PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ford servisi tanıdık

zirvecol
27-05-2012, 10:03
Arkadaşlar bi ford fiesta alıcazda aileye yeni kasa aracı sanayide usta bakıcak tanıdığımız ama aracın serviste en son bakımı kaza bela kaydı varmıdır bunları öğrenmemiz lazım.istinye otokoça sordum 300+kdv diyince direk kapattım acaba aranızda serviste çalışan yada servisteki hatrı geçicek arkadası olan varmıdır.usta bakıcak ama dediğim gibi plakanın durumu nedir servisteki kaydı kuydu nedir onu öğrenmem lazım onuda sölemiyolar tanıdık olmadan.sizlerden yardım bekliyorum kolay gele herkese bol kazançlar.. :icon_tup::icon_tup:

Not: biz renault baya kullandiğimizdan bende size renault alırken yardımcı olurum bi telefonla bakarız kayıtlara :D:D:hahaha::hahaha:

ilgilenen arkadaşlara plakayı mesaj atarım burdan etiket etmiyim aracın sahibini.

EREN34
27-05-2012, 10:06
Arac sase noyu bana pm at otokoc haric tum servis kayitlarini soyleyeyim. otokoc sistem bagimsiz. 300+kdv versende otokoc harici kaydi bilemezsin. Diger herhangi bir serviste sorgulama yapsan otokoc kayitlari cikmaz

Bu arada bedavaya olmaz. Cumartesi aksami king secim whopper menu isterim:)

zirvecol
27-05-2012, 10:24
Arac sase noyu bana pm at otokoc haric tum servis kayitlarini soyleyeyim. otokoc sistem bagimsiz. 300+kdv versende otokoc harici kaydi bilemezsin. Diger herhangi bir serviste sorgulama yapsan otokoc kayitlari cikmaz

Bu arada bedavaya olmaz. Cumartesi aksami king secim whopper menu isterim:)

yolladım kardeşim özelden bi bak bana dön o iş kolay ben zaten garsonum :D

zirvecol
28-05-2012, 15:49
yardım edebilicek kimse yok mu günceliii yarın baktırıcam