User Tag List

3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Akhisar Ekspertiz

c20let - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Akhisar Ekspertiz

Nasıl ki Kocaeli’de Tarcanlar, Düzce de Onay var Akhisarda da önereceğiniz ekspertiz merkezi var mı yoksa kurumsal Otorapor, Pilot Garaj gibi firmalara mı gidelim ?

Nasip olursa 15 mayıs çarşamba günü bir 3.20 f30 bakacağım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    https://youtu.be/9gEP_bGtPNQ?si=lLlR9f116m5ZGJ2f
    Hocam selamlar. Akhisar’ı görünce yakın zamanda izlediğim bu video aklıma geldi. Videoda da belirtildiği gibi kimseyi zan altında bırakmak gibi bir niyetim yok ama videonun belirli kısımlarında konuyla ilgili firmanın ekspertiz raporunun bir örneği var. Az çok sahibindenle haşır neşir olan biri rapor şablonundan hangi firmaya ait olduğunu anlar zaten diye düşünüyorum. Bilginiz olsun..

drago - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    44 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı baskan96 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    https://youtu.be/9gEP_bGtPNQ?si=lLlR9f116m5ZGJ2f
    Hocam selamlar. Akhisar’ı görünce yakın zamanda izlediğim bu video aklıma geldi. Videoda da belirtildiği gibi kimseyi zan altında bırakmak gibi bir niyetim yok ama videonun belirli kısımlarında konuyla ilgili firmanın ekspertiz raporunun bir örneği var. Az çok sahibindenle haşır neşir olan biri rapor şablonundan hangi firmaya ait olduğunu anlar zaten diye düşünüyorum. Bilginiz olsun..
    Ben olsam önce ruhsatını ister, aracın şase numarası ile bir VIN sorgulaması yaparım.

Diğer sorgulamaları da yaptırdıktan sonra benzinini koyar, Alıcı ile birlikte gidip İzmir'de yetkili bir servisten araç geçmişini çıkartırım. Yolda sesini soluğunu bir dinlerim.

Sonra İzmir'de bmw'den anlayan bir serviste n13 motorun kroniklerine şöyle bir baktırırım.

Araçlar, hele de bmw sadece kaporta şase durumundan ibaret değil, hatasız ama bakımsız bir BMW, hele de n13 hayata küstürebilir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler