User Tag List

Sayfa 1/2 12 SonSon
26 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Hatırlayamadığım bir filmin ismi..

TechTurkey B.Aktepe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)

Hatırlayamadığım bir filmin ismi..

Bir film vardı hatırlar mısınız, bir grup mahkum mu öğrenci mi ne vietnamda askeri eğitim alıyorlar birbirleri ile anlaşamıyorlar önce sonra anlaşıyorlar vs bu sırada savaşa giriyorlar vs aralarından 2 kişi yakalanıyor kafalarına sepet geçiriyorlar yılan bırakıyorlar öğrencilernden biri yılanı ısırarak öldürüyor filan.
    mark dacascos eğitmen gibi hatırlıyorum ama bulamadım. o olmayabilir. Ya buna benzer film hatırlıyor musunuz? yoksa birkaç filmi kafamda mı birleştirdim ben?
    Failure is not an option.

Serkan06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    oldukça yaratıcı olmuş bence
    farkı yaratan ayrıntılardır...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı B.Aktepe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir film vardı hatırlar mısınız, bir grup mahkum mu öğrenci mi ne vietnamda askeri eğitim alıyorlar birbirleri ile anlaşamıyorlar önce sonra anlaşıyorlar vs bu sırada savaşa giriyorlar vs aralarından 2 kişi yakalanıyor kafalarına sepet geçiriyorlar yılan bırakıyorlar öğrencilernden biri yılanı ısırarak öldürüyor filan.
    mark dacascos eğitmen gibi hatırlıyorum ama bulamadım. o olmayabilir. Ya buna benzer film hatırlıyor musunuz? yoksa birkaç filmi kafamda mı birleştirdim ben?
    only the strong mu? capoeira filmi

pitstop - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Filmin başrolünü michael dudikoff oynuyor eğitmen olarak.Hapisden seçilen gençlerle vietnamda rehin tutlan zengin bir iş adamını kurtarma operasyonu.Fimin adıda Soldier Boyz.

hddsheriff - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Stanley Kubrick' in 1987'de yaptığı "Full Metal Jacket" filmi olabilir mi ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı pitstop Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Filmin başrolünü michael dudikoff oynuyor eğitmen olarak.Hapisden seçilen gençlerle vietnamda rehin tutlan zengin bir iş adamını kurtarma operasyonu.Fimin adıda Soldier Boyz.
    aynen film budur çok teşekkür ettim.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tam ihtiyacım olan bir konu Benim de aklımda takılan bir film var

Bir genç kız ölen annesinden geriye kalan bir mektubu okur ve yıllardır ölü bildiği babasının aslında yaşadığını ama tam olarak kim olduğunu yazmamıştır. Kadın sergilisinden ayrıldığı hafta kensdisini etkileyen bir adamla daha birlikte olmuş ve bu 2 adamdan biri onu babasıdır.
    Bu süre zarfında başına kötü bir olay gelir ve mafya peşine düşer (para konusunu mu yoksa uyuşturucymuydu hatırlamıyorum) kız bu 2 adamdan yardım ister. 2 adamda kızı sahiplenir ve 2 baba adayı birbiriyle yarışır. Adamlardan biri varlıklı biridir ve bir araba koleksyonu var. Kıza önce araç maketlerini gösterir sonrasındaysa arabaları, filmin ilerisinde mayfa bu araçlara bomba koyup patlatıyor.

Yardım edebilecek varmı ?

hddsheriff - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı pitstop Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Türkler çıldırmış olmalının konusunun nereden arak olduğu da anlaşılmış oldu

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aynen film budur çok teşekkür ettim.
    rica ettim

Tech Moderator Schumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İri yarı zenci olan yılanın kafasını kopartıyo. Yılan ile cebelleşirken onu öldü sanıyorlar. İzledim filmi ama adını hatırlamıyorum. Benimde bu şekilde izlediğim arşivime katmak istediğim ama adını hatırlamadığım filmler var.
    Schumi.Projects

106 GTI | 206 RC | 2008 SUV 1.2 PureTech EAT8 | 3008 SUV 1.6 HDi EAT6 | Citroen AX GTI
    Never drive faster than your guardian angel can fly
    106 RC - 106 GTI with 2 liter engine

ruudvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Thracian Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tam ihtiyacım olan bir konu Benim de aklımda takılan bir film var

Bir genç kız ölen annesinden geriye kalan bir mektubu okur ve yıllardır ölü bildiği babasının aslında yaşadığını ama tam olarak kim olduğunu yazmamıştır. Kadın sergilisinden ayrıldığı hafta kensdisini etkileyen bir adamla daha birlikte olmuş ve bu 2 adamdan biri onu babasıdır.
    Bu süre zarfında başına kötü bir olay gelir ve mafya peşine düşer (para konusunu mu yoksa uyuşturucymuydu hatırlamıyorum) kız bu 2 adamdan yardım ister. 2 adamda kızı sahiplenir ve 2 baba adayı birbiriyle yarışır. Adamlardan biri varlıklı biridir ve bir araba koleksyonu var. Kıza önce araç maketlerini gösterir sonrasındaysa arabaları, filmin ilerisinde mayfa bu araçlara bomba koyup patlatıyor.

Yardım edebilecek varmı ?
    bı cd kabı yap ıcıne bos cd koy dısınada ıkı resım bıde bu yazıyı yazsan yenmıcek durumda deıl .bunu google a yazsan kesın bıseyler cıkar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı hddsheriff Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Türkler çıldırmış olmalının konusunun nereden arak olduğu da anlaşılmış oldu
    Denk geldi ama film arşivim sağlamdır.

Serkan06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    valla arşiv bendede var ama çok izlemektenmidir nedir hiçbirinin konusunu hatırlamıyorum, bu konuda arkadaşları tebrik ediyorum
    farkı yaratan ayrıntılardır...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ruudvan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bı cd kabı yap ıcıne bos cd koy dısınada ıkı resım bıde bu yazıyı yazsan yenmıcek durumda deıl .bunu google a yazsan kesın bıseyler cıkar
    Valla çok aradım rıdvan yaklaşık 1 yıl oldu hep aklımda bulsam izlermiyim bilmiyorum ama takıldı bir kere kafama. Varsa bir hatırlayan yardım etsin lütfen

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Beyler geyik yapmadan insanlar bilmedikleri filmleri paylaşsınlar bulsunlar. bir konu sağlam kalsın.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yokmu isim tarih ülke bilgisi falan D

Tech Moderator Schumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende bir film sorayım. Filmde ruh hastası bir seri katil mahkeme salonunda yanında ise onun savunmasını yapan nitelikte bir ruh sağlığı uzmanı var. Katilin bölünmüş kişilik problemi var. İçinde bir çocuk bi yaşlı adam bir fahişe bir polis felan farklı karakterler yaşıyo gibi. Ruh doktoru bütün bu karakterleri çöl ortasında bir yerde buluşturuyor adamın zihninde ve sonra orada gerçek katil dürtüsünü yaratan karakteri yok etmeye çalışıp adamı normal hale getirmek istiyorlar. Tabi biz filmde bu buluşmayı izliyoruz. En sonunda katil sanılan karakter ölüyo mahkeme adamı serbest bırakıyo. Sonra ise bir süpriz oluyor. Okuyunca çok saçma ve komik gelicek ama çok güzel bir filmdi. Zaten izlemiş olan birisi anlar ancak. Yardımcı olabilecek varsa sevinirim.
    Schumi.Projects

106 GTI | 206 RC | 2008 SUV 1.2 PureTech EAT8 | 3008 SUV 1.6 HDi EAT6 | Citroen AX GTI
    Never drive faster than your guardian angel can fly
    106 RC - 106 GTI with 2 liter engine

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Schumi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende bir film sorayım. Filmde ruh hastası bir seri katil mahkeme salonunda yanında ise onun savunmasını yapan nitelikte bir ruh sağlığı uzmanı var. Katilin bölünmüş kişilik problemi var. İçinde bir çocuk bi yaşlı adam bir fahişe bir polis felan farklı karakterler yaşıyo gibi. Ruh doktoru bütün bu karakterleri çöl ortasında bir yerde buluşturuyor adamın zihninde ve sonra orada gerçek katil dürtüsünü yaratan karakteri yok etmeye çalışıp adamı normal hale getirmek istiyorlar. Tabi biz filmde bu buluşmayı izliyoruz. En sonunda katil sanılan karakter ölüyo mahkeme adamı serbest bırakıyo. Sonra ise bir süpriz oluyor. Okuyunca çok saçma ve komik gelicek ama çok güzel bir filmdi. Zaten izlemiş olan birisi anlar ancak. Yardımcı olabilecek varsa sevinirim.
    Beğendim ismi bulursak izlemek lazım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Schumi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    identity kimlik olabilir filmin ismi.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)