gitsin Anadolu klüplerinde oynasın Beşiktaş ona 3-5 beden büyük.

Ben futbola öz evlat , bizim çocuğumuz vs diye yaklaşamıyorum. Profesyonelce oynayıp paralarını kazanıyorlar.
    bir Sabri olamaz yine de

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Beşiktaşı ve Sergen Hocayı herşeye rağmen tebrik ederim. Kısıtlı imkan, kısıtlı kadro, sakatlıklar derken görece iyi futbolla takımı son haftaya kadar lider olarak getirdi. Bundan sonra da farkını ortaya koyup güzel bir galibiyetle rakiplerine şans tanımayacaktır diye düşünüyorum.
    Hakem hatası, penaltılar, rakip oyuncuların ekstra motivasyonu, teşvik primleri, eski oyuncuların takımlarına karşı maç yaptıklarında gördüğü kırmızı kartlar, ikramlar bunlar hep bahane bana göre.
    Alıntı .CeM. Nickli Üyeden Alıntı
    99 yaşında bi amcada vardı 99 model 99 binde noldu kimbilir bulupta müzeye koymak lazım aslında çok değerli

oguz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    BJK son 2 maçta havlu attı bence , bu kadar stres ile oyuncular yine çuvallar , BJK'li olarak beklentim azaldı takımdan , zaten kısıtlı kadro vs derken birde yönetim saha dışı durumları yönetemedi , Gs durup dururken şampiyon olacak belki de üstelik bu kadar kötü olduğu bir dönemde .. FB'de fırsat tepti Altın tepsi ile sunulan ikramı..
    şu şartlarda Gs ipi göğüsler gibi duruyor.
    Beyin bedava...

onn_dear - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu sene ilk defa çoğu gs li fb li arkadaşlarım bile bjk şampiyon olsun dediler. Bir bjk li olarak bende son 2 maçtaki moral bozukluğu son maça da yansır ve gs şampiyon olabilir diyorum.
    History;
    1.6 GLI corolla / 1.6 IES civic / 1.4 IS civic/ 1.6 TDCI focus2 / 1.6 TDCI focus3 / 1.2 TSI Golf7 / 1.4 TSI Leon FR / Arona 1.0 EcoTSI DSG FR / 1.6TDI DSG B8 Passat

Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onn_dear Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu sene ilk defa çoğu gs li fb li arkadaşlarım bile bjk şampiyon olsun dediler. Bir bjk li olarak bende son 2 maçtaki moral bozukluğu son maça da yansır ve gs şampiyon olabilir diyorum.
    şampiyonluk giderse baş sorumlu Ahmet Nurçebi olur, ben bu adamı hiç anlamadım zaten... devamlı rakiplerle ve geçmişle oynuyor sanki bu borcun bu zor durumun sebebi eski başkanları değil de medya, Terim, Malatya Zaladmış gibi, yani okadar bariz lehte hatalar yapılmışken bile çıkıp devamlı hakemlere ve federasyona sallamalar, en sonunda da 'BJK şampiyon olursa takımı dizer rakibi alkışlatırım!' diyen egosu tavan bir teknik direktöre, amiyane tabirle 'eşşek gibi alkışlayacaklar' demesi herkeste bir negatiflik yarattı... cumartesi ne olur bilemem ama bu sezonun kazananı BJK kaybedeni ise FB oldu...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ghibli06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şampiyonluk giderse baş sorumlu Ahmet Nurçebi olur, ben bu adamı hiç anlamadım zaten... devamlı rakiplerle ve geçmişle oynuyor sanki bu borcun bu zor durumun sebebi eski başkanları değil de medya, Terim, Malatya Zaladmış gibi, yani okadar bariz lehte hatalar yapılmışken bile çıkıp devamlı hakemlere ve federasyona sallamalar, en sonunda da 'BJK şampiyon olursa takımı dizer rakibi alkışlatırım!' diyen egosu tavan bir teknik direktöre, amiyane tabirle 'eşşek gibi alkışlayacaklar' demesi herkeste bir negatiflik yarattı... cumartesi ne olur bilemem ama bu sezonun kazananı BJK kaybedeni ise FB oldu...
    Derbiden önce ahmet beyin açıklamasını okuyunca tamam dedim fatih hoca aldı bu maçı
    06 SS 0006

Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maç bitiminde Rachid Ghezzal'ın menajeri ve Karagümrüklü Ndao arasında yaşananlar hakkında yorum yapan Çebi "Soyunma odası koridorlarındaki görüntüler bir kutlama gösteriyor. Küme düşmüyorsunuz da mı kutladınız, şampiyon mu oldunuz kutladınız? Bunu merak ediyorum. Ölene kadar bunu araştıracağım. Bu kutlamanın sebebi neydi. Maç kazanmaya sevinmeniz normal ama bu neyin kutlamasıydı." ifadelerini kullandı.

GS ye FB ye TS ye fark atan Hatay'a 7 atarken herşey normal, Karagümrük yenince anormal, hemen başladı algılar, işte bu yüzden şampiyon olamayacak...

CloudGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ghibli06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maç bitiminde Rachid Ghezzal'ın menajeri ve Karagümrüklü Ndao arasında yaşananlar hakkında yorum yapan Çebi "Soyunma odası koridorlarındaki görüntüler bir kutlama gösteriyor. Küme düşmüyorsunuz da mı kutladınız, şampiyon mu oldunuz kutladınız? Bunu merak ediyorum. Ölene kadar bunu araştıracağım. Bu kutlamanın sebebi neydi. Maç kazanmaya sevinmeniz normal ama bu neyin kutlamasıydı." ifadelerini kullandı.

GS ye FB ye TS ye fark atan Hatay'a 7 atarken herşey normal, Karagümrük yenince anormal, hemen başladı algılar, işte bu yüzden şampiyon olamayacak...
    abi orda konu roconun koridorda ettiği abuk subuk laflar.
    ayrıca çebinin dediği birşey adam çok basit bir şekilde neye bu kadar sevimildi diyor ?
    biraz garip " overrated " bir gösteri...

neyse çıkar kokusu yakında...

he bide cumartesi günü şampiyonuz
    médiocrité partout

CloudGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

abi buna katılmıyorum.
    NeciP 'i bende beğenmiyorum evet. Adamın kapasitesi belli.
    olcay şahanda öyle topçuydu.
    Feda derken o çok pohpohladığımız topçular bizi mahkemeye verirken necip yarı maaşından vazgeçti.

sözde beşiktaşın cocugu NİHAT KAHVECİNİN bile hala bjk ile alacak davası var..

benim için milyonlar alıp sahada prenses gibi top oynayan değil , necip gibi savaşan adam önemli.
    bu takımın , bu semtin , bu klubun felsefeside her daim buydu.

Başaramayabilirsin , ama savaşmayı bırakmassın.
    necip gibi 15 topcum olsun , takım şampiyonluğa oynamasın dert değil.
    ama o formayı giyince herkesin canını dişine taktığını bileyim yeter.

son olarak bir hatırlatma ;

médiocrité partout

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler