User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
22 sonuçtan 20 ile 22 arası

Konu: Off Road meselesi

Burak Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı M3CSL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dışarıda olmak, mücadele etmek direktif vs çoğu zaman daha keyif verebiliyor bana,şartlar çamur vs çok ağır değilse. Olay doğa ile mücadele zaten..
    Bende vinçlemeye bayılırım mesela... makara kur, hesap yap,geometrik düşün, sürmekten daha keyifli geliyor...

F.Esen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    mevzu hep offroad olarak geçiyor ama aslında istediğiniz şey ne onu bulmak önemli. 2008 den beri gerek avcılıktan dolayı gerekse pickup merakından sürekli arazideyiz. Bursada kendi halinde bi kaç grubumuzda var hatta. Offroad a başlamadan önce gruplarla ekiplerle bi kaç gezi tur yapmak gerekir yoksa iş eziyete dönebilir. Mesela kendi adıma konuşayım extreme offroad a geçip 37 lastikli wj ile 2 yıl turlar yaptım sonrasında baktımki ben daha ok advanture tarzına meyilliyim bu sefer pickup a geçip glamping - advanture arası gezilere kapmlara başladım. Son 1 yıldırda tek araba olarak 2,8 hilux ı kullanıyorum ama gördüm ki yanına tekrardan extreme bir araç gerekiyor bana onun için LN 65 alıp 35 lastik ön arka kilit yapıp vur kır modeline dönüyorum. Offroad işininde ucuz olduğunu söyliyen kişinin yanından kaçmanı tavsye ederim.Hiç bir şey olmasa derin çamur su geçişi o bu hiç arıza dahi göstermee dönüşünde komple alt üst motor yıkaman gerekiyorki biz anlaşmalı yıkamalarımızda hemen hemen her tur dönüşü bu işe araba başı 200-300 tl bırakıyoruz.
    imza...

Tech Moderator Schumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı F.Esen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dönüşünde komple alt üst motor yıkaman gerekiyorki biz anlaşmalı yıkamalarımızda hemen hemen her tur dönüşü bu işe araba başı 200-300 tl bırakıyoruz.
    Merak etmiştim hep o araçlara kaça yıkanıyor diye öğrenmiş oldum.
    Schumi.Projects

106 GTI | 206 RC | 2008 SUV 1.2 PureTech EAT8 | 3008 SUV 1.6 HDi EAT6 | Citroen AX GTI
    Never drive faster than your guardian angel can fly
    106 RC - 106 GTI with 2 liter engine

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler