User Tag List

Sayfa 1/2 12 SonSon
25 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Cumhuriyet Savcısından Esenlik Bildirisi

sekizsilindir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Cumhuriyet Savcısından Esenlik Bildirisi

group b ___

bluestain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hakkında soruşturma başlatılmış

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Umarım cesareti ve direnci bulaşıcı olur da diğer savcılarımız da harekete geçer.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı bluestain Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hakkında soruşturma başlatılmış
    Valilik inceleme başlatmış haberini okudum ama soruşturma haberini görmedim.

bluestain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı livaneli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valilik inceleme başlatmış haberini okudum ama soruşturma haberini görmedim.
    Bende inceleme başlatılmış olarak okudum ama buraya yazarken soruşturma yazmışım kusura bakmayın kafa nereye gittiyse artık

Octane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı bluestain Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende inceleme başlatılmış olarak okudum ama buraya yazarken soruşturma yazmışım kusura bakmayın kafa nereye gittiyse artık
    Soruşturmaya döner zaten. Her kesimde olan, her kalemde olan şeylere değil de sadece pandemiye takılmasını anlamadım ben ama. Sanki her şey düzgün de bi pandemi yönetimi boktan. Oraya gelene kadar ohoo, nerelerdeydiniz savcı bey...

turboman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bunun gibi 10 tane daha çıksa konuşsa ne değişecek. Yine meeelemeye devam...
    kadett e-astra gsi-fiat turbo-kadet turbo-bmwe21 323-honda civic n/a-ford sierra n/a-honda integra n/a-ford sierra rs500-honda integra turbo-bmw e30 n/a-mercedes c180-bmw e36 compact turbo loading...

ruudvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    video kaldırılmış.
    https://www.instagram.com/maxshineturkiye/

No coffee!!!

Hareli köyün polisajcısı !!!

sekizsilindir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ruudvan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    video kaldırılmış.
    tech de izin vermiyor, youtube da izleniyor
    group b ___

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bence isabet olmuş...

Şu bireysel hak hürriyet muhabbetine çok gülüyorum pandemide.

Avrupa'daki mallık akımı bize de ucundan bulaştı az da olsa, neyse bu da iyidir, birkaç mal ile yırtıyoruz böyle münferit şekillerde.

Efendim neymiş maske takmaya zorlamak bilmemne imiş. Ulan lavuk, o zaman gel ağzına öksürelim, bakalım ne yapıyorsun.
    Hasta olan insanın maskeyle gezmesi kadar mantıklı bir şey olamaz. Maske de bu korumayı sağladığı için gerekli. Ancak millet de mal olduğu için, salan adam çok olduğu için maskeyi bir şekilde zorunlu tutmak gerekiyor, ne yapalım? Millet de adam olsa da taksa. Burada bile ne salak salak tartışmalara girdik. Güya forumda belli bir seviyede okumuş etmiş, belli akıl kapasitesine sahip insanlar var. Ama olmayınca olmuyor

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu kültürle yetişmiş biri olarak şunu söyleyim, devlet adamı gereğini yapar ama böyle bir video yayınlamaz... muhalifin dibiyim, o zaman sorarım bu savcıya, soruşturma açtın da izin mi vermediler? engelleyen kim? bunu çık açıkla ama kanun anayasa vs deme...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

denizhandinc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ormanci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence isabet olmuş...

Şu bireysel hak hürriyet muhabbetine çok gülüyorum pandemide.

Avrupa'daki mallık akımı bize de ucundan bulaştı az da olsa, neyse bu da iyidir, birkaç mal ile yırtıyoruz böyle münferit şekillerde.

Efendim neymiş maske takmaya zorlamak bilmemne imiş. Ulan lavuk, o zaman gel ağzına öksürelim, bakalım ne yapıyorsun.
    Hasta olan insanın maskeyle gezmesi kadar mantıklı bir şey olamaz. Maske de bu korumayı sağladığı için gerekli. Ancak millet de mal olduğu için, salan adam çok olduğu için maskeyi bir şekilde zorunlu tutmak gerekiyor, ne yapalım? Millet de adam olsa da taksa. Burada bile ne salak salak tartışmalara girdik. Güya forumda belli bir seviyede okumuş etmiş, belli akıl kapasitesine sahip insanlar var. Ama olmayınca olmuyor
    Ha özgürlükleri için mücadele eden bütün dünya vatandaşları mal yani. Salgın ayağına seni 8 aydır eve kitlemeleri, alkol yasağı, haftasonu yasağı, akşam yasağı vs. hepsi normal ama buna ses çıkartan savcısı, vatandaşı salak. Hoca benden sana tavsiye sen fazla Mehmet Ceyhan izliyosun galiba ara ver biraz.

Hani o çok sevdiğin maske var ya bak bakan ne dedi az önce

https://twitter.com/vaziyetcomtr/sta...737734657?s=20

1 senedir dediğim şeyi ufaktan dillendirmeye başladılar. Gerçi adam çıkıp maske zararlı takmayın artık desede sen takarsın gibime geliyor

Dodoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maske işi iki ucu boklu değnek. Yeterli denetim sağlanamadığı için insanlar rahat davranıyor. Yani sokakta insanların neredeyse yarısı, maske çenede geziyorlar.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Balici LTD ŞTİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maske işi iki ucu boklu değnek. Yeterli denetim sağlanamadığı için insanlar rahat davranıyor. Yani sokakta insanların neredeyse yarısı, maske çenede geziyorlar.
    Sağlık bakanı 2 mt yakınınızda birisi yoksa maske takmak zorunda değilsiniz demiş. Şimdi bu adamın lafına uyup maskeyi çıkardık diyelim açık havada falan. İşgüzar bir polise denk gelsek laftan anlamaz yazar cezayı bence

cagalazade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Savcının görevden alınması, bu kararın savunulması sadece ve sadece "sorgulama-yap" mantığının artık iyice yaygınlaştığını göstermektedir.

Bu videoda konu pandemi veya maske olabilir ama şunu gördük ki başka herhangi bir konu dahi, özgürce fikirlerini belirtmek isteyen herhangi bir insan, vatandaş, devlet memuru veya yargı mensubu, bu saatten sonra ayağını denk almalı (!), alttan alta verilen mesaj bu. Ne yazık ki bunu destekleyenler de var...

Bu savcının ardından, farklı farklı barolardan daha fazla meslektaşı aynı şekilde videolarla halka ulaşmaya çalışsaydı bu sefer hepsini açığa alıp, haklarında soruşturma açarken örgütlü suçlar statüsüne mi koyacaklardı?

Videoda savcının Dk 18:30 ile 18:45 arasında söylediklerini hepimiz söylemedik mi sohbetlerimizde? Bundan dert yanmadık mı? Haksızlık bu demedik mi? Koca videoda her şeyi bırakın, sadece bu 15 saniyeyi dile "getirebilmiş" olan bir Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı, bir Cumhuriyet Savcısının arkasında duramadığımız gibi, görevinden uzaklaştırılmasını da yerinde bulmak bence aymazlıkta öte bir şey değildir.

Taraf değilim, siyasetten nefret ederim, Atatürk aşığı bir Türküm ve yaşadığım ülkenin böylesine bir ihanet içinde olmasından ızdırap duyuyorum, ses çıkartamadığım için kendimden utanıyorum, ses çıkartanlara yapılanları destekleyenlerden de en az kendimden utandığım kadar utanıyorum...
    her zafer acı ister...!

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cagalazade Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Savcının görevden alınması, bu kararın savunulması sadece ve sadece "sorgulama-yap" mantığının artık iyice yaygınlaştığını göstermektedir.

Bu videoda konu pandemi veya maske olabilir ama şunu gördük ki başka herhangi bir konu dahi, özgürce fikirlerini belirtmek isteyen herhangi bir insan, vatandaş, devlet memuru veya yargı mensubu, bu saatten sonra ayağını denk almalı (!), alttan alta verilen mesaj bu. Ne yazık ki bunu destekleyenler de var...

Bu savcının ardından, farklı farklı barolardan daha fazla meslektaşı aynı şekilde videolarla halka ulaşmaya çalışsaydı bu sefer hepsini açığa alıp, haklarında soruşturma açarken örgütlü suçlar statüsüne mi koyacaklardı?

Videoda savcının Dk 18:30 ile 18:45 arasında söylediklerini hepimiz söylemedik mi sohbetlerimizde? Bundan dert yanmadık mı? Haksızlık bu demedik mi? Koca videoda her şeyi bırakın, sadece bu 15 saniyeyi dile "getirebilmiş" olan bir Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı, bir Cumhuriyet Savcısının arkasında duramadığımız gibi, görevinden uzaklaştırılmasını da yerinde bulmak bence aymazlıkta öte bir şey değildir.

Taraf değilim, siyasetten nefret ederim, Atatürk aşığı bir Türküm ve yaşadığım ülkenin böylesine bir ihanet içinde olmasından ızdırap duyuyorum, ses çıkartamadığım için kendimden utanıyorum, ses çıkartanlara yapılanları destekleyenlerden de en az kendimden utandığım kadar utanıyorum...
    Hocam ben elestiririm, sen elestirirsin çoğu kişi elestirebilir ama kişi devletin savcısı yani icraat yapması gereken kişi, peki bu usulsüz işlerle ilgili ne yapmış diyorum, dava mi açmış? Suç duyurusunda mi bulunmuş? Atıyorum maskeden ceza alan birinin cezasını iptal mi etmiş? Ben sorusturdum şimdiye kadar hiç etliye sütlüye bulasmayan Viranşehir'in cumhuriyet savcısı bu kişi... Bu usulsüz ve kanunsuz gördüğü işlerle alakalı suç soruşturma açsa ve açığa alınsa ben dahil çoğu kişi arkasında olurdu ama YouTube a çıkıp kimlik gösterip video çekmek nedir? Hastaneye gittiğinizde sizinle ilgilenmeyen ama TV lerde sakiyan doktorlara helal olsun mu diyoruz yoksa önce işini yap mi?
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Haaaaah geldi yine

Ne dediğim açık. Gözünle bir defa daha oku

Ama sen ve senin gibiler anlamıyor. Avrupa'da *** göte girip protesto edenlerle bir araya gel, maskeleri de çıkar, nasıl olsa gereksiz, virüs diye bir şey de yok

Bakan ne dedi, bir daha bakalım.
    2 metre mesafe harici maskeyi çıkarabilirsin dedi.

Ha evet bugüne kadar sokağa maskesiz çıkılmaması cart curt vs boşa çıktı.

Ama biz öncesinde de benzer şeyleri savunduk konuştuk. Ne dediğimiz ne konuştuğumuz fikrimiz belli.

Ama sen ve senin gibiler saçmalamaktan vazgeçmedi Evet savcı ve benzerleri de "mal".

Açık ve net

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı çıkmamış, denizhandinc'e yazdım

Anlamamakta ısrar edip bir de bizi parmakla gösteriyor.

Mesajı beğenenler de avanesi

Hı hı evet evet, Mehmet Ceyhan tutuklansın, senin özgürlüğünü kısıtlıyorlar, virüs diye de bir şey yok.

Ghibli çok güzel yazmıştı, millet çıkmasın ama ben maskesiz çıkayım keyfime bakayım.

Mantıklar efsane ya.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Balici LTD ŞTİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunu hala anlayamayanlar var maalesef.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler