User Tag List

Sayfa 11/12 İlkİlk ... 9101112 SonSon
221 sonuçtan 191 ile 209 arası

Konu: inan Cupra 100-200 KM/H

Post Thanks / Like
    Mentioned
    34 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Oz` Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    var bişiler işte
    Varsa hazirda gormek lazm bi foto,link parça no fln varsa alalim lutfen
    INFINITE PERFORMANCE

BMK TypeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Oz` Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    v offf bayılıyorum stage 5373628279 larınıza stage 5 ne ne turbo var üstünde ?
    stg4 araba turbo sınır yok zaten stg4de koyarsan +enjektor gtx35takan var stg5 yazılım farklı bıraz daha sen bana laf sokucagına işte revo revo dıyodun sana lınk attım 90mm revo stg4 yürüyen videolarıda var cupranın hatta youtube 100-200 var ben 4 kusur sn saydım ama sanırım 5 küsürdur techde atmıştım zamanında bu araçın videosunu, ben sana sordugumda 90mm stg3 du araba stg3de olmuyo haklısın stg3 lerde tork lımıtöru var bunuda söylemıstım ne basınc acıyosun ne avans ızın verıyo revo mantıksız olurdu dimi? 76mmden 355hava cekiyo sorun yok

buda araçın vıdeosu

https://www.facebook.com/photo.php?v...type=3&theater
    https://www.facebook.com/photo.php?v...type=3&theater

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı miniks Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sırf bu sizin çöp araba tabiriniz yüzünden

Tolgadan coupeyi aldım

Hulku ona geçiriyorum ve reşit sırf senin için gt30 turbo takıcam

Tamamen derli toplu gt30lu civic

Aracı çıkarttığımda inşallah denicek cupra bulurum

100-200 ünde 6.4 ten iyi olucağına garanti ederim sana

Umit sana gelince hulkla ben cupra kıyaslamıyorum sen yanlış okumuşsun galiba benim klasmanım bike değilsiniz diye yazıyorum surekli sen neyin kafasındasın

Saygidan bahsediyorsun daha yukarki postlarda hemsehrin saygisizlik yaptialiriz 12 bine bi honda diye

Daha öncelerden nasıl dolmuşsan bana karşı şimdi kusuyorsun maşallah

Allah çarşına göre pazar versin kardeşim
    Hilmi ben arabana çöp arabamı dedim, YARIŞ ARABAN var nekadar emek harcadıgınıda biliyorum uzaktan öyle basit gelebilir insanlara, bizde ailece bindigimiz dört kaplılı hızlı araçımız var doğrumu? kendi kendinize konuları nereye çekıyosunuz baştan oku bütün yazdıklarımada ona göre yaz bana istersen hilmi, sende 1000hpde araba olsa ben 400hp yine denerim R yok bende yap arabanı gel hulkla denedım stg2 araçımlada şimdı gt30 takıcaksında biz denemıyıcez kacıcakmişiz bunu sen yanlış kişiye yazdın, nerelere getirdiniz işlerı ben burak gecen bi konusunda revo neden dıyosunuz araçlarınıza diye söyluyodu sadece yazılım olunca revo cupra demenız yanlış dıyodu kendi fikridir, ona istinaden yazdım buraga, TR de böyle oldugunu söyledim kendisine, burdakı konuda ben+8enjektorlu bi araçın 10bine mal olcagını ne gerek oldugunu söyledım kendi fikrimi söyledim 3tane yapıldıgını birininde alev aldıgını söyledım revo oldugunuda biliyodum kendisi revo hatasından yandı gibilerinden söyleyınce bende ona karşı yazdım arabanıza revo demeyn dıyen adam revo yazılımlı araç tutuşunca revolu araç oldu 50kişi ordan burdan yazdı ben +8enjektörle gündelik arabadan çıkıcagını söyledım herkez itiraz etti edenlerde kaçtane +8 enjektorlu araba gördüde yorum yapıyo anlamadım, 600 650hp hedeflenen araba ne debrıyaj takıcaksın dedım gündelık hayattan çıkmıyıcakmı dıye sordum, bana göre çıkıcak tabi stg1 debrıyajla bıle nerdeyse gezılmıyo trafıkte ben hergün trafige giriyorum istanbuldayım, millet g.. anlıyo lafları, gündelık araba nedır, işe gıdıyorum pazara gidıyorum gezmeye onla gıdıyorum dedım tek araba millet işine geldıgı gıbı yazıyo hilmi,onlarda haklı twınpalete alıcam yada stg4 debrıyaj 4000tl para vercem trafıkde anası bellencek kullanılır dogru gündelik stg4 cupra belli şöförle oem sıkıstırma kol pıston yay şapka takarak(onuda revo ıstıyo yoksa stg4 yazılımı yapmıyokı stok engınede o basıncta o arabaya uzun süre bişey olmaz), 6.4yaptı kı 1500kg agırlıkla 100-200 üstünde çalısılsa bence 6.2iner milletin tabiriyle hazır yazılım gt30 la kimse kusura bakmasin ben murata yazdım gt30 şuan typer s2k evo sti o dereceye inen varmı diye özgün yazdı hilmi stok motorken 1.2basıncta 6.35yaptı diye bende o yazısına ıstınaden sc6262turbo 11.5sıkıstırma araba 1030kg araba kıstas edılen araba hulk yarış arabası, kendı kasasında varsa hilmi araba deneriz göruruz, swap arabası değil yap typer 30r s2000 deneyelım ozaman arabalarda malzeme olarakta eşit olsun bolton görelım ak *** kara götü,

murat laf yazıp duruyo güçlu arabaları kendı devrınıze çekıyosunuz dıyodu, öyleydi böyleydi uc sti denedı inan cupra uc sti devrınde bastı 3kere,cuprada turbosunun fullboost yapmatıgı yerde denedıler erken basmada oldu vıdeoda acıkca bellı yan yana bıle durmuyo kimse oturup dogruyu yazmıyo orda herkez işine geldıgı gibi yazıyo bende işıme geldıgı gibi yazıyorum herhalde açıklayıcı olmuştur,

Tolga-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BMK TypeR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hilmi Allah aşkına Karşılastırdıgın arabalara bak cupra 2 günde stg4 oluyo 1500kg araba oem beyın egzxantrıksız emmesız 6.4yaptı hanı 30r turbo typer varmı 30r s2000 varmı 6.4yapan, boşver enjektor cıkarsa honda gıbı cogu malzemelerı 5-6firmada bulursak bizde belki s3 yaparız 67mm
    Reşit ille yeniden stock motor 30r lı turbo typer mı yapalım. ? hemde içi sökük degilken 6.8 yapan eğim nedir bilmeden
    cheap & fast = not reliable
    reliable & cheap = not fast
    fast & reliable = not cheap

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Tolga-R Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Reşit ille yeniden stock motor 30r lı turbo typer mı yapalım. ? hemde içi sökük degilken 6.8 yapan eğim nedir bilmeden
    Tolga yaptın 6.8 1250kg inanıyorum sana, inanda 6.1sec var ama -3 üstü egimde 6.5 6.6 sıfır egımde gıdıyo 1500kg emme manıfold yok, lsd yok lastik yok egzantrıksız enjektör sıkıntısı olan araç hazır yazılım insanlar tebrik edicek ki bizde saygı duyucaz liste orda tolga 100-200 hondacılar sardı başımıza bende onlara uyuyorum inersın 6.4 arası deneriz

miniks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    herkesin bir hayali var

cupra cıların hayali de honda gecmek ...

AHMET
    Call for prayer
    http://m.youtube.com/watch?v=7na5Zm0vwtI
    insanlar en akıllı varlıklardır, hüküm edemedikleri yaradılış ve ölümdür
    Instagram hesabımız
    miniksracing - humidorturkiye

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    herkesin bir hayali var

AHMET
    Bence kanatlıları sevmıyo 2.0tfsicılar, bu arada Ahmet yanlış analamada hilmide ordaydı hatta ilk ıkı denemede ek4 ıcındeydı k04 stok araçımla ek4 gt35r k20 gectim kusura bakma hilmiyi indırdıler arabadan fark olunca benim arabada hıç ıyı degıldı ogun afr 13cıkmıştı ve 12.5sonra afrde koruma var ama yınede denedım(10kere) ,ogün shellden benzın aldım ve opette durunca benzın aldım yakıtta yoktu 100-200 8.8 9sec gıdıyodum ogün saglıklı 7.8yaptıgım gibi olsa ne olurdu merak edıyorum ve son denemede araba pıston eritti arıza lambası yaktı kendını geri cekti, gazi kestin anında, utanmadan arabanın kırıldıgı video koydular bu işler böyle orda 50 kişi vardı dost bildigimiz facede bitanesı adam gibi olanı yazmadı, piston erimiş şekılde o şekıl gazladım son denemede k20 1 boy önume cıktı 2deneme yanyan 5-6denemede ben gectım, sonra sarıyoduk edıyoduk dendi hilmı ıcındeyken 5 boy gectım sarmıyodu ınınce sardı nasılsa tam tersi olması lazım yan yana gıttık çok komıktı ınsanların emegıne saygı duysunlar gördüklerını yazsınlar yada gitsinler şafak sezerın filimde oynasınlar, ogün kardeşimin evosuyla denedim evoyla çok ıyı yürüyosun abi diyenler olmuştu ama buraya gelınce toz kondurmuyolar arabalarına, izmitte kırmızıyı gecen beyaz ek4, kırmızı eg deneseymısız onuda gecicekmısım biraz artık yaptıgımız arabalara hondacılar ve evocular saygı duysun ,

üntar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    herkesin bir hayali var

AHMET
    hondamı o ne la? ben baserı gecıcem haah

34GUN34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Burak Kasim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yanlis anlasilicak bisey yok konusuyoruz sadece abi.
    Ben soru sordum sende cewap vermissin tesekkur ederim zaman ayirdigin icin.
    Aslinda benim lafim Baycuya degil ama oda Revoyu sattigi icin onada ucu dokunuyor.

Konuya gelirsek bu parcalarin hepsi warda kullanan yok yada az kullanan war diyelim abi daha dogru olur acikcasi.
    Cunku LSD, Manifold, Emme Manifoldu, Egzantrik ve Enjektor bu araclar icin war piyasada.
    Revo parcalarini kendi yapmadigi icin ben pek sevemiyorum Revoyu acik solemek gerekirse.
    ATP Turbo Kiti aliyor, AFI Turbo'nun shelf manifoldunu kullaniyor, yane kendi urettigi bisey degilde ordada olanlari kendi adlandirip satiyor, adi Revo Stage 4 oluyor.
    Yane Revo firma olarak zaten yaratici bir firma degil basta bunu solemek istiyorum, siz begeniyorsunuzdur eywallah her malin bir alicisi war ona ben bisey diyemem

Yane arabada butun parcalar baska firmadan olup sadece yazilimi Revo olunca araba nasil Revo Stage 4 diye aniliyor aslinda benim takildigim nokta bu
    Acik solemek gerekirse bana cok ama cok sacma geliyor.

Arkadasin konusunu dagittik, kusura bakma Inan.
    Bol Sanslar gelecekteki surelerinde.

çok çok doğru söylüyosun burak kardeşim sadece yazılım revo o yüzden revo stage4-5 vs. deniyo . aynı parçaları başka araca takarsın o aracada başka bi yazılım yaparsın adına (XMARKA) STAGE4-5 dersin bunda haklısın. ama buna tepki vermek anlamsız ben aracımı yaptım . noktasından virgülüne kadar powershop tan aldım herşeyi civatasına kadar farklı farklı firmaların ürünleri ama yazılım REVO ne olduğu anlaşılsın diye xmarka stage bilmem kaç deniliyo ben şimdi bi dünya parça var tek tek saymak yerine zaten revo nun bunu sınıflandırmasından ötürü ve şu şu ekipmanları yaparsan şu yazılım şu şu ekipmanı yaparsan bu yazılım dediği için revo stage3. yani bence buna bi tepki vermek anlamsız ama söylediklerin doğru.
    Mustafa GüNeŞ
    BZ S3UPERMAN

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı _muhaRRem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    s.bucks pek sevmiyorum abi ,

mutevazı bi yerde çaylanalım

numarayı yolluyorum.
    şişşt numara yapma
    Mustafa GüNeŞ
    BZ S3UPERMAN

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sırf bu sizin çöp araba tabiriniz yüzünden

Tolgadan coupeyi aldım

Hulku ona geçiriyorum ve reşit sırf senin için gt30 turbo takıcam

Tamamen derli toplu gt30lu civic

Aracı çıkarttığımda inşallah denicek cupra bulurum

100-200 ünde 6.4 ten iyi olucağına garanti ederim sana

Umit sana gelince hulkla ben cupra kıyaslamıyorum sen yanlış okumuşsun galiba benim klasmanım bike değilsiniz diye yazıyorum surekli sen neyin kafasındasın

Saygidan bahsediyorsun daha yukarki postlarda hemsehrin saygisizlik yaptialiriz 12 bine bi honda diye

Daha öncelerden nasıl dolmuşsan bana karşı şimdi kusuyorsun maşallah

Allah çarşına göre pazar versin kardeşim
    hilmi deniycek cupra bulamazsan deniycek S3 var merak etme derli toplu arabanla biz yeşil yeşil seviyoduk ama
    Mustafa GüNeŞ
    BZ S3UPERMAN

KMR2-GT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BMK TypeR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tolga yaptın 6.8 1250kg inanıyorum sana, inanda 6.1sec var ama -3 üstü egimde 6.5 6.6 sıfır egımde gıdıyo 1500kg emme manıfold yok, lsd yok lastik yok egzantrıksız enjektör sıkıntısı olan araç hazır yazılım insanlar tebrik edicek ki bizde saygı duyucaz liste orda tolga 100-200 hondacılar sardı başımıza bende onlara uyuyorum inersın 6.4 arası deneriz
    typerın basıncı ne cupranın ne onuda hesaba katalım o zaman o yok bu yok muhabbetı olacaksa

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    stage 4 golf R ve typeRRR gt 30 lu

http://www.techturkey.com/forum/6216562-post1.html
    Tekk

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Peki benim anlamadigim adanada birsuru cupra varken hicbiri bu sureleri cikarmiyor.umitin arabasini ben olctum k04 ile sizin aracinizla ayni basinci basiyor ama cocugun arabasi 9.1 sn cikartti 1.16 egim vardi yanlis hatirlamiyosam.ben insem arabadan 8.8 yada 8.9 cikacak sure.golfR stage4 hali ile onuda ben olctum oda sizin sureleri cikartamiyor nedense.ozaman revoluk bir islem yok.baycu adamina gote muamele yapiyor ozaman.herkes ayni firmaya para ofuyor ama sizin atabalariniz cok extreme guclerde yuruyor.adanadaki adamlar neden buna itiraz etmiyor onuda anlamis degilim.bizim olcum yaptigimiz egimler lastik olculeri hersry videolarda belli.bu adamlar 9dn cikartirken siz 7 sn cikartiyosunuz.insanlara garip gelen ve aciga ulastirilamayan bu.yuksek 7 sn sureleri k04 turbo ile ciddi sureler.kimsenin arabasina *** atmiyorum yanlis olmasin.forumda paylasilmayan ama youtube da olan bir video var gt42 li evo yazilmis.arabayi tune eden adam gt37 oldugunu ve 1.3 yakitsiz oldugunu soyluyor.bunada bir aciklama yapilmadi henuz.golfr 8.3 cikartiyodu ben varken.yaninda hadi ben olmasam 8sn kosuyor diyelim.gt30 lu araba k04 lu aracin suresini bile cikartamiyor ustelik golfr 1.95 sabit yuruyordu ben canli sahitiyim.bom typer ile denedigimiz denemelerdeki golfr ile gt30 li bom typer sonucunu biliyor herkes.kimsenin arabasina *** atmiyorum yanlis anlasilmasin herkesin emegi parasi zamani var arabasinda.kafamdaki soru isaretlerini yazdim sadece.
    ATATÜRK

TechTurkey Caesar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MKT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki benim anlamadigim adanada birsuru cupra varken hicbiri bu sureleri cikarmiyor.umitin arabasini ben olctum k04 ile sizin aracinizla ayni basinci basiyor ama cocugun arabasi 9.1 sn cikartti 1.16 egim vardi yanlis hatirlamiyosam.ben insem arabadan 8.8 yada 8.9 cikacak sure.golfR stage4 hali ile onuda ben olctum oda sizin sureleri cikartamiyor nedense.ozaman revoluk bir islem yok.baycu adamina gote muamele yapiyor ozaman.herkes ayni firmaya para ofuyor ama sizin atabalariniz cok extreme guclerde yuruyor.adanadaki adamlar neden buna itiraz etmiyor onuda anlamis degilim.bizim olcum yaptigimiz egimler lastik olculeri hersry videolarda belli.bu adamlar 9dn cikartirken siz 7 sn cikartiyosunuz.insanlara garip gelen ve aciga ulastirilamayan bu.yuksek 7 sn sureleri k04 turbo ile ciddi sureler.kimsenin arabasina *** atmiyorum yanlis olmasin.forumda paylasilmayan ama youtube da olan bir video var gt42 li evo yazilmis.arabayi tune eden adam gt37 oldugunu ve 1.3 yakitsiz oldugunu soyluyor.bunada bir aciklama yapilmadi henuz.golfr 8.3 cikartiyodu ben varken.yaninda hadi ben olmasam 8sn kosuyor diyelim.gt30 lu araba k04 lu aracin suresini bile cikartamiyor ustelik golfr 1.95 sabit yuruyordu ben canli sahitiyim.bom typer ile denedigimiz denemelerdeki golfr ile gt30 li bom typer sonucunu biliyor herkes.kimsenin arabasina *** atmiyorum yanlis anlasilmasin herkesin emegi parasi zamani var arabasinda.kafamdaki soru isaretlerini yazdim sadece.
    Buradakiler motor civatalarını daha fazla sıkıyorlar Oluyor sana stage 54. Hava filtresi fidasını ne kadar sıkarsan stage o kadar artıyor

Geçen otobanda bi cupra gördüm 3 gulhu 1 elhemle stage 17 yaptı arabasını şaştı kaldım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı KMR2-GT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    typerın basıncı ne cupranın ne onuda hesaba katalım o zaman o yok bu yok muhabbetı olacaksa
    söyluyorum sana 6.8yapan typer emme manıfoldu gaz kelbegı vardı 1.3bar basıyodu basabılıyosan gtx3076r 2.0bar basın arkadaş tutan yok ben 4 sene typer bindın her ay şanzıman sökersin o basıncı basarsanda cok sarmassan gecer typer

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben sana kendi arabamı söylıyım, k04 turbo forge wasgete somunu sonuna kadar sıkan oldumu benim araçım evc kapalı 2.3basıyo kendi, cont tutsun diye ılk zamanlar 1.35düşüyodu sonra yaptık 1.45cont oldu sonrabıraz daha sıktık 1.7geldık sonra bıraz daha sıktık 1.85 1.9cont yurudum 7500 redlıneda(en az 15 20kere lıfte cıktı indı o ayarı tuturmak için) yapsaydınız?
    çok ciddi iyi filitre kitim var arkadaş stg2+ arabalar 260hava cekerken ben 285hava cekıyorum yaptınız mı?
    revo stg2+ yazılımı degıstırdı ümitede söyledım bunu yeni yazılım yükleyen oldumu?
    bende hafıf kasnak var koyan var mı
    100-200 4 vites ölçtum ben vites kaybı olmasın dıye kı 3 bastıgıma göre daha ıyı sonuc cıktı denedını mı?
    ben arabamı alır almaz supap yaylarını ve bobınlerı degıştım sızdede bozulunca degısıyo, daha sertı cıkmıi supap yayının adam 2010da bülten yayınlamış degısen yok devam patırdayana kadar yenı yay daha uzun ve daha sert üst devırlerde daha ıyı tutar bu yay dıyen oldu mu?
    bende 100oktan bazen 104oktan koyuyorum koyan varmı sizde emek harcadınız mı ben bazı şeylerı baycu bu kadar basınc cok fazla demesıne ragmen cokta tartıştık yapmak ıstememesıne ragmen ben yaptım, arabam sarıyo dıye pırellı pzero 6.5mm dışlerı vardı söktum sıfır mıshelın aldım 1600tl verıp, hafıf jantını taktın mı bende advan var 7.5kg debrıyajım var sachs stg1 bobın var kim yaptı ne yaptınız Allah aşkına sızın arabaların bızımkınden farkı yok yusuf şale 100-200 ölçtunuz 8.35yaptı tek kışı yapsa zaten 7.8iner hafıf jant taakrsın 7.5düşer az yakıt koyarsın 7 yaparsın kardeşim bunlarla ugraştınız mı ?
    ah cupra sürdüm çok gazladım gecen sene yazın 35derecede sıfır egimde 6.8 yaptı körfez pistine giderken düzlükte saat 11.30gibi sıyah benım eski cupram bkr cupra yenı palaksı nı hatırlamıyorum burdan cıktı ah bı bastık öyle eski tip debrıyaj vardı çok ıyı degıldı şanzımanın elden gecmesı lazımdı sert hızlı vıtes atmaya engel oluyodu, yenı uprade stg1 debrıyaj al ve sanzımanıda sahıbıne gözden gecır dedım inankı o araba herkeze söylerım ah den bıraz daha ıyı gıdıyodu ne oldu bu arabanın enjektoru rs4 510 520hp anca yakıtla koyup zengıne cekersen anca full 100/100 enjektor calısdtıgı yerde 1.82 1.85max basınc acarsın eee ne oldu arabaya orda 2.1bar bastınız kırıldı sonra ya istanbul söyle boyle deme hakkı yok bence o sızdekı stg3ler burdakılerde aynı sadece sahıplerınde hırs yok bence, bıraz para harcalasalardı olurdu hakan abi 17taktı taktınız mı yok sımdı 18 gectı denıyo devam lı adam, bizde ah basıncı ve avansı ıcın cok ugrastık gunlerce anca oturdu, emek verseydınız fabrıkadan cıktıgı gıbı bınmeseydınız sızın 2.0tfsida hızlı olurdu kusura bakma yanlış konusuyosun ordakılerde bilir ben ne yaptıysam hepsını anlattım adanaya,

iynn-RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    konu cok baska yerlere kaymis. yapilan sure,harcanan emek golgede kalmasin.

emegi gecen herkesi tebrik ediyorum.

Peki benim anlamadigim adanada birsuru cupra varken hicbiri bu sureleri cikarmiyor.
    basinc,yakit,methanol orani,kilo,jant olcu ve agirligi,vites atma hizi,debriyajin durumu,olasi basinc kacaklari,atesleme sistemi,enjektorlerin durumu,motorun turbonun durumu bir suru olasilik var. her aracin ayni gitmesi beklenemez.

ve en onemlisi adamina gore muamele diyosunuz ya bence adamina gore muamele en fazla risk alana yapilir. kimsenin yapamadigi sureyi yapiyosan kimsenin alamadigi riski almissindir bence.

Alıntı KMR2-GT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    herkes basabildigi basinci basiyo kamer. kimse basinc kisip denemeyi degilmi.
    adam kirmayi goze alip 3 bar bassa niye bastin diyemezsinki.

KMR2-GT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı iynn-RS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    konu cok baska yerlere kaymis. yapilan sure,harcanan emek golgede kalmasin.

emegi gecen herkesi tebrik ediyorum.

basinc,yakit,methanol orani,kilo,jant olcu ve agirligi,vites atma hizi,debriyajin durumu,olasi basinc kacaklari,atesleme sistemi,enjektorlerin durumu,motorun turbonun durumu bir suru olasilik var. her aracin ayni gitmesi beklenemez.

ve en onemlisi adamina gore muamele diyosunuz ya bence adamina gore muamele en fazla risk alana yapilir. kimsenin yapamadigi sureyi yapiyosan kimsenin alamadigi riski almissindir bence.

herkes basabildigi basinci basiyo kamer. kimse basinc kisip denemeyi degilmi.
    adam kirmayi goze alip 3 bar bassa niye bastin diyemezsinki.
    basılan basıncın hesbaı soralmıosa mod lıstesınınde hesabı sorulamaz o zaman onu dıorum.bende su yok sende bu var denmesı yanlıs.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)