User Tag List

Sayfa 1/7 123 ... SonSon
128 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Bazen karadüzen bir araç alasım geliyor

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)

Arrow Bazen karadüzen bir araç alasım geliyor

Araba bir arıza veriyor falanca sensörü diyorlar fiyat alıyorum bilmem kaç bin tl serçe parmağım kadar parça stop arıza yapıyor trafosu yanmış deniyor ledleri arıza yapmış deniyor komple stop değişecek diyorlar bilmem kaç bin tl ..
    Eskiden kontağı çevirir giderdik en büyük derdimiz akü biter ampül patlar varsa iki üç sensör vardı onlarda kolay kolay arıza vermezdi versede fiyatları uygundu..

Bazen diyorum ne uğraşıyorum bu kadar kendime dert yapıyorum cebimede zarar eskisi gibi zaten araba muhabbetleri kalmadı al karadüzen bir araç kafan kulağın rahat zaten hevesimizi almışız her şeyden maksat a noktasından b noktasına götürsün belli bir konfor standartsa yeterli ..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

Faruk'S - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arabayı taşıt olarak gören bir arkadaşımın bir dönem albea biniyordu. Heves etti güzel arabam olsun dedi bir kaç sene önce albeayı sattı bi peugeot 508 aldı. Hemde allure anahtarsız giriş, start-stop, navigasyon, ön-arka park sensörü, elektrikli koltuk, otomatik vites, bluetooth... şuan bu yazdığım özelliklerin hiç birini kullanamıyor ya da problemli kullanıyor, hepsi arızalı ve dediğiniz gibi çok büyük masraflar şimdi arabaya her bindiğinde küfür dağarcığını genişletme antrenmanı yapıyor sanki
    #NeMutluTÜRKÜMDiyene!

drago - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    43 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sorun yaşadığımdan değil ama bende de manuel vites 1.8t grubuna sürekli bir özlem oluyor

Eski araba mı alınır? Attan inip eşeğe mi bineceksin gibi cümlelerle caydırıyorlar beni

turboman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Valla açık söyleyeyim benim mantık hep böyle ve böyle devam edecek. Teknolojiyi severim ama çok özellikli arabayı sevmem onun için 98 model arabamla mutluyum 3. Yılım bitecek hiç arıza yapmadı yaptığı şeyler mekanik oda sarf malzemeler keçe balata kozmetik onlarda olacak sanayiye gitmeden haloluyor.
    kadett e-astra gsi-fiat turbo-kadet turbo-bmwe21 323-honda civic n/a-ford sierra n/a-honda integra n/a-ford sierra rs500-honda integra turbo-bmw e30 n/a-mercedes c180-bmw e36 compact turbo loading...

turboman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Faruk'S Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arabayı taşıt olarak gören bir arkadaşımın bir dönem albea biniyordu. Heves etti güzel arabam olsun dedi bir kaç sene önce albeayı sattı bi peugeot 508 aldı. Hemde allure anahtarsız giriş, start-stop, navigasyon, ön-arka park sensörü, elektrikli koltuk, otomatik vites, bluetooth... şuan bu yazdığım özelliklerin hiç birini kullanamıyor ya da problemli kullanıyor, hepsi arızalı ve dediğiniz gibi çok büyük masraflar şimdi arabaya her bindiğinde küfür dağarcığını genişletme antrenmanı yapıyor sanki
    Birisine beddua edeceğine allah sana peugeot nasip etsin de gerisi hallolur hayatımda almadım ve almayacağım bir marka.eskiside yeniside bana hiç çekici gelmiyor.
    kadett e-astra gsi-fiat turbo-kadet turbo-bmwe21 323-honda civic n/a-ford sierra n/a-honda integra n/a-ford sierra rs500-honda integra turbo-bmw e30 n/a-mercedes c180-bmw e36 compact turbo loading...

aspensilber - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende düşünüyorum bu konuyu ciddi ciddi. Elektronik sorunlara ek olarak modelli arabaya binmek de zor, kaskosu sigortası mtvsi, bakım masrafı felan ciddi yüksek. Yerine kapının önünde kendin söküp takabileceğin bir araç alsan aslında daha iyi olur. Günlük kullanım için bende araç almak istiyorum ama bu seferde düzgün arabayı nasıl bulacaksın 25-30 yaşında arabanın düzgünü mü kalır . Alıp mecbur sağlam bir restorasyon yaptırmak gerekiyor , e ozamanda vampir ustalar gözümün önüne geliyor vazgeçiyorum.
    >BMW E36 3.20 i Otomatik Individual Aspensilber
    >Corsa C 1.7 DTI Duman Spec Cosmo Paket
    >Astra K 1.6 Dizel Otomatik Excellence

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İnsan cidden sıkılıyor bazen eski araçtan, ordan burdan sorun çıkıyor, parçası dert sanayisi ayrı dert.. Birazda bu işlere doymakla alakalı.

yilmazcatalbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı turboman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Birisine beddua edeceğine allah sana peugeot nasip etsin de gerisi hallolur hayatımda almadım ve almayacağım bir marka.eskiside yeniside bana hiç çekici gelmiyor.
    Aynen öyle 1.4 benzinli 206+ sahibi olmuştum ben mi ona sahip oldum o mu bana sahip oldu anlayamadık
    Techturkey dediğin 12, bilemedin 16. sayfada adamı bulur, 500.000 yerine 1m alır, konuya giren herkesi ihya ederdi...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    geçen minibüs aldım karavan yapmak için arkayı kestirdim alkovenli yapacam , arkadaşlar diyorki yağmur yağacak arkayı kapatalım.diyorum arabada herhangi elektronik birşey yokki yağarsa yağsın yağmur eski düzen gibisi yok vallahi.klima harici herşey bana göre tırt gerçekten.motor karbüratörlü olmayıp , klimada olduktan sonra benim için sorun yok.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben de lada niva alayım diyorum bazen ama klimasız olduğundan vazgeçiyorum.

Oznsrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benimde bazen en son kasa broadway yada ts12 alıp toplayasım geliyor ama fiyatları görünce vazgeçiyorum

Shadow_Dancer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    37 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Valla bende baba yadigarı 96 model bir Şahin var, geçen Adanaya gittim muayenesi yaklaştı diye. Sanayideki hısım akrabaların yanına ugradım, 1000 lira para harcadım, altında üstünde bir dünya iş yaptırdım.
    Tango-1 never dies.

bilalMW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    valla panpalar bende de eg civic hastalığı geldi alıp komple zımpara ile başlamalık.. önümü göremiyorum ev sahibi sağ olmasın!
    Ex Automobile Service Advisor - New Truck Service Area Manager

sword - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    honda toyota 96-2002 (daha üstü fiyatlar uçuyor) arası temiz bul bin senelerce .. yada daha modelli aynı paraya koreliler

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @darkmoon abi eski arabaya tesisatda olur yunus ekranlı pioneerler felan sen diyordun eski bi araba alsam tesisat yapsam diye bir ara

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dert tasa çıkarmayınca rahat batıyor, iyiye binince de eskiyi aratıyor.
    Kısır döngü.
    Hanım klimayı kapat sollamaya çıkıyorum...

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    benim de bir R5 alıp RS motoru koyasıım var
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

sekizsilindir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    az teknoloji çok huzur, madmax yılları yükleniyor hafızalara..
    group b ___

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı EmreBC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @darkmoon abi eski arabaya tesisatda olur yunus ekranlı pioneerler felan sen diyordun eski bi araba alsam tesisat yapsam diye bir ara
    Sırf tesisat için w116 çift Amerikan tampon alasım varda inanılmaz pahalı olmuş zamanında 100cc scooter parasına satılan araba şimdi ölülerine 90-100 bin istiyorlar.. zamanın sa dediğimde sanki sanırsın 50 yıl önce şunun şurasında 3-4 sene önce …
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler