PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : custom motorsiklet yardım.

suk3b3
11-05-2014, 08:40
arkadaşlar tek kişilik custom motorsikletim var.
http://i62.tinypic.com/8vvytx.jpg

http://i61.tinypic.com/33xvl2h.jpg

bu şekilde artçı için koltuk yapalm diyoruz ama çamurluk ve artçının oturacağı koltuğun altndaki sistemi oluşturacak bi usta yada fikir arıyorum.
http://i59.tinypic.com/14jvjw8.jpg

ayrıca satılıktır.
24 binde 2007 model
250 cmt

ygtrn
11-05-2014, 11:02
custom motorsikler işleriyle uğraşan yerlere gidip şu fotoyu göstersen işini çözeler diye düşünüyorum... istanbulda ahsanpaşada maslak falan olcak bitakım yerler...

suk3b3
11-05-2014, 11:22
custom motorsikler işleriyle uğraşan yerlere gidip şu fotoyu göstersen işini çözeler diye düşünüyorum... istanbulda ahsanpaşada maslak falan olcak bitakım yerler...

işin sıkıntılı kısmı istanbula 12 saat uzaklıkta olmam zaten.
iç anadoluda olan biyer lazm yada bi fikir. parçaları nasıl temin ederim yada nasıl kime yaptırırm gibi..

suk3b3
17-08-2014, 19:44
güncel çamurluk ve arka koltuk sorunsalı

Ferhat_V
17-08-2014, 21:02
motorun fiyatı nedir merak ettim..?

AşkınS.
17-08-2014, 21:05
Zonguldak'ta babam yardimci olabilir tabi tokatta cok uzak :/ muhtemelen el yapimi yapardi onu

Y.Emre
17-08-2014, 21:19
Konuyla ilgili değil ama bu motorların trafiğe çıkış/plaka işleri nasıl oluyor ?

boosted_pug
17-08-2014, 21:51
Kirtasiyeden bi tabaka karton alip resimdeki artci koltugunu motorunuza uygun sekilde yaparsiniz sonrada elinizdeki kalibi kullanarak aluminyumdan veya metalden yapabilirsiniz bunu herhangi bir ustaya sorsaniz ya sizden cok para isteyecektir yada ben yapamam diyecektir

Y.Emre bence bu motor tamamen custom degil baska bi motorun elden geçirilmiş hali herhangi bir firmanin sifirdan şase üretmek için firmanin izin, yol uygunluk , TSE vs. Gibi yerlerden izin almasi gerekiyor

Akın Sarıkaya
17-08-2014, 21:58
Konuyla ilgili değil ama bu motorların trafiğe çıkış/plaka işleri nasıl oluyor ?

komple sıfırdan yapılan bi motor olmadığı için izine falan gerek yok, kanuni seyhan, regal raptor gibi motorlar kesip biçerek bu hale geliyolar :)

Yiğit Ş.
18-08-2014, 09:58
sahibinden.com da ilanınız favorilerimde. hatta mesajda atmıştım :) önümüzdeki günlerde bir arkadaşım tokatta bulunacak. motora bakması için yönlendireceğim.

suk3b3
18-08-2014, 12:33
motorun fiyatı nedir merak ettim..?
3.000 liracik

Zonguldak'ta babam yardimci olabilir tabi tokatta cok uzak :/ muhtemelen el yapimi yapardi onu
kalıbı göndersem baban yapabilir mu kardeşim ? özelden görüşelim

muayeneden sonra operasyon yapınca problem olmuyor. tek koltuklar suan muayeneden geçmiyor.

Kirtasiyeden bi tabaka karton alip resimdeki artci koltugunu motorunuza uygun sekilde yaparsiniz sonrada elinizdeki kalibi kullanarak aluminyumdan veya metalden yapabilirsiniz bunu herhangi bir ustaya sorsaniz ya sizden cok para isteyecektir yada ben yapamam diyecektir
kalıp isi mantıklı. ona göre yol izleyeceğim. tsk.ederm

Y.Emre bence bu motor tamamen custom degil baska bi motorun elden geçirilmiş hali herhangi bir firmanin sifirdan şase üretmek için firmanin izin, yol uygunluk , TSE vs. Gibi yerlerden izin almasi gerekiyor
evet baska motoru kesip bu hale getirdik. Örn. Altın elbiseli adam / wunderweffe si

komple sıfırdan yapılan bi motor olmadığı için izine falan gerek yok, kanuni seyhan, regal raptor gibi motorlar kesip biçerek bu hale geliyolar :)
aynen kardeşim . Bütçe ile ilgili custom olayları

sahibinden.com da ilanınız favorilerimde. hatta mesajda atmıştım :) önümüzdeki günlerde bir arkadaşım tokatta bulunacak. motora bakması için yönlendireceğim.

Kardeşim motor suan mat siyah durumda hoş bi görünümü var. yanlara harley davidson yazıları yapstrdm. sesi gidişi duruşu harika.

Y.Emre
18-08-2014, 15:01
Cevaplar için teşekkür ederim