PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Polis Bana Randevu Vermiyor ? Yeterince Badboy Değil miyim?

bilalMW
24-10-2013, 23:24
şanssız bir şekilde ehliyetim kayboldu neyse başa gelen çekilir.

Sorunum şu polis bana randevu vermiyor.Sabahın köründe giriyorum

BU İŞLEM İÇİN SEÇTİĞİNİZ BİRİMDE HENÜZ BİR PLANLAMA YAPILMAMIŞTIR!

diyor. Akşam giriyorum dolu diyor. Yetmediği gibi haftaya askerim. Bir akıl verin beyler napabilirim?:(

freelife
24-10-2013, 23:28
yer neresi ?

bilalMW
24-10-2013, 23:29
yer neresi ?

Sultanbeyli Anadolu Yakası abi.

freelife
24-10-2013, 23:30
orası olması şartmı , ben anlamam pek o işlerden . mesela maltepe olamıyormu ?

Berkan
24-10-2013, 23:31
şanssız bir şekilde ehliyetim kayboldu neyse başa gelen çekilir.

Sorunum şu polis bana randevu vermiyor.Sabahın köründe giriyorum

diyor. Akşam giriyorum dolu diyor. Yetmediği gibi haftaya askerim. Bir akıl verin beyler napabilirim?:(

aynısını ben günlerce ugrastım dayanamadım karakola gittim randevu niye alamıyorm ben diye halbuki olay cok basit(miş) :D

saat 9 da sistem kendini yeniliyir ve bir sonraki güne randevu vermeye baslıyor. saat sabah 9'dan itibaren bir 15-20 dk site kasıyo sonra düzelip hemen alıyosun.

işin özü sabah 09.00 da e-randevu sitesini darla direk alırsın randevuyu

edit 1: ehliyeti aldıgın yerden randevu almaya bak kaydını aramasınlar bide

Edit 2: ehliyetin 1 hafta icinde anca gelicek muhtemelen (büyükcekmece subesinde boyle oldu bana)

edit 3: askerde (kısa donemsen) (numarasını bil enkotu git karakola kaybettim bana bir kagıt verin ehliyet numaram sudur budur diye)bir iişne yaramıycak zaten girince direk alcaklar oyuzden goturme .evci izni / normal izindi vs alırsan seni cıkarmaya gelenin yanında gelir dısarda daha rahat gezersin gibi gibi

edit 4: bu soylediklerimin hepsini yaptım :D

bilalMW
24-10-2013, 23:32

Güzel Soru. 155'e arayıp sordum da geldim. İkamet edilen yerden alınması mecburiymiş. kardeşime de alırken uyanıklık ettik sancaktepeden alalım dedik vermemişlerdi mesela.

aynısını ben günlerce ugrastım dayanamadım karakola gittim randevu niye alamıyorm ben diye halbuki olay cok basit(miş) :D

saat 9 da sistem kendini yeniliyir ve bir sonraki güne randevu vermeye baslıyor. saat sabah 9'dan itibaren bir 15-20 dk site kasıyo sonra düzelip hemen alıyosun.

işin özü sabah 09.00 da e-randevu sitesini darla direk alırsın

eyvallah aradığım bu sanıyorum. sabah yoğun olacak randevu al askerlik nereye düştü filan :)

freelife
24-10-2013, 23:33
Güzel Soru. 155'e arayıp sordum da geldim. İkamet edilen yerden alınması mecburiymiş. kardeşime de alırken uyanıklık ettik sancaktepeden alalım dedik vermemişlerdi mesela.

bakayım yarın o taraftan biri varmı yardımıcı olabilecek olursa burdan yazarım .

bilalMW
24-10-2013, 23:34
bakayım yarın o taraftan biri varmı yardımıcı olabilecek olursa burdan yazarım .

çok iyi olur abi. Buranın merkez olsun karakollar olsun bir lakaytlık var sorma. Allah insanı düşürmesin polise burada.

!KO
24-10-2013, 23:34
bos gunlerı sabah acıyolardı tam o ana denk getirirsen alırsın

yada benım basıma gelmıstı o zaman eyupte randevu sistemı calısmıyodu direk gidip elden alıyodun o tarz bı sube hala varsa onuda kovalayabılırsın

bilalMW
24-10-2013, 23:39

işin özü sabah 09.00 da e-randevu sitesini darla direk alırsın randevuyu

edit 1: ehliyeti aldıgın yerden randevu almaya bak kaydını aramasınlar bide

Edit 2: ehliyetin 1 hafta icinde anca gelicek muhtemelen (büyükcekmece subesinde boyle oldu bana)

edit 3: askerde (kısa donemsen) (numarasını bil enkotu git karakola kaybettim bana bir kagıt verin ehliyet numaram sudur budur diye)bir iişne yaramıycak zaten girince direk alcaklar oyuzden goturme .evci izni / normal izindi vs alırsan seni cıkarmaya gelenin yanında gelir dısarda daha rahat gezersin gibi gibi

edit 4: bu soylediklerimin hepsini yaptım :D

edit alıntı :D : 4-7 kasım teslim olma aralığım takvime bakınca ya ucu ucuna yetişecek ya da yetişmeyecek gibi. Askerde şöfor olma şansımı kaçırmak istemiyorum tek derdim bu aslında abi.. ve evet yedek subay / kısa dönemim.

Berkan
24-10-2013, 23:46
edit alıntı :D : 4-7 kasım teslim olma aralığım takvime bakınca ya ucu ucuna yetişecek ya da yetişmeyecek gibi. Askerde şöfor olma şansımı kaçırmak istemiyorum tek derdim bu aslında abi.. ve evet yedek subay / kısa dönemim.

hiç kasma ben garaj cavusuydum sofor az diye ilk basta yalvardım komutana yap benide diye :D lan 3 ay sonra gidicen yapsam nolcak cevabını aldım ki cogu yerde bole (bakma iyikide almadım)

bakım günlerinde ne bakımı ne temizili yok orasını ac burasını ac avadanlık(alet cantasını) dok geri topla komple ıvır zıvır bakımı antifreeze kontrolu kıl yün işler...+diğer söförlerden kiminin tornavidası krikosu boku püsürü kaybolur gelip seninkini patlatır sen gidersin güme komutanın cenesi fırcası ıvırı zıvırı bitmez üstüne bide almak zorunda kalırsın ki hadi parası dert degil aynısından bulmak cok büyük dert :D

tavsiyemi dikkate et hemen vazgec o fikrinden

askerde nekadar az zimmet okadar rahat kafa mümkün olsa silah bile zimmet olmasın :)

bir edit daha: ehliyete basvur anne baba gidip alabiliyo sen olmasanda en kotu yemin vs.de alırsın onlardan

Göki,ZD
24-10-2013, 23:49
Ben 3 aydır a2 yi alamadım dosya çürüdü, kısda geldiği için zittir ettim.. Bütün gün boş oturuyo ehliyet bölümündekiler gidip gözlerimle gördüm lanet ettim çıktım

bilalMW
24-10-2013, 23:49
hiç kasma ben garaj cavusuydum sofor az diye ilk basta yalvardım komutana yap benide diye :D lan 3 ay sonra gidicen yapsam nolcak cevabını aldım ki cogu yerde bole (bakma iyikide almadım)

bakım günlerinde ne bakımı ne temizili yok orasını ac burasını ac avadanlık(alet cantasını) dok geri topla komple ıvır zıvır bakımı antifreeze kontrolu kıl yün işler...+diğer söförlerden kiminin tornavidası krikosu boku püsürü kaybolur gelip seninkini patlatır sen gidersin güme fırcası ıvırı zıvırı bitmez üstüne bide almak zorunda kalırsın ki hadi parası dert degil aynısından bulmak cok büyük dert :D

tavsiyemi dikkate at hemen vazgec o fikrinden

askerde nekadar az zimmet okadar rahat kafa mümkün olsa silah bile zimmet olmasın :)

buraya kadar güzel severek yaparım. altılı çizgili kısımda askerliğim bile uzayabilir benim duruma göre. o zaman şöyle diyim kimlik taşımıyorum cüzdan benim kartlık ehliyeti kimlik olarakta kullanıyorum o yüzden acil lazım :D

Onur Fatih
25-10-2013, 00:01
Babam asker bu işin işindeyiz hep askerler transitlerin canını çıkarıyorlar drift falan yapardık karda buzda :D
bi tanesi yağsız bırakmış kullanıcı hatası denilmiş ikmal bakımdan asker cebinden ödedi motor yaptırdı diğeri geri geri biyere çarptı o da cebinden yaptırdı yani kendi hatandan kaynaklanan herşeyi kendi paranla yaptırıyorsun onun için çok dikkat etmek lazım babam hep der askere gidince şoför olma diye :)

bilalMW
25-10-2013, 00:03
Ben 3 aydır a2 yi alamadım dosya çürüdü, kısda geldiği için zittir ettim.. Bütün gün boş oturuyo ehliyet bölümündekiler gidip gözlerimle gördüm lanet ettim çıktım

+1905555 öyle gittim adam işlem ypamıyor sıra bekleyen yok ama taaa nete girip randevu al diyor.

Babam asker bu işin işindeyiz hep askerler transitlerin canını çıkarıyorlar drift falan yapardık karda buzda :D
bi tanesi yağsız bırakmış kullanıcı hatası denilmiş ikmal bakımdan asker cebinden ödedi motor yaptırdı diğeri geri geri biyere çarptı o da cebinden yaptırdı yani kendi hatandan kaynaklanan herşeyi kendi paranla yaptırıyorsun onun için çok dikkat etmek lazım babam hep der askere gidince şoför olma diye :)

çook çok yakın bir arkadaşım transitle başladı makam şöforu oldu sonra man otobüse verdiler. ehliyet b. where is mantık?

AEAlmas
25-10-2013, 00:43
Kisa donem garaj cavus u olur arac vermezler dert etme yani ulaştırma idim bende :)

AEAlmas
25-10-2013, 00:48
Bu arada garajda ki arac kaza vs gibi durumlarda komutana bakar ode derse odersin yok iyi birisi ise odetmez bizim transit kullanan ark vardi askerlik bitimine yakin iceri girerken cakal icki almış kaza yapti içmeden tabii sans işte arabanin onu yok airbag patlak vs adam i istikam a attilar o odemedi zaten askeri araclar kasko lu dur ama komutanlar bunlari rapor aldigi icin sicil leri etkilenmektedir kendilerini düşünen kisiler hic tinlamaz askeri ve komutan (general) yalakasi olurlar

Onur Fatih
25-10-2013, 00:50
+1905555 öyle gittim adam işlem ypamıyor sıra bekleyen yok ama taaa nete girip randevu al diyor.

çook çok yakın bir arkadaşım transitle başladı makam şöforu oldu sonra man otobüse verdiler. ehliyet b. where is mantık?

kışlanın içinde kullanıyordur :) kışlanın dışı servislere erbaş veriyorlar onlar kullanıyor benim gördüğüm kadarıyla öyle
mantığın bittiği yerde askerlik başlıyor işte yav :D

bilalMW
25-10-2013, 00:52
kışlanın içinde kullanıyordur :) kışlanın dışı servislere erbaş veriyorlar onlar kullanıyor benim gördüğüm kadarıyla öyle

amerikan askerlerini kürecike attı geldi ne kışla içi. :)

AEAlmas
25-10-2013, 00:54

Otobus e on basi verirler genelde sebebi rasgele er 50 komutani götürmesin hesabı gerci izne giden oldugunda bizde goturduk otobus le servis yapmistik

fastchild
25-10-2013, 01:04

Ozan abi bende ehliyet dosyamı mutfak dolabında çürümeye terk ettim İnternetten randevu Maltepedede sıkıntılı içeride tanıdık olmayınca babama soruyorum emniyette tanıdık varmı diye adamın cevabı "tanıdık varda hepsi nezarette" :D

erturul çiçek
25-10-2013, 01:36
Saat 5.30'a kadar pc başındayım açılırsa o saatlerde bakabilirim randevu için neler gerekli yazarsan yardımım dokunur umarım.

bilalMW
25-10-2013, 08:03
site açılmıyor !

yine aynı şey !

rahmi
25-10-2013, 08:13
Geçen günlerde pendik trafikten randevu alıcaktık ruhsat yenıleme için aynı uyarıyı veriyordu 10 15 dk sonra tekrar denedik randevular açılmıştı.
Randevular sanırım 9-10 saatleri arasında açılıyor ve ertesi güne veriyor.

fastchild
25-10-2013, 08:25
bu sabahta böyle geçti yarın sabahki action bakalım nasıl olacak ilk 15 dakika site zaten kilit açılmadı bile hiçbir veri alınamadı uyarısı ile geçti 15 dakika sonrasında 10dk boyunca yaptığım denemelerdende "BU İŞLEM İÇİN SEÇTİĞİNİZ BİRİMDE HENÜZ BİR PLANLAMA YAPILMAMIŞTIR!" uyarısını görmeye başlayınca planlamanızı .................................................. ...... şeklinde siteyi terk ettim.

bilalMW
25-10-2013, 08:26
Good News Everyone !

Randevuyu aldım :D kaç defa girdim denedim olmadı annem odadan girdi aldın mı randevu dedi. Bi baktım pat randevu düştü. :D
Çok ilahi bir atmosfer yaşadım cumaya gidicem :(

fastchild
25-10-2013, 08:33
Sonunda laa pazartesi günü saat 9:30da Maltepe ilçe emniyetteyim o ya rahatladım resmen yük kalktı üstümden

Berkan
25-10-2013, 11:19
Good News Everyone !

Randevuyu aldım :D kaç defa girdim denedim olmadı annem odadan girdi aldın mı randevu dedi. Bi baktım pat randevu düştü. :D
Çok ilahi bir atmosfer yaşadım cumaya gidicem :(

hadi gözün aydın dedim ama bi 15-20 dk kasıcak diye :D

Frid
25-10-2013, 11:33
askerde başka ehliyet vermiyorlar mı ki ?

Skyhawk34
25-10-2013, 12:13
Ara onlari bilal
Do u know who i ** diye agirdan agirdan gir kanka :D
Zor is sabahlari aciliyordu

Edit almis :D