User Tag List

17 sonuçtan 1 ile 17 arası

Konu: Konfor Yatak Pedi Tavsiyesi ?

-Murat Özcan- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Arrow Konfor Yatak Pedi Tavsiyesi ?

Arkadaşlar bağ evine kelepir bir yatak bulup aldım, 150*200 ölçülerinde çift kişilik Alpino marka.

Yalnız hafta sonu kaldığım da inanılmaz sert ve konforsuz olduğunu hissettim.

Sanki böyle düz betonda yatıyorsunuz, sabah kalktım her yerim ağrı içinde.

Şimdi buna acil çözüm olarak konfor pedler varmış üzerine geçirip yatağı yumuşatıyor dediler.

Şöyle rahat ortopedik bir şeyler tavsiye eder misiniz kullananlar vardır aramızda netten baktım çok çeşit var, ben sizlerden tavsiye almak istedim. Teşekkürler..
    /// M POWER 3.20 // VW MK6 TDI //SEAT LEON TFSI

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pazaryerlerinde göreceğiniz markalardan biri benim ürünlerim, yatağınızın yay karkasında deforme yoksa yatak yenileme ve konfor arttırma anlamında yatak pedi çok olumlu sonuçlar veriyor.

Sadece konfor arttırma ihtiyacı varsa kuş tüyü soft süngerli bir ürün işinizi görür. Fıtık, bası ağrısı, tutulmalar gibi şikayetler için daha ileri düzey hassas çözümler aranıyorsa visco ürünler de tercih edilebilir.

Alacağınız ürünün içeriğine dikkat edin, piyasada çer çöp hurda malzemeler ile ürün yapıp satan çok var.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Strich Acht Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pazaryerlerinde göreceğiniz markalardan biri benim ürünlerim, yatağınızın yay karkasında deforme yoksa yatak yenileme ve konfor arttırma anlamında yatak pedi çok olumlu sonuçlar veriyor.

Sadece konfor arttırma ihtiyacı varsa kuş tüyü soft süngerli bir ürün işinizi görür. Fıtık, bası ağrısı, tutulmalar gibi şikayetler için daha ileri düzey hassas çözümler aranıyorsa visco ürünler de tercih edilebilir.

Alacağınız ürünün içeriğine dikkat edin, piyasada çer çöp hurda malzemeler ile ürün yapıp satan çok var.
    Çok seçenek var hocam, tercihimiz visco olacak. Sizin ürünleriniz derken özelden numaranızı yazar mısınız ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ped fiyatları yatak fiyatıyla yarışıyor. Sanırsam tek başına ped dahi oldukça yüksek bir konfor sağlıyor.
    "...Bilgisiz kimseler onlara söz söyleyince "Selam" der geçerler."

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ardicli2000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ped fiyatları yatak fiyatıyla yarışıyor. Sanırsam tek başına ped dahi oldukça yüksek bir konfor sağlıyor.
    Valla hocam çok pahalı her şey, pedler de iyi diyorlar tek başına iş görüyormuş.

Sağolsun ege arkadaşımız yardımcı oldu baya. Hatunun kararını bekliyorum..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pedler tek başına pek iş görmez, sonuçta ped olduğu için kötü de olsa altında bir base gereklidir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pedler tek başına pek iş görmez, sonuçta ped olduğu için kötü de olsa altında bir base gereklidir.
    Yani kastım altında 3k lık yatak da olsa 30 k lık yatak da olsa baya bir konfor sağladığı. En azından bana öyle geldiydi

Tayfun-E30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aslinda en cok isi ped yapiyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Base derken hocam onu anlamadım..

Yani kastım altında 3k lık yatak da olsa 30 k lık yatak da olsa baya bir konfor sağladığı. En azından bana öyle geldiydi
    Siz ne marka model kullandınız ?

Alıntı Tayfun-E30 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aslinda en cok isi ped yapiyor
    Evet hocam öyle diyorlar siz ne kullandınız marka olarak ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aynen öyle yatak dediğimiz ürün temel olarak destek ve konfor elemanlarından oluşur. Geleneksel bir üründe yay=destek elemanı, ped veya sünger katmanlar=konfor elemanı gibi düşünebilirsiniz. Orta-ekonomik tipte yataklarda örneğin 5 yıl sonra yaylarda hiç bir deformasyon olmazken sünger katmanı çökebilmektedir. Ped ile yatağınızı yenilemiş olursunuz.

Zaten çoğu üretici bu sebeple yaylara 10 yıl garanti verirken yatağın geri kalanına 2 yıl garanti verir

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aynen öyle yatak dediğimiz ürün temel olarak destek ve konfor elemanlarından oluşur. Geleneksel bir üründe yay=destek elemanı, ped veya sünger katmanlar=konfor elemanı gibi düşünebilirsiniz. Orta-ekonomik tipte yataklarda örneğin 5 yıl sonra yaylarda hiç bir deformasyon olmazken sünger katmanı çökebilmektedir. Ped ile yatağınızı yenilemiş olursunuz.

Zaten çoğu üretici bu sebeple yaylara 10 yıl garanti verirken yatağın geri kalanına 2 yıl garanti verir
    Hocam 150*200 ped fiyatın nedir?

Biz de yatak alma arefesindeyiz. Yataş Blue Star kullandıydık memnunduk. Şu anki çok kötü. Üzerine yün desteğiyle katlanabilir hale getirdik. Ancak daha kalıcı çözüm arayışındayız.

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar merhaba,
    Yakın arkadaşım Visco yastık işi yapıyor. Fabrikadan alıp markaların mağaza fiyatlarından çok daha uyguna satış gerçekleştiriyor.
    Uyku kalitenizi arttırmak istiyorsanız bi göz atın derim.
    Deephite Offical

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba,
    Yakın arkadaşım Visco yastık işi yapıyor. Fabrikadan alıp markaların mağaza fiyatlarından çok daha uyguna satış gerçekleştiriyor.
    Uyku kalitenizi arttırmak istiyorsanız bi göz atın derim.
    Deephite Offical
    Aklımızda olsun ihtiyaç halinde irtibata geçeriz.

Ege arkadaşımız da bu işin içindeymiş o şekilde tanıştık. Çok ilgili alakalı sizlerinde yatak ped ihtayacınız olursa kendisine ulaşın..

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ürünlerinizin sayfasını paylaşabilir misiniz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ürünlerinizin sayfasını paylaşabilir misiniz
    Mavi Ay Yatak
    – www.maviayyatak.com

cabrioleter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    6 ay içerisinde 180x200 bir yatağa ihtiyacım olacak. ömrümüzün çok büyük kısmını üstünde geçirdiğimiz ve hayat kalitesine direk etki ettiği için biraz bütçeyi zorlayıp iyi bir yatak alayım diyorum.
    yalnız tempurdu, at kılıydı, deve tüyüydü, latexti, viscoydu, ipekti, yündü, pamuktu, pocket yaylıydı derken kafam allak bullak oldu. yatak konusunda her kafadan da ayrı ses çıkıyor. üstünde mağazaya gidip 5-10 dk yatarak da anlaşılacak bi şey değil bu.. bazı ucuz yatak modelleri hakkında olumlu yorum çokken king koil gibi pahalı yatakların bir dolu şikayeti var. vallahi çıkamadım işin içinden.
    yatak sektöründe olan arkadaşlar bir tavsiye verirse sevinirim.
    Yüksek Türk! Senin için yüksekliğin hududu yoktur. İşte parola budur.

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Ey Türkoğlu bu ihanetlerin tarihini sakın unutma!
    16.11.2013
    08.06.2014

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cabrioleter Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    6 ay içerisinde 180x200 bir yatağa ihtiyacım olacak. ömrümüzün çok büyük kısmını üstünde geçirdiğimiz ve hayat kalitesine direk etki ettiği için biraz bütçeyi zorlayıp iyi bir yatak alayım diyorum.
    yalnız tempurdu, at kılıydı, deve tüyüydü, latexti, viscoydu, ipekti, yündü, pamuktu, pocket yaylıydı derken kafam allak bullak oldu. yatak konusunda her kafadan da ayrı ses çıkıyor. üstünde mağazaya gidip 5-10 dk yatarak da anlaşılacak bi şey değil bu.. bazı ucuz yatak modelleri hakkında olumlu yorum çokken king koil gibi pahalı yatakların bir dolu şikayeti var. vallahi çıkamadım işin içinden.
    yatak sektöründe olan arkadaşlar bir tavsiye verirse sevinirim.
    Hocam sizinle aynı durumda biri olarak, kendi evimde Tesla Sleep Pocket Yaylı Seri Yatak | Yataş Bedding modelini kullanıyorum inanılmaz memnunum.

Konuyu açtığım diğer evimde ise markasının bilmediğim bir yatak aldım beton gibi sert ağrılar içinde uyanıyorum.

Şimdi tekrardan aynı yatağı oraya almaya da karar verdim. Dediğiniz gibi bu üzerine 5 dk yatıp seçilecek bir şey değil.

Benim zamanında kuzenim de vardı 3-4 gün onlarda kaldı yattım test ettim çok memnun kaldım ve aldım.

Sizde bence değerlendirin sertlik seviyesi orta yumuşak sert arası yay sisteminin pocket olması yanınızda yatan kişinin hareketlerinin veya kalkmasını hissetmiyorsunuz bir nevi bağımsız süspansiyon gibi diyebiliriz..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler