User Tag List

4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: 7 Kasım 2021 İzmir Pist Günü - Megane 3 RS 265 Cup

Shendelzare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

7 Kasım 2021 İzmir Pist Günü - Megane 3 RS 265 Cup

Selamlar,

Öncelikle güzel organizasyon için İzmir ekibine teşekkür ederim. İstanbul'dan 4 araç gittik biraz yorucu oldu ama baya keyifli geçti, araç kiralama fırsatı, yemek olanakları ve pisti izleme olanaklarından dolayı sıkılmadan dolu dolu bir gün geçirdik. Sürelerin anında paylaşılması ve kupa verilmesi falanda güzel detaylar oldu.

Turlara gelirsek, İzmir'in eski haline 1 kere çıkmıştım yeni haline de ilk defa çıkıyorum ve yeni hali daha aksiyonlu ve hoş olmuş. Diğer araçların sürelerine bakınca iyi bir süre çıkardım gibi gözüküyor ama videoyuda izleyince baya daha inilebilir gibi geldi bana. Umarım gelecekteki organizasyonlarda daha da hızlanırım.
    Coiller uzun yol yapacağımız için en yumuşak ayardaydı ve orada belki ayarlayabilirim diye kriko götürmüştüm ama arkaları ayarlamak için tam alttan girmek gerekiyormuş yandan erişemedim ondan dolayı en yumuşak halinde bıraktım, bidahakine zaten çekici ile gitmeyi planladığımız için ayarlayıp götürürüm diye düşünüyorum. Lastiklerde önler 2.2 arkalar 2.0 çıktım ama önler 2.6-2.7 ye kadar şişmiş tutunma kaybı hissediliyordu. IAT'de yine bi 60 görmüş ama aracın gidişinde bir bayıklık hissetmedim.

Aşağıda video ve RS Replay verilerini paylaşıyorum, 1.13,526'lık tur 13:25'te başlıyor. 8:25'ten sonraki tüm turlarda 1.14 altında.

Araçtan alınan RSReplay verileri;
    En iyi turun RS Replay linki : Link
    Bütün günün RS Replay linki : Link

rahmitanir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Onur oncelikle tebrikler. Sen ve arkadaşların hem sohbetinizle hem de arabalarinizla gune keyif kattiniz.

Bir sonraki etkinligin tarihini simdiden konusmaya basladik. Gorusmek uzere.

Diyadin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah Onur her zamanki gibi harikasın.
    @rahmitanır tebrik ederim İzmir'de çok güzel bir sinerji yakaladınız. Gelmediğime pişman oldum resmen

rahmitanir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Diyadin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah Onur her zamanki gibi harikasın.
    @rahmitanır tebrik ederim İzmir'de çok güzel bir sinerji yakaladınız. Gelmediğime pişman oldum resmen
    Yuksek ihtimalle (hava durumu izin verirse) 12 Aralik'ta tekrarlayacagiz. Ona bekleriz hocam.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler