User Tag List

8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: Araç ön cam yağlanması

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Araç ön cam yağlanması

Merhaba,

Aracımın ön camı sürekli yağlanıyor. Kışın buğu yaptığı zaman sadece buğu olduğunu sanıyordum fakat yaz günlerinde de olunca yağ olduğuna kanaat getirdim. Neden kaynaklanıyor olabilir? Araç biraz eski ve kliması elektrikçinin dediğine göre klima radyatörü delik olduğu için çalışmıyor. Bundan kaynaklanabilir mi acaba? İpa ile silmeyi deneyeceğim fakat tekrar tekrar yağlanacaktır eğer bundan kaynaklanıyorsa. Yardımlarınız için teşekkür ederim.

İyi forumlar.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eklemeyi unuttum. Son 2 gündür araç teklemeye başladı, gaz yememeye başladı. Bununla da bağlantılı olabilir mi hiç bilmiyorum ama eklemek istedim.

muratburunce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aracın önceki sahibi aracın kalorifer motoruna falan wd40 tarzı yağlayacı sıkmış olabilirmi ses yapıyor falan diye çok sıkıp sistemi komple yağlamış olabilir oda motor sıcağını gördükçe içeri yağ şeklinde buğu yapıyo olabilir aklıma o geldi bir tek
    •06 E 6577 - MAT BRAVO • / •06 ZOF 96 - CORSA GSİ • / •06 ZUZ 87 - 1.6 İES • / •06 JR 124 - F7R • / • 35 CSE 57 - İNTEGRA • / • 42 CNE 94 - VW Polo • / •34 ZR 3191 - Seat Cordoba •

semehe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    eski polo aracımda başıma gelmişti,kalorifer peteği patlamıştı ön cama antifiriz buharı geliyordu ve cam yağlanıyordu

Cagri14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aynı sorundan ben de muzdariptim. En sonunda klima radyatörü değişmişti de kurtulmuştum

turboman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aracınızın su sistemine baktırın petekte delik olabilir. Araçta lpg varsa su eksildiği için hava yapıyordur ve tekleme yapar. böyle kullanmanız dahada masraf açabilir bi ustaya gösterin
    kadett e-astra gsi-fiat turbo-kadet turbo-bmwe21 323-honda civic n/a-ford sierra n/a-honda integra n/a-ford sierra rs500-honda integra turbo-bmw e30 n/a-mercedes c180-bmw e36 compact turbo loading...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yanıtlarınız için teşekkür ederim. Haftaiçi sanayiye uğrayayım bakalım ne çıkacak.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ne alaka diye düşünebilirsiniz ama aynı dert sürekli başımda ve kullanan yakın arkadaşlarımın da başında olduğu için bildirmek istedim.
    Eğer elektronik sigara kullanıyorsanız yoğun gliserin buharı araç camlarında yoğuşup yağlanma yapıyor bilginiz olsun. iki haftada bir periyodik olarak camsil benzeri bir sıvıyla temizliyorum ordan biliyorum

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler