User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
27 sonuçtan 20 ile 27 arası

Konu: Çakma motor yağı / Orjinal motor yağı?

S-works - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben uğraşmak istemediğim için internetten sipariş veriyorum. Hangi markayı alacaksam merkezi arayip bana ilimdeki en yakın satıcıyı söylemesini istiyorum. Bazı firmalar kendileri direk internetten satıyor. Mesela Mobil Markası internetten kendisi satış yapıyor.

Yağ bakımında 100-300-500 lira ucuza kaçarken motor yapmak zorunda kalıp 20-100 k arası masrafa girebilirsiniz. O yüzden orjinal ürün aldığınızdan emin olun.

Zaten yukarıda da bahsedilmiş Bir ürünü en fazla %20 civarı indirimli alabilirsiniz. Ki o bile zor.
    Special Works Detaylı Araç Bakım Merkezi

https://www.instagram.com/specialworkstr/

Diyadin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    LM 5/40 Mollygen serisi kullanıyorum. Yeşil renkte olduğu için taklit edilmesi zor olur diye düşünüyorum.

Çiçek sepeti sahte ayakkabı satıyor bizzat yaşadık.

Lubex yerli markadır. Diğer markalara göre fiyatı uygun tavsiye ederim.

Oznc35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı RafetAraç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Piyasada inanılmaz şekilde çakma yağ satan firma mevcut. Bakın inanılmaz şekilde. Sanayide seyyar araçla gezip castrol marka satan mı dersin. Yağ arıtma makinası alıp evinin bodrumunda yağ arıtıp bidonlara doldurarak etiket basma makinasıyla tarih ve etiket basan mı dersin ki özellikle antep bölgesinde çok fazla toptancısı var bu işin. Çok çok çok fazla karşılaştığımız bi durum. Distribütor harici internetten falan kesinlikle yağ almayın. Uygun fiyatlı ve kaliteli yağ istiyorsanızda lubex tercih edin. Gayet sağlam bir türk markasıdır. 20 seneden beri tsk ve borusana malzeme verir. Bu arada yağ bakım işi yapıyorum. Müşteri bana kendi yağını alıp geldiği zaman değiştirmiyorum , çünkü biliyorum ki %80-90 internetten aldığı çakma yağı getirecek. Aklınıza takılan bişey olursa cevap verebilrim.
    yağ arıtma makinası olarak seperatörden mi bahsediyorsunuz bilmiyorum ama, seperatörle yapılacaksa evin bodrumunda yapılacak iş değil, sadece 2. el bi seperatör çok yüksek paralar, atık yağı işleyip tekrar kullanılır hale getirme işi çok uzun bi proses, ama sahte yağ kısmı için illaki vardır katakullileri.

Ahmetfikri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hepsiburada bazı markaların satışı için alış faturası yada satış yetki belgesi istiyor castrolde de bu durum var sahte fatura ibraz eden olacağını sanmıyorum.

Oznc35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Oznc35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yağ arıtma makinası olarak seperatörden mi bahsediyorsunuz bilmiyorum ama, seperatörle yapılacaksa evin bodrumunda yapılacak iş değil, sadece 2. el bi seperatör çok yüksek paralar, atık yağı işleyip tekrar kullanılır hale getirme işi çok uzun bi proses, ama sahte yağ kısmı için illaki vardır katakullileri.
    aritma makinasi olarak seperatorlerden mi bahsediyorsunuz bilmiyorum ama, seperatorle yapılacaksa evin bodrumunda yapilacak is değil, sadece 2. el bi seperator cok yuksek paralar, atık yağ isleyip tekrar kullanılır hale getirme isi cok uzun bi proses ama sahte yag kismi icin illaki vardir bi katakullileri piyada cok sahte yag dolasiyor.

individual - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yag icin birsey diyemem ama hepsiburada alirken dikkat edin.satici hepsiburada olsun.yoksa cakma urun alabilirsinizz

zamaninda xiaomi aldim esime hediye kullandi bir ay sonra koptu.urune bir baktim cakma sahte urun satmislar.

sonra sikayetvar baktim hepsiburadadaki urunu aldigimiz satici bir cok urunun sahtesini satiyormus.

ustunden cok zaman gecti ama satici hala aktif.
    Seat IBIZA FR

2jz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı individual Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yag icin birsey diyemem ama hepsiburada alirken dikkat edin.satici hepsiburada olsun.yoksa cakma urun alabilirsinizz

zamaninda xiaomi aldim esime hediye kullandi bir ay sonra koptu.urune bir baktim cakma sahte urun satmislar.

sonra sikayetvar baktim hepsiburadadaki urunu aldigimiz satici bir cok urunun sahtesini satiyormus.

ustunden cok zaman gecti ama satici hala aktif.
    Hepsiburadaya da pek güvenmeyin bence

Airpods konusunda çok sayıda tespit ve şikayet var. Replika ve sahte ürünler konusunda temiz bir geçmişi yok. Sorun yaşarsanız olumsuz yorum yapıp satıcıyı puanlayamazsınız bile çünkü kendisi hem platformun sahibi hem satıcı
    Derinlemesine hasta bir topluma uyum sağlamak bir sağlık ölçütü değildir.

individual - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 2jz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hepsiburadaya da pek güvenmeyin bence

Airpods konusunda çok sayıda tespit ve şikayet var. Replika ve sahte ürünler konusunda temiz bir geçmişi yok. Sorun yaşarsanız olumsuz yorum yapıp satıcıyı puanlayamazsınız bile çünkü kendisi hem platformun sahibi hem satıcı
    sirf bu sebepden dolayi yakin zamanda gidip kendi magzasindan satin aldim.

boyle bakinca musteri kaybetmis gibi oluyor ama koskoca bir denizde ufak bir kum tanesi gibi kaldik sanirim.

site biri gider baskasi gelir diye dusunuyor.
    Seat IBIZA FR

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler