User Tag List

Sayfa 32/203 İlkİlk ... 2230313233344282132 ... SonSon
3840 sonuçtan 590 ile 608 arası

Konu: Tasiş güzelleri

miniks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı teoman_rpm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence yanlısın var benim işim oldugundan dolayı fiyatları biraz iyi biliyorum ben bunun ticaretini yapıyorum yani şöyle söyliyim cl 500 max.50-60 eder heleki galeriye götürüp satarsanız şaka fiyatlara gider haricinde en temizi dahi 60 dan fazla etmez internet fiyatlarına aldanmayın internette yazdıgı fiyata araba satılmıyor yuksek hacimli ve eski arabada ...

ben e60 m5 e 135 isterken 95 e sattım
    165 euro f430 spidera isterkende 132 euroya sattım sıkıstıgım için

yani cl gibi hem tutulmayan hem eski hemde motor hacmi yüksek araba satılmaz satılsada küçük paralar eder .

Bu arada kotu cl500 80 eder demişsin istersen arkadasımda bordo renkte var duzgun araba 46000 liraya alabilirim düşünürsen
    Bahsettiginiz arac modelleri 2000-2002 bunlar piyasa icin kistas degil ve eski tip motor var onlarda 2003 ve uzeri bu bahsedilen rakama arac bulursan arkadasinda kayitsiz temiz varsa hemen alirim
    Call for prayer
    http://m.youtube.com/watch?v=7na5Zm0vwtI
    insanlar en akıllı varlıklardır, hüküm edemedikleri yaradılış ve ölümdür
    Instagram hesabımız
    miniksracing - humidorturkiye

G_TT_I - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ihaleye çıkış bedeli 90.000TL, hasar %25.

buna 45.000TL verirsek ve bizde kalırsa %40'dan az teklif verdiğimiz için kurulun kararına kalıyor sanırım ama %40'ın altında teklifler direk reddediliyor gibi bir şey okudum,
    gene de ihale bizde kalırsa 45.000TL'ye bittiğinde bittiğin de bu aracın total masraf ne kadar olacaktır (hasar hariç)

tasisden araba almak çok mantıklı gibi durmuyor, bu araba 50'ye çıksa, hasar vs. eklenince total 60.000Tl'ye gelse anca uğraşıldığına değer sonuçta boyalı 730'u piyasada 70.'e almak mümkün birde bunu alıp marş basınca evde kimse olmayabilir evlat sahibi olunabilir gibi.

Bu arabanın ihale sonu rakamını az çok tahmin edebilecek kimse var mı?

psikolojikdeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    730 un kaportasına işlem yapamayacaksın parça değişimi olmak zorunda olduğunu aklının bir köşesine yaz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı psikolojikdeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    730 un kaportasına işlem yapamayacaksın parça değişimi olmak zorunda olduğunu aklının bir köşesine yaz
    Neden parça değişimi olmak zorunda, aluminyum ise, daha once düzeltme yaptirdim tabi normal malzemede kaputlarda duzeltilemeyecek kadar bozulabiliyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    en son 7 serisi ile alakalı ufak bir araştırma yapmıştım daha doğrusu land rover ile alakalı araştırma yaparken aluminyum kupa ve kaporta parçalarından 7 serisine sıçramıştım normal servis tadilat vs yapmıyordu kaporta parçaları ile alakalı,planladığım resterasyon projelerimden biriydi velhasıl kelam uzatmıyım araştırmalarım sonucunda AL parçaların ufak göçükler dışında yapabilen usta varsa ellerinden öperim hele fotoğraftaki aracı düzeltsin

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    en son 7 serisi ile alakalı ufak bir araştırma yapmıştım daha doğrusu land rover ile alakalı araştırma yaparken aluminyum kupa ve kaporta parçalarından 7 serisine sıçramıştım normal servis tadilat vs yapmıyordu kaporta parçaları ile alakalı,planladığım resterasyon projelerimden biriydi velhasıl kelam uzatmıyım araştırmalarım sonucunda AL parçaların ufak göçükler dışında yapabilen usta varsa ellerinden öperim hele fotoğraftaki aracı düzeltsin
    Söylediğim gibi her kaporta parçasının belirli tamir orani vardır, buyuk alman araclarinin çoğu alüminyum malzeme ile uretilmekte,
    10 senedir fazladir biniyorum, ve birçok yapilmaz denen parcasini biraz sabirli bir usta gayet guzel tamir edebiliyor, yirtik bile olsa zorun değil.
    Hatta yetkili serviste bile yaptirdigim parca oldu.

Kusura bakma dersi iyi calismamissin, sanirim modena spider'dan sonra butun ferrariler bu yonteme geçti, piyasadacamurlugu kesilip yenisi kaynaklanmis pek araba yok

Konusu açılmışken dip not, alüminyum malzeme hafif olsun diye kullaniliyor ama ailede 1400kg alti hic alüminyum araba olmadi

KOSEREN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şuan benim arabada alüminyum yerine sac kullanılsaydı 1.8-2 ton civarı bir ağırlığı olurdu sanırım..Yol tutuşu şu anki kadar dinamik olmaz,0-100 hızlanması 10sn civarı olur,yakıt olarakta 2 litre daha fazla yakardı.Yani alüminyum sandığın kadar kötü değil

onurars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben a5 in çamurluğunu 4,5 kere düzelttirdim hatta bikeresinde yırtık bile vardı, servis alimünyum olmasada düzeltmekle uğraşmıyor zaten
    - AOS-

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı KOSEREN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şuan benim arabada alüminyum yerine sac kullanılsaydı 1.8-2 ton civarı bir ağırlığı olurdu sanırım..Yol tutuşu şu anki kadar dinamik olmaz,0-100 hızlanması 10sn civarı olur,yakıt olarakta 2 litre daha fazla yakardı.Yani alüminyum sandığın kadar kötü değil
    Önceki kasa full zirhli a8l 1.9ton gibi geliyor, yani 5serisi normal malzeme ile uretilse 300kg daha agir olacağını sanmiyorum konuya hic kafa yormadim ama alüminyum kullanilmasinin tek sebebinin sadece hafiflik olduğunu sanmiyorum belki sadece ferrari icin olabilir oyle olsa ferraride carbon sase kullanirdi.

Tamir olmaz çöp sozleri sadece servisteki mallarin insanlarin paralarini almak icin birde malzemeye uzay teknolojisi yuklek.icin kullandigi zirvaliklar, birde insanalri inandiriyorlar.
    Sonucta bu malzeme amerikada iett muadili otobuslerde kullaniliyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı G_TT_I Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Önceki kasa full zirhli a8l 1.9ton gibi geliyor, yani 5serisi normal malzeme ile uretilse 300kg daha agir olacağını sanmiyorum konuya hic kafa yormadim ama alüminyum kullanilmasinin tek sebebinin sadece hafiflik olduğunu sanmiyorum belki sadece ferrari icin olabilir oyle olsa ferraride carbon sase kullanirdi.

Tamir olmaz çöp sozleri sadece servisteki mallarin insanlarin paralarini almak icin birde malzemeye uzay teknolojisi yuklek.icin kullandigi zirvaliklar, birde insanalri inandiriyorlar.
    Sonucta bu malzeme amerikada iett muadili otobuslerde kullaniliyor
    standart donanımlı olan a8(d3 kasa) ler 1.9 ton(long olanları bilmiyorum). full zırhlılar 2.4 tondan daha fazladır.

ALPER-VNS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hurafe ya da değil en ufak kazada kimse yapmıyo alüminyum parçayı.. araçlarda değişen oluyo o sebeple.. gerçi hepsinde olduğu için hafifletici sebep sayılır ama normal araçta rahatça düzeltilebilecek parçaya ankaranın en iyi ustalarından biri yok yapamam diyo.. ben bu taraftan vuruyorum o diğer taraftan bozuyo kendini diyo hatta..

kickbuttowski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MeRtCaN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sohc vtec sanırım bu
    Alıntı bykral Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Honda düşmüş

Bu hondayla ilgilenen olursa diye yazıyorum bunlar sohc fitenk lakin otomatik fites..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı -HAKTAN- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben seni tanırım onları deği sen işi bitir seninde komisyonun bende baki araç sahibini tanımam etmem sen görüş iş biterse bana haber verirsin dostum.
    Hakan 0535 865 50 20

91 200 e aracı 26500 tl nakit olarak sattım galericiyim daha neyin tartişmasını yapıyorsunuz ki???

cl 55 amg yürüyen halde hasar kayıtsız araçın temizini ancak otoparktan çikartirsiniz onun da fiyatı rahat rahat 80.000 tl nin üstünde olur

her köşe başinda satılan cl 500 le kıyaslama yapmamaniz gerekir...

zira cl 55 amg yi alan kişi bilinçli insandir yok pahasına kimse satmaz hele ki 45 50 k lara hiç satmaz....

zaten sayılı olarak bulunan bir araç..piyasa araçıyla kıyas kabul edilmez.

hakan abi arkadaş o fiyatlara verirse ortak ta alabiliriz
    Alıntı DENON Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dün akşamki yarıştan önce start verecek olan hatun dediki elimi bı yerıne götürüp : kazansanda kaybetsende bu senın ama kazanırsan hepsi senın , iliğimi guruttu gevurun gızı yarışı kazandıktan sonra

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı G_TT_I Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Söylediğim gibi her kaporta parçasının belirli tamir orani vardır, buyuk alman araclarinin çoğu alüminyum malzeme ile uretilmekte,
    10 senedir fazladir biniyorum, ve birçok yapilmaz denen parcasini biraz sabirli bir usta gayet guzel tamir edebiliyor, yirtik bile olsa zorun değil.
    Hatta yetkili serviste bile yaptirdigim parca oldu.

Kusura bakma dersi iyi calismamissin, sanirim modena spider'dan sonra butun ferrariler bu yonteme geçti, piyasadacamurlugu kesilip yenisi kaynaklanmis pek araba yok

Konusu açılmışken dip not, alüminyum malzeme hafif olsun diye kullaniliyor ama ailede 1400kg alti hic alüminyum araba olmadi
    bi dersi tekrar çalışıyım ozaman ben araştıralı al ye uyum sağlamış ustalarımız ozaman bir ricam olacak bu tamiri yaptıran arkadaşlarımızdan eğer ellerinizde tamir öncesi ve sonrası iç dış fotolar varsa yollarsanız çok sevinirim yine kafada 40 Tilki dolaşmaya başladı

cem_subasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ankarada mavi megane sport var 4 kapı çok hoşuma gitti acaba ne kadar masrafı vardır
    CUP Edition

Finansinvest

abdullahduymaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cem_subasi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ankarada mavi megane sport var 4 kapı çok hoşuma gitti acaba ne kadar masrafı vardır
    airbagları falan patlak görünüyordu
    Alıntı GokhanRS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ama ilk kuralımızdır önce bunu öğren,ATATÜRK ü sev. Tanı Öğren.

cem_subasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı abdullahduymaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    airbagları falan patlak görünüyordu
    4 Kapı sunrooflu sport hiç görmedim Cezbeden noktası o oldu ama dediğin gibiyse sıkıntı
    CUP Edition

Finansinvest

pirasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    beyler link çalışmıyo nerden bakacaz ihalelere
    turbocuk istiyoruz

freelife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cem_subasi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    4 Kapı sunrooflu sport hiç görmedim Cezbeden noktası o oldu ama dediğin gibiyse sıkıntı
    muhtemelen alttan darbe almış tampon dışında önden pek bişeyi yok ama motor ve şansımana hasar aldıysa masrafı baya çıkar ve airbaglerde patlak ayrıca.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)