User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
27 sonuçtan 20 ile 27 arası

Konu: Spor yay taktik ön yüksek kaldı

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şaşırtan amotrisör candır. Siz hala markamı alıyorsunuz.
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

Post Thanks / Like
    Mentioned
    49 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı PiscocuK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şaşırtan amotrisör candır. Siz hala markamı alıyorsunuz.
    koliver takarsam arabayi donderebilir miyim?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı drago Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hala kullanacağım diyorsunuz, gerçekten pes

Görüntünün ne önemi var, can taşıyorsunuz
    Takmayacağım zaten aynen satılığa koydum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayırlısı bakalım satılırsa ya bekleyip marka coil alacağım yada hr-vogdlant alacağım
    Konu izmirlicem tarafından (21-06-2021 Saat 20:22 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Dragger Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu forumda defalarca yazdım yine yazıyım.

Apexi diye bir yay yok, çakma ürün merdivenaltı...2 tane kutuya basınca marka olmuyor. Hiçbir mühendislik vs yok nerede üretildiği mechul.

Ultra Racing diye piyasada gezen yay da Eibach üretiyor deniyor o da yalan. Yüzlerce bayi ile bunun kavgasını verdim ucuz çok satıyor diye markaya güveniyorlar siz güvenmeyin.

XT de yine öyle, hayatta güvenmem aracıma takmam. Başınıza birşey gelmediği için iyi sanıyorsunuz o kadar. Hollandada üretiliyor, apex üretiyor deniyordu bir dönem ama ben inanamıyorum maalesef.

Zamanında birlasın sattığı red eagle yaylar da hollandada apexten geliyordu ve inanılmaz müşteri şikayetleri vardı.

Siz siz olun H&R - Vogtland - Eibach üçlüsünden vazgeçmeyin. ST de KW üretimi olduğu için son dönemde güven vermeye başladı, kullanıcıları genelde memnun.

Paranız yetmiyor mu 2.el alın kesilmemiş preslenmemiş her türlü bu yayların sıfırından iyidir. Hiç bulamıyorsanız da aracınız yüksek gezin daha iyi.
    Aynen abi haklısın. Satılığa koydum zaten. Muhtemelen xt de dediğin gibi zaten. Biraz bekleyip kw gibi marka coil alacağım en temizi.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu arada yazmayı unutmuşum. Yayları xtremtuningten aldım ama faturayı sem tuning kesmiş hemde sis farı olarak. Takmadan iade etsem ya iade almayacaklardı yada paramı göndermeyeceklerdi zaten. Ben satayım gerisi beni ilgilendirmezciler kendileri.

Tayfun-E30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Dragger Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu forumda defalarca yazdım yine yazıyım.

Apexi diye bir yay yok, çakma ürün merdivenaltı...2 tane kutuya basınca marka olmuyor. Hiçbir mühendislik vs yok nerede üretildiği mechul.

Ultra Racing diye piyasada gezen yay da Eibach üretiyor deniyor o da yalan. Yüzlerce bayi ile bunun kavgasını verdim ucuz çok satıyor diye markaya güveniyorlar siz güvenmeyin.

XT de yine öyle, hayatta güvenmem aracıma takmam. Başınıza birşey gelmediği için iyi sanıyorsunuz o kadar. Hollandada üretiliyor, apex üretiyor deniyordu bir dönem ama ben inanamıyorum maalesef.

Zamanında birlasın sattığı red eagle yaylar da hollandada apexten geliyordu ve inanılmaz müşteri şikayetleri vardı.

Siz siz olun H&R - Vogtland - Eibach üçlüsünden vazgeçmeyin. ST de KW üretimi olduğu için son dönemde güven vermeye başladı, kullanıcıları genelde memnun.

Paranız yetmiyor mu 2.el alın kesilmemiş preslenmemiş her türlü bu yayların sıfırından iyidir. Hiç bulamıyorsanız da aracınız yüksek gezin daha iyi.
    Abi ben f30 a arabayı ilk aldığımda ultra racing kule gergisi aldım, emin olamadım mail attım falan testleri vs yolladılar iyi bir marka gibi? tamam kule gergisi yüksek mühendislik ürünü değilde boyası kaynagı vs güzel.

konuyla ilgili eibach - hr kullandım hiç problem yaşamadım (f30 umda eibach arkayı fazla düşürüyodu, stationlardan çıkan getin biraz büyügünü yapıp kaldırdım) maceraya hiç gerek yok, apexi alacağıma soğuk press yaparım daha iyi..

TechTurkey Dragger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    142 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Tayfun-E30 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi ben f30 a arabayı ilk aldığımda ultra racing kule gergisi aldım, emin olamadım mail attım falan testleri vs yolladılar iyi bir marka gibi? tamam kule gergisi yüksek mühendislik ürünü değilde boyası kaynagı vs güzel.
    işte gerçek ultra racing o, bunlar marka ismini yürütmüşler. Gerçek ultra racing o tarz ürünler yapıyor, yay üretimi yok
    @premiumparts / www.premiumpartstr.com

Premium Brands & Special Cars

OZ RACING · SPARCO · MSW · AEM · K&N · EIBACH · H&R · VOGTLAND · MILLTEK · BILSTEIN · AIRTEC · TAROX · PROSPORT · POWERFLEX

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler