PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : UC STI vs GGN STI

Sayfa : [1] 2

UC_STİ
28-04-2013, 20:55
dün gecenin kısa özeti, ankaralı arkadaşlara istanbuldan selamlar :heyoo:

UC STI- ankara STI | İzlesene.com Video (http://www.izlesene.com/video/uc-sti-ankara-sti/6933625)

herkese keyifli forumlar...

farklı arabalar başka bi deneme

http://www.izlesene.com/video/gt-sti-ankara-20g-d/6933666

percussionali
28-04-2013, 21:01
haymaşşallh owww Sert Olmuş biraz sanki İsmal abi :)
mami başkan Bi kanatlı bi NG nin üstünde aynı akşam Bu ne? hızlı adam derler adama :D

Emeği geçenlerin eline sağlık

WarmongeR
28-04-2013, 21:02
mami abinin gecesi olmuş resmen, adam tüm gece mesai yaptı, her cephede savaşıyor (:

XoR
28-04-2013, 21:04
Görev adamı mami abi :)

Maşallah UC Sti :)

cetinkaya55
28-04-2013, 21:04
maşallah araçlara,uc sti ok gibi fırlamış bu arada,Cemil yer değişmeyi önermiş kabul görseydi bu maç böyle de bitmezdi....:)derim

ahm_52
28-04-2013, 21:06
Uc stı maşallah gene kingligini bırakmadı mami makinen 4teker 2teker önden çeker arkadan iter abi sen naaaptın yaa:D:D

Can's
28-04-2013, 21:08
maşallah UC adalet yapmıs mami abı yine pilotajda rakipsizsin

ceco
28-04-2013, 21:10
maşallah araçlara,uc sti ok gibi fırlamış bu arada,Cemil yer değişmeyi önermiş kabul görseydi bu maç böyle de bitmezdi....:)derim

18 numara izlen çıkıyor, yerine 10 numara CEMİL giriyor :)

http://l1304.hizliresim.com/18/w/mkdc9.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

maçın sıkoru yıne değişmiyor...

dirk
28-04-2013, 21:13
Peki bu videodan sonra tekrar deneme oldu mu ? Cemil sürerken hiç denendi mi ? 2 Aracada maşşallah Kazasız belasız Rövanş olacakmı Ankarada :) keyifli forumlar

cetinkaya55
28-04-2013, 21:13

o video var ise izlemek isterim,o zaman maç olmuş derim ...vallahi:D

elpadre
28-04-2013, 21:17
maşallah guzel deneme olmuş :)

Bulut Y.
28-04-2013, 21:17
uc biraz ağır gelmiş maşallah

raufz

ceco
28-04-2013, 21:18
o video var ise izlemek isterim,o zaman maç olmuş derim ...vallahi:D

ben bu vıdeoya yorum yaptım abi :) atarlı yarışta en sert silahı kullanmak iyidir herzaman daha ıyısı warsa nıye o şöför deil :)

_muhaRRem
28-04-2013, 21:19
UC sti la gurur duyduk maşallah .

Oz`
28-04-2013, 21:21
UC sti la gurur duyduk maşallah .

ben ben ben ? :)

Maşalllah herkesee

cenkr1

Hiç alakası yok ne Cemil nede orhan usta deneyemediler zaten ondan sonra orhan usta sinirlendi ben dönüyorum dedi mecbur kaldık bütün ekip dönmeye

mmert
maşallah güzel deneme olmuş.

cetinkaya55
28-04-2013, 21:24
ben bu vıdeoya yorum yaptım:) atarlı yarışta en sert silahı kullanmak iyidir herzaman daha ıyısı warsa nıye o şöför deil :)
estafurullah,bende videoyu beğendim uc sti takdir ettim,ggn'nin geçilmesi dünyanın sonu filanda değil ama ben,cemil kullansaydı sonucun bu olmayacağı düşüncesindeyim..bunun ötesinde o ortamda olmadığım için şoför tercihini kim? neden? böyle yapmış bilmiyorum.Tekrar maşallah...

ahm_52
28-04-2013, 21:24
Özellikle hızlı evo subarular isteniyordu demekki isteyince oluyomuş emegi geçenlerin eline saglık başka vdeo yokmu..

_muhaRRem
28-04-2013, 21:26
ben ben ben ? :)

Maşalllah herkesee

o s3 bana göre yılın favori 4 çekeri , savaş abi gözü kara malda iyi , ekip iyi bide dün gece plotajla ezdin resmen :D

ceco
Hiç alakası yok ne Cemil nede orhan usta deneyemediler zaten ondan sonra orhan usta sinirlendi ben dönüyorum dedi mecbur kaldık bütün ekip dönmeye

cemili tanımam, orhan abinin karakterinede pilotajınada saygımız war. o gece orda bıle değildim ben. işin makarasındayız :)

herkese keyıflı forumlar.

cetinkaya55

orhan da oradamıydı?...peki..:)

dragon07
28-04-2013, 21:27
uc geçmiş tebrik etmek düşer :) mami abimizde havada karada her yerde pilot.

mtcvtc
maşallah iki aracada mami abi yine koşturmuşsun makinayı uc farklı gidiyor allah tekerine zeval göstermesin.

fkocak
biri daha hızlısını yapana kadar en hızlı yine UC heralde :) maşallah denemeye gidenlere ve denemeyi kabul edenlere ve araçlara :)

Oz`
o s3 bana göre yılın favori 4 çekeri , savaş abi gözü kara malda iyi , ekip iyi bide dün gece plotajla ezdin resmen :D

baskan çok kibar atıyorum vitesi zira Tr de tekim herhalde Sencro Kıran ayı:)

bir syncro ortadan ikiye bölünürmü ya limititlerimiz var daha riksizdik :D

Mr.K
Facete izledim bugun ,maşallah ne diyim.
+ olarak denedikten sonra yer değiştirmenin bir manası yok diye düşünüyorum.Baştan yapılıcak işi sona bırakmak mantıklı değil,şahsen deneme işlerinde vs bi olayım yok ama geçtiğimle bidaha denemezdim şahsen:D isterse enes kullansın(jokey):D

cenkr1
28-04-2013, 21:35
orhan da oradamıydı?...peki..:)

Orhan oradaydı arabanın sahibi genc bir arkadas izlende öyle ikisi beraber denesin demiş bizimkiler uc yi kullanan iyi kullanmış karşılığı orhandir cemildir onlarda deneyelim demiş arkadas denememiş dunyanın sonu değil bizim icinde deneme yapmak istememesi bizim aklımıza başka soru işaretleri getirdi ortamda açıkcası bizim alışık olduğumuz bir ortam değil 50 tane araba aynı anda çıktı özellikle uyarmama rağmen kazasız Belasiz döndük ona sükür

Oz`
28-04-2013, 21:37
cenk abi biz dewamli çıkıyoruz 50 araba herhafta olan bir deneme o sıkıntı bize yok abi

ne getirdi aklına pardon ?

ice
28-04-2013, 21:40

Tebrikler uc'ye :)

Abi slm tanırsın belki beni subaruimpreza.org'dan Cüneyt...İzlenin subarucular arasında lakabı ne abi ? Ben söyleyeyim sequential izlen.Bende gerçekten izlenin vites atışlarını çok begenıyorum.Neden yazdım bunu çünkü izlen o aksam güzel sürdü.baskası sürseydi sonuc değişmeyecek ti çünkü uc daha hızlıydı...

yasin_R
28-04-2013, 21:41
Ggn sti da ne turbo var ? Merak ettim zalımmmm bir gece olmus anlaşılan :)
Mami abi ye zaten yorum yapamıyorum artık :)

ice
28-04-2013, 21:42
Orhan oradaydı arabanın sahibi genc bir arkadas izlende öyle ikisi beraber denesin demiş bizimkiler uc yi kullanan iyi kullanmış karşılığı orhandir cemildir onlarda deneyelim demiş arkadas denememiş dunyanın sonu değil bizim icinde deneme yapmak istememesi bizim aklımıza başka soru işaretleri getirdi ortamda açıkcası bizim alışık olduğumuz bir ortam değil 50 tane araba aynı anda çıktı özellikle uyarmama rağmen kazasız Belasiz döndük ona sükür

Abi telefonda da söyledim aklınıza başka birşey gelmesin.Gordugunuz ve söylenenden başka birşey yoktu arabalarda :)

hazar
28-04-2013, 21:43
Sadece 1 kere mi denendi?

ice
28-04-2013, 21:44
Bu arada özgün ellerine sağlık çok güzel oldu Savas abinin araba :) Arkadan sizi seyrederken ben bayağı coştum arabada...
Savas abi seninde kesene bereket...

demirbileks
28-04-2013, 21:44
[QUOTE=UC_STİ;6797733]dün gecenin kısa özeti, ankaralı arkadaşlara istanbuldan selamlar :heyoo:

UC STI- ankara STI | İzlesene.com Video (http://www.izlesene.com/video/uc-sti-ankara-sti/6933625)

herkese keyifli forumlar...

Ankarada rövanşa bekleriz sizleri misafirimiz olursunuz, UC yi süren arkadaşımızı birde Orhan la yada Cemil le denesin isteriz nasıl olsa UC nin sahibi arabasını kullanmıyor, böyle olacağını bilseydik bizde Cemil e yada Orhan a verirdik GGN yi öyle denerdik neyse pazartesi bide bizim videoları izleyelim bakalım gerçekte ne olmuş orada.

Oz`
28-04-2013, 21:45
HAA nos mu vardıya geliyor ? anlayamadım ?

uc geçilseydi s3 geçicekti ne fark olucaktı pardon ?

khan
28-04-2013, 21:47
oyle yada boyle tebrikler, bastan hata bizde UC yi mami suruyorsa ggn yide cemil veya orhan usta surmeliydi, izlende cok iyi sofordur ama dun stresten cocuk gerilmis haklidir olabilir.

UC icin ise arabaniz hizli eyvallah ama 2 kere denemek cemil ben geceyim sureyim dediginde bir daha denemeleleri yanlis, bizim cocuklar 500km yoldan gelmis savas pasaoglu haric acmisiniz, su icermisiniz diyen olmamis, bir dahakine siz gelinde hem misafir agirlamak nasil olur hemde yaris nasil olur bir gosterelim. bizde gectim demek icin karsi taraf tamam kardes araban hizli denene kadar denenir.

gproda izlen ve cemil surerken nekadar fark ettigini gosteren videolar var baska arabalarla denerken onlar gelsin ekliycem o videolari.

UC_STİ
28-04-2013, 21:48
[QUOTE=demirbileks;6797868Ankarada rövanşa bekleriz sizleri misafirimiz olursunuz, UC yi süren arkadaşımızı birde Orhan la yada Cemil le denesin isteriz nasıl olsa UC nin sahibi arabasını kullanmıyor, böyle olacağını bilseydik bizde Cemil e yada Orhan a verirdik GGN yi öyle denerdik neyse pazartesi bide bizim videoları izleyelim bakalım gerçekte ne olmuş orada.[/QUOTE]

mamiyi geçin ondan sonra ben direksiyona gecerım fark etmez...

İSMAİL ŞEN

demirbileks
28-04-2013, 21:49
mamiyi geçin ondan sonra ben direksiyona gecerım fark etmez...

İSMAİL ŞEN

Tamam o zaman be zaman geliyorsunuz Ankara ya bi tarih kararlaştıralım?

ice
28-04-2013, 21:51
oyle yada boyle tebrikler, bastan hata bizde UC yi mami suruyorsa ggn yide cemil veya orhan usta surmeliydi, izlende cok iyi sofordur ama dun stresten cocuk gerilmis haklidir olabilir.

UC icin ise arabaniz hizli eyvallah ama 2 kere denemek cemil ben geceyim sureyim dediginde bir daha denemeleleri yanlis, bizim cocuklar 500km yoldan gelmis savas pasaoglu haric acmisiniz, su icermisiniz diyen olmamis, bir dahakine siz gelinde hem misafir agirlamak nasil olur hemde yaris nasil olur bir gosterelim. bizde gectim demek icin karsi taraf tamam kardes araban hizli denene kadar denenir.

gproda izlen ve cemil surerken nekadar fark ettigini gosteren videolar var baska arabalarla denerken onlar gelsin ekliycem o videolari.

Korhan cenk abi yola çıktığı ilk andan istanbula gelene kadar ne yersin içersin bir eksiğiniz var mı diye 50 kere sordum ! Herkes arabasını yetiştirme derdin de oldugundan unutmuş olabilirler yoksa sizi aç bırakacak değiliz herhalde :) İstanbul 1 - Ankara 0 oldu rövanşı konuşuruz...

Selcuk_RoL
28-04-2013, 21:51
Uc yapmis adaleti gerisi teferruat :D

Ozgun mami ve ismail abi bermuda seytan ucgeni:):)

Oz`
28-04-2013, 21:52

UHHH :) biraz ağır olmamışmı biz misafir perver değilmiyiz yani ? biz beklemedik saat sabah 2 den 10 a kadar misafirlerimiz demi ? o bitmedi bu bitmedi geldik gökhan olayı konuşulduı sonraada denenmeye çıkılmadımı benmi yanlış hatırlıyorum ?

hepsini yanlış hatırladımda cenk abi haricinde b miillete kızmanıza lafım yokta bir hoşcakal denmemesi kendi adıma beni üzdü ki kimseye bişit dememişken öylemi ?

Gelmekte sıkıntı yok korhanım geliris geçiliris EZİLİRİZ Ezeriz o olur bu olur hiçbir sıkıntı yok AMA gelioruz hızlı 4x4 lerinizi göerelim die yazmayız derizki biz geliyoruz TELEFONDA 1 ay sonra 1 hafta sonra gelices deriz sıkıntı yok herzaman arkadaşız su forumda yazmayın kırıyorsunuz birbirinizi

UC_STİ
28-04-2013, 21:53
Tamam o zaman be zaman geliyorsunuz Ankara ya bi tarih kararlaştıralım?

ANKARAMI ne işimiz war orda ya :) biz sizin kadar atarlı deiliz istanbul yetiyor bize her cumartesi piyasadayız keyfin peşindeyiz iddamız yok. 17 yaşında oğlum war ellerinizden öper hergun okula gıder gelır UC ile :)

Oz`
28-04-2013, 21:53
Uc yapmis adaleti gerisi teferruat :D

Ozgun mami ve ismail abi bermuda seytan ucgeni:):)

hhahuauha senle sawas abi uzak durun olm erdemin morali bozuluoyo :) huahuauhauhahua

cetinkaya55
28-04-2013, 21:57
Tebrikler uc'ye :)

Abi slm tanırsın belki beni subaruimpreza.org'dan Cüneyt...İzlenin subarucular arasında lakabı ne abi ? Ben söyleyeyim sequential izlen.Bende gerçekten izlenin vites atışlarını çok begenıyorum.Neden yazdım bunu çünkü izlen o aksam güzel sürdü.baskası sürseydi sonuc değişmeyecek ti çünkü uc daha hızlıydı...

Evet tanıyorum tabi dostum,ben aslında uc sti süratliliği konusunda hiç bir olumsuz düşünceye sahip değilim,ancak izlen vitesi ne kadar güzel atarsa atsın yarış heyecanını üzerinden atamaz orhan veya cemil olsa idi onlar tecrübeleri ile çok fark yaratırlardı.Nitekim pistte bile aynı araba ile izlen ve cemilin skoru arasında ciddi fark vardı.Hatırlarsınız orhanın vf43 lü bir gc8 ile 10,7 sn lerini...Kısacası şunu demek isterim,araçlara maşallah,günler çuvala girmedi nasılsa aynı ülkede aynı camianın insanları olduklarına göre bir daha deneme fırsatını yakalarlar...

ice
28-04-2013, 21:58
Evet tanıyorum tabi dostum,ben aslında uc sti süratliliği konusunda hiç bir olumsuz düşünceye sahip değilim,ancak izlen vitesi ne kadar güzel atarsa atsın yarış heyecanını üzerinden atamaz orhan veya cemil olsa idi onlar tecrübeleri ile çok fark yaratırlardı.Nitekim pistte bile aynı araba ile izlen ve cemilin skoru arasında ciddi fark vardı.Hatırlarsınız orhanın vf43 lü bir gc8 ile 10,7 sn lerini...Kısacası şunu demek isterim,araçlara maşallah,günler çuvala girmedi nasılsa aynı ülkede aynı camianın insanları olduklarına göre bir daha deneme fırsatını yakalarlar...

Eyvallah abi doğrudur selamlar :)

cenkr1
28-04-2013, 21:59
cenk abi biz dewamli çıkıyoruz 50 araba herhafta olan bir deneme o sıkıntı bize yok abi

ne getirdi aklına pardon ?

Özgun sizin alışkın olduğunuz bizim alışkın olmadıgımız bir ortam açıkcası bazı konuşmalar geliyor kulağıma yüzümüze farklı arkadan farklı ve bunlar beni üzüyor Şimdi herkes konuşsun icini bir döksün arka planda biz konuşacağız seninle

khan
28-04-2013, 22:00
ismail abi, eyvallah iyi hos yaziyorsun mamiyi gecin onu gecin falan filan da denemiyorsun ki abicim 150 km yol yapiliyor deneme icin 2 kere mami 10 numara sol ayak koyup one atliyor, izlen yapmamis, cemil surseydi de yine gecseydiniz o zaman helal olsun derdim ama bu isi bilen araba kosturan herkez biliyor, farkinda neyin ne oldugunun, 3 kez cemil surerken niye denemediginizi.

oyle yada boyle benim kitabimda gecmek gecmektir, tebrik ederim. hata bizim.

Arenimo
28-04-2013, 22:08
Masallah UC ye emegi gecen herkese tesekkurler Mami bey poz vermis
Nedir durum simdi Kizi alamadilar mi İstanbuldan :D

devolation
28-04-2013, 22:09

beni yanlis anlamayin ama okadar yoldan gelmissiniz arac denemeye ayaginiza saglik ama iddali sekilde cikilmis denemeye belli video cekilecegide asikar bunlaru bildgniz halde pilotaj unsurunu tereddutte bile birakmamaliydiniz bence ve kullanan arkadasta ilkdefa oturmuyodur o aracin koltuguna dimi nekadar farkeder sizce su farki kapatip one cikabilirmiydi farkli bi pilotajla bilemedim hersey bitrafa kazasiz belasiz denememin yapilmis olmasi her iki aracada maasallah diyorum

mehzent
28-04-2013, 22:09
Ellerinize ayaklarınıza sağlık maşallah uc ıkı gunluk efsane olmadıgın ıspatladı Mami ismail abi Özgün maşallah :)

Ankaralılarında ayaklarına saglık guzel bır geceydı bıraz daha serı organıze olunabılırdı aslında beklemeler bıraz fazla oldu sadece..

Oz`
28-04-2013, 22:12
Özgun sizin alışkın olduğunuz bizim alışkın olmadıgımız bir ortam açıkcası bazı konuşmalar geliyor kulağıma yüzümüze farklı arkadan farklı ve bunlar beni üzüyor Şimdi herkes konuşsun icini bir döksün arka planda biz konuşacağız seninle

herturlu baskannnım :D

cetinkaya55
28-04-2013, 22:13
beni yanlis anlamayin ama okadar yoldan gelmissiniz arac denemeye ayaginiza saglik ama iddali sekilde cikilmis denemeye belli video cekilecegide asikar bunlaru bildgniz halde pilotaj unsurunu tereddutte bile birakmamaliydiniz bence ve kullanan arkadasta ilkdefa oturmuyodur o aracin koltuguna dimi nekadar farkeder sizce su farki kapatip one cikabilirmiydi farkli bi pilotajla bilemedim hersey bitrafa kazasiz belasiz denememin yapilmis olmasi her iki aracada maasallah diyorum

estafurullah yanlış anlamıyorum,fakat İzlenin heyecan yapacağını fark edemedim farkında olsaydım zaten Orhan yada Cemile kullandırırdım arabayı...:D.

khan
28-04-2013, 22:13
yarin gprodan 20g vs 30 lari , diger butun denemeleri ekliycem hepsini.

sulhi
28-04-2013, 22:15
Cok bisey yazmaya gerek yok gorunen koy video istemez.

-HAKTAN-
28-04-2013, 22:15
Ya arkadaşlar şu şöför bahanesi komik oluyor tebrik edin geçin.
Mağdem daha iyi şöförünüz vardı niye kullandırmadınız?
Yarışa çıkılmış bakkala değil...

bycrm
28-04-2013, 22:30
Massallah araclara uc sti istanbulun sefiriydi simdi turkiyenin sefiri oldu:icon_tup:

İsmail abi cebine Ozgunum eline saglik

BoraRS
28-04-2013, 22:34
Özgünüm ellerine saglik. Gercekten bu isin son noktasisin. Mamicim yavrum senin de ayagina saglik.

Ankarali arkadaslarin araclarina da Masallah.

Okan D.
28-04-2013, 22:35
her ıkı aracada maşallah uc gecmıs guzel deneme olmus

orcunnn
28-04-2013, 22:35
2 aracada maşallah uc sti resmen imrenerek izliyorum tebrikler

CeMBa
28-04-2013, 22:44
Maşallah araçlara UC STi yine çok fenalarda ,ankaradan çıkıp gelmişler denemiş gitmişler helal olsun... =)

Eray Yümsel
28-04-2013, 22:46
yapma bbana bunu ozgunnn :D

Alper_
28-04-2013, 22:50
sıkı deneme olmuş iki araca da maşallah, uc sti a tebrikler..

fatiii
28-04-2013, 22:52
helal olsun uc ye iyi geçmiş...

chiefkadir
28-04-2013, 22:55
İkisinede maşallah,
mami yarış için yaratılmış:hahaha:

percussionali
28-04-2013, 22:56
İkisinede maşallah,
mami yarış için yaratılmış:hahaha:

bende Konulu video için :D

yhu_306
28-04-2013, 22:58

zaten senn bi eşin benzerin yok :)

Oz`
28-04-2013, 23:00
valla bizim takım yenilmiş teknik direktör fail vermiş bu maçta komple yanlış kadro komple yanlış taktik sonuç normal..

brake boost bariz belli izlen çok yarışkan bi kardeşimiz değil mami tam tersi dediğim gibi taktik hatası ama sonucta geçmiş.hee bidaha deneme niye yapılmadı orasını bende anlamadım ggn orda sabaha kadar roll yapardı karşısında 3. 4. yü deneyecek biri olsa.

artı keşke cüneyt abinin suprayla cenk abinin supra bi yanyana gelseydide 2 supra rolu izleseydik ***** supralar çok ama deneme yapan supra az.

gene laf sokup durmada sen yeter dimi arkadaşım inceden laf sokmayı bizdebiliyoruz dimi tekrar söylüyorum uc geçilseydi s3 geçicekti sikinti bu değil lütfen germe ortalığı biirine söz verdim gerdirmicem ortalığı die lütfen rica ediyorum

Oz`
28-04-2013, 23:01

la napıon gözlük :D

CeMBa
28-04-2013, 23:02

abii o konuda sen teksin rakipsiz :D

Video yasaklı :D

tork garaj
28-04-2013, 23:03
Tebrikler :)

mami_makinen
28-04-2013, 23:05
valla bizim takım yenilmiş teknik direktör fail vermiş bu maçta komple yanlış kadro komple yanlış taktik sonuç normal..

brake boost bariz belli izlen çok yarışkan bi kardeşimiz değil mami tam tersi dediğim gibi taktik hatası ama sonucta geçmiş.hee bidaha deneme niye yapılmadı orasını bende anlamadım ggn orda sabaha kadar roll yapardı karşısında 3. 4. yü deneyecek biri olsa.

artı keşke cüneyt abinin suprayla cenk abinin supra bi yanyana gelseydide 2 supra rolu izleseydik ***** supralar çok ama deneme yapan supra az.

Her araçla iki şer denedim en sonda bazuka ile deneme yapcaktım o yüzden aracı fazla yormak istemedik

Supra lara gelince supra için 997 turbo ve s1000 rr geldi fakat kimseden ses çıkmayınca 997 ile s1000 rr deneme yaptı supra o kadar yoldan gelipte neden deneme olmadı bende anlamadım

Eray Yümsel
28-04-2013, 23:09
cenk abiye selam s1000rr gecmeye devam :)

fatiii
28-04-2013, 23:10
gene laf sokup durmada sen yeter dimi arkadaşım inceden laf sokmayı bizdebiliyoruz dimi tekrar söylüyorum uc geçilseydi s3 geçicekti sikinti bu değil lütfen germe ortalığı biirine söz verdim gerdirmicem ortalığı die lütfen rica ediyorum

la ben ne laf sokacam adamlar yenilmiş diyoruz helal olsun dıyoruz bıdaha obur pılotla denenseydı dıyoruz.

s3 un turbosu ne?

Tahir
28-04-2013, 23:11
Herkese tebrikler deneme çok yapılır yeter ki gönüller hoş olsun..

fatiii
28-04-2013, 23:12
Her araçla iki şer denedim en sonda bazuka ile deneme yapcaktım o yüzden aracı fazla yormak istemedik

Supra lara gelince supra için 997 turbo ve s1000 rr geldi fakat kimseden ses çıkmayınca 997 ile s1000 rr deneme yaptı supra o kadar yoldan gelipte neden deneme olmadı bende anlamadım

dogru dıon valla onu bende anlamadım

ama bazokanın gelmıyecegı soylenmıs zatende neyse baska bahara bı bırı gecer bı bırı gecer maç bu kısmetse rövanşa bakacaklar

percussionali
28-04-2013, 23:14
la napıon gözlük :D

kedi neoldu kedi

Oz`
28-04-2013, 23:14
la ben ne laf sokacam adamlar yenilmiş diyoruz helal olsun dıyoruz bıdaha obur pılotla denenseydı dıyoruz.

s3 un turbosu ne?

gt35 turbosu s3 ün

Oz`
28-04-2013, 23:15
dogru dıon valla onu bende anlamadım

ama bazokanın gelmıyecegı soylenmıs zatende neyse baska bahara bı bırı gecer bı bırı gecer maç bu kısmetse rövanşa bakacaklar

bazoka çıkarken peşimizdeydi gelicek sandık bekir söyledi gelmicek bazoooka die de bana söleldiler onu ya :) onlara söledilermi bilmiorum :)

fatiii
28-04-2013, 23:16
gt35 turbosu s3 ün

harbımı o zaman sıkıntı yaratır yapacak bısey yokta ona 35 i takana helal olsun ayarını sen yapıon sanada helal olsun.

_muhaRRem
28-04-2013, 23:17
Bizde merak edicez siyah supra cikinca :)

khan
28-04-2013, 23:18
harbımı o zaman sıkıntı yaratır yapacak bısey yokta ona 35 i takana helal olsun ayarını sen yapıon sanada helal olsun.

hakan gul' ede bir tebrik gonder o zaman yavru motorda onun;) savas abi 23k dir canini almaya calisiyor ama alamadi;)

Bulut Y.
28-04-2013, 23:21
gt35 turbosu s3 ün

Hhsnin içinde kaç kişi vardı ?

Oz`
hakan gul' ede bir tebrik gonder o zaman yavru motorda onun;) savas abi 23k dir canini almaya calisiyor ama alamadi;)

korhanım değşiklikler yapttık motorda ama evet hakan abinin yapıtığı motorda sıkıntı yoktu yatak kol pistonda felan

Eray Yümsel
yazmiyim diyorumda kbakmasın kimse korhan senin yaptıgın ayıp aklınız sıra show yapıcaktın ıcınde patladı plan proje yapıp hazırlıksız yakalıcaktınız bizi ama burası istanbul evdeki hesap çarşıda uymaz :) burda rahat rahat yazdıgın adamların hepsi 2 gün senin yüzünden uykusuz kaldı sen grlmişsin karşılama komitesi bekliyosun açtıgın konudaki yazılarınla şimdiki yazılarının birtanesi birbirini tutmuyo çok ayıp seni devip sayardım ama bu konusmaların ve haraketinden sonra artık bişey ifade etmiyo cenk abi sende nolur orhan kızdı biz gidiyoruz deme denemek istesen 50 kere denerdin porşla s 300+ defalarca denedi geldi sanada saygım sonsuz ama kabul edin çok hafife aldınız ;) yine gelin abicim saygıda bi kusurumux olduysa affet hayırlı aksamlar

Oz`
Hhsnin içinde kaç kişi vardı ?

ne alaka lan :D3 mü neydi sanırım nedenki ?

khan
28-04-2013, 23:22
ozgun, savas abi hakanin topladigi motor dedi hala, erdemde dedi aynisini hic acilmamis biliyorum kanka ;)

Oz`
28-04-2013, 23:25
ozgun, savas abi hakanin topladigi motor dedi hala, erdemde dedi aynisini hic acilmamis biliyorum kanka ;)

korhanım sibobları değişti egzantirik takıldı o bu su yapıldı baska seyleride değişti ben yalan söylüyorum pardon özür dilerim ! evet motor güzel bişi demedimki :)

fatiii

hakan abiye tebriğe gerekmi var abi oyuncak arabamın motoru bile bozulsa ilk telefon edeceğim adam..ben yıllardır a q dumun sanayısınden cıkamadım o kadar usta gordum hiç bir motor toplayan ustanın o adam kadar istekli seve seve özene özene topladıgını görmedim..sanayide gittiğim sevdigim usta çok iyi ustada çok ama onlarada derim hakan abi mekanikte başka bi boyut.

reklamlar gibi olduda harbi öyle spor gazetesi :D

Bulut Y.
Bi yanyana geldiniz sonra s3 gitti bastınız sandım da ondan sordum :)

kameraya yakalandın maşallah s3 :icon_tup:

Oz`
28-04-2013, 23:30
Bi yanyana geldiniz sonra s3 gitti bastınız sandım da ondan sordum :)

la kameraya yakalandın maşallah s3 :icon_tup:

bas dediler bastık :D ben masumum ( Masum köylü) :)

Oz`
28-04-2013, 23:32
hakan abiye tebriğe gerekmi var abi oyuncak arabamın motoru bile bozulsa ilk telefon edeceğim adam..ben yıllardır a q dumun sanayısınden cıkamadım o kadar usta gordum hiç bir motor toplayan ustanın o adam kadar istekli seve seve özene özene topladıgını görmedim..sanayide gittiğim sevdigim usta çok iyi ustada çok ama onlarada derim hakan abi mekanikte başka bi boyut.

reklamlar gibi olduda harbi öyle spor gazetesi :D

baskan tebrik ediceksin yapanı bazen fireler olur boşver saweunduklarımız kalleş çıkar haan abi 10 numara adamdır sikinti yok reklam kabul görmüştür dewam :)

cenkr1
28-04-2013, 23:34
yazmiyim diyorumda kbakmasın kimse korhan senin yaptıgın ayıp aklınız sıra show yapıcaktın ıcınde patladı plan proje yapıp hazırlıksız yakalıcaktınız bizi ama burası istanbul evdeki hesap çarşıda uymaz :) burda rahat rahat yazdıgın adamların hepsi 2 gün senin yüzünden uykusuz kaldı sen grlmişsin karşılama komitesi bekliyosun açtıgın konudaki yazılarınla şimdiki yazılarının birtanesi birbirini tutmuyo çok ayıp seni devip sayardım ama bu konusmaların ve haraketinden sonra artık bişey ifade etmiyo cenk abi sende nolur orhan kızdı biz gidiyoruz deme denemek istesen 50 kere denerdin porşla s 300+ defalarca denedi geldi sanada saygım sonsuz ama kabul edin çok hafife aldınız ;) yine gelin abicim saygıda bi kusurumux olduysa affet hayırlı aksamlar

Sen aranıyorsun eray iki gündür uyumadık deneme için geldik porsche nin neyiyle deneyecem saat oldu 4 hala trafik var asfalt soğudu 4 çeker ile motor ile beni denettirip porno mu yapacaktın ben zaten bu senkromec masonla denemem dedim Orhan'da abi ben atarım adamıda kızdırdınız döndü Niye denememiş diyorsunuz siz niye denemediniz Ggn ile saygım var diyon Allahtan var olmasa. Ne *** yiyecez Senin geçtiğin yolları ben unuttum eray getirdiğin s1000rr Türkiye'nin en hızlısı eski sahibi Erbıl benim arkadasım yine diyorum sıkıntı yok ben deneyecem ama benim arabanın tutundugu bir asfaltta olacak bu

khan
eray sacma sapan konusma biz bir gunde bir lafa karar alip geldik, yinede geliriz. biz hazirlanip gelsek is farkli olurdu kardes ayni akhisarda oldugu gibi.
sen beni ne sayarsan say veya sayma umrumda olmaz eski mevzulari actirma bana.
ben neye ne yazdiysam ne dediysem arkasindayim kardes, her arkadasimin da dogrusuyla yanlisiyla arkasindayim.
biz vdk gokhanla yuronun arasinda olan bir mevzu icin yuronun bir telefonuyla geldik, ama cani gonulden diyorum ki su an istanbuldaki en duzgun adamlardan biri gokhanmis kardes cocugun gunahini aldim. uzgunum bunu icinde.

karsilama komitesi falan degil kardes benim bekledigim misafirperverlik, biz dostu dusmani da gorduk, kanka takilip atan tutanida, her probleminde arayip akil danisip simdi karsimda atar yapanida, telefon edip devamli soru sorup simdi yardakcilil yapanida ama allaha sukur bizbize yeteriz. bu istanbul seyahati cok iyi oldu bize biz arabamiz gecildi , gecilsin barcelona sa mac kaybediyor sonucta bu iste normal ama gerek istanbulda yasayan gerekse ben direk bazi arkadasim dedigim veya iyi adam dedigim bazi adamlarin asil yuzunu icindeki ezikligi gordum bu bana yeter kardesim, ben yillardir araba yapiyorum, yillardir bu isin icindeyim ama hala adam secmede sikintilarim var onu gordum allaha sukur.

batuozcile
konu basindan beri takip ediyorum tum araclara masallah tebrikler

s3 nedir nasi bisidir bir spec list gorsek bir video bisey gorsek seviniriz :)

Oz`
28-04-2013, 23:37

2 litre 35 R

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/484387_10150819153000869_1860100792_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/149319_10150771985235869_734842153_n.jpg

Bulut Y.
28-04-2013, 23:38

Editlemem lazım +18 bendekiler :D

VA_VTİ
28-04-2013, 23:39
Maşallah ismail abi, yine çeneleri yormuş uc...

Oz`
28-04-2013, 23:40
koysanalann :D

Bulut Y.
28-04-2013, 23:42
Abi çok sövmüşüz :D:D:D

Eray Yümsel
28-04-2013, 23:43
Sen aranıyorsun eray iki gündür uyumadık deneme için geldik porsche nin neyiyle deneyecem saat oldu 4 hala trafik var asfalt soğudu 4 çeker ile motor ile beni denettirip porno mu yapacaktın ben zaten bu senkromec masonla denemem dedim Orhan'da abi ben atarım adamıda kızdırdınız döndü Niye denememiş diyorsunuz siz niye denemediniz Ggn ile saygım var diyon Allahtan var olmasa. Ne *** yiyecez Senin geçtiğin yolları ben unuttum eray getirdiğin s1000rr Türkiye'nin en hızlısı eski sahibi Erbıl benim arkadasım yine diyorum sıkıntı yok ben deneyecem ama benim arabanın tutundugu bir asfaltta olacak bu

abi hala mazeret belirtiyosun sen yarışı gündüzmü yapmaya geldin yoo saat 10 da konustuk 2 3 gibi yollar bombos cıkarız dedik ok dedn hatta maytap gectin 80 de basalım dedin şaşırdım harbi delikanlı adammış dedim ordakilere bile söledim çok büyük cesaret heleki s1000rr a 80 dde basalım demek ama ne olduysa s1000rr porşla denedi sen dedin ben gidiyorum yarın deneyelim dedin onada eyvallah dedik ankaraya gittiniz sen ne dediysen tamam dedk kusurs bakma abi bu saygı degilde ne yine kaçtı göçtü demiyorum ;) arkandanda konusmuyorum neyse o yazabiliyorum hatta yine görüşürsek yüzünede sölerim olanı biteni kaşıntıyla alakası yok yani bu işlerin anladın abicim niye bunları buraya yazıyorum benim konumda yazdıgın yazıların üstüne denemediğin için ;) ankara da s1000rr la zx14 le orhanmı denedi geçtide istanbul da iş orhan a geçti :) neyse ben yine söylüyorum istanbul a yine gelirsen mustafayla denersin sonucu görürüz Allah izin verirse kredi çıkarsa o motoru ben alıcam zaten :) belki ikimiz deneriz sen gelene kadar abicim hayırlı aksamlar yazılarımı anlarsın umarım kötü bişey yok niye yazdıgımıda belirttim

Oz`
28-04-2013, 23:44
Abi çok sövmüşüz :D:D:D

koy lan dışardan bir görim ya siz bastınızmı :D

Oz`
28-04-2013, 23:46
erayım cenk abi gene gelicek S100RR la deneycek busefer organizsyonu ben yapıcam güzel güzel kimsenin haberi olmaydan deneyip videoları çekices kanka olabilir teknik spor bu arıza yapabilir arabalar kankacım bugün sahit oldum inana bana olabiliyor malesef

Eray Yümsel
28-04-2013, 23:54
abi arıza olur sıkıntı yok bak adem harbi adam ta bursadan kalktı geldi ufacık sensor yuzunden deneyemedi

fatiii
28-04-2013, 23:56
ben s3 e takıldım bu savaş abinin eski kasa 1.8T s3 mü? :D oysa 2 litre strokmu yaptınız yoksa başka motormu var?

nemonomani
28-04-2013, 23:57
ismail abinin kesesine bereket oz un da parmaklarına sağlık oz un imzasında yazan ne doğru

Ne Büyüktür Emeğe Saygı Duyan İnsan...!!! eline koluna sağlık abi

Oz`
ben s3 e takıldım bu savaş abinin eski kasa 1.8T s3 mü? :D oysa 2 litre strokmu yaptınız yoksa başka motormu var?

2.0 kardeşim evet aslında 2 değil 1900cc :) resimlerini koydum sayfa başında var değiştirdiğimiz seyler var sadece

Eray Yümsel
agu motor 8p kasa s3 işte bi ara ümit dogan ankarada drag a girmişti hatırlarsın belki moruk

svs
28-04-2013, 23:59
Uc sti, Ggn ye ve bütün araçlara maşallah,
İsmail senden birtane daha olsa biteriz be.:D
Korhan motoru Hakan topladı eline sağlık .
Daha sonra birkaç sıkıntı çıktı krankta siboplarda eksantrik (sizle alakalı değil 3 kişiler ile neler çektiğimi benden daha iyi biliyorsun :) )

Özgününde eline emeğine sağlık destek olmasaydı bırakırdım arabayı bir köseye :)
Yeni projede desteğinizi bekliyorum sayın Oz.

khan
29-04-2013, 00:01

olum hurdacidan aldigimiz dizel krank var iste, agu kapak var 2.1 lt.

khan
29-04-2013, 00:03
Uc sti ya maşallah,
İsmail senden birtane daha olsa biteriz be.:D
Korhan motoru Hakan topladı eline sağlık .
Daha sonra birkaç sıkıntı çıktı krankta siboplarda eksantrik falan derken tekrar silbaştan yaptık (sizle alakalı değil neler çektiğimi benden daha iyi biliyorsun :) )

Özgününde eline emeğine sağlık destek olmasaydı bırakırdım arabayı bir köseye :)
Yeni projede desteğinizi bekliyorum sayın Oz.

krankta mi abi? blok ayni blok diye biliyorum ben gecenin 1 inde telefon mu actilar sana uyandirdilar seni be abim:))

Oz`
29-04-2013, 00:05
krankta mi abi? blok ayni blok diye biliyorum ben gecenin 1 inde telefon mu actilar sana uyandirdilar seni be abim:))

kardeşim Krank 1.9 dizel krankı değil Fsi kranklı kolu farklı Piston pimi kaçık mm sinide söleyeyimmi sana krank kasnağı gevsemiş sibobları eydi ondan sonra değiştirdik herseyi onlarda deişti egzantirik taktık evet kapak aynı blokta aynı ama de stroke yetrmlilmi sizE? daha çaıklayayımmı ? ama evet 10 bin km yi geçti :)

fatiii
29-04-2013, 00:05
2.0 kardeşim evet aslında 2 değil 1900cc :) resimlerini koydum sayfa başında var değiştirdiğimiz seyler var sadece

valla kendı arabam gıbı sevındım.kara duzen düşünürsen benım arabam bu motorun 1 silindir fazlası en azından ne kadar yürümesi gerektigini biliriz gerçi az çok biliyorumda ben bu makinanın böyle dertli gideceğini tahmin edemedim.

savaş abinin arabası en iyisini yürüsün 10 numara adam.

Bulut Y.
29-04-2013, 00:06
koy lan dışardan bir görim ya siz bastınızmı :D

Şakadan bastık bizde :D:D

askanzengin
29-04-2013, 00:07
erayım cenk abi gene gelicek S100RR la deneycek busefer organizsyonu ben yapıcam güzel güzel kimsenin haberi olmaydan deneyip videoları çekices kanka olabilir teknik spor bu arıza yapabilir arabalar kankacım bugün sahit oldum inana bana olabiliyor malesef

Oz yawrum biz dün 3 motor mirkelamda bekledik saat 4 kadar burda buluşulcak dendi yanlız kimse yok önemli değil yanlız habersiz ayarlıyacağın gecede haberim olsun bizde bi deneyelim araçlara maşşallah

Oz`
29-04-2013, 00:08
valla kendı arabam gıbı sevındım.kara duzen düşünürsen benım arabam bu motorun 1 silindir fazlası en azından ne kadar yürümesi gerektigini biliriz gerçi az çok biliyorumda ben bu makinanın böyle dertli gideceğini tahmin edemedim.

Fatii bende yapmadan inanmazdım açıkcası :)

Oz`
29-04-2013, 00:08
Oz yawrum biz dün 3 motor mirkelamda bekledik saat 4 kadar burda buluşulcak dendi yanlız kimse yok önemli değil yanlız habersiz ayarlıyacağın gecede haberim olsun bizde bi deneyelim araçlara maşşallah

kanka talihsiz olaylar oldu işte napalım insallah birdahakine 1000 lik altı istemiyoruız :D söz sizide çağırıcam sikinti yok araban ne zaman bitio

khan
29-04-2013, 00:09
kardeşim Krank 1.9 dizel krankı değil Fsi kranklı kolu farklı Piston pimi kaçık mm sinide söleyeyimmi sana krank kasnağı gevsemiş sibobları eydi ondan sonra değiştirdik herseyi onlarda deişti egzantirik taktık evet kapak aynı blokta aynı ama de stroke yetrmlilmi sizE? daha çaıklayayımmı ? ama evet 10 bin km yi geçti :)

kanka 2.0 fsi krankla olur , 2.1 lt tdi krankla olur kollar ayni 144 mm, piston pimi 20 mm fsi pistonu alman lazim biz once 2.0stroker yapacaktik, sonradan 2.1 e donmustuk, motor ayni diye biliyordum, degisti diyorsaniz degismistir eyvallah. erdemde yanlis biliyor o zaman.

mami_makinen
Fatii bende yapmadan inanmazdım açıkcası :)

S3 ile ayara beraber çıkmasaydık bende inanmazdım :) bi dahakine bana karışma .. Bende :)

Eray Yümsel

moruk kusura bakma valla beklediniz orda ama okumuşundur şimdi sıkıntı oldu :)

cenkr1
abi hala mazeret belirtiyosun sen yarışı gündüzmü yapmaya geldin yoo saat 10 da konustuk 2 3 gibi yollar bombos cıkarız dedik ok dedn hatta maytap gectin 80 de basalım dedin şaşırdım harbi delikanlı adammış dedim ordakilere bile söledim çok büyük cesaret heleki s1000rr a 80 dde basalım demek ama ne olduysa s1000rr porşla denedi sen dedin ben gidiyorum yarın deneyelim dedin onada eyvallah dedik ankaraya gittiniz sen ne dediysen tamam dedk kusurs bakma abi bu saygı degilde ne yine kaçtı göçtü demiyorum ;) arkandanda konusmuyorum neyse o yazabiliyorum hatta yine görüşürsek yüzünede sölerim olanı biteni kaşıntıyla alakası yok yani bu işlerin anladın abicim niye bunları buraya yazıyorum benim konumda yazdıgın yazıların üstüne denemediğin için ;) ankara da s1000rr la zx14 le orhanmı denedi geçtide istanbul da iş orhan a geçti :) neyse ben yine söylüyorum istanbul a yine gelirsen mustafayla denersin sonucu görürüz Allah izin verirse kredi çıkarsa o motoru ben alıcam zaten :) belki ikimiz deneriz sen gelene kadar abicim hayırlı aksamlar yazılarımı anlarsın umarım kötü bişey yok niye yazdıgımıda belirttim
Eray ben 20 senelik motorcuyum senin oraya ne getirdiğinin ben cok iyi farkındayım stock s1000 rr a bu motor tecavüz eder birde cocuk abi yarın deneyelim diyor sen illaki bu aksam deneyelim dedin cocuğa aynı seyleri tekrar tekrar söylemekten sıkıldım araba bitsin yine lafimdayim 80den 120 den itibaren deneriz Hatta sen bu organizasyonu Ankara'da yaparsan masraflarınızda bana ait trafik azalsın diye beklemeyiz

askanzengin
29-04-2013, 00:12

kanka talihsiz olaylar oldu işte napalım insallah birdahakine 1000 lik altı istemiyoruız :D söz sizide çağırıcam sikinti yok araban ne zaman bitio

Kankacım supraya 600 le gelicek halimiz yok eray biliyo bindiğimiz motorları sen haber ver yeter :) hallederiz A.Ş - typer mız haftaya sende inşallah ::))

Oz`
29-04-2013, 00:13
kanka 2.0 fsi krankla olur , 2.1 lt tdi krankla olur kollar ayni 144 mm, piston pimi 20 mm fsi pistonu alman lazim biz once 2.0stroker yapacaktik, sonradan 2.1 e donmustuk, motor ayni diye biliyordum, degisti diyorsaniz degismistir eyvallah. erdemde yanlis biliyor o zaman.

baskan söktüğümzüde Sıkıntı yoktu ellelrinize sağlık ama değiştirdik bişiler bilal saolsun beraber değişik bişiler yaptık devir amaclı güzel oldu allaha şükür ama hakan abiyede rteşekkür güzel yapmış

Eray Yümsel
29-04-2013, 00:14
abi sen şaka yapıyosun ya geldin bana dedinki motor yarın denemek istiyo yarın deneyelim dedin mustafayı cagardım dedim sen yarınmı denemek istiyosun yoo brn öle bişey demedim dedi senin yanında dedi bunuda sende sonra demedinmi yaa kardesım işte şöle böle yarın deneyelim adamın agzından cıkmamıs kelimeyi sölüyosun bana Allah tan yüzyüze geldiniz ordada ben yalancı konumuna dusurcektin az kaldı :) yerrrmiyim yememmm :D neyse abi olan oldu bitti ankara işi olmaz istanbul da denicezki aradaki rakım farkını hissediceksin :D 2 direk 50 metre bilgin olsun abi bekliyoruz saygılar sevgiler :)

askanzengin
29-04-2013, 00:15
moruk kusura bakma valla beklediniz orda ama okumuşundur şimdi sıkıntı oldu :)

Önemli değil kardeşim siz gelmeyince havaya sıktık bizde sitres atıp döndük bidahakine inşallah :)

Oz`
29-04-2013, 00:16
tamam kapayın s1000 rr konusunu pls

khan
29-04-2013, 00:28
aynen bencede ozgune katiliyorum, o deneme olacak geceriz geciliriz problem yok cok gecildik cok gectik ama tamam diyene kadsr deniycez.

s3 masallah 10 numara olmus elinize saglik oz;)

cenkr1
29-04-2013, 00:29
abi sen şaka yapıyosun ya geldin bana dedinki motor yarın denemek istiyo yarın deneyelim dedin mustafayı cagardım dedim sen yarınmı denemek istiyosun yoo brn öle bişey demedim dedi senin yanında dedi bunuda sende sonra demedinmi yaa kardesım işte şöle böle yarın deneyelim adamın agzından cıkmamıs kelimeyi sölüyosun bana Allah tan yüzyüze geldiniz ordada ben yalancı konumuna dusurcektin az kaldı :) yerrrmiyim yememmm :D neyse abi olan oldu bitti ankara işi olmaz istanbul da denicezki aradaki rakım farkını hissediceksin :D 2 direk 50 metre bilgin olsun abi bekliyoruz saygılar sevgiler :)
Rakım dediğin iki derece avansa bakar eray senin hesaplamadıgın orada hava daha yogun yordun beni valla ugrasamıyacam seninle adam söyledi uzayacaksa yarın deneyelim karanlık sıkıntı Işık olmayan yerde basmam dedi bizim icinde daha iyi olur dedim sonra cocuk ile ne konuştuysan 2 saatte sürse bekleyecekmis dedin İnşallah motoru sen alırsın senle deneriz Özgun yapacak organizasyonu kimsenin haberi olmayacak bende uyacam hadi iyi geceler

svs
29-04-2013, 00:35
S3 ile ayara beraber çıkmasaydık bende inanmazdım :) bi dahakine bana karışma .. Bende :)
Beni almayın yanınıza kimle beraber giderseniz gidin .:D

svs
29-04-2013, 00:42

Eyvallah fatih,isallah emeklerinin karsılığını alırsın.

UC_STİ
29-04-2013, 01:01
ismail abi, eyvallah iyi hos yaziyorsun mamiyi gecin onu gecin falan filan da denemiyorsun ki abicim 150 km yol yapiliyor deneme icin 2 kere mami 10 numara sol ayak koyup one atliyor, izlen yapmamis, cemil surseydi de yine gecseydiniz o zaman helal olsun derdim ama bu isi bilen araba kosturan herkez biliyor, farkinda neyin ne oldugunun, 3 kez cemil surerken niye denemediginizi.

oyle yada boyle benim kitabimda gecmek gecmektir, tebrik ederim. hata bizim.

korhan biz bir tek sizinle denemedim her araba ile 2 defa denedin en son BZK ile deniyecektik problemlerden dolayı gelmedi benim de benzinim bitti ben zaten giden arabalardan 1 saat geç gittim maslağa yavaş yavaş biz buradayız yarış bu oyun oynamıyoruz kullanmasını bilmiyorsa orhanalıcaktın yada cemille baştan vericektin arabayı ;) uzatmıyalım yaşandı ve bitti iyi akşamlar

UC_STİ
29-04-2013, 01:07
Özgün abi eline koluna laptopunun tuşlarına sağlık :D TEŞEKKÜR EDERİMMM ( JUNİOR DOKTOR KENAN ŞEN ) Savaş abi sana da teşekkür ederim UC STİ yine benim ve tüm sevenlerinin yüzünü güldürdü sizlerin sayesinde :)

cenk_35
29-04-2013, 01:27
Maşallah UC'ye :D
Allah tekerini düz bastırsın. Ne geceymiş be:icon_tup:

F.Dogan
29-04-2013, 07:41
videoyu izleyemiyorum tek sorun bende mi var?

ibrahimsnr46
29-04-2013, 07:42
Masallah UC Sti Mami Abide Yapmıs Yapacagını..Guzel Deneme Olmus..

Kekuti*
29-04-2013, 07:57
Mami abi saygi duyuyorum abi :D
Savas abi kesene bereket emegine saglik seninde.. s3 bnce boyundan cok buyuk isler yapiyor. Umarim yeni projede cok daha iyi gucler alir, uzaya cikarsin :D

ademsezer
29-04-2013, 08:49
abi arıza olur sıkıntı yok bak adem harbi adam ta bursadan kalktı geldi ufacık sensor yuzunden deneyemedi

eray ne niyetle yazdın yazan sen olunca anlamadım:D

arabamda bi sorun var bursada halletdik sandık ama olmamış.5000 devir civarı kapanıyo bursada bütün sensörleri yakıtla ilgili ne varsa yuregir sağolsun geldı biçok şeyi denedik olmadı,bursada cts map sensörünün kırıldığını fark ettik yapıştırdık düzeldi çekiciye yükledik ist.anbula geldik aynı sorun devam etmeye başladı gece 2,30 hilmiyi aradık hondata map sensörü onda vardı boraya vermiş sağolsun bora verdi ama yine düzelmedi. erdemle özgün sabah 5 te paşaya geldiler biz hala uğraşıyorduk sorun çözülmedi bursaya döndük.

böyle bi ortam her zaman denk gelmez geldik ama kısmet diilmiş.selamını esirgemiyen herkese tşkkürler saolun.

korhan biz bir tek sizinle denemedim her araba ile 2 defa denedin en son BZK ile deniyecektik problemlerden dolayı gelmedi benim de benzinim bitti ben zaten giden arabalardan 1 saat geç gittim maslağa yavaş yavaş biz buradayız yarış bu oyun oynamıyoruz kullanmasını bilmiyorsa orhanalıcaktın yada cemille baştan vericektin arabayı ;) uzatmıyalım yaşandı ve bitti iyi akşamlar

ismail abi 26 mayısta istanbul parktayım ALLAH tan bi mani olmazsa, oradayım sizin gurub ta olucam. deneriz

ahmetuzun
29-04-2013, 08:53
güzel geceydi tüm araclara maasallah
savas abinin s3 e ayrı maasallah emeklerinize saglık savas abi ve özgün abi

UC_STİ
29-04-2013, 09:30
ismail abi 26 mayısta istanbul parktayım ALLAH tan bi mani olmazsa, oradayım sizin gurub ta olucam. deneriz[/QUOTE]

kısmet artık adem kardeşim bende bir problem olmassa oradayım :) sana da bir istanbullu olaraktan çok teşekkür ederim bizleri burada yanlız bırakmadın ayağına sağlık güzel kardeşim

ahmetgurlek
29-04-2013, 09:31
2 araca da maşallah, allah tekerlerine taş değdirmesin.

orhan usta veya cemil kullansa illa ki farkeder ama ne kadar farkedeceğini denenmeden kimse bilemez tabi ki. hayırlısı olsun, nasıl olsa bir daha denenir.

tekrardan maşallah 2 araca da...

ademsezer
29-04-2013, 09:40
ismail abi 26 mayısta istanbul parktayım ALLAH tan bi mani olmazsa, oradayım sizin gurub ta olucam. deneriz

kısmet artık adem kardeşim bende bir problem olmassa oradayım :) sana da bir istanbullu olaraktan çok teşekkür ederim bizleri burada yanlız bırakmadın ayağına sağlık güzel kardeşim[/QUOTE]

Bi yanlış anlaşılma var ben oraya ankara ekibinin yanında yer almak için gelmiştim.

fatiii
29-04-2013, 09:49
Eyvallah fatih,isallah emeklerinin karsılığını alırsın.

amin abi.şanzuman ne kullanıyosunuz abi?

svs
29-04-2013, 10:03
amin abi.şanzuman ne kullanıyosunuz abi?

Sanzımanı komple kendim yaptım custom.:)

fatiii
29-04-2013, 10:04
Sanzımanı komple kendim yaptım custom.:)

iyi maşşallah o zaman abi Allah kazaz bela vermesin.

gselcuk
29-04-2013, 10:10
Masallah araçlara ve sürücülere. Stock 2.5 wrx'mle toz yutmaya gelecektim ama olmadı :)

B.Aktepe
29-04-2013, 10:30
Bi yanlış anlaşılma var ben oraya ankara ekibinin yanında yer almak için gelmiştim.

Adem, bu bir ekip mucadelesi yada sehirlerarasi deneme miydi? Aracin istanbul un sayili garage larindan Pasaoglu Garage dan cikmadi mi? Ankara ekibini desteklemen neyi degistirecek? Ankara da cok hizli otomobiller zaten var, korhan in, ilker abinin,ismail abinin,ayhan abinin,utku nun hazirladigi. Destege ihtiyaclari oldugunu zannetmem.

eser
29-04-2013, 10:34
Herkez mami kullanmis dio ama izlesene linkindeki video da ismail abi kullaniyor arabayi :s yoksa kenan mami abiye mi baba yeter bu kadar diyor ?

ademsezer
29-04-2013, 10:40
edit............

Armageddon
29-04-2013, 10:40
Araçlara maşallah... 1-2 deneme için günlerce uykusuz kalıp araba hazırlamışsınız hepinizi tebrik ederim eski günlerimi hatırlattı :) 26 Mayıs zevkli olacak gibi :D

MCN21
29-04-2013, 10:41
Herkez mami kullanmis dio ama izlesene linkindeki video da ismail abi kullaniyor arabayi :s yoksa kenan mami abiye mi baba yeter bu kadar diyor ?

yok abi videoda mami abi kullanıyor :) kenan galiba lafın gelisi baba demiş ...

ademsezer
29-04-2013, 10:41
Adem, bu bir ekip mucadelesi yada sehirlerarasi deneme miydi? Aracin istanbul un sayili garage larindan Pasaoglu Garage dan cikmadi mi? Ankara ekibini desteklemen neyi degistirecek? Ankara da cok hizli otomobiller zaten var, korhan in, ilker abinin,ismail abinin,ayhan abinin,utku nun hazirladigi. Destege ihtiyaclari oldugunu zannetmem.

benim arabamı evet paşa yaptı ve hala biçok şeyi ile ilgilenir. yanlış anlamışsın ankara
ztn hızlı benim onların yanında olmuş olmam bişey değiştirmezdi.yüreğir gelmemi istediği için gittim.nihayetinde ankaradan gelen arkadaşlar da yüreğir için gelmişti.

eser
29-04-2013, 10:44
yok abi videoda mami abi kullanıyor :) kenan galiba lafın gelisi baba demiş ...

Valla bence % 95 ismail abi :)

mmustu
29-04-2013, 10:48

banada öyle geldi :icon_tup:

SDR_07
29-04-2013, 10:49
maşşallah uc sti ye çok iddalı gidiyor nazar değmesin

mmustu
29-04-2013, 10:49
yok lan şimdi baktımda mami abiymiş :D

MCN21
29-04-2013, 10:50

gece sarı tsihrt mami abideydi , birde kafayı kazıtmıstı :) heralde artık belli oluyordur :D

eser
29-04-2013, 10:54
yok lan şimdi baktımda mami abiymiş :D

gece sarı tsihrt mami abideydi , birde kafayı kazıtmıstı :) heralde artık belli oluyordur :D

Aynen simdi telefon da konustuk,pilot Mami makinen co pilot İsmail Şen miş

ENG
29-04-2013, 10:54
Istanbulun kizlari Ankaranin oglanlarina 3 gomlek büyük gelmiş. Emegi gecenlerin eline koluna saglik.

ömeRC
29-04-2013, 11:00
maşallah UC ye bizi ankarada 30R lı ayarı tam olmayan evo9 u geçtiklerinde çok mutlu olmuşlardı bu işte geçmekte var geçilmekte...

KCANN_220
29-04-2013, 11:08
ahh BTU ahh nerelerdesinn..:)

cok hızlı bı geceymıs anlasılan orda olup ızlemek wardı keske kısmet masAllah araclara kesenıze bereket..:icon_tup:

GC8 GT
29-04-2013, 11:23
110-120 lira maliyetli arabayı 50 liraya alıp 10 lira motora yapıp kosturmak hazırcılıktan baska bısı degil.. hayırlı işler, bol guneşler..

Colin McRae
29-04-2013, 11:25
maşallah her ikisinede ,iyi yürüyen araçların subaru olmasına çok sevindim.

eser
29-04-2013, 11:26
110-120 lira maliyetli arabayı 50 liraya alıp 10 lira motora yapıp kosturmak hazırcılıktan baska bısı degil.. hayırlı işler, bol guneşler..

Hangi arabadan bahsediyorsun?

mmustu
29-04-2013, 11:27
Hangi arabadan bahsediyorsun?

fabia rs kanka :D :p

react1ve
29-04-2013, 11:34

bunu bende anlamadım bı acıklasana?

eser
29-04-2013, 11:37
fabia rs kanka :D :p

Allahtan bizim EcuFast tayfasinda ole bir araba,ole arkadasin dedigi gibi hazirci bir arkadas yok ama kime ithafen ole bir post yazdi neye gerek duydu onu anlamadim,acikcasi merakta ediyorum

mmustu
29-04-2013, 11:38
diyorum size bırakın bu işleri harcadığınız parayla güzel bağı bahçesi olan bi ev alın organik tarıma yönelin huzur bulun :D bakın bana :D

eser
29-04-2013, 11:43
diyorum size bırakın bu işleri harcadığınız parayla güzel bağı bahçesi olan bi ev alın organik tarıma yönelin huzur bulun :D bakın bana :D

Allahtan babam foruma uye degil,son zamanlarda cok takti bunu kafaya gidelim koye organik tarim,hayvancilik falan yapalim diyor :)

TURBO_S2K
29-04-2013, 11:50
açıkçası ben bazı şeylere anlam veremedim.
Tamamen objektif yorumumu yapıcam Cenk Abiye de söyledim geldiğinde
Ben Cemil i tanımıyodum, o gece tanıştım. İzleni zaten senelerdir tanırım. Benimde nasıl bir yapıda olduğumu bilir.

1) Buraya daha gelinmeden aynen şunu yazdınız. ''GGN UC yi geçer, geri kalan kanatlılara da 20g yeter''. Biz burda bütün arabaları çok merak ettiğimiz 20g li araba için hazırladık. Daha sonra burda benim turbom 20g, bana denk turbolarda ne varsa onlarla deniyim dedi. Olabilir haklıdırda zaten 35 lerle boy ölçüşücek bi durumu yok ama kilitlenen konuda yazdığınız o mesajın yersiz olduğunu belirtmek için söylüyorum.

2) Her anlamda kafası rahat olsun diye Cemil ile defalarca konuştum. Cemil arabasını çok yormak istemedi ki haklı eyvallah 40 kere deneme yapıcak hali yok. Ona dedim ki 3 3 deneyin, 2 denemede 4 kişi ile denemiş olursun dedim. Hatta deneme sonrası çocuğu gişelerden geçirmişler çatalcaya doğru devam etmişler, izlen e telefonda dönün siz gerek yok denediniz geçtiniz, dönüş yolunda da denersiniz yol boş dedim Yazdıklarımda 1 harf hatası var ise izlen söylesin. Erken basma olmaz kumpas olmaz diye. Ben misafirim ben basiyim korna ya adaletli olurum dedi. OK dedik sorun yok. Erken basan olursa basmam dedi onada merak etme dedim. Cemil gelsin yazsın kumpas mumpas olmuşmu. Arabası çok da iyi yürüdü. Hatta deneme sonrası bizden gelip şu arabanın bi turbosuna bakalım diyen arkadaşlarımız oldu yakıt varmış biz bilmiyoduk koymadık diyen oldu ki ben Orhan a (ki tanımıyorum sadece ismen tanırdım, Cenk Abi nin yanında tanıştım çok da efendi birisiydi) abi dedim sen takma bu lafları. Kusura bakma dedim. Sonuçta yarışıcaksan yarışmaya geliyosan hazır geliceksin bahanesi olmaz bu işin. He bizimkilerinde haklı olduğu yer varmı? Evet var aslında biz 30R lıları değil, önceki konuda atar yapılan UC haric bütün kanatlılar ı çıkarıcaktık karşısına bu yüzden 30 lular yakıt makıt hiçbişey koymadı 1 ay önce ne ise öle geldiler evlerinden.

3) İzlen kimlerle denicem dedi. Dedim ki sana talip çok çünkü bizim 20g liye hazırladıklarımız ile denemeyince siz herkes sana kaldı dedim. İzlene de aynı şeyi söyledim. 3 er li deneyin az denemede çok araba ile denersin dedim. İzlen de zaten 4-5 kereden fazla basmak istemediğini söyledi bana. Yola çıkıldı denendi. Kulağıma gelen 200 den fazla basamadık, önümüze araba çıktı vs gibi laflar oldu. Bende video var, koyarım buraya herkes görür kaçtan kaça basıldığını. Net 250 lere kadar önümüzde çıktılar. Benim videom Black Mamba dan çekildi, 4 te 200 yapıyor Evo ve arkalarından bastık, biz 4 ü bitirip 5 e attık, 5 te gittik hala deniyolardı. GGN yaklaşamadı araya 1.5 araba net girerdi.

Şimdi deniyorki dönüşte neden denenmedi diye. Kusura bakmasın kimse de 2 kere denemiş ikisinde de geçmiş. Bunun iyi süremedi diye bahanesi olurmu? İzlen çok iyi biliyor STI ı madem daha iyi sürücü vardı neden o kullanmadı? Bir araba ile 1 kere denenir, 2 de değil. Farzedelim UC de Boost Solenoid var basınç açamıyo, hazırlamış arabayı gelmiş geçmiş. GGN de EVC 6 var basınç açsın geçsin. Olurmu öle şey yarışa geliyorsun 500km den o arabayı kırılmazsa onun ..... diyerek çıkarıcan otobana. Yoksa böle tartışmalar çıkar.

Draglarda 2 kere yenilince şöför değiştirip bidaha denicez diyebiliyomu kimse?? Emin olun GGN UC yi 2 kere deneyip geçseydi bizim şöför iyi değil değişicez demezdik (ki gerçekten şöförden dolayı kaybetmiş bile olsak) Denendi geçildi GGN. Doğrusu tebrik etmek birdahakine bu bir hata ile bu hatadan ders alıp daha belki farklı bir basınç, daha farklı bir şöför ile denersiniz.

2 kereden sonra neden denenmedi? Neden denesin? Neden yorsun arabasını? Adam zaten limitine getirmiş aracını GGN düzgün sürülene kadar denemek zorunda değilki? Ayrıca gene söylüyorum İzlen fazla denemek istemediğini baştan söylemişti, 2 kere UC ile denedi, 2-3 kere Evo ile denedi, S3 ile denicekti, UC yi geçseydi. Zaten İzlen bu kadar denemek istemediğini arabasını o kadar yormak istemediğini söyledi neden bi anda 2 kerenin üstüne daha hala aynı araba ile denemek istesin? İzlen yalanım var ise söyle, ben sana 3 er 3 er deneyin dediğimde sen beni yanlış anladın. Ben sana 3 araba yanyana deneyin demiştim sen bir araba ile 3 kez deneme olarak anladın ve dedin ki yok abi 3 kere 3 kere olmaz dedin bende sana yok yanlış anladın 3 araba 3 araba dene 2-3 denemede herkesle denemiş olursun dedim sende evet abi ok demedin mi? Daha yarışa çıkmadan izlen zaten bi araba ile 3 kere denemek istemedi.

Ankaraya davet etme konusuna da pek katılmıyorum, geçilen taraf siz olduğunuz için tekrar arabanızı yapıp denemek istiyorsanız getirirsiniz. İşmail Abi seve seve tekrar dener. Gelip geçersenizde emin olun arabasını hazırlar bu sefer o gelir oraya ama geçtiği bir araba ile tekrar denemek için onun yanına gitmesi bence yanlış.

Ben geri döndüğüm zmaan Cenk Abi bana ''orhanı kızdırmışlar dönücek dedi'' ben sandım biz yokken bu 20g nin turbosuna falan bakalım denmişti ona kızdı sandım. Aklımın ucundan bile geçmedi öle bişeye sinirleniceği. Sanki İstanbul kumpas yaptı teşkilata getirdi gibi düşünmüş ben onu yorgunluk belki denemede gerçekten GGN nin geçiliceğini düşündüğünden geçilince kızdı, belki izlen süremedi diye kızdı eminimki kendince haklı bir sebebi vardır ama İstanbul hani sanki kahpelik yaptı gibi düşünmesi beni açıkçası üzdü bu sonuçta bize atılmış bir iftira olur gerçekten öle düşünüyosa çünkü gene söylüyorum tanıdığım ve konuştuğum kadarı ile çok düzgün birisi. Aynı şekilde bu yazdıklarımı okursa da beni de sonuçta o bilmiyor Cenk Abiyi senelerdir tanıyorum beni sorar Cenk Abi benim nasıl yalanla dolanla işim olmadığını tamamen objektif yazıcağımı söyler.

Duyduklarım, kulağıma gelenlerden dikkatimi çeken de birşey oldu çok enteresandır, sanki bütün istanbul ggn yi geçseydi ama uc geçilseydi bi sıkıntı olmicaktı. Nedense UC olayına çok takıntı oldu acaba GGN UC yi geçer yazıldığı içinmi böle oldu yoksa ikiside 2.5 STI olduğu için aynı yürüyen aynı motor olduğundan mı UC nin geçmesi bu kadar tartışma çıkardı bilemiyorum ama dikkatimi çekti sadece.

Bence müsait bir zamanda daha önceden haber vererek gelin, misafirperverlikte kusurumuz olduysa kusura bakmasın kimse daha da iyisini yapmaya çalışırız

Eray Yümsel
29-04-2013, 12:07
Adem art niyetle yazicam tabi olm iyi niyetle yazarmiyim ben hic :D ne adamsin ya ne okuyosan onu anlatiyo o yazim kankacim birak paranoyakligi :) bide gece ben tarafsizim dedin simdi angarali olmussun hayirli isler bol gunesler

ademsezer
29-04-2013, 12:17
Adem art niyetle yazicam tabi olm iyi niyetle yazarmiyim ben hic :D ne adamsin ya ne okuyosan onu anlatiyo o yazim kankacim birak paranoyakligi :) bide gece ben tarafsizim dedin simdi angarali olmussun hayirli isler bol gunesler

eror önümüzdeki ay antalyalı olucam:)

khan
29-04-2013, 12:17
batikan ,

1- 20g li arabayi 18g, 20g ve 30r li arabalarla deneyecegimizi soyledik zaten denedigi butun arabalar 30r liydi, nerde adaletsizlik? maksat adaletsiz sekilde gecmek olsa ben dp yi getirir orda o gece ne varsa gecerdim bunu biliyorsun.

2- ben istanbun butun arabalarini ezbere bilmiyorum, uc vdk erdemin evoyu biliyorum gerisini hakkaten bilmiyrum ki izlende videolar var 35 li vs birkac arabayla daha denemis.

3- UC mevzundada, bir kere daha cemil surerken denemek cok mu zordu? dragda sofor degistiricez diyemezsin bunu en iyi ben biliyorum eyvallah ama dragda sartlar esit, herkez sifirdan ayni anda kalkiyor, biri brake boost yapip diyeri yapmama mevzu yok. sendeki videoda brake boost gozukuyordur arkadan cektigin icin. brake boost bizim arabalarda 2 boydur en az eger biri yapip oburu yapmazsa. o yuzden cemille denenmedi diyorum.

birde bir mevzu var cemil 5, izlende 4,5 araba gecmis bizi bir araba gecti oda dedigim gibi ve o bir gecilme yuzunden burda agzi olan konusuyor, adama demezlermi diger 10 u ne olacak? 20g 30r i nasil geciyor diye? 20 g nin 30r i gecmesi gt30 la 35 li araba gecmenin aynisi? su videolari ekliyim bir de uzerine konusalim bol bol. 20g li arabada yakit var mevzu da 10lt koyuyor her depoya, ki ben ordaki cogu arabada methanol kit veya yakit oldugunu dusunuyorum ha o gece ozgune dedim telefonda istersen butun arabalarin deposunu bosaltin ayni yerden yakit alin duz benzinlede deneyin diye.

Mr.K
29-04-2013, 12:22
batikan ,

biri brake boost yapip diyeri yapmama mevzu yok. sendeki videoda brake boost gozukuyordur arkadan cektigin icin. brake boost bizim arabalarda 2 boydur en az eger biri yapip oburu yapmazsa. o yuzden cemille denenmedi diyorum.

abi sizde yapsaydiniz brakeboost?madem bilioyunuz kac boy farkediyo vs,oylesine arac denemek icin gelmediniz sanirim taa ankaradan,brakeboost yapilirken spool sesi bile degisiyo farketmediniz mi? kicikirik 407bile varken bende yapiodum brakeboost ki iddam yok biseyim yok,sizde yapsaydiniz abi.

oyle bisey diyosunuz ki brakeboost yapmasaydi gecemezdi,winning is wining .bidakine sizde yaparsiniz:icon_tup:

mmustu
29-04-2013, 12:23
abi sizde yapsaydiniz brakeboost?madem bilioyunuz kac boy farkediyo vs,oylesine arac denemek icin gelmediniz sanirim taa ankaradan,brakeboost yapilirken spool sesi bile degisiyo farketmediniz mi? kicikirik 407bile varken bende yapiodum brakeboost ki iddam yok biseyim yok,sizde yapsaydiniz abi.

oyle bisey diyosunuz ki brakeboost yapmasaydi gecemezdi,winning is wining .bidakine sizde yaparsiniz:icon_tup:

kanku işte o yüzden diyo korhan deneyen arkadaş yapamıyor cemil abi kullansaydı yapardı diye :)

Mr.K
29-04-2013, 12:30
kanku işte o yüzden diyo korhan deneyen arkadaş yapamıyor cemil abi kullansaydı yapardı diye :)

kankacim anladm o kismi eyw`ta o zmn bastan o kisi oturcakti bende onu demek istiyorum,onceki sayfaalarda da yazdiim diye hatirliyorum.

soyle dusun type-r suruculeri icinde en hafif benim bildigim enes,vitesi vs de guzel atiyo.simdi onun arabasiylla gorkem*grkm* denese oda iyi vites atiyo oda hafif ama enes denese daha iyi olur:icon_tup: ayni kapiya cikiyo,yani bastan enes surcekti arabayi*cemil abi* diyelim..

mmustu
29-04-2013, 12:32
kanku olmamış işte :D :D

fatiii
29-04-2013, 12:37
Dedikya taktik hatasi iste yapacak bisey yok adam gecmis burda 2 abes durum var 1. si ve en onemlisi orda pilot olarak izlenin oturmasi 2. de uc nin baska pilotla tekrar denememesi he sonuc geckldiler yapacak bisey yok.

diger eklenecek videolarda pilot farki belli oluyor zaten

Jam da Joker
29-04-2013, 12:37
Brake boost yapmamış kısmını anlamadım UC ile denemelerini izlemedim ama Erdem abinin evo ile GGN denediklerinde tam arkalarındaydım, eğer GGN nin şöförü değişmediyse gayet güzel brake boostla dolduruyordu..

Oz`
29-04-2013, 12:39
benim arabamı evet paşa yaptı ve hala biçok şeyi ile ilgilenir. yanlış anlamışsın ankara
ztn hızlı benim onların yanında olmuş olmam bişey değiştirmezdi.yüreğir gelmemi istediği için gittim.nihayetinde ankaradan gelen arkadaşlar da yüreğir için gelmişti.

ozaman sanırım bunların atarı giderin nedeni belli oldu vdk bahane olmuş bundan sonra herkes safını bilsin KİMSE bana gelip kardeşim benimle alakası yok demesin....

Ademcim bu olay senlik değil yazımı yanlış anlama kimin sıkıntısı olduğu belli oldu şimdi teşekkür ederim aydınlatman için Saolasın

biz kimseye atar yapmadık kimin skıntısı varsa içini döktüüüü teşekkür ederiz gerçekten hepinize arkadaş dostuz diip arkadan sayanların hepsini anladık :D

@Khan korhan kusuruma bakma sen kendin dedinki uc ggn dener 20g de dier herkese yeter dedin
biz günlük arabalarımız la geldik methanol injection da su vardı UCnin Methanol koyduk%100
%30 da Tolien var aksini idda edemez ben orda 2 gün uyumadım sizin gazınız yüzünden tebrik etttinizmi ? yüro Ettti siz etmediniz gidiyoruz bile demediniz Hala sawunduğunuz seyi söylesene bana

Dp günlük arabamı kardeş ? buyur gel Gtr var porschemiz var çok denemek istersen TT m3 var hpf m3 var Supramız var hafta sonuna hazır olur muhtemelen onunlada denersiniz Yanlız Kusura bakmayın 130 altı basmıyoruz KICIMIZ durmuyor kusura bakmada bıkmadın valla yazmaktan ben okumaktan bıktım siz yazmaktan bıkmadınız GGN hepinize yeter dien sensin telefonla geldik dien sensin atarı yapan sensin Suclu olan biziz anlamadımki ben hala

ice
Denenmiş bitmiş geçen geçmiş bahanelerle bir yere varılmaz bundan sonra ki maçlara bakın.Benim arabam 1 aya hazır bende denerim en hızlınızla sorun yok.Ama batıkan yazınca farkettim sizin tekrar gelmeniz gerek buraya...

eser
Brake boost yapmamış kısmını anlamadım UC ile denemelerini izlemedim ama Erdem abinin evo ile GGN denediklerinde tam arkalarındaydım, eğer GGN nin şöförü değişmediyse gayet güzel brake boostla dolduruyordu..

Acaba buna ne diyecekler simdi

fatiii
29-04-2013, 12:40

Orda cemil suruyomus

fatiii
29-04-2013, 12:42
Acaba buna ne diyecekler simdi

Bu ne la sanki gorende yalan souluar surekli sanar evoula denemede sorun vardi virrik cirrik diyenmi oldu orda cemil suruyodu bu kadar basit bakalim buna ne diyeceklermismis

TURBO_S2K
29-04-2013, 12:43
batikan ,

1- 20g li arabayi 18g, 20g ve 30r li arabalarla deneyecegimizi soyledik zaten denedigi butun arabalar 30r liydi, nerde adaletsizlik? maksat adaletsiz sekilde gecmek olsa ben dp yi getirir orda o gece ne varsa gecerdim bunu biliyorsun.

2- ben istanbun butun arabalarini ezbere bilmiyorum, uc vdk erdemin evoyu biliyorum gerisini hakkaten bilmiyrum ki izlende videolar var 35 li vs birkac arabayla daha denemis.

3- UC mevzundada, bir kere daha cemil surerken denemek cok mu zordu? dragda sofor degistiricez diyemezsin bunu en iyi ben biliyorum eyvallah ama dragda sartlar esit, herkez sifirdan ayni anda kalkiyor, biri brake boost yapip diyeri yapmama mevzu yok. sendeki videoda brake boost gozukuyordur arkadan cektigin icin. brake boost bizim arabalarda 2 boydur en az eger biri yapip oburu yapmazsa. o yuzden cemille denenmedi diyorum.

birde bir mevzu var cemil 5, izlende 4,5 araba gecmis bizi bir araba gecti oda dedigim gibi ve o bir gecilme yuzunden burda agzi olan konusuyor, adama demezlermi diger 10 u ne olacak? 20g 30r i nasil geciyor diye? 20 g nin 30r i gecmesi gt30 la 35 li araba gecmenin aynisi? su videolari ekliyim bir de uzerine konusalim bol bol. 20g li arabada yakit var mevzu da 10lt koyuyor her depoya, ki ben ordaki cogu arabada methanol kit veya yakit oldugunu dusunuyorum ha o gece ozgune dedim telefonda istersen butun arabalarin deposunu bosaltin ayni yerden yakit alin duz benzinlede deneyin diye.

1) abi şu cümle yazılmadı mı? ''GGN UC yi geçer, 20g li arabamızda diğer bütün kanatlılara yeter''
Bu cümle aynen böle yazıldı konuya. Zaten 35 lilerle denemesinin mantıksız olduğunu biliyoruz bizde ama sıkıntı şu. 30 R lı kimse arabasını hazırlamadı. Cemil bana sordu en hızlısı kim, dedim inanki bilmiyorum çünkü onlar denemeye gelmedi bile aslında o gece orda olmayabilirlerdi bile. Cemil 5 araba geçti eyvallah ben tebrik te ettim zaten. Ama sorun şu ki, Cemil zaten en hızlısı kimse onla deniyim dedi. Bizim 30 lular arasında en hızlı kim onu bile bilmediklerinden tek tek denemek zorunda kaldılar. Sadece 30 lular ile denenceği bilinseydi bizde denerdik hepsini, en hızlısı kim? 2.5 olan Cengizin arabası. O çıkardı sadece 20g nin karşısına istediği kadar dener, 1-0 yapar bırakırdık. Ben zaten arabasının iyi gittiğini söyledim ama burda 5 kere geçti konusu olucaksa bence yanlış yapmış olursunuz. 06 20g > 34 30R yazılmış face te bizim en son gördüğümüz bizim 34 30R geçti 06 20g yi. 1. İstanbul, 2. Ankara, 3. 4. 5. hep İstanbul olsa ne yazar, 1. İstanbul. Ki hala tebrik ediyorum turbosuna göre çok iyi gidiyor

2) Evet İzlen başka araçlarla da denedi. Zaten baştan böle konuşuldu. İzlen bi araba ile 3 kere denemek istemediğini kendi söyledi. Arabayı o kadar yormak istemediğini kendi söyledi. Erdem ile denediler, yol çalışmasından yavaşladılar, daha sonra 2 kere denediler 1 kere Erdem vites kaçırdı 4 e girmedi diğerinde 5 e atınca ne olmuş sen ona birebir sorarsın. GGN yi birtek UC geçmedi. S3 ü saymıyorum bile denemediler çünkü.

3) Denemek çok zor değil abi hayır ama o gece GGN malesef geçildi. Bidahakine daha iyi hazırlanır gelir dener bu konuda sıkıntı yok İsmail Abi denemekten kaçmaz, ama Ankaraya da geçtiğini geçmeye gelmez.

20g de yakıt mevzusu falan olmadı. 10lt ethanol olduğunu cemil söylemişti, burda biz bilmiyoduk yakıt koyarız diyenler oldu, bende gittim Orhan a takma abi sen bu lafları, kusura bakma. denemeye geliyosa hazır gelselerdi dedim. Yakıt konusunda kimsenin bişey dediği yok.

Ağzı olan konuşmuyor abi, burdan deneme sonrası sanki UC kahpelik yapmış gibi konuşulup bir anda çekilip gidilirse, üstüne de brake boost yapsakdık geçerdik gibi şeyle söylenirse herkes cevap vermek zorunda kalır. Ben gene söylüyorum. Doğrusu tebrik etmek birdahakine bir eksiğiniz olduğunu düşünüyosanız onu tamamlayıp gelmeniz. ''Biz geçti diyene kadar geçmiş saymayız demek doğru değil''

fatiii
29-04-2013, 12:44
Sonuc ortada uc gecmis gerisi teferruat

eser
29-04-2013, 12:50
Bu ne la sanki gorende yalan souluar surekli sanar evoula denemede sorun vardi virrik cirrik diyenmi oldu orda cemil suruyodu bu kadar basit bakalim buna ne diyeceklermismis

Demedinizmi taktik hatasi var uc breakboost yapti biz yapmadik bb 2 boy farkettirir diye?Al yapilmis iste ?

poşetçay
29-04-2013, 12:50
Kiz almaya gelip kol bõgregi almak zorlarina gitmis arkadaslarin hala o surseydi bu surseydi muhabeti yapiolar suremiyen adama dolu sti yi nie weriosun o kadar atar gider nie yapiosun her basarisizlik bahabeyle kapatilmaya calisilir au

fatiii
29-04-2013, 12:51
Demedinizmi taktik hatasi var uc breakboost yapti biz yapmadik bb 2 boy farkettirir diye?Al yapilmis iste ?

Iyi oku bidaha yazdigimi uc evomu?

hantypR
29-04-2013, 12:52
Guzel bir geceydi yok bole yok böle oldu gıbı kelımeler boş kalıyo
Uç stı helal cok iyi yürüdü
GGn tebrıkler etmek lazım cok iyi bir arac hazırlamışlar kazasız günlerde kullansın emek harcamış sonuçta
Guzel rekabetler bunlar kırılmadan kırmadan

khan
29-04-2013, 12:52
aynen soyle yazdim,

uc gercekten hizli onu ggn ile denemek lazim, digerlerine 20g yeter, burdaki digerleri dedigim 35 37 li aabalar degil kardesim bunu sende biliyorsun.

uc ile surerken izlen surdu diger hepsinde cemil, hata bizim elli kere dedim tebrik ederim diye, ama daha eski konulardada ayni mevzulari gordum 2 kerr deneyip birdaha denememe, demekki istanbulda isler boyle yuruyormus bunu ogrendik.

daha da uzatmaya gerek yok tam konu kapanir gibi oluyor, tayfanin icinden biri cikip ayni seyleri dolandirarak yaziyor bence kasit var ama olsun sikinti yok.

1) abi şu cümle yazılmadı mı? ''GGN UC yi geçer, 20g li arabamızda diğer bütün kanatlılara yeter''
Bu cümle aynen böle yazıldı konuya. Zaten 35 lilerle denemesinin mantıksız olduğunu biliyoruz bizde ama sıkıntı şu. 30 R lı kimse arabasını hazırlamadı. Cemil bana sordu en hızlısı kim, dedim inanki bilmiyorum çünkü onlar denemeye gelmedi bile aslında o gece orda olmayabilirlerdi bile. Cemil 5 araba geçti eyvallah ben tebrik te ettim zaten. Ama sorun şu ki, Cemil zaten en hızlısı kimse onla deniyim dedi. Bizim 30 lular arasında en hızlı kim onu bile bilmediklerinden tek tek denemek zorunda kaldılar. Sadece 30 lular ile denenceği bilinseydi bizde denerdik hepsini, en hızlısı kim? 2.5 olan Cengizin arabası. O çıkardı sadece 20g nin karşısına istediği kadar dener, 1-0 yapar bırakırdık. Ben zaten arabasının iyi gittiğini söyledim ama burda 5 kere geçti konusu olucaksa bence yanlış yapmış olursunuz. 06 20g > 34 30R yazılmış face te bizim en son gördüğümüz bizim 34 30R geçti 06 20g yi. 1. İstanbul, 2. Ankara, 3. 4. 5. hep İstanbul olsa ne yazar, 1. İstanbul. Ki hala tebrik ediyorum turbosuna göre çok iyi gidiyor

2) Evet İzlen başka araçlarla da denedi. Zaten baştan böle konuşuldu. İzlen bi araba ile 3 kere denemek istemediğini kendi söyledi. Arabayı o kadar yormak istemediğini kendi söyledi. Erdem ile denediler, yol çalışmasından yavaşladılar, daha sonra 2 kere denediler 1 kere Erdem vites kaçırdı 4 e girmedi diğerinde 5 e atınca ne olmuş sen ona birebir sorarsın. GGN yi birtek UC geçmedi. S3 ü saymıyorum bile denemediler çünkü.

3) Denemek çok zor değil abi hayır ama o gece GGN malesef geçildi. Bidahakine daha iyi hazırlanır gelir dener bu konuda sıkıntı yok İsmail Abi denemekten kaçmaz, ama Ankaraya da geçtiğini geçmeye gelmez.

20g de yakıt mevzusu falan olmadı. 10lt ethanol olduğunu cemil söylemişti, burda biz bilmiyoduk yakıt koyarız diyenler oldu, bende gittim Orhan a takma abi sen bu lafları, kusura bakma. denemeye geliyosa hazır gelselerdi dedim. Yakıt konusunda kimsenin bişey dediği yok.

Ağzı olan konuşmuyor abi, burdan deneme sonrası sanki UC kahpelik yapmış gibi konuşulup bir anda çekilip gidilirse, üstüne de brake boost yapsakdık geçerdik gibi şeyle söylenirse herkes cevap vermek zorunda kalır. Ben gene söylüyorum. Doğrusu tebrik etmek birdahakine bir eksiğiniz olduğunu düşünüyosanız onu tamamlayıp gelmeniz. ''Biz geçti diyene kadar geçmiş saymayız demek doğru değil''

TURBO_S2K
29-04-2013, 12:53
Kiz almaya gelip kol bõgregi almak zorlarina gitmis arkadaslarin hala o surseydi bu surseydi muhabeti yapiolar suremiyen adama dolu sti yi nie weriosun o kadar atar gider nie yapiosun her basarisizlik bahabeyle kapatilmaya calisilir au

Denemeye gelenler yabancı değil kol böreği falan ayıp.
Geriye kalan yazdığın doğru

ERDEMM
29-04-2013, 12:53
Yazmayım dedim ama yazıyorum walla.

Cemil ile izlen arasında boy farkı bencede var ama 2 siylede denedim uc bi fırt önde olurdu bence.

İzlenle denediğim cemil ile denediğim videolar var. İzlenle denerken direk çıkıyorum cemile kafa bile çıkaramıyorum. 200 üstünde geçtim ancak.

Bu arada bende brake boost yok 70 gibi sabit gazda gidemiyorum ve 4 e hiç atamadım gibi bile.

Korhan başkan orhan ustaya cemile izlene cenk abiyr defalarca sormuşumdur abi yermisiniz içermisiniz diye. Su bile vermemişler lafına kırıldım walla.

ERDEMM
29-04-2013, 12:54
Batı drahte yok yerini sen aldın galiba amma uzun yazıyosun.

khan
29-04-2013, 12:55

biz o boregi bir kere aldik bir kereden birdey almaz ama sen ve senin gibiler 10 kere aldi dikkat et aliskanlik yapmasin kocum.

eser
29-04-2013, 12:56
Iyi oku bidaha yazdigimi uc evomu?

Evo ile denerken bb yapabiliyorsa sti la denerken de yapabilirmis.Sofor degisikligine gerek yokmus benim de anlatmak istedigim bu?

poşetçay
29-04-2013, 12:57
Denemeye gelenler yabancı değil kol böreği falan ayıp.
Geriye kalan yazdığın doğru
Kizlarinizi isteye geliyoruz demek ayip degilde bumu ayip yemek ismi soledim bide misafir perver deilsiniz diolar

fatiii
29-04-2013, 12:57
Evo ile denerken bb yapabiliyorsa sti la denerken de yapabilirmis.Sofor degisikligine gerek yokmus benim de anlatmak istedigim bu?

Kardes sen geceden kalmisin iki kahve ic konuyu oku sonra yeniden yazmaya devam ederiz

gselcuk
29-04-2013, 12:58
ahh BTU ahh nerelerdesinn..:)

cok hızlı bı geceymıs anlasılan orda olup ızlemek wardı keske kısmet masAllah araclara kesenıze bereket..:icon_tup:

Bu yoruma en içten btu'cu duygularimla katiliyorum ;) olay bitmistir.

Alper
29-04-2013, 13:01
ahhh halacım ahhh

daşnakların olaydı amucam olacaktın

ahhh halacım ahhhh

TURBO_S2K
29-04-2013, 13:01
Batı drahte yok yerini sen aldın galiba amma uzun yazıyosun.

ortak beni biliyosun yanlış anlaşılmak istemediğimden uzun uzun yazdım.
herkesin arabası hızlı olsun, ki ben zaten izlenin arabasını da çok beğeniyodum
sadece istanbul grubu sanki tilkilik yapmış gibi bi ortam oluştu bu beni rahatsız etti ondan yazdım

TURBO_S2K
29-04-2013, 13:03
Kizlarinizi isteye geliyoruz demek ayip degilde bumu ayip yemek ismi soledim bide misafir perver deilsiniz diolar

O konu konuşuldu kapandı.
Her ne kadar ayıp etmiş olsalarda defalarca espri amaçlı, samimiyetten yazdıklarını hem önceki konuda söylediler hemde geldiklerinde yüzyüze söylediler

_muhaRRem
29-04-2013, 13:03
Hersey bi yana bazooka ankaranin karisinda degil yanindadir denildi ya , benimde cok tuhafima gitti soylemeden gecemicem.kusura bakma adem abi

Baska istanbul yok.

poşetçay
29-04-2013, 13:05
O konu konuşuldu kapandı.
Her ne kadar ayıp etmiş olsalarda defalarca espri amaçlı, samimiyetten yazdıklarını hem önceki konuda söylediler hemde geldiklerinde yüzyüze söylediler
Onu bilmiyodum sorry

ademsezer
29-04-2013, 13:15
Hersey bi yana bazooka ankaranin karisinda degil yanindadir denildi ya , benimde cok tuhafima gitti soylemeden gecemicem.kusura bakma adem abi

takma muharrem bazooka istanbul semalarında sarmaca videosunu hatırla sadece baya makara dönmüştü:)

eser
29-04-2013, 13:17
Kardes sen geceden kalmisin iki kahve ic konuyu oku sonra yeniden yazmaya devam ederiz

Hmm ok ;)

eser
29-04-2013, 13:19
ahhh halacım ahhh

daşnakların olaydı amucam olacaktın

ahhh halacım ahhhh

Baska atasozlerimizde var:
Midyata bulgura giderken evdeki princten olduk
Dereyi gormeden pacalari sivamak

Gibi gibi :)

UC_STİ
29-04-2013, 13:19
https://www.facebook.com/video/video.php?v=2994380475950&saved

evo8 sadece egzantirik var ve evo 9 turbosu

_muhaRRem
29-04-2013, 13:25
takma muharrem bazooka istanbul semalarında sarmaca videosunu hatırla sadece baya makara dönmüştü:)

O videda ark niyetmi buldun yoksa ??

Valllaha su an agZim acik kaldi :eek:

demirbileks
29-04-2013, 13:46
Arkadaşlar anlamak istemiyosunuz galiba, biz uc nin sahibi küçük çocuk surucek sandık, herkes kendi arabasını surer diye dusunduk. boyle fantazileriniz olduğunu sonradan anladık, o zaman söför değişikliği yaptık. ADALETLİ bi yarıs olsun diye!!! niye bi daha denenmedi peki..?? 10 saniye gazlamak içinmi geldik?? 135 km yol yaptık yakıt yok dendi vırık cırık denildi. 50 kere söyledik ama hep bi bahaneyle denenmedi. biz ondan önce 20g li stı yı 6 arabayla defalarca denedik hemde herkesin istediği vitesten ve istediği hızdan, onlarlada 135 km yol yapıldı ama biz kaçak dövüşmedik!!! Ama şu iyi oldu sizleri yakından tanıdık, sizde bizim kim olduğumuzu bence gördünüz ve anladınız ÇÜNKÜ DOĞRU BİR TANE. neden işinize geldiği gibi bakıyosunuz anlam veremiyoruz..
LAFIN ÖZÜ ADALETLİ BİR YARIS OLMADIĞINDAN BU YARISI KAALE BİLE ALMIYORUZ BİZ. ARABAMIZIDA UC YİDE GÖRDÜK NASIL OLCAĞINIDA BİLİYORUZ BU BİZE YETER..!!
ŞUNUDA SÖYLİYİM KESKE BİDAHA DENENSEYDİDE UC YİNE GEÇSEYDİ ÇOK ZORUMA GİDERDİ AMA GELİP ELİNİZİ SIKAR TEBRİK EDERDİK...!!!!!!

dragon07
29-04-2013, 13:49
gereksiz polemik yakısmıyor bence. BTU draglarda rollinglerde kendini ispat etmiş süresi olan makinaydı daha hızlı oldugunu düşünenler draglara gelir sürelerine bakarız :)

inş tork garaj daha hızlılarını yapar bizlerde seyrederiz

ice
29-04-2013, 13:51
Arkadaşlar anlamak istemiyosunuz galiba, biz uc nin sahibi küçük çocuk surucek sandık, herkes kendi arabasını surer diye dusunduk. boyle fantazileriniz olduğunu sonradan anladık, o zaman söför değişikliği yaptık. ADALETLİ bi yarıs olsun diye!!! niye bi daha denenmedi peki..?? 10 saniye gazlamak içinmi geldik?? 135 km yol yaptık yakıt yok dendi vırık cırık denildi. 50 kere söyledik ama hep bi bahaneyle denenmedi. biz ondan önce 20g li stı yı 6 arabayla defalarca denedik hemde herkesin istediği vitesten ve istediği hızdan, onlarlada 135 km yol yapıldı ama biz kaçak dövüşmedik!!! Ama şu iyi oldu sizleri yakından tanıdık, sizde bizim kim olduğumuzu bence gördünüz ve anladınız ÇÜNKÜ DOĞRU BİR TANE. neden işinize geldiği gibi bakıyosunuz anlam veremiyoruz..
LAFIN ÖZÜ ADALETLİ BİR YARIS OLMADIĞINDAN BU YARISI KAALE BİLE ALMIYORUZ BİZ. ARABAMIZIDA UC YİDE GÖRDÜK NASIL OLCAĞINIDA BİLİYORUZ BU BİZE YETER..!!
ŞUNUDA SÖYLİYİM KESKE BİDAHA DENENSEYDİDE UC YİNE GEÇSEYDİ ÇOK ZORUMA GİDERDİ AMA GELİP ELİNİZİ SIKAR TEBRİK EDERDİK...!!!!!!

Abi çok yanlış konusmussun yakışmamış.Tebrik etmek erdemliktir geçildiniz öyle yada böyle.Bundan sonra ki denemede en iyi arabanız ve en iyi sürücünüzle gelirsiniz BAHANENENİZ ! olmaz :icon_tup: Bu arada sen yazdığın için yazıyorum sakın yanlış anlama :) Bence uc"ye geçilmek ZORUNA GİTTİĞİ için böyle yazıyor olabilirsin...

Mr.K
29-04-2013, 13:57

yahu kucuk cocuk vs demissinizde hani boyle ezer gib,adam o yasinda 10.6x yapti .AZcik takdir etmekte gerek diye dusunuyorum.Kucugu buyugu yok bu isin neticede.

UC Sti DRAG Kenan ŞEN --percussionali-- - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=k1Wgec-8rfo)

k1Wgec-8rfo

MCN21
29-04-2013, 13:57
tabiki söför önemlide , arabayı mı gecmeye gelindi yoksa söförü mü ?

demirbileks
29-04-2013, 14:04
Abi çok yanlış konusmussun yakışmamış.Tebrik etmek erdemliktir geçildiniz öyle yada böyle.Bundan sonra ki denemede en iyi arabanız ve en iyi sürücünüzle gelirsiniz BAHANENENİZ ! olmaz :icon_tup: Bu arada sen yazdığın için yazıyorum sakın yanlış anlama :) Bence uc"ye geçilmek zoruna gittiği için böyle yazıyor olabilirsin...

Kardeş senin de ordaki herkes gibi için fesat, size bu saatten sonra diyecek lafım yok. Siyah evo 8 ile 6-7 kere denedik, gazlarken ayağımızı çektiğimiz video yu koymussunuz. Bizde bütün video lar var, ama koymayı tenezzül bile etmeyi düşünmüyoruz. Orda 50 kişiydiniz, yarış bitince herkes tebrik etti bizde teşekkür ettik ama arkamızı döndük ki 2 yüzlüymüssünüz bunu da öğrendik. Tekrar söylüyorum gerçek bir tane, doğru bir tane. Kenidinize orda kocaman bir yalan dünya kurmussunuz. Ona da inanmişsiniz, yalan olup gideceksiniz..!!! Sizlere hayatta bol şans diliyorum.
BU LAFLARIMI HERKESE DEĞİL KOLPALARA , İÇTEN PAZARLIKLI, FİTNE FESAT, KÖTÜ NİYETLİ, İKİ YÜZLÜ, KARAKTERSİZ, İSTANBUL OĞLANLARINA SÖYLÜYORUM. saygılar....

Oz`
29-04-2013, 14:04
KASEŞİM BEN 10 SANİYE İÇİNMİ 2 GÜN UYUMADIM neden kimse gelmedi benim yanıma senin bitarafınn keyfine ben neden uyumadım ? ne kaçağı kardeşim ?

S3 neden demedik ? nede ben motorla denedim ? ya siz bizi salakmı sanıyorsunzu aradaki 2-3 boyu kapatabilcekmiydi ? aralarında 100 beygir vardıda neden arkadan gelip geçemedi ???

madem adaletli değildide garaja neden koymadın kardeşim ? koyaydın öbürgün denseydik siz bizi kaaale almayın zaten :) siz büyüksünüz kralsınız ama unutmayın kraldan büyükte var lütfen artık polimik yapmayın ya

tebrik istemiyoruz görüşürüz diyip gitmenizi istedik tebrik değil

lütfen artık yeter

eser
29-04-2013, 14:05
yahu kucuk cocuk vs demissinizde hani boyle ezer gib,adam o yasinda 10.6x yapti .AZcik takdir etmekte gerek diye dusunuyorum.Kucugu buyugu yok bu isin neticede.

UC Sti DRAG Kenan ŞEN --percussionali-- - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=k1Wgec-8rfo)

k1Wgec-8rfo

Nasil olsa daha 17-18 yasinda cocuk biz bunu geceriz sonra UC yi gectik,nikahi kiydik diyeceklerdi heralde ama dedigim gibi evdeki hesap carsiya uymadi

Ranthor
29-04-2013, 14:08
arkadaslar buradaki uslup hic hos olmayan bir hale donusmeye basladi, buradaki arkadaslarin birbirlerini yuzyuze tanidigini da biliyorum.

Sizi tanimayan, bilmeyen insanlarini onunde bu sekilde konusunca sayginlik gidiyor.
Nasil olsa yakin zamanda yuzyuze goruseceksiniz, geri donulmeyecek laflar etmeyin lutfen.

yusufcan_k
29-04-2013, 14:09
yazmayım dedim benim haddime düşmez ama birşeyler demek istiyorum konunun icinde olan insandan cok kimse kusura bakmasın ama 3. kişiler yorum yapıyor nedense bu kadar ne UC sti ın sahipleri nede GGN nin sahibi cıkıpta yazmadı yada orda araç deneyen insanlar diyim daha doğru olur onun yerine başka kişiler salça olup ortalığı kızıştırıyor fazla laf yapmaya gerek yok.. Abilerim bi deneme için kalp kırmayada gerek yok yakışmıyor bence

Oz`
29-04-2013, 14:10
yazmayım dedim benim haddime düşmez ama birşeyler demek istiyorum konunun icinde olan insandan cok kimse kusura bakmasın ama 3. kişiler yorum yapıyor nedense bu kadar ne UC sti ın sahipleri nede GGN nin sahibi cıkıpta yazmadı yada orda araç deneyen insanlar diyim daha doğru olur onun yerine başka kişiler salça olup ortalığı kızıştırıyor fazla laf yapmaya gerek yok.. Abilerim bi deneme için kalp kırmayada gerek yok yakışmıyor bence

tebrik ederim kardeşim

ice
29-04-2013, 14:11
Kardeş senin de ordaki herkes gibi için fesat, size bu saatten sonra diyecek lafım yok. Siyah evo 8 ile 6-7 kere denedik, gazlarken ayağımızı çektiğimiz video yu koymussunuz. Bizde bütün video lar var, ama koymayı tenezzül bile etmeyi düşünmüyoruz. Orda 50 kişiydiniz, yarış bitince herkes tebrik etti bizde teşekkür ettik ama arkamızı döndük ki 2 yüzlüymüssünüz bunu da öğrendik. Tekrar söylüyorum gerçek bir tane, doğru bir tane. Kenidinize orda kocaman bir yalan dünya kurmussunuz. Ona da inanmişsiniz, yalan olup gideceksiniz..!!! Sizlere hayatta bol şans diliyorum.
BU LAFLARIMI HERKESE DEĞİL KOLPALARA , İÇTEN PAZARLIKLI, FİTNE FESAT, KÖTÜ NİYETLİ, İKİ YÜZLÜ, KARAKTERSİZ, İSTANBUL OĞLANLARINA SÖYLÜYORUM. saygılar....

Bak sana abi diyorum saygıda kusur etmiyorum terbiyesizlik yapma ! Beni Ankara"da herkes tanır sor bakalım nasıl biriyim ? Ne dersen de aklınca ne laf sokmaya çalısırsan çalış bana karşı tüm terbiyesizliğine rağmen GEÇTİK Mİ GEÇTİK BİTTİ ! Koy dostum videoları neden çektiniz SÜS OLSUN diye mi ? Varsa tebrik edilecek bir durum tebrik ederiz he bu arada BİZİ Geçebilecekseniz buyurun gelin geçin bir daha şahsıma karşı bir daha kötü laf kullanma LÜTFEN !!!

UC_STİ
29-04-2013, 14:12

çocuk değin adam 0-400 10.677sn yaptım herkezin tecrübesi kendisene beni bu kadar küçümsemeyin yaş olarak küçük olabilirim emeğe saygı duyulmasını rica ediyorum orhan abi arabayı ben kullancam diyince bizde mami abiye verdik arabayı iki prof yarışsındiye ...

Ronin_
29-04-2013, 14:16
çocuk değin adam 0-400 1.677sn yaptım herkezin tecrübesi kendisene beni bu kadar küçümsemeyin yaş olarak küçük olabilirim emeğe saygı duyulmasını rica ediyorum orhan abi arabayı ben kullancam diyince bizde mami abiye verdik arabayı iki prof yarışsındiye ...

onu bunu bilmem, o arabayı kullanıp pistte heycan vs yapmadan vites kaçırmadan 10.6xx yapmışsın ya helal olsun.

ayrıca olan olmuş madem herkes bu kadar doluydu niye o gece yarıştan sonra bunlar yüzyüze konuşulmadı arkadaş?

şurda eksiklikler giderilceğine sürekli bitaraflara laflar sokuluyor. yapmayın yav yaşınızı başınızı almış işin erbabı diye gösterilen insanlarsınız. ama öyle ama böyle dönüp dolaşıp yine yüz yüze bakıcaksınız.

khan
29-04-2013, 14:20
daha da uzatmaya gerek yok, bilen gozler herseyi goruyor.

biz gorecegimizi gorduk.

Oz`
29-04-2013, 14:26
daha da uzatmaya gerek yok, bilen gozler herseyi goruyor.

biz gorecegimizi gorduk.

valla kardeşim evet bilen biliyor görmüşşsünz tebrikler hepinize bizde bir hoşçakalın bekliyorduk cenk abi hariç kimse bişiy demedi siz görmüşssünüz ama biz bişi göremedik malesef gittinizi bile cenk abiden öğrendik

Onurkk06
29-04-2013, 14:33
şu kız isteme muhabbeti büyük talihsizlik oldu o mesajlar olmasaydı gayet dostane denemeler olacaktı bence daha fazla irdelemeye gerek yok ileri bi zamanda anlaşılıp denenir olay çözülür maşallah deneyen araçların hepsine

percussionali
29-04-2013, 14:40
Konu nereden nereye geldi ben zannetmiyorumki su konusmalardan sonra
tekrar bir araya gelinip denensin.
hepiniz yasini basini almis adamlarsini burada sizleri ornek alicak cok
genc kardeslerimiz var ama o gencleri o burada iyi kavga gurultu oluyo
cekirdek kolami alim takip edim moduna gecen cok olmustur
gecildiyseniz tebrik edin erdemlik yapin birdaha yuz yuze gelmeye firsatiniz olsun
ne yazikki hrrkez kendini savundugu surece ne yuzyuze gelinir nede deneme olur
UC Sti herzaman hizli kalir siz hizli oldugunuzu dusunuyorsanizda
konuyu tatliya baglamak tarafi size dusuyo ank abiler kardesler.....

ibooo
29-04-2013, 14:48
UC nin sahibi küçük çocuk kullanacaktı diyosunuzya,avantaj kendinizde olsun istiyosunuz,ozaman geçtiğinizi varsayalım,bizde çıkıp mami yada özgün kullansaydı geçerdik desek komik olmazmıydı?durumun özeti bu

UC_STİ
29-04-2013, 14:58
20 g le supercharger s2000 var deneyelım mı dedık denemem dedi cenk abi neden denemediniz ? KENAN ŞEN

Oz`
29-04-2013, 15:03
tamam beyler uzatmayın Tamam lütfen sakin olun

AEAlmas
29-04-2013, 15:18
:)) ağır olmuş

cenkr1
29-04-2013, 15:18
Herkes gazını attıysa ben konuşayım son kez Uc geçmiştir konu kapanmıştır kalpler kırılmasın önümüzdeki maclara bakalım uc beni şaşırtmıştır ben erdemin evonun ggn yi dogruyacagını düşünüyordum kafamdaki sıralama olmadı bu kız konusu yanlış anlaşılmadır bir espridir biz bunu özgunle de konuştuk bu konuda kapanmıştır.geçtiğiniz araba var geçilen araba var saygı çerçevesinde olursa sevinirim
Kenan kardesim hatırlamıyorum senin söylediğini superchargerlı s2000 yabancı değil benim için onunla konuştuk ben denerim dedi Alayım geleyim arabayı dedi ama kalabalığa geldi aslında güzel olurdu da artık ileride Denenir

PPR engineering
29-04-2013, 15:19
Denemelerden sonra gereksiz yorumlar iki tarafida yorar gecilen yorum yapacagina arabasini hizlandirsin hirsini bu yonde harcasin bir daha denesin daha hayirli olur.

Aydın22B
29-04-2013, 15:30
onu bunu bilmem, o arabayı kullanıp pistte heycan vs yapmadan vites kaçırmadan 10.6xx yapmışsın ya helal olsun.

ayrıca olan olmuş madem herkes bu kadar doluydu niye o gece yarıştan sonra bunlar yüzyüze konuşulmadı arkadaş?

şurda eksiklikler giderilceğine sürekli bitaraflara laflar sokuluyor. yapmayın yav yaşınızı başınızı almış işin erbabı diye gösterilen insanlarsınız. ama öyle ama böyle dönüp dolaşıp yine yüz yüze bakıcaksınız.

Bir duzeltme yapayim kardeslerim pist o zaman 400 metre degildi
360-370 metre kusurdu bu sizi yaniltmasin unutmus olabilirsiniz
Esas sureler bu sene cikacak

ice
29-04-2013, 15:32
Herkes gazını attıysa ben konuşayım son kez Uc geçmiştir konu kapanmıştır kalpler kırılmasın önümüzdeki maclara bakalım uc beni şaşırtmıştır ben erdemin evonun ggn yi dogruyacagını düşünüyordum kafamdaki sıralama olmadı bu kız konusu yanlış anlaşılmadır bir espridir biz bunu özgunle de konuştuk bu konuda kapanmıştır.geçtiğiniz araba var geçilen araba var saygı çerçevesinde olursa sevinirim
Kenan kardesim hatırlamıyorum senin söylediğini superchargerlı s2000 yabancı değil benim için onunla konuştuk ben denerim dedi Alayım geleyim arabayı dedi ama kalabalığa geldi aslında güzel olurdu da artık ileride Denenir

Abi diğer Ankara'lı arkadaslar da senın gıbı dusunse ve konussa keske.Kendi adıma teşekkür ederım :)

Oz`
29-04-2013, 15:34
cenk abi adamsın :)

ghibli06
29-04-2013, 15:37
ben dahil 3. şahıslar, denemeyi yapanlardan daha fazla konuşmamalı, denemeler yapılmış geçen geçmiş... bu saatten sonra geçilen rövanş isterse buna karşı taraf bir cevap verir, onun haricindeki atışmalar kimseye yakışmıyor...

geçenlere maşallah, geçilenlere ise buradan o kadar km yaptıracak kadar iddialı bir araç yaptıkları için tebrikler... bundan ötesi adam toplayıp lise çıkışına kavgaya gittiğimiz yillara doğru gitmeye başladı, bence gerek yok...

percussionali
29-04-2013, 15:42
iste ankarali abiler ve kardeslerden
beklenen ve istenen yaklasim yakisani yaptiniz abiler tesekkurler....

edit : eminimki istanbullu abiler kardesler yaklasimi daha fakli olacaktir..

cffsymbol
29-04-2013, 15:47
çekişmelerin kıvamı ayarlansa bu atışmalar gayet zevkli hale gelebilir gibime geliyo
herkes açığını bişekilde kapatmalı denemeden hiç kimse işinin karşılığını alamıyo tekrar denemeye
çekinmeden kızıştırılımadan davet etmeye yüzü olmalı insanların... maşallah iki aracada emeklerede

Ronin_
29-04-2013, 15:50

Bunu bilmiyordum, teşekkürler

Turboğuz54
29-04-2013, 15:59
İddalı bi konu acıp iste gittiniz takip ettiğim kadarıyla araclarda bir o kadar iddalı bence en iyi şöförü koltuğa oturtmanız lazım bu sizin eksiğiniz diğer taraftan da sadece 1 kere denemek biraz sacma olmuş

UC_STİ
29-04-2013, 16:00

gerçekten bende merak ediyorum en azından senin arabanın da süresini görmüş oluruz
benim arabamın 370 m süresi belli ama hızlı olup ta süresi belli olmayan var inşallah onlarda arabalarını garajdan çıkartıp ta yarışırlar da görürüz

Aydın22B
29-04-2013, 16:16
gerçekten bende merak ediyorum en azından senin arabanın da süresini görmüş oluruz
benim arabamın 370 m süresi belli ama hızlı olup ta süresi belli olmayan var inşallah onlarda arabalarını garajdan çıkartıp ta yarışırlar da görürüz

22B drag rolling pist kosturmuyacak kadar degerli benim icin ama 34 VRC 66 var onun surelerini goruruz hep beraber insallah

UC_STİ
29-04-2013, 16:19
İddalı bi konu acıp iste gittiniz takip ettiğim kadarıyla araclarda bir o kadar iddalı bence en iyi şöförü koltuğa oturtmanız lazım bu sizin eksiğiniz diğer taraftan da sadece 1 kere denemek biraz sacma olmuş

https://www.facebook.com/photo.php?v=2994691563727&set=vb.1755345814&type=2&theater buyurun buda 2. deneme

306TT
29-04-2013, 16:22
bizde kendimize hızlı diyoruz. maaşallah iki aracada.

UC uçuyor.

ahmetgurlek
29-04-2013, 16:46
https://www.facebook.com/photo.php?v=2994691563727&set=vb.1755345814&type=2&theater buyurun buda 2. deneme

maşallah, vites atışları mükemmel. yalnız yanılıyor da olabilirim tam emin olamadım ama sanki uc bir çıt erken basmış gibi, belki yarım saniye. uzmanı değilim emin de değilim ama naçizane bana öyle geldi.

iki aracı da tekrardan tebrik ederim. mami bey i tanımıyorum ama reaksiyonu, vites atışı vs 10 numara, tebrikler...

brs_odbs
29-04-2013, 16:49
maşallah uc herzaman ki gibi yine çok hızlı

UC_STİ
29-04-2013, 16:50
22B drag rolling pist kosturmuyacak kadar degerli benim icin ama 34 VRC 66 var onun surelerini goruruz hep beraber insallah

hekezin malı kendine kıymetli abi

dragon07
29-04-2013, 16:51
brakeboost yapıldıgı için sizin yanıltabilir

fatiii
29-04-2013, 17:49
neyse bu yarış benimde işime geldi bu sayede sabah savaş abiyle konuştum gazı aldım yarın sabahtan sanayiye gidiyorum kolları falan takmaya sonra ver basıncın gözüne :D :D

4 çekerler bekleyin beni hepinizi geçecem ayaaa

EEE
29-04-2013, 17:53
neyse bu yarış benimde işime geldi bu sayede sabah savaş abiyle konuştum gazı aldım yarın sabahtan sanayiye gidiyorum kolları falan takmaya sonra ver basıncın gözüne :D :D

4 çekerler bekleyin beni hepinizi geçecem ayaaa

yap hacı ben senınkınden umıtlıyım sonra deneyelım sen bıtırene kadar ben anca bıtırırım zaten