PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ANKARA Kaliteli Oto Ekspertiz ve Fiat Stilo H.K ?

O.Z
22-09-2014, 10:15
S.a Arkadaşlar , Herkese iyi günler ve iyi forumlar diliyerek konuya başlıyorum . . .

Nasip'se Yarın 23 Eylül 2014 Tarihin'de Ankarada Fiat Stilo marka bir araç için bulunacağız . . .

Araç 2005 Model ve 70 Bin Km'de ; Araç görünüş itibari ile diri ve orjinal duruyor sahibi herşeyine garanti verse'de bizim içimizin rahat etmesi vede elimizde satmaya kalktığımız'da bir belge olması kaydı ile genel'dede aracı servis bakımlı kullanırım sıfır bir başlangıç yapmış olmak için ANKARa'da İşini hakkıyla yapan bilindik Kaliteli Bir Expertize İhtiyacımız Var . . . (Aşti'ye yakın sanay isitesi & bölgesi olursa işimiz daha kolaylaşır . . .)

Sizlerin bildiği , tanıdığı , içimiz'den bu işle uğraşan Ankara'lı Arkadaşlar'dan yardımcı olunursa sevinirim.

Bir'de Fiat Stilo Hakkında Düşünceleriniz . . .

Orta bütçeyle uygun bir araç alıyım dedim aile tipi , Fiyattlar muazzam uçmuş arkadaşlar , 2.El bildiğiniz tavan yapmış tabi bunda Sıfır araç fiyatları , Yaz ayı vede Bayram'ında etkisi var.

Eski aracım Fiat Albea'dan alıyım dedim 2010 Modele 25 bin lira gibi fiyat çektiler .

Gidip Donanımlı bir araç alıyım dedim Megan 2 (Privigele) , Ford Focus ( Titanum X ) Km'ler uçuk temiz çok zor
Boş kasaları muazzam fiyatlar'da en iyisi stilo alıyım dedim aradım taradım buldum sonunda Ankara'da . . .

Aslen Nissan 200sx düşüncem vardı . Sıkıntı yaratır diye vazgeçtim. Ardından BMW işi oda Asker'den gelince artık nasipse . . .

Şimdiden yardımcı olan olmayan herkes'ten Allah razı olsun . . . Allaha Emanet olun. . .

Bu arada Aslen Kastamonu / Tosyalıyım Hemşeri Sayılırız AnGaRa'lı Gardaşlarım bilgilerinize :D

BaTı Kentten El Salladım Size Görmediniz . . .:D

Dragger
22-09-2014, 15:40
Stilolar görsel olarak, donanım olarak çok iyi olsa da yakıt tüketimi gerçekten fazla.

Yakmasına gitse malesef gitmiyor da, 1.6 103hp motor o kasaya az geliyor.

2006 modeli vardı bizde, 20binli kmlerde sattık. Şehiriçi 11-12lt altı yakmıyordu.

ahmetgurlek
23-09-2014, 12:10
erciyes iş yerlerinde erkaya otomotiv var. check up yaptırabilirsiniz.

http://www.erkayaotomotiv.com.tr/

Mikrop_Ali
23-09-2014, 17:07
Casablanca nickli arkadaş eski stilo kullanıcısı size yardımcı olur

CasabLanca
23-09-2014, 19:46
Casablanca nickli arkadaş eski stilo kullanıcısı size yardımcı olur

sene 2008 stilo ile gazlıyoruz o zamanlar :hehe:
Yavuz abinin dediği gibi eşek gibi gitmiyordu ama deli bir tüketimi vardı. En şikayetçi olduğum konu yakıt tüketimiydi

Mikrop_Ali
23-09-2014, 19:54
sene 2008 stilo ile gazlıyoruz o zamanlar :hehe:
Yavuz abinin dediği gibi eşek gibi gitmiyordu ama deli bir tüketimi vardı. En şikayetçi olduğum konu yakıt tüketimiydi

araca yapmış olduğunuz teknik değişiklerden bahsedermisin biraz body kit ve yarış ekipmanlarından

O.Z
24-09-2014, 09:06
Arkadaşlar yorumlarınız vede yardımlarınız için ; yorum yapan yapmayan , yardımcı olan olmayan herkes'ten allah razı olsun :D
Bir çılgınlık yaptım aldım geldim. En kısa sürede araçla ilgili detayları vede fotoları paylaşıcam . . .

Öncelikle şunu belirteyim ; Bizim insanımızın gözünü çok korkutmuşlar yok parça v.s sıkıntısı bulunmaz , pahalı elektirik aksam sıkıntısı . . .
Günümüz'de bu gibi konular baya bir aşılmış :)
Yakıt'a gelince tüp var , 20 Krş yakıyor günümüz koşulların'da gitmemesine gelince evt. kalkışı dizel gibi çok atik değil benim pek hızla alakam olmadı için'de pek sorun etmiyorum. Fakat düz'de 120-140 arası araç pek zorlanmıyor . bir'de gittiniz pek hissettirmiyor. Donanımları'da cabası :D
Tek sıkıntı SkyWindov servislere sorarsanız 4 Bin - 6 Bin TL :D Uğraşmak zor geldini biliyoruz'da işten anlıyanda yok zaten 0 çerçeve getirsen takartken bozarlar :D

Dün Ankarada Şaşmaz'da Ramazan Usta var. Anka Oto Ankarada olup'ta sunroff 'lu araç kullananlar bilirler . 10 Numara birisi 2 vida söktü sorun bu dedi . Ki artık yurt dışı alış veriş , 2.el yedek parçacılar size pek'te sıkıntı yaratmamakta :D
Hayırlısı bakalım araç'a tamtığım tüm yenilikleri karşılaştım tüm sorunları sizlerle paylaşıcağım. . . Herkese iyi forumlar

boranaydogmus
24-09-2014, 10:58
Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin hayırlı olsun.

muzurasd
30-09-2014, 21:14
Içeri cok ses alır süspansiyonlar sert yol tutuş orta 1.4 var kullandığım gazda 30 kez yakar iç kalite plastikler sert motor bizdeyken sorun olmadı temiz düzenli bakildiysa konfor arama donanım cok ama