PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Cit C2 Vts Hakkında?

Mrt
24-12-2007, 23:58
selam beyler c2 hakkında bildiklerinizi yazarsanız sevinirim =)

yakıt tüketimi servis masrafları ikinci eli kronik sorunları kötü tarafları vs vs=)

yiit
25-12-2007, 00:03
konfor yok standart amortisörleri biraz sert bunun yanında güzel gidio kullanması zevkli ve ha bide ses sistemi çok iyi değil :) yakıt tüketimi gazlamassan normal servise para ödemedm garantideyim garantide olmasamda :D kronik sorunları hakkındada bi bilgim yok

mertacar
25-12-2007, 08:48
konfor yok standart amortisörleri biraz sert bunun yanında güzel gidio kullanması zevkli ve ha bide ses sistemi çok iyi değil :) yakıt tüketimi gazlamassan normal servise para ödemedm garantideyim garantide olmasamda :D kronik sorunları hakkındada bi bilgim yok

+111.. yiit in aracındakı gıbı kat. ipt edıp bıde duzboru cekersen saglamda egzoz u cakarsan super olur;) bıldıgın super 1600 gıbı gıdersın pat pat pat ...

Görkem
25-12-2007, 12:28
bence fiyatının karşılığını en güzel veren araçlardan biri.......performansı donanımı gayet güzel,,,bence güzel bi seçenek yani,,,,,

cAxcAn
25-12-2007, 14:47
falla beni bezdirmişdi ya servistekilere dalacaktım yada satacaktım arabayı sattım kurtuldum :)

yolda giderken stop ederdi,sabahları çalişmazdı araba bu sorunu bi türlü bulamadılar saatım bende aynı sorundan serviste 4 tane daa vardı onlar ne oldu allah bilir...

Sefa_vts
25-12-2007, 15:57
ilk üretim bandı c2 lerinde bu denilen sorunlar vardı.. amortisör problemleri olduğunu biliorum ancak bu patlama olayının başına hiç ummadığın anda gelmesinden kaynaklanıcaktır bunun dışında saxo vts tarzında die düşünme sakın biraz daha mesafeli oraya.. Plastik kısımlardan(ön konsol)ses gelebilme ihtimalide var ama genel hatlarıyla albenisi olan bi araç bana göre.. :) bilmiorum seviorum fransız kartonlarını :D

efe-E
25-12-2007, 16:10
temiz bi saxo2 vts'yi tercih ederdim heralde ama C2 VTS'de güzel ya. S1600 body kit ve O.Z jantı çakıcan bide. Tadından yinmez.

DoDo_hamann
25-12-2007, 19:09
falla beni bezdirmişdi ya servistekilere dalacaktım yada satacaktım arabayı sattım kurtuldum :)

yolda giderken stop ederdi,sabahları çalişmazdı araba bu sorunu bi türlü bulamadılar saatım bende aynı sorundan serviste 4 tane daa vardı onlar ne oldu allah bilir...

bu gibi sorunları etrafımda yaşayan çok duydum,bu birazda şans meselesi gibi geliyor bana,2 yıldır C2 vts kullanıyorum,en ufak bir stop etme,sabahları çalışmama gibi bir olay yaşamadım:)Ballı çıktı bizimki demekki:)Bir 106,Bir Saxo performansı beklemek acımasızlık olur biraz,buda hem ağırlık hemde elektronik gaz kelebeğinden kaynaklanıyor..Onun dışında basmadığında gerçekten çok ekonomik,gazladığındada kendi tadında güzel giden bir araç,bu birazda beklentine bağlı ;) Eksozununda ciddi 14'lük kadar etkili patladığını söyleyebilirim :)

cAxcAn
25-12-2007, 19:34
aynen öle bana tırşusu denk geldi herhal :) zaten saatıkdan sonra yazılım sorunu olduğu fransanın yazılımları değiştirdiği ve sorunun giderildiğini duydum nekadar doğru tartışılır...

Schumi
26-12-2007, 20:05
Şekli bana güven vermiyo :)

yiit
26-12-2007, 20:08
Şekli bana güven vermiyo :)

dostm görende sende enzo fln var sanıcak 206 da çok basık bi araç diil yani nie öle diosun anlamadım :)

DoDo_hamann
26-12-2007, 20:20
Birde vts'lerde esp sistemi var,devredeyken arabayı yoldan çıkarmak büyük işçilik gerektiriyor,yayla destekleyincede mükemmel bir yol tutuş çıkıyor ortaya,bu kadar önyargılı olmamak lazım:)

Schumi
26-12-2007, 20:23
dostm görende sende enzo fln var sanıcak 206 da çok basık bi araç diil yani nie öle diosun anlamadım :)
Benim gözüme gözükeni söliyim :) Bana göre görünüşü ile en güven veren araç civic is hb olanlar. önden baktığımda dar ve yüksek duruyorsa c2 ve colt czt gibi o zaman güvenemiyorum. kendi aracım ile ne alakası var güvenmemenin onu anlamadım :)

Schumi
26-12-2007, 20:24
Birde vts'lerde esp sistemi var,devredeyken arabayı yoldan çıkarmak büyük işçilik gerektiriyor,yayla destekleyincede mükemmel bir yol tutuş çıkıyor ortaya,bu kadar önyargılı olmamak lazım:)
yaw ben şekil olarak verdiği izlenimi diyorum. :)

DoDo_hamann
26-12-2007, 20:25
Ozaman bir kaza anında vs olabilecek durumları göz önüne alarak konuştun,ben yol tutuş,yere basması anlamında söyledin sandım :)

Schumi
26-12-2007, 20:29
elektronik sistemler amortisorler esp felan filan var olsada böle sanki daha çabuk takla atıcakmış gibime geliyo. alakası yok farkındayım. belkide çok köşeli bir araç hatları yumuşak değil onunda etkis olabilir :)

yiit
26-12-2007, 20:31
yok ben denedim gergi+yay la hiçbişey olmuyo şimdi konilerle viraja girmeyi bildiin sürece 700 le gir sorun yok :)

ayrıca bence gayet yumuşak hatlara sahip :)

http://i122.photobucket.com/albums/o273/yiitatilla/VTS/DSC01030.jpg

DoDo_hamann
26-12-2007, 20:36
Vtec fan gibi olduk bizde:Dyanlış anlaşılma olmasın:)
Viraj kabiliyeti yüksek bir araç vts :) perde hava yastıklarına kadarda var Allah vermesin takla atarsak önlemide var:)

Schumi
26-12-2007, 21:26
Bende de var bi sürü hava yastığı 8 tane kadar ama pek güvenme bi işe yaramıyo :D ESP yok ama koniler ile gayet güzel oluyo. Hoş konilerimi sattım ve onları özlüyorum :D

CTG
26-12-2007, 21:57
abi hangi hattı yumuşak ya resmini kendin koymuşun :) kare farlar üçgenli+kareli stoplar o mu yumuşak :) kaputun tavanın bombesi diyosan o her arabada öyle aerodinami adına artık ona yumuşak hat diyemeyiz pek:) aa ama pardıon bnm 206'm bile yok ben yorum yazmiyim sana :)

Jan™
26-12-2007, 22:01
ne konuymuş be anlata anlata bitiremediniz :D

yiit
27-12-2007, 00:13
abi hangi hattı yumuşak ya resmini kendin koymuşun :) kare farlar üçgenli+kareli stoplar o mu yumuşak :) kaputun tavanın bombesi diyosan o her arabada öyle aerodinami adına artık ona yumuşak hat diyemeyiz pek:) aa ama pardıon bnm 206'm bile yok ben yorum yazmiyim sana :)

hayır arabanın hatlarıyla yol tutuş arasında bi bağlantı kuramadım neyse bilemiorum :D

Cem.B
27-12-2007, 00:17
c2 nin en kötü yanı bagajından gelen sesler olması lzm en azından biz ilk çıktığında sıfır vtr almıştık yuh demiştim

bide arkaya oturmak çin eziyeti :)

Tugral
27-12-2007, 12:46
Emir vardı, antalyada ilk vts yi alandır belkide. Onun arabasını yakında incelemiştim sıfır araba olmuş olması tabiki güzel bir unsur ama elektronik sistemler bana spor arabada ters geliyor :) Birde gidişini yeterli bulamamıstım nerde atalarının gidişi nerde c2 vts'nin gidişi. 125hp yazıyor ruhsatta ama benim eski motorumla crx'i bırakın yakalamayı gittikce aynada kaybolan bir yürüyüş tarzı vardı. Ayrıca araba biçok yerinden farklı farklı hatalar verip arkadası bezdirmişti. Tip olarak bişe diyemiycem yeri geliyor hosuma gidiyor yeri gelior beğenmiorum tamamen psikolojime bağlı :D Ama kesinlikle VTS-GTi ruhunu kaybemiş perf. olarak...

SERKANS
27-12-2007, 14:59
Bende de var bi sürü hava yastığı 8 tane kadar ama pek güvenme bi işe yaramıyo :D ESP yok ama koniler ile gayet güzel oluyo. Hoş konilerimi sattım ve onları özlüyorum :D

:)))) schumi sende ben hiç c2 vts görmemiştim ama sende uzman olmuşssun , perde hava yastıklarının bile işe yaramadığını yazmışşsın, ozaman adamalar mühendisler diğer tüm marka ve modellere bu yastıkları boşuna koyuyorlar... Adamlara söyleyelim bunu

Anneme söylim bana yastık diksin madem :)

Schumi
27-12-2007, 17:36
Canım serkancım :D Perde hava yastığı ve koltuk hava yastığı benim aracımda var ve sağdan bir darbe anında açıldı. Bu güne kadar 3 farklı arabada 4 kere toplam airbagler ile tanıştım. Hiçbirisinde işe yaramadığını söylüyebilirim. Emniyet keremi çok çok daha işe yarar bir icat. Airbag güzel araç sattırır. Etkisinin çok çok yüksek olması gerekmez. Hele hele sen kapı içi airbaglerin boyunu gördün mü :D Dirseğini ve kolunu korusun diye konulan oyuncak balonlar. 1 karış boyu var. Foto bulursam eklerim. Tabi perdeler bunlardan büyük.

ALPER-VNS
27-12-2007, 19:20
walla C2 hakkında bildiğim şey, satan MINI alıo :D

bide bi yarışmada 3. olmuştum c2 photoshoplayarak :o

http://img293.imageshack.us/img293/6605/yarmac2sv9.png (http://imageshack.us)

DoDo_hamann
27-12-2007, 20:00
Alper öyle deme kardeşim ya bak biz aldık Mini,satmadık ama daha:D
Çok güzel olmuş çalışman eline sağlık :)

ALPER-VNS
28-12-2007, 17:37
saol:)

hehe :D ewet seni unutmuşum :p

Sefa_vts
29-12-2007, 11:20
citroeni satan mini alıo diyelim doukan anlar şimdik :D