PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : idefix.com

uygar
11-10-2013, 22:34
Merhaba
Net üzerinden yaptığım ancak problem yaşadığım alışveriş'den bahsetmek ve herkesi uyarmak istedim
idefix.com'dan 03.10.2013'de hediye amaçlı cerrahi ansiklopedisi aldım.Keşke almaz olsaydım.o tarihten bu yana üründe gelmedi, müşteri hizmetlerinde muhatap bulamadım(arandığında sırada 50 kişi var diyor),Sitede sipariş iptal etme seçeneğide konmamış.
Sözün özü siz siz olun sakın idefix.com'dan alışveriş yapmayın.
Rezillikten başka hiçbişey değil

muratburunce
11-10-2013, 22:38
Geçmiş olsun uyarı için teşekkürler... zararınız büyük değildir umarım...

uygar
12-10-2013, 09:41
zararım 262 tl'dir
aslında bu tarz siteler için alışveriş yapılmaması gereken siteler başlıklı konu açılıp üyelerimizin zarar görmesi önlenebilir diye düşünüyorum

tool
12-10-2013, 11:17
Merhaba
Net üzerinden yaptığım ancak problem yaşadığım alışveriş'den bahsetmek ve herkesi uyarmak istedim
idefix.com'dan 03.10.2013'de hediye amaçlı cerrahi ansiklopedisi aldım.Keşke almaz olsaydım.o tarihten bu yana üründe gelmedi, müşteri hizmetlerinde muhatap bulamadım(arandığında sırada 50 kişi var diyor),Sitede sipariş iptal etme seçeneğide konmamış.
Sözün özü siz siz olun sakın idefix.com'dan alışveriş yapmayın.
Rezillikten başka hiçbişey değil

alisveris yapmadan once keske arastirsaydiniz;
idefix yakin zamanda dogan grubu tarafindan satin alindi ve gecis sureci nedeniyle saglikli hizmet vermemeleri turkiyedeki standartlar yuzunden gayet normal aslinda..

pandora.com.tr tavsiye ederim

uygar
12-10-2013, 20:00
alisveris yapmadan once keske arastirsaydiniz;
idefix yakin zamanda dogan grubu tarafindan satin alindi ve gecis sureci nedeniyle saglikli hizmet vermemeleri turkiyedeki standartlar yuzunden gayet normal aslinda..

pandora.com.tr tavsiye ederim

bilgilendirme için teşekkür ederim