User Tag List

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
42 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: the hatuns | vw lupo gti

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yine keyifli bir video olmuş.kova muhabbeti güldürdü baya Okeyde ilk elin günahı olmaz vardır bende bu videon için bunu düşünüyorum .Geliştirip daha iyi hatuns lar izleticeksindir bize.Arkası gelmesi dileğiyle.

RED FR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Lupo falan ilgi çekmiyor zaten abla tek başına The Makina .

burakgunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı RED FR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lupo falan ilgi çekmiyor zaten abla tek başına The Makina .
    İlk mesajın be kardeşim...
    Alıntı KOSEREN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vazeline de zam yaparlar mı acaba seçimden sonra?Yapacaklarsa şimdiden alalım

ZaZy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben çok beğendim çeşitlilik güzel olmuş. Devamını bekliyoruz.
    Emeğine sağlık....

blumenberg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu sefer beğenmedim, hem çok kısa olmuş, vlog'larda bile daha çok bilgi paylaşımı oluyordu, araba ile ilgili hele hiç birşey denmemiş, araba yıkatılmamış ama hanımefendi üstüne başına özen göstermiş kısaca cık olmamış

bir de ses kalitesi kapalı garajda olduğundan eksik kalmış, microfon şart diye düşünüyorum kapalı alanlarda.
    ( 🔴🔴 VETTE 🔴🔴 )

Agent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Olmaz değil olur, olmuşta. Sonuçta karşınızdaki bayan her şeyi lap lup soramazsın, sorsan yayınlayamazsın. Ama illaki randevulaşılıyorsunuzdur , araç bi temizlenmiş olsa biraz daha detaylı ve araç içi sürüş görüntüsü falan olsa gayet net. Bagaj muhabbeti benim hoşuma gitti, kim bilir daha neler çıkar o apayrı bir makara bence.

Buğra A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı c20let Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben projenin kötü olmadığını düşünüyorum fakat araba ile ilgili ise araba hakkında bilgi-görüntü alamadık. Hanım abla üzerineyse onun içinde geçerli aynıları.
    ilerleyen bölümlerde proje şekillenecektir. şu an illa ki eksikleri vardır.

Alıntı individual Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Buğa eline sağlık güzel olmuş.Birazda aracı kullanırken çekim yapsan aracın içinden falan trafikdeki yoldaki anlar falan doğal olarak güzel olucaktır bence.
    teşekkür ederim. evet, güzel olurdu.

Alıntı optimus_prime Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben de beğenmedim arabalarla motor specleriyle falan daha bilgili bir abla olsa belki daha hoş olurdu
    arabada leş gibi bari 1 saat bi cila atsaydınız
    aslında ben doğal kalmasını istemiştim =)

Alıntı osmanaydo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Araba temiz olaydı. Yolda bir iki gazlayaydı. İyi olurdu.
    Abla arabanın önüne geçmiş derken konseptin hatuns olduğunu görüp tebrik ediyorum.
    doğallıktan yanayım bu tarz projelerde. teşekkür ederim.

Alıntı c20let Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yazmayı unutmuşum ekleyeyim. Sürücü koltuk kafalığı bile yamuk yumuk duruyor. Bu tarz detaylar aracın pisliği filan özensiz "denk gelmiş" çekilmiş havası yaratıyor.
    koltuk kafalığında sıkıntı vardı.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Day Walker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emeğine sağlık Buğra araçta çok başarılı
    teşekkür ederim abi.

Alıntı levent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence bakış açısı farkı var Buğra'nın bu projesinde biraz da.
    Kadınların da araçlarını sevdiği, zevkle kullandığı, pek bilgisi olmasa da bunları yaptığını yani bu otomobil severlik konusunda (bakın arabacılık değil kesinlikle) erkek tekelinin olmadığı var bence bu konseptte.
    Bence ilk videonun ve arkadaş ile samimiyet derecesi kaynaklı eksiklikler var ama Buğra gibi birisi bunu düzeltemezse zaten TR de kimse böyle bişey yapamaz, kusura bakmasınlar.
    Valla bro ben beğendim, emeklerine sağlık ki youtube da yayınladığın an ilk beğenilerden birisi benden geldi Her zaman izlenme sayısı + like ile destek olmaya çalışıyorum, bırakma bu işten güzel şeyler çıkar bence.
    farklı bir açıdan bakmışsın ve aynen öyle. the hatuns projesi farklı bir proje. ben otomobil sürüş izlenimi vs... videoları sevmiyorum. renkler/zevkler tartışılmaz. bazı şeyler görecelidir. konseptin amacı; otomobil seven ya da sevmeyen bayanların otomobil hakkında ki düşünceleri, otomobil hakkında ki bilgileri ve zevkleri... tabii ki bu videoda eksikler vardır, katılıyorum ama tarafımdan geliştirileceğinide biliyorum. sadece otomobil de değil aslında. yeri gelecek bir garajda ya da oto yıkamacıda da bulunacağımız zamanlar olacak. esas aldığım konu aslında makara ve bu makaranın da izlenebileceğini düşünüyorum. Burçin ile yeni tanıştığım için taşları pek yerine oturtamadık maalesef. desteklerin için teşekkür ederim. geliştireceğimden şüphen olmasın.

Alıntı Frid Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ee birazda ticari işler olmalı tebrikler
    teşekkür ederim.

Alıntı streetracer_nos Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hatunsu ilk duydugumda makina konseptinde hızlı ablaları cekeceksin diye dusundum ama bu konsept acmadı .Aslında ticari bisey olarakta mesela makınayla hatunsu birlestirebilirsin kardesim.Önce arac sahibi yol sohbeti kesici isyan vs. sonra bi abla gelir araba hakkkında goruslerını belirtir onun uzerıne konusulabilir gayetde guzel olur arenin 350z de yapmıstın hatta onun daha da gelismisi olabilir bu sekilde biraz yavan kalmıs bugracım
    the hatuns'un konsepti bir çok özelliği içinde barındırıyor. bazı bölümlerde gazcı ablalarımızda olacak illa ki. geliştireceğim.

Alıntı Seven7 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben videoyu beğenmedim ama konsepti fena bulmadım. Videoda çünkü araca hiç özenilmemiş, aracın gti olması dışında hiçbir çekiciliği yok, çekimler sadece tek bir ortamda, farklı çekim açıları hiç yok vs. Ama genel olarak mantık güzel. Eminim ki bir sonraki videolar üzerine ekleye ekleye gidecektir.
    videoda eksiklikler ve hatalar mevcut, farkındayım. mantığı anlatabildiysem ne mutlu bana ve dediğin gibi, bir sonraki videolar daha farklı olacak.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı dachosen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konsepti ve düşünceni gerçekten beğendim. Fakat fazla izlenme almak istiyorsan daha orjinal olmalı ve çok uğraştığını zannetmiyorum ama böyle videolarla zamanını harcamamalısın. Bu videonun arşivindeki kaliteli videoların yanına yakıştığını düşünmüyorum.
    Benim görüşüm biraz daha işleri profesyonelleştirip kaliteyi ön planda tutmalısın. Yerinde olsam Yağmur Sarıoğluna ulaşıp Aventador un çekimlerini yapardım. Kerimcanıda işin içine sokup instagram sayfasından reklam yaptırırsan ne ala
    Kesinlikle geri dönme sonuna kadar devam et. Başarılar diliyorum
    teşekkür ederim. Sabri izin vermez o tip bir durumda, ondan eminim =) yani bahsettiklerin maalesef o kadar kolay değil. video montajı, çekimi... beni anladığını düşünüyorum. proje geliştirilecek ve daha iyi bir hale gelecek, şüphen olmasın.

Alıntı Nightfish Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vlog'da BMW li bir abla vardı. Bu video o ablayla ve onun aracıyla yapılsa çok daha başarılı olurdu diye düşünüyorum. Lupo GTI tamam özel bir araç ama bardaklık vs gibi detaylara girilmesi kötü göstermiş videoyu.
    işin makarası o.

Alıntı buraek4 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yine keyifli bir video olmuş.kova muhabbeti güldürdü baya Okeyde ilk elin günahı olmaz vardır bende bu videon için bunu düşünüyorum .Geliştirip daha iyi hatuns lar izleticeksindir bize.Arkası gelmesi dileğiyle.
    teşekkür ederim. bakış açını sevdim.

Alıntı ZaZy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben çok beğendim çeşitlilik güzel olmuş. Devamını bekliyoruz.
    Emeğine sağlık....
    teşekkür ederim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı blumenberg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu sefer beğenmedim, hem çok kısa olmuş, vlog'larda bile daha çok bilgi paylaşımı oluyordu, araba ile ilgili hele hiç birşey denmemiş, araba yıkatılmamış ama hanımefendi üstüne başına özen göstermiş kısaca cık olmamış
    bir de ses kalitesi kapalı garajda olduğundan eksik kalmış, microfon şart diye düşünüyorum kapalı alanlarda.
    süre konusunda katılıyorum, düzelteceğim ama diğer söylediklerine katılmıyorum. aracın doğal kalmasını ben rica ettim. ses kalitesi gayet iyi, ne tarz bir hoparlör ya da bilgisayar kullanıyorsun? bende bir sorun yok =) the makina'da nasıl çekiyorsam, bunuda o şekilde çektim.

Alıntı Agent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olmaz değil olur, olmuşta. Sonuçta karşınızdaki bayan her şeyi lap lup soramazsın, sorsan yayınlayamazsın. Ama illaki randevulaşılıyorsunuzdur , araç bi temizlenmiş olsa biraz daha detaylı ve araç içi sürüş görüntüsü falan olsa gayet net. Bagaj muhabbeti benim hoşuma gitti, kim bilir daha neler çıkar o apayrı bir makara bence.
    teşekkür ederim. aracın doğal kalmasını ben rica ettim. sürüş konusu güzel bir öneri, dikkate alacağım.

Çöllü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    mümkünse Kadın otomobillerinin torpido ve bagajı açılmasın

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sevemedim malesef cok basit geldi hemen alelacele çekilmiş gibi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Çöllü Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mümkünse Kadın otomobillerinin torpido ve bagajı açılmasın

Alıntı Bugraaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sevemedim malesef cok basit geldi hemen alelacele çekilmiş gibi
    the makina projelerinde de yorum yapmanı bekliyorum.

tremx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    emeğine sağlık, kısa olması dışında projede ışık var..
    K 1989 BB - TYPER / K 1997 BM - S2K / K 1595 BM - ML350

blumenberg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Buğra A. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    süre konusunda katılıyorum, düzelteceğim ama diğer söylediklerine katılmıyorum. aracın doğal kalmasını ben rica ettim. ses kalitesi gayet iyi, ne tarz bir hoparlör ya da bilgisayar kullanıyorsun? bende bir sorun yok =) the makina'da nasıl çekiyorsam, bunuda o şekilde çektim.
    sen deyince tekrar izledim macbook'dan izliyorum şuan sorun yok, daha öncekini hdmi ile tv den izlemiştim yankı yapıyodu. arabaya ne kadar önem verdiği, ne kadar zaman ve para harcadıkları vs konuları da ele alınabilir olmazsa olmazlar neler, ve belki en sonunda ilgi duydukları marka sorusu, başarılar dilerim şimdiden
    ( 🔴🔴 VETTE 🔴🔴 )

slave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sahibi burçin hanım dün çarkıfelekte yarıştı 23,bölüm bakmanız tavsiye

yilmazcatalbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bence bu konsept tutar. Çok eğlenceli de olur. Bir çok kişinin fikrine katılmıyorum bence araç temizlenip toparlansaydı o samimiyetten ve doğallıktan uzaklaşılacaktı. Yani bir nevi makara malzemesi olacak olan her şey ortadan kalkacaktı.(Örn: Kova mevzusu gibi.) Tabiki eksik yönleri var. Mesela araç hakkında 1-2 teknik bilgi, 1-2 gazlama trafikte devam eden sohbet vs vs...

Özetle ilk elin günahı olmaz çok daha iyileri gelecektir eminim. Takibe devam.
    Techturkey dediğin 12, bilemedin 16. sayfada adamı bulur, 500.000 yerine 1m alır, konuya giren herkesi ihya ederdi...

-Günalp- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bence olmamış demek için çok erken. İlk çekim deneme olarak adlandırılabilir. Fikir güzel, şekillendikçe ve geliştirildiğinde güzel işler çıkacaktır. Farklılık ve yapılmayanı yapmak, en azından denemek güzeldir. Başarılar

denizosmanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı -Günalp- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence olmamış demek için çok erken. İlk çekim deneme olarak adlandırılabilir. Fikir güzel, şekillendikçe ve geliştirildiğinde güzel işler çıkacaktır. Farklılık ve yapılmayanı yapmak, en azından denemek güzeldir. Başarılar
    Ben şimdi aynılarını yazacaktım ama dile getirilmiş kusura bakma abi alıntı yapıyorum ama tercüman olmuşsun. Ek olarak Buğra' nın daha önceki videolarında gördüğümüz üzre neler çıkarabileceğinin az çok farkındayız. Bu gibi projeler elin adamların çıkacağına en azından bildiğimiz, tanıdığımız içimizden birinin yapmasına da ayrıca sevindim. Bence zamanla çok daha başarılı videolar gelecektir. 220d ile çekilen video daha bi pozitifti sanki bu abla arabayı çok iyi de bilmiyor olabilir diye düşündüm. Yoksa aracı uzun uzadıya anlatabilirdi. Eline sağlık kardeşim.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler