User Tag List

Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
73 sonuçtan 58 ile 73 arası

Konu: Amerıkan sanzıman tamir ve bakım

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı vtanju Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    biraz dusunmeden yaziyorsun, arkadas ne yazmis, sen ne cevap vermissin, hic alakasiz konular, bence senin derdin baska, dun ugur beye mesaj attim hic sorun yok diye yanitladi, adminlerden konuya kilit talep ediyorum.
    yaş 20 boşuna demedi halil en başta

bu arada bencede beyine kilit olayı çok mantıklı sonuçta araçlar birden fazla servise gidiliyorsa orda yanlış bir mudahale yapılıp yapılamayacağını bilemezsiniz sorumluluk almak için gerekli diye düşünüyorum

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

ceyhun737 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    O zaman il dışındaki müşterilerine özel bir tarife ve uygulama var. O kadar memnun isen diyecek birşeyim yok. Bizim mağduriyetimiz oldu ve biz bunu dile getirdik. Herkesin arabasını kime baktırdığı kendi tercihi. Bize soran olursa biz ne tavsiye ederiz ne de bir daha aracımızı oraya götürürüz..Bol şanslar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vay vay bakıyorumda argüman kalmayınca forum rica minnet kapatılmış ;-)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı orcunnn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vay vay konuya bak bak ceyhun kardeş ben ne ustalar gördüm ne servisler gördüm suan 27 yaşındayım ve 17 yaşımdan beri sanayilerde geziyorum arabalarla ugraşıyorum eger amerikan sa araç kesınlık volkan abi bu işin sonu
    benım aracım orda ve hiçde aklıma gram bişey takılmıyor daha öncede oraya yaptırdım ve hiç bi sorun yaşamadım hatta daha önce amerıkancıyım diye gezen yere gittim boşuna 1 ay aracımı yatırdılar avk ise 1 iş günü içinde çözdü sana öyle diyim boşuna *** atmaya çalışma avk ve vtanju nasıl bi karakter ve usta oldugunu herkez bilmekte
    Vay vay vay Orcunn sen değilmisin 18.12.2012 de AVK çok kazık diye, ve ondan dolayı gitmediğini vs. ?? Bir buçuk ay içinde ne oldu da böyle oldun ;-))

orcunnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı ceyhun737 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    vay vay vay orcunn sen değilmisin 18.12.2012 de avk çok kazık diye, ve ondan dolayı gitmediğini vs. ?? Bir buçuk ay içinde ne oldu da böyle oldun ;-))
    kızık dedım mı emın degım ama gıtmeye fırsat olmadı dedım
    kardeş yüksek fiyat oldugu için fakat aradakı ib... Lerın soyledı fiyat oymuş hanı 1 ay arabamı yatırdıklarını söyledıgım sonra bızzat kendım gıttım ve volkan abı ile tanıştım o zamandan berı avk ıle çalışıyorum sonuna kadar arkasındayım o konu ile ilgilide özür diledim formda suanda bi proje içindeyız ve yakında sende izlersın burda vıdeoları ve yorum yapmanı rica ediyorum bilinçsiz bi, şekilde gaz bastıgın zaman o stupdakı araçlarda kırıldıgı zaman usta s.. Deme bence kendınde ara
    Turbo SN95 Mustang GT AVKSERVİS
    DR.ECU

SeRKaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kardeş yüksek fiyat oldugu için fakat aradakı ib... Lerın soyledı fiyat oymuş hanı 1 ay arabamı yatırdıklarını söyledıgım sonra bızzat kendım gıttım ve volkan abı ile tanıştım o zamandan berı avk ıle çalışıyorum sonuna kadar arkasındayım o konu ile ilgilide özür diledim formda suanda bi proje içindeyız ve yakında sende izlersın burda vıdeoları ve yorum yapmanı rica ediyorum bilinçsiz bi, şekilde gaz bastıgın zaman o stupdakı araçlarda kırıldıgı zaman usta s.. Deme bence kendınde ara
    kanka boşver uzatma bence..

proje konusu ne zaman geliyor sen onu söyle?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı serkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kanka boşver uzatma bence..

Proje konusu ne zaman geliyor sen onu söyle?
    önümüzdekı hafta içi parçalar gelıyor bende detaylı foto için gidicem maslak san gidicem ondan sonra açıcam insallah
    DR.ECU

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Video'yu at feedback veririz tabi ama bilmeni isterimki yanlış kullanma veya senin dediğin gibi gazlama kesinlikle olmadı. Sonuç yüksek performanslı V8 araç kullanıyoruz, çocuk işi değil. Demek ki iyi ustayı bulana kadar insan birkaç kez hata yapması gerekiyor, sendede olduğu gibi ;-)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Samimi soruyorum. 190mil videosunu çok merak ettim, video gelecek mi ?

koluman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    uzman abilerime bi soru 3.8 manuel şanzımanlı mustangime 300 km kadar önce baskı balata değişimi yaptık. araçta performans kaybını çok net hissedebiliyorum ayrıca 1.nci viteste kavramanın bitimine doğru gaza yüklendiğimde titreme sarsılma arası bişey oluyo. sizce neden kaynaklanıyo olabilir?
    34 VAY 68 törkiş hatrot

aLperTunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    vay be at ski mustang nerde nereye geldi bi zamanlar arızalı şanzımanı yaptırmak için servis ararken kendini avk buldun ve o gün proje başladı o zamanlar tanımadığın avk servis şimdilerde ise imzanda thanks bölümünde değişik bir durum yani kanka.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı koluman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    uzman abilerime bi soru 3.8 manuel şanzımanlı mustangime 300 km kadar önce baskı balata değişimi yaptık. araçta performans kaybını çok net hissedebiliyorum ayrıca 1.nci viteste kavramanın bitimine doğru gaza yüklendiğimde titreme sarsılma arası bişey oluyo. sizce neden kaynaklanıyo olabilir?
    Bir çok sebeb olabilir baskı balata sıfır mı alındı cakma balata değildir umarım

volanda sorun olabilir

amerikansa adres belli suan için burdan bişey söylemek zor volkan abiye selam söyle bende kesin çözüm gelecektir
    DR.ECU

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı aLperTunga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    vay be at ski mustang nerde nereye geldi bi zamanlar arızalı şanzımanı yaptırmak için servis ararken kendini avk buldun ve o gün proje başladı o zamanlar tanımadığın avk servis şimdilerde ise imzanda thanks bölümünde değişik bir durum yani kanka.
    asıl konu bu degildi kanka aslında anket vardı stage 2 cupra ile onu degerlendirmek lazım 150 shot bassamda leon cupra geçer diyenler vardı

DR.ECU

koluman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir çok sebeb olabilir baskı balata sıfır mı alındı cakma balata değildir umarım

volanda sorun olabilir

amerikansa adres belli suan için burdan bişey söylemek zor volkan abiye selam söyle bende kesin çözüm gelecektir
    çakma değil yaa balata çaktırma işine çok soğuk bakıyorum. benimde aklıma volan geldi bütçe anlamında bu aralar çok rahat değilim inşallah üzecek bir masraf çıkmaz
    34 VAY 68 törkiş hatrot

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı koluman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çakma değil yaa balata çaktırma işine çok soğuk bakıyorum. benimde aklıma volan geldi bütçe anlamında bu aralar çok rahat değilim inşallah üzecek bir masraf çıkmaz
    volan sa sanzuman indirme masrafı olacaktır balans vs bişey tutmaz volan çok kötü durumda degılse
    DR.ECU

aLperTunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    asıl konu bu degildi kanka aslında anket vardı stage 2 cupra ile onu degerlendirmek lazım 150 shot bassamda leon cupra geçer diyenler vardı

o zaman anketçilere selamlar kanka

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)