User Tag List

6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Bodrum'dan KOS'a Geçiş Hakkında

C!N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Bodrum'dan KOS'a Geçiş Hakkında

Herkese selamlar;
    Bu yaz tatili için plan yaparken 2 günlük boşluğumuz olduğunu gördük. O 2 günü Ege'de olduğumuz için Bodrum'dan Kos'a geçip orada geçirelim diye bir düşünce oluştu. Var mıdır bu konuda tecrübesi olan, tavsiye verebilecek arkadaş? Araç ile geçilebiliyor mu, evet ise artısı, eksisi ne olur?

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kos güzel, kumları çok güzel olan 1-2 büyük bilindik plajı var onlara gidersiniz. Biz motor ve buggy kiralayıp bütün adayı dolaşmıştık, zaten bi anayol var bi baştan bi başa gidiyorsunuz. Küçük bir ada.

Araç ile geçilebilir ancak normal yolcu motorları yerine feribotumsu araca denk getirmeniz lazım. Yolcu taşıyanlar gibi her saat yok sanıyorum, ilgili şirketin seferlerine bakmanız gerek. Bir de araba geçirmeye saçma sapan paralar istiyorlardı, değmeyebilir. Ya da birkaç sene önce gördüğüm, Kos'a geçen motorun altında 1-2 araçlık yer olduğuydu. Yani yer dolarsa da sıkıntı olabilir, önceden planlama yapmak ve bilet almak gerekir.

Araba geçirirseniz yeni ehliyetli olmanız ve yeşil sigorta yaptırmanız gerekiyor arabaya. Hatta kaskoyu da zeyil yapabilirsiniz 15 gün yurtdışı diye...

XoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Arabalı vapur yok gibi bişey Bodrum -> Kos. Yazın çok nadir bir iki sefer oluyor ama kullananı görmedim.

Arabasız geçip ada da araba / motor kiralamak çok daha mantıklı.

Kos bir Yunan adası gibi değildir mimari olarak hayal kırıklığı yaratabilir. Yemesi, içmesi oldukça uygundur.

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı XoR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arabalı vapur yok gibi bişey Bodrum -> Kos. Yazın çok nadir bir iki sefer oluyor ama kullananı görmedim.

Arabasız geçip ada da araba / motor kiralamak çok daha mantıklı.

Kos bir Yunan adası gibi değildir mimari olarak hayal kırıklığı yaratabilir. Yemesi, içmesi oldukça uygundur.
    konaklama işleri nasıl oluyor ?

booking den rez yapsam doğrudan gidip konaklama noktasında engel var mı ?

XoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı KÖROĞLU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    konaklama işleri nasıl oluyor ?

booking den rez yapsam doğrudan gidip konaklama noktasında engel var mı ?
    Eşim Kos'lu biz hep akrabalarda konaklıyoruz onlar da Bodrum'a geldiği zaman bizde

Bütçe'ye göre oldukça fazla seçenek var. Blue Lagoon City'nin ön büro müdüresi kuzenimiz indirim isteriz tarih ve bütçe uyarsa.

Blue Lagoon City Hotel, Kos Town – Updated 2024 Prices

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    en son pandemi oncesi geçtim turgutreisten 2 tane tekne kalkıyordu tavsiyem hızlı olana binmeniz çünkü ilk o vardığı için pasaport kuyruğunda daha az oyalanıyorsun , sonrasında diğer tekneler geldiğinde direk yığılma oluyor

sonradan yenilendi dediler ama gitmedim zaten pasaporttan geçince limanda birsuru kiralamacı firma brosurleri ile karşılıcak seni , ben en son günlük 50 euro dan bi ara kiralamıştım tüm adayı gezdiğimdede 30 euro benzin yakmıştım

güzel plajları var restoranlar ucuz deniz ürünleri konusunda bodrumdan daha ekonomik

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler