User Tag List

Sayfa 55/81 İlkİlk ... 545535455565765 ... SonSon
1523 sonuçtan 1.027 ile 1.045 arası

Konu: Nargile sevenler

AdoneuS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mangal kömürünün arasında nargile kömürü yaksam sorun olurmu acaba, olur diye düşünüyorumda bilgisi olan varmı

arm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AdoneuS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mangal kömürünün arasında nargile kömürü yaksam sorun olurmu acaba, olur diye düşünüyorumda bilgisi olan varmı
    zehirlenirsin diye düşünüyorum

Type-Rdinc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Daha önceden denedim hiç bir problem cıkmadı. Köz haline geldikten sonra mangal kömürüyle karıştırmadıgın sürece sorun olmaz abi
    Alıntı i-vtec07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben böyle bi camera açısı görmedim ..
    Alıntı s2k Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hava parcali bulutlu, balkanlardan gelen soguk hava dalgasi net olarak gozukuyor.

Dodoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1-2 tane nargile kömürünü mangal kömürü arasında harlayıp yine nargile kömürü tavasına atarsan sıkıntı olmaz.

AdoneuS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı dodiiş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1-2 tane nargile kömürünü mangal kömürü arasında harlayıp yine nargile kömürü tavasına atarsan sıkıntı olmaz.
    Alıntı Type-Rdinc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha önceden denedim hiç bir problem cıkmadı. Köz haline geldikten sonra mangal kömürüyle karıştırmadıgın sürece sorun olmaz abi
    mangal kömürü yandıkdan sonra arasına tel koyucam ufak telim var ocakda yakmak için kullanıyodum onu koyup üstünede nargile kömürlerini yakmayı düşünüyorum karışmaz ama sinermi sinmezmi o konuda tereddütüm var yarın denedikden sonra görücez artık sagolun yorumlar için

CenkB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mangal kömürüyle nargile içmişliğim var. Gerçi bana olmadı sana da olmaz hayde diyerek yaklaşmak istemiyorum fakat bana hatta bize olmadı.
    İçim süremiz 1 saat falandı. Ufak 1-1.5 karışlık nargilelerden içmiştik.

Onun dışında kömürün alışması için yanına atmanda sakınca yok gibi. zarar vereceğini düşünmüyorum.

TechTurkey Evrenoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    119 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Zehirlenmezsin ama verim de alamazsın nargileden

RSX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Adanada biskuvi modasi basladi, el yapimi, karisimla yapiyorlar. Sanki biskuviyi cekmiyosunda yiyosun gibi bisey adamlar yok satiyor. 1 kilo bulana kadar alnimin damari catladi. Yeni favorim alti süt ustu biskuvi. Birde bi nargilecide ictim kod 66 diye biseymis adi. Mentollu tadi var cektikce icin ferahliyor guzel biseydi

N0M4dh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı RSX Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adanada biskuvi modasi basladi, el yapimi, karisimla yapiyorlar. Sanki biskuviyi cekmiyosunda yiyosun gibi bisey adamlar yok satiyor. 1 kilo bulana kadar alnimin damari catladi. Yeni favorim alti süt ustu biskuvi. Birde bi nargilecide ictim kod 66 diye biseymis adi. Mentollu tadi var cektikce icin ferahliyor guzel biseydi
    Nereden buluruz hocam?

samara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    komple yeni bir nargile takımı düzdüm kendime iftardan sonra evde güzel gidiyor.
    Samara 2109/Peugeot 207/Skoda Fabia III/Octavia Sport

Uzaklaştırılmış Kullanıcı
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı N0M4dh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nereden buluruz hocam?

duman osman yapıo adanada

250 gr 40 tl

500 gr 75 tl

1 kilosu 150 tl

adanayı kasıp kavuran tütün müş duman osman

ENGean - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CenkB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beyazıtta tranway durağının altında burger king var. Oranın az daha altında sarnıç kafe var. Orası tütün satışı da yapıyor. Bir ara nakla kapiçino hiçbir yerde bulamazken orada bulabilmiştim.

Bu arada fastan biraz tütün geldi bugün bana. 1 kilo(50 gramlık paketler halinde) markasını okuyamadığım çift elma ve 50 gramlık paketler halinde mazayanın karışık birşeyler almış dayım. Çok da nargileden anlamadığımdan bunlar ne diyemedim. Fiyatını sordum 50 gr mazaya aşağı yukarı 3 lira dedi. Bakırköyde zb de 10 lira diyolar. Denemiş olurum en azından bi.
    ben deneme amaçlı mazaya nın karpuzlusundan almıstım gecen hafta, dün aksam içtim. hosuma gitti. arkdslarda baktı onlarda beğendi. sadece biraz fazla tatlı geldi ilk başlarda bana,nane ile veya ferah bşeyle karıstırılırsa daha güzel olur diye düşünüyorum.

RSX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gecmise donuk postlari okudum, bu paketlerin sahte olmasi konusunda muhabbetler donmus ben de fotograflarini cekip paylasmak istedim distan anlasilabiliyor mu ? Sahte mi bunlar ? 10 aydir kendim yaparak nargile iciyorum ve bu paketlerden kullaniyorum. Sir ak silopideyim aldigim sahis irak tarafindan tircilara getirtiyor bu aralar da tutun sıkıntısı oldugunu soyledi gelmiyormus. Hepsinin tadi gizel aromalarini tadabiliyorsunuz ve tutunleri de serbetli oluyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    orjin bunlar piyasa su an sıfır tutun gibi birşey geçen izmir den yapan bi arkadas buldum dnemek için bi iki aroma aldım bende dediğine göre virgina tütün kullanıyor

TechTurkey Evrenoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    119 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Pakedinden anlayamazsın orijinal mi değil mi..
    Dubai'den getirttiğim ile 1e1 aynı pakette sahte var bende

CenkB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ENGean Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben deneme amaçlı mazaya nın karpuzlusundan almıstım gecen hafta, dün aksam içtim. hosuma gitti. arkdslarda baktı onlarda beğendi. sadece biraz fazla tatlı geldi ilk başlarda bana,nane ile veya ferah bşeyle karıstırılırsa daha güzel olur diye düşünüyorum.
    Muz çilek nane denedim dün fena değildi. Hoşuma gitti. Karpuz da var elimde. Karpuz çilek nane deneyeyim daha uyumlu olur sanırım.

Uzaklaştırılmış Kullanıcı
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gecmise donuk postlari okudum, bu paketlerin sahte olmasi konusunda muhabbetler donmus ben de fotograflarini cekip paylasmak istedim distan anlasilabiliyor mu ? Sahte mi bunlar ? 10 aydir kendim yaparak nargile iciyorum ve bu paketlerden kullaniyorum. Sir ak silopideyim aldigim sahis irak tarafindan tircilara getirtiyor bu aralar da tutun sıkıntısı oldugunu soyledi gelmiyormus. Hepsinin tadi gizel aromalarini tadabiliyorsunuz ve tutunleri de serbetli oluyor

paketini kaçdan alıyorsunuz?

N0M4dh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bisküvili tütünüm geldi arkadaşlar dumanosman12 isimli arkadaştan aldım yol göstermek adına biraz uzun bir yazı olabilir.
    Nargileye üniversite döneminde başladım 1 sene civarı arkadaşlarla ortak bir nargile kafe çalıştırdık, sonraları kafelerde içmeye başladım Kayseri'deki en büyük eğlencemiz olduğu için belli bir damak tadı yakaladık, hoş hala adam gibi bir tütün toptancısı ile tanışamadım

konudan sapmadan;
    *Öncelikle tütünde çerçöp yok, fakat tütün imalatçısı arkadaşımız içine azıcık bisküvi (bence petibör - petibör her yerden tanırım) koymuş. unutmayın şirede ve tütünde ne kadar çok şeker var ise o kadar çabuk yanar ve tadı o kadar çabuk gider. - direk folyoya köz koyan arkadaşlar bu maddeyi gözden kaçırmasın.
    * Tütünün kokusu harika, buradayım diyor, kesinlikle iştah açıyor.
    * Tütünün yapısı fena değil daha önce mazaya içtiyseniz yaprak yapısı aynı diyebilirim.
    * Tütünün şiresi bol, bunu peçetede hafif şiresini almadan koyarsanız güzel pişmanlık olur, bu arada ben tütünü dinlendirmediğim için böyle bir process e ihtiyaç oldu.
    * Tütünde esansiyel az, yani verdim şireyi, şekeri, şurubu yok, kesinlikle bisküvi ile dinlendirilmiş - yani emek harcanmış, El yapış yapış olmuyor kolay temizleniyor.
    * Tütün oldukça hafif, yani ben kapüço tayfasından olamadım hep nane- meyve- otantik meyveci oldum, benim damak tadıma uygun.
    * Duman 6.5 ila 7 arası 10 arasında.
    * Süre 35 dk den sonra boyun bükülüyor, gececi tayfa iseniz 2. lüle hazır dursun.
    * Fiyat / performans = orta - yarım kilosu 75 kayme. kısacası her gün içebileceğiniz bir tütün değil ama kesinlikle arşivde bulunması gereken bir tütün, özellikle eşe dosta farklı olsun diye yapılır sağda solda bulunacak bir tütün değil.
    * Ambaj = berbat, çok kötü 1 tllik market meze kabında geliyor, arkadaş koli bandını bedavaya aldığından öyle bir sarmış ki, köz oldu ben nargileyi hazırlayana kadar. hava geçirmeyen kap almanız farz.
    ----
    esnaflık= iyi kargo zamanında verildi hesap anında kontrol edildi, Adana aksanı hakim arkadaşla ters düşmemeye özen gösterin
    --
    Donanım: buzlu marpuç, son susturucu, soğutulmuş su, 0 lüle, harbi ile temizlenmiş nargile, folyo üstüne 1mm ızgara.

ENGean - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    burdan bakınca orj gibi duruyor ama evren abinin dediği gibi birebir aynı kutu olup sahte olanda cıkıyo ist.da

bir de hocam resımlerde en altta soldaki renkli olandan elinizde fazla varmı? 1-2 içimlik bile olur.

veya elinde olan baska arkdşlar varsa ücreti karşılığı veya 1 içimlik o tütünden arıyorum. 50 lık bulamadık, 1000gr lık var ama alıpta hosuma gitmezse boşuna almış olmıyım.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler