PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İlan Sorgusu

onur_S
19-12-2011, 09:51
Bu adamı tanıyan bilen varmı arkadaslar 2 gündür görüşüyoruz bana pek tekin gelmedi,kardeşim görmüş ucuz diye alalım dedi,ucuz diye de güvenemedi,adam başta sorun değil ben farları gönderirim istersen alırsın istemezsen geri gönderirsin paranı sonrada verirsin demiş şimdi de ben senin dolandırıcı olmadığını nerden bileyim diyomuş,istanbuldan arkadaşı göndercektik aldıracaktık adam teli kapadı dün akşam.

ASTRA H BODY KİT SETİ ÇOK UYGUN FİYATA... - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 67705664 (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-astra-h-body-kit-seti-cok-uygun-fiyata-67705664/detay/)

onur_S
19-12-2011, 12:30
arkadaslar adam dolandırıcı,ben ısı kurdum,neyini almam lazım bunu şikayet etmek ıcın.para kaptırmadım ama dolandırıcı kesinlikle baskasının canı yanmasın

Ronin_
19-12-2011, 12:40
ilan numarasını alıp sahibindene şikayet edebilirsin altınada direk linki kopyalarsan ilgilenirler

Tuncay
19-12-2011, 12:47
İlk etapta al para sorun değil dedi itimat ve güven vermek için:)
şimdide parasını gönder diyor
ha bu adam bana koşulsuz gönderiyordu demekki güvenilir neyse ben parayı göndereyim diye düşünce oluşsun diye psikolojisi:)

onur_S
19-12-2011, 13:00
İlk etapta al para sorun değil dedi itimat ve güven vermek için:)
şimdide parasını gönder diyor
ha bu adam bana koşulsuz gönderiyordu demekki güvenilir neyse ben parayı göndereyim diye düşünce oluşsun diye psikolojisi:)

aynen bi de istanbuldaydı adam,adam öyle yapınca biz de o zaman arkadası gonderıyorum alsın dedik telefonları kapadı.sonra ben yabancı gibi irtibata geçtim istanbuldayım hemen gelip alıyorum diye,sakaryaya yerleştim diye cevap geldi.
bence sahibindene şikayet etmek az bi yaptırım olur yokmu bunun cezası ?

Parsia
19-12-2011, 15:03
aynen bi de istanbuldaydı adam,adam öyle yapınca biz de o zaman arkadası gonderıyorum alsın dedik telefonları kapadı.sonra ben yabancı gibi irtibata geçtim istanbuldayım hemen gelip alıyorum diye,sakaryaya yerleştim diye cevap geldi.
bence sahibindene şikayet etmek az bi yaptırım olur yokmu bunun cezası ?

sanmıyorum, size henüz bir zararı dokunmamış. neye dayanarak şikayet edebilirsiniz ki mahkemeye veya başka bir yere? başkalarını dolandırdığını ispat edebilirseniz o zaman olur, başka türlü olmaz gibime geliyor. ama herif bariz dolandırıcı evet, baktı sizden bişey koparamayacak, yan çizmiş hemen.

cliver
19-12-2011, 16:00
SEN DOLANDIR ONU :D malı göndersin kapıda ödemeli yada önce kargoyu yollasın yatırdım yatırıyorum de anlasın dünyanın kaç bucak olduğunu gerçi ortada bir kargoda yoktur adi herifler:ofk::Deli:

gökan
19-12-2011, 16:18
adamın dolandırıcı oldugunu nezman anladınız ha paranı yolladın malı yollamadı eyvallahta ortada fol yok yumurta yok

onur_S
19-12-2011, 22:54
adamın dolandırıcı oldugunu nezman anladınız ha paranı yolladın malı yollamadı eyvallahta ortada fol yok yumurta yok

mal kaptırmadımda illede kaptırmak gerekmiyor adam bariz dolandırıcı, adamın ne olduğu,ne niyette olduğu belli zaten
dolandırıcılığa teşvik mübarek yapabilecek bi insan olsam gercekten yapardım.millete geçir dur,sahibindene şikayet etsinler tamam iş bitti ne güzel iş :)

ALPER-VNS
20-12-2011, 00:08
bu paraya bu farı vermez zaten kimse.. bence de sakatlık var zaten yok şuraya yerleştim buraya gittim ayakları da yapıyomuş ki kesin var bi iş.. ama bi yaptırım şansın olmaz ne yazık ki.. uyanık olup kendini kurtarmaya bakıcaksın işte..

onur_S
20-12-2011, 00:13
bu paraya bu farı vermez zaten kimse.. bence de sakatlık var zaten yok şuraya yerleştim buraya gittim ayakları da yapıyomuş ki kesin var bi iş.. ama bi yaptırım şansın olmaz ne yazık ki.. uyanık olup kendini kurtarmaya bakıcaksın işte..

bu adam kesin baskalarını dolandıracak,ben bunu buluyorum ama adama bişey yapılmıyor böyle hukukun ben ,herkes sucu ispatlanana kadar masum tabi :) adam bi türlü malı göndermeye yanasmıyor ptt anlasmalı hizmeti var mal geldiğinde kuryeye ödüyorsun adama gidiyor direk,ona da gelmiyor zaten 200 e veriyorum malı kargolardamı süründüreyim diyor,anlamadın heralde dedim mal ortada kalmıyor filan.camura yattı 300 de versen sana mal yok ıvır zıvır ,şikayet ettim ama ne olacak bilmiyorum.
arkadas sözde insaat işiyle ugrasıyor ,3-5 tane ilanı var farklı aracların hepsi de,bulusalım diyoruz ,sabah 6 da işe gidip aksam 9 da evde oluyormus :D bahanesi cok hangi birini saysam..