User Tag List

Sayfa 6/13 İlkİlk ... 45678 ... SonSon
236 sonuçtan 96 ile 114 arası

Konu: Scorpion TypeR&White TypeR

Honda Type_R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Deneyen arkadaslara tebeikler guzel deneme olmus

Dip not harun: Sikistirman kompressor degerlerine bakarak olculmez oyle bulamazsin o test ile sadece kapak ile blok arasinda kacak varmi onu bulabilirsin haberin olsun
    2005 - Honda TypeR Vivid Blue Pearl
    12,5 cr

Istanbul Park FWD Suresi
    Time:2.34.223

Dr Oz`

To Be Contunied....

PPR engineering - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kompresiyon saati ile statik sıkıştırmayı öğrenemezsiniz gorduğünüz sıkıştırma static değildir düşük cıkıyor ise egzantiğinizin dinamiğidir buna başka bir çok sebep olabilir muhareme yaptığımız typer 12.5 cr piston mevcut 140 psi geliyor o zaman ondadda piston yok diye yorum getirebilirmiyiz tabiki hayır Üzmeyin harunumu yaa
    Zahida, aklına ehl-i hikemin olma hasud, vermeyince sana Ma’bud ne yapsın Mahmud. ( Şinasi )

Tuncay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Oem kopm degeri kac psi geliyor typer larda peki
    .

zübeyir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı PPR engineering Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kompresiyon saati ile statik sıkıştırmayı öğrenemezsiniz gorduğünüz sıkıştırma static değildir düşük cıkıyor ise egzantiğinizin dinamiğidir buna başka bir çok sebep olabilir muhareme yaptığımız typer 12.5 cr piston mevcut 140 psi geliyor o zaman ondadda piston yok diye yorum getirebilirmiyiz tabiki hayır Üzmeyin harunumu yaa
    Valla nedir ne değildir bilemiyorum kardeşim ama yapılan işlemler hala duruyosa bu araba 12 cr civarında olması gerekir.kim değiştirdiyse msjımı yönetimden haklı bence.
    Scorpion TypeR

cakaragol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yilmaz ben biliyorum neyin ne oldugunu ikk defa typrt ben binmiyorum eyvqllah haxi ama hayatta bazi gerxekler var suan bu araba bu benim yaptigim arabalar fakir ama gururlu gidiyo ufak paralarla ufak tekef sikistirmalarla uzun omurlu giduyo bakin dikkatinizi cekerim tc 12 ay hergyn gazladim ve hala 12 el sahip degisti gazliyi daha kirilmadi yani oyuzden ben xahil hareketler yapmam 12 ol sikistirma suan bunlari konusmazdik☺️✌️

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı PPR engineering Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hicyaaa ben hayatimda motor ici araba yapmadim 12 den bahsediyolar tuylerim diken diken oldu nezaman kircak ensede yanma olacak ayaklara giden titreme olcak diye yasiyamam ppr ☺️ Nerlerdesin sana araba yaptirmiyc ama dostumsub herxaman adamsin aramizida bozamaz kimse ☺️✌️

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cakaragol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ☺️ ben gizli spexc degilim onceden bizim koyde abdest almaya gumushaneye gidiyolarmis abi o eski setubi beni ilgilendirmez suan gercek bu hayat devam ediyor☺️✌️
    kompresyon testine bakıp sıkıştırmayı hangi usta standart dediyse kutluyorum Nasaya gitsin sanayide harcanıo. Zübeyir eski sahiplerine sormuş kapaktan ve bloktan taşlama yapıldığına göre ve ince conta kullandığına göre ve sende blok ve üst kapak değitirmediğine göre sıkıştırman standart değil. Yakıt olayına gelince hilmi hep der kavgaya giden adam ne varsa kullanır der. Adamın ayarı yakıta göre yapıldıysa herhalde ki yakıt koyarak gelecek. Senin yakıt kullanmıyor olman adamın problemi değil.

Zübeyir kesene bereket JR harbi uçak olmuş. Mümkünse turbo taktıktan sonra da denemeyelim.
    IN BOOST WE TRUST

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kelalper Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kompresyon testine bakıp sıkıştırmayı hangi usta standart dediyse kutluyorum Nasaya gitsin sanayide harcanıo. Zübeyir eski sahiplerine sormuş kapaktan ve bloktan taşlama yapıldığına göre ve ince conta kullandığına göre ve sende blok ve üst kapak değitirmediğine göre sıkıştırman standart değil. Yakıt olayına gelince hilmi hep der kavgaya giden adam ne varsa kullanır der. Adamın ayarı yakıta göre yapıldıysa herhalde ki yakıt koyarak gelecek. Senin yakıt kullanmıyor olman adamın problemi değil.

Zübeyir kesene bereket JR harbi uçak olmuş. Mümkünse turbo taktıktan sonra da denemeyelim.
    Baskasin maliyla neden hep bize kaldiriyosun alper abi hayirdir 2 cisi biz oraua yazmamis yakit diye soyledik beni ilgilendirmez ne koymasi ona koymada demedik ayrica sen kis lastiklerini taktin herhelse abi yine swni seviyoruz ama su herseye kendi malinmis gibi yorum yapmab hos degil mami abi selcuk minij flaan daha vb yorum yapmiyo sen herseye gereksiz be abi adamlar bilmedikleri sey icin konusuyo burda kac kere typer bindin abi soylesene yapip yuruttn

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hee buarada bu typerlarq harcanan paralari ben harcasam typerla denemm bu araba 12 sikistrma olsa adam gecebilirmi aramizda 24 hp
    Guc var niye polemige giriyonuz anlamadim arabanin sahibi nediyosa odur alla alla ben arabamin her deligine baktiriyorum hergun oyle klavyeden bakmiyorum komproser falan olmasigini bizde biliyoruz

MrtYILDIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah her iki aracada
    Sıradanız ama.. Ön Sıradan.

MR AirMass qreen AnacHONDA

YILDIZ Tesisat Mekanik Kocaeli-İzmit

0533 653 88 39-0262 32263 40

Murat YILDIZ ..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Msallah deyin gecin kimseyi ilgilendirmez alla alla yaa isi gucu biraktik burda millete guzin abla gibi laf yetistiriyoz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Istanbul icin iftar vakti. ALLAH kabul etsin...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cakaragol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Baskasin maliyla neden hep bize kaldiriyosun alper abi hayirdir 2 cisi biz oraua yazmamis yakit diye soyledik beni ilgilendirmez ne koymasi ona koymada demedik ayrica sen kis lastiklerini taktin herhelse abi yine swni seviyoruz ama su herseye kendi malinmis gibi yorum yapmab hos degil mami abi selcuk minij flaan daha vb yorum yapmiyo sen herseye gereksiz be abi adamlar bilmedikleri sey icin konusuyo burda kac kere typer bindin abi soylesene yapip yuruttn
    Harun komik olma 2005 yılında BK type R bizimdi. Üstünden inmedik. Nos a kadar takıldı merak ediosan. Yoo kış lastiklerim falan yok ama megane da yok artık onu merak ediosan. Başkasının malıyla kaldırıosun derken ne demek istiosun anlamadım. Ben senin arabanı geçtik oo falan mı dedim. Sana neyi kaldırmışım anlamadım. Kaldıracak olsam zaten sana kaldırmam arada uçurum var. Audi yavaş kalır Subaru çok hızlı gelir. Arası yok yani. Ben orada zübeyirin dediklerine göre yazdım. Arabanın eski sahibi Tunaymış. Aç sor öğren arabanda ne var ne yok. Motoru açmadan sıkıştırmam nasıl standart diyebiliosun ben onu anlamadım. Hadi eyvallah.
    IN BOOST WE TRUST

stlegal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı _muhaRRem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Istanbul icin iftar vakti. ALLAH kabul etsin...
    moruk boşuna çıkmıyoruz anlıyosun dimi 20 kilo 10 kilo panzot sökük zübeyir şişko yakıt var bune lan
    Kurt kışı geçirir yediği ayazı unutmaz..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kelalper Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Harun komik olma 2005 yılında BK type R bizimdi. Üstünden inmedik. Nos a kadar takıldı merak ediosan. Yoo kış lastiklerim falan yok ama megane da yok artık onu merak ediosan. Başkasının malıyla kaldırıosun derken ne demek istiosun anlamadım. Ben senin arabanı geçtik oo falan mı dedim. Sana neyi kaldırmışım anlamadım. Kaldıracak olsam zaten sana kaldırmam arada uçurum var. Audi yavaş kalır Subaru çok hızlı gelir. Arası yok yani. Ben orada zübeyirin dediklerine göre yazdım. Arabanın eski sahibi Tunaymış. Aç sor öğren arabanda ne var ne yok. Motoru açmadan sıkıştırmam nasıl standart diyebiliosun ben onu anlamadım. Hadi eyvallah.
    Abicim ben kime ne sorcam cocukmuyum ben yaa bu araba benim dimi suan ustunde benim herseyini bilende benim dimi abi senin arabani
    Senden iyi kimse bilirmi bilmez olay bu gerek yok abi sen bosver bunlari ben nezaman araba yapsam bi cekememzlik
    Var eyvallah abi
    Senlik degilmcildirdim ama en sevmedigim seyler adamlar gecmis hala polemige giriyo herkese iyi aksamlar ramazan gunu ugrasmayalim herkes herkesi biliyo ✌️

Jeandan-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kış lastikleri dahil komple setup'u bende megane'ın
    .

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Jeandan-R Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ☺️ bu iyiydi bak ✌️

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Jeandan-R Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    git yazılımını yaptır nan stock ördek
    IN BOOST WE TRUST

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı stlegal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    moruk boşuna çıkmıyoruz anlıyosun dimi 20 kilo 10 kilo panzot sökük zübeyir şişko yakıt var bune lan
    Hauahahahhaha )))

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)