User Tag List

Sayfa 318/388 İlkİlk ... 218268308316317318319320328368 ... SonSon
7367 sonuçtan 6.024 ile 6.042 arası

Konu: Diecast model araç / RC vs. koleksiyoncular

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı deeperblack Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende 7/8 ve 8/8 mevcut 1-2-3-4-5-6 arıyorum.
    Henüz Hot Wheels the kolleksiyon mantığı oluşmadı bende 500 e yakın var ama seri toplamak çok zor oluyor tr de.

Birde BMW serisi var ondada 2/8 - 3/8 bulabildim sadece devamı yok.
    Onlarıda arıyorum. Duyan gören olursa haber ederse sevinirim.
    Bmw serileri joker oyuncakta ve toyzzshopta satılıyor, bende 4 tanesi var hepsini oradan aldım.

HondatugraL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    45 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı imprezaWRC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de bunu tavsiye ederim. Tamiya Ultra Thin Cement.
    Extra İnce Yapıştırıcı, 40 ml.

Fiyatı biraz tuzlu ama ben bunun sayesinde çok ince işleri yapabilmiştim
    modelimi bozmadan kutarsında 20 lira köpeği olsun 700 tl lık araba için 20 tl denmı kaçarım
    DR. OWL

Sinan58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı deeperblack Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende 7/8 ve 8/8 mevcut 1-2-3-4-5-6 arıyorum.
    Henüz Hot Wheels the kolleksiyon mantığı oluşmadı bende 500 e yakın var ama seri toplamak çok zor oluyor tr de.

Birde BMW serisi var ondada 2/8 - 3/8 bulabildim sadece devamı yok.
    Onlarıda arıyorum. Duyan gören olursa haber ederse sevinirim.
    Yaklaşık 1 yıl önce yazmışım, bulursan banada haber et abi. Kolay bulunmuyor maalesef

Alıntı Sinan58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Elinde Hızlı Ve Öfkeli Tokyo Yarışı(Drift) arabaları olan varsa paylaşabilirmi lütfen, gözümüz gönlümüz açılsın

mert_can 41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Hızlı ve öfkeli serisine artı 3 yapim bende arıyorum sahibinden.com dakiler çok seviciler son tercih orası olmalı. Ayrıca Sarı ve mavi bmw m4 arıyorum 2 sene öncenin modeli olduğu içi. Mağzalarda bulmam çok zor elinde olan varsa amaçsız duran kutulu talip olabilirim )
    @HondatugraL kankam sağ olsun Gtr mi buldu iki eksiğimiz kaldı sadece )
    Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı HondatugraL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    modelimi bozmadan kutarsında 20 lira köpeği olsun 700 tl lık araba için 20 tl denmı kaçarım
    Bakınız bana 39 tl lik araba için 27 liradan kaçmıyorum.
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

onurgoyunc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    F&f ve gt nin serisi tam bende. Özellikle f&f i yurtdışından tamamladım. Kolleksiyonun üzerinden 1 yıldan fazla geçti, bulunması zor olacakatır.

Sinan58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onurgoyunc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    F&f ve gt nin serisi tam bende. Özellikle f&f i yurtdışından tamamladım. Kolleksiyonun üzerinden 1 yıldan fazla geçti, bulunması zor olacakatır.
    Abi rica etsem Hızlı Ve Öfkeli 3 Tokyo Yarışı(Drift) serisinden birkaç resim atabilirmisin?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Eveeet uzun zamandır izmiti tavan etsemde bulmadığım r34 üme kavuştum bu gün @HondatugraL kankam sağolsun Antalyayı talan ederek zorla buldu araba cidden özel bir araç hiç bir yerde yok bulunmuyordu. Antalyada da bir çok mağzayı aradı arkadaşım son girdiği mağza da standı komple el arabasına boşlatarak bir tane bulabildi onuda aldık başka çıksaydı onuda alırdım büyük ihtimal

Hazır elime ulaşmışken son 2,5 ayda aldığım arabalarıda paylaşim dedim. Diğer koleksiyonlarım özel kutudalar o kutudan bekliyorum geldiği zaman yanlarına koyucam bunlarıda.

Görkem kankamın bulduğu ve aldıklarımdan.

[IMG][/IMG]

Canımı çıkaran Gtr

Bunlarda son 2,5 ayda sahibinden.com dan gittiğim yerlerden topladıklarım. Hepsini kutulayıp diğer kardeşlerinin yanına kaldırıcam.

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    M4ler fena yalnız, bana onlardan lazım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı Grimlord Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    M4ler fena yalnız, bana onlardan lazım
    Onlar canımızı çıkardı banada lazım onlar sarı mavi ve kırmızı kaldı kırmızıyı bulurumda yeni seri sarı mavi çok zor sahibinden letgo falan kovalıyorum az daha bekleyip ebaydan alıcam mecbur 2 senedir sarı arıyorum kafayı yicem

HondatugraL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    45 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mert_can 41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eveeet uzun zamandır izmiti tavan etsemde bulmadığım r34 üme kavuştum bu gün @HondatugraL kankam sağolsun Antalyayı talan ederek zorla buldu araba cidden özel bir araç hiç bir yerde yok bulunmuyordu. Antalyada da bir çok mağzayı aradı arkadaşım son girdiği mağza da standı komple el arabasına boşlatarak bir tane bulabildi onuda aldık başka çıksaydı onuda alırdım büyük ihtimal

Hazır elime ulaşmışken son 2,5 ayda aldığım arabalarıda paylaşim dedim. Diğer koleksiyonlarım özel kutudalar o kutudan bekliyorum geldiği zaman yanlarına koyucam bunlarıda.

Görkem kankamın bulduğu ve aldıklarımdan.

[IMG][/IMG]

Canımı çıkaran Gtr

[url=http://hizliresim.com/m3r0by][/url

Bunlarda son 2,5 ayda sahibinden.com dan gittiğim yerlerden topladıklarım. Hepsini kutulayıp diğer kardeşlerinin yanına kaldırıcam.

[IMG][/IMG

[url=http://hizliresim.com/1L2ROD][/url

[IMG][/IMG

[IMG][/IMG
    Söz verdiğimiz gibi
    DR. OWL

serkanokan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hızlı ve öfkeli serisine artı 3 yapim bende arıyorum sahibinden.com dakiler çok seviciler son tercih orası olmalı. Ayrıca Sarı ve mavi bmw m4 arıyorum 2 sene öncenin modeli olduğu içi. Mağzalarda bulmam çok zor elinde olan varsa amaçsız duran kutulu talip olabilirim )
    @HondatugraL kankam sağ olsun Gtr mi buldu iki eksiğimiz kaldı sadece )
    Mavi M4 2017'de çıktı, ama lacivert olarak. Bu arada ben BMW, FF ve Matchbox Landrover serilerini topladım. Ama artık yeni çıkan serileri almam sanırım bu kadar yeter evde koyacak yer bulamıyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı serkanokan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mavi M4 2017'de çıktı, ama lacivert olarak. Bu arada ben BMW, FF ve Matchbox Landrover serilerini topladım. Ama artık yeni çıkan serileri almam sanırım bu kadar yeter evde koyacak yer bulamıyorum.
    Edit geri gelsin M4 ile ilgili yazdığım sanırım doğru değil , 2016'da bordo ve lacivert olarak 2 renk çıktı sanırım.

E90Fun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vay be neler toplanmış öyle. Bende hafta sonu bir tura çıkayım mağazaları en iyisi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)

Şöyle söylim yeni olan 3 modeli var bordo,lacivert ve beyaz. Beyaz bolca bulunan bir model lacivet beyaza göre birazdaha az bulunuyor. Bordo yeni olsada hiç bir yaşam belirtisi yok ne antalyada nede izmitte rast gelebildim. Sarı ve mavi ise 2015 üretimi hatta 2 yaşındaki kuzenimin elinde görmüştüm 2 sene önce kafayı yemiştim nerden buldular ben bulamadım diye Hızlı ve öfkeliler yer kaplıyorsa alabilirim yenilere yer açılsın

Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şöyle söylim yeni olan 3 modeli var bordo,lacivert ve beyaz. Beyaz bolca bulunan bir model lacivet beyaza göre birazdaha az bulunuyor. Bordo yeni olsada hiç bir yaşam belirtisi yok ne antalyada nede izmitte rast gelebildim. Sarı ve mavi ise 2015 üretimi hatta 2 yaşındaki kuzenimin elinde görmüştüm 2 sene önce kafayı yemiştim nerden buldular ben bulamadım diye Hızlı ve öfkeliler yer kaplıyorsa alabilirim yenilere yer açılsın
    Onlar bende kalsın Bu arada ben hep İngiltere'den alıyorum modelleri. Alırken bunlar kesin TR'de yoktur dediğim hangi model varsa hepsi sizin koleksiyonda da var Demek ki distribitör her modeli alıyor ama satan mağazalarda vizyon yok pek

Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Onlar bende kalsın Bu arada ben hep İngiltere'den alıyorum modelleri. Alırken bunlar kesin TR'de yoktur dediğim hangi model varsa hepsi sizin koleksiyonda da var Demek ki distribitör her modeli alıyor ama satan mağazalarda vizyon yok pek
    Ben kendi mağzamda da satıyorum hotwheels şehre göremi dağtıyorlar napıyorlarsa bende satılan tüm modeller şehirde de heran gibi yerlerde de oluyor. Mağzaların seçiminde olan bir şey değil sadece standı satın alıyorlar stant geldiğinde de 2 kapalı kutu ile geliyor arabalar mağzacı önceden seçemiyor ne yazıkki. Ben de çevre illerden topluyorum nsx i ankaradan 6 tane modeli antalyadan vb aldım hep. İngiltereden aldığınız siteyi bana atarsanız çok sevinirim.

Bu arada beyaz m4 mevcutmuş sahibinden.com da arayan biri vardı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben kendi mağzamda da satıyorum hotwheels şehre göremi dağtıyorlar napıyorlarsa bende satılan tüm modeller şehirde de heran gibi yerlerde de oluyor. Mağzaların seçiminde olan bir şey değil sadece standı satın alıyorlar stant geldiğinde de 2 kapalı kutu ile geliyor arabalar mağzacı önceden seçemiyor ne yazıkki. Ben de çevre illerden topluyorum nsx i ankaradan 6 tane modeli antalyadan vb aldım hep. İngiltereden aldığınız siteyi bana atarsanız çok sevinirim.

Bu arada beyaz m4 mevcutmuş sahibinden.com da arayan biri vardı
    Türkiye'de huni gibi bir şeyin içinde dolduruyorlar ama İngiltere'de efendi gibi her arabayı ayrı ayrı raflara asıyorlar, demek istediğim o biraz da Ben İngiltere'de yaşıyorum, burada bir kaç yerden alıyorum, Poundland, WH Smith gibi mağazalardan, fiyatları çok değişken oluyor. Poundland adından anlaşılacağı gibi tüm ürünleri 1 pounda satıyor ama koleksiyon modelleri olmuyor BMW, F&F gibi, koleksiyon modellerini de diğer mağazalardan 2.5 pound'a alıyorum.

ebay.co.uk, amazon.co.uk gibi sitelere de bakabilirsiniz.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)