PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bence 1.4 hondalar 30.000 tl olmalı

yakupdemir
07-04-2015, 10:27
Merhabalar;

çoğunuz konuya ya ne dıyor bu denyo durda şuna iki sövem dediğinizi duyar gibiyim. Hele bi durun soluklanın size bir ayran soyliyem. Milli içeceğimiz.

Gelelim konuya.. Yahu sizce de honda piyasası cok ucuz değilmi ? yani bakın 1.4 ler, 1.5 el ler ex ler hele ki kol dayamalı 1.6 ies ler. Ve daha nice koçyiğit araçlar.

Hele ki teknolojı de son nokta olan hava yastıgı mucızesını aracına 2 adet yerlestırerek adına da guvenlık paket demesı ? :( İşte budur beni yıpratanlar baba erenler. Mercedes 1990 lar sonrasında bunu kullanırken neden guvenlık paket demedı ola. Şimdiki araçlar tank paket diye geçmeli bence.

Evet şimdi bircok arkadas hem fikir olurken bircoguda bana hele hele ajanmıdır nedır bu nıfak tohumları ekıyor ıcımıze dıyebılır. Ama amacım sızce de mılletce japon bızle billur geçmiyor mu ?

Ne diyorduk konuya donelim. bence;
1.5 el ler. 15.000 tl ( boncuk paket )
1.5 ex ler 17.500 tl ( ferah - klima- paket )
1.6 si lar 22.000 tl ( hızlı co paket ) - adamın bitanesi ***** sıtede aracına burnu kırılmayan boksör olur mu değişen varmı dıye sormayın bilmem kaç yasında arac dıyordu o geldi aklıma. :)

1.4 isler,1,6 ies ler derken derken fd6 lar sıfırdan pahalı olmalı bence. hem japona karsı bı bas kaldırı hemde mılletce kendı kendımıze bır oyun bır duzzak olur.

Konuyu bitirirken honda sahibi bir arkadasımın su sozlerı ıle bıtırmek ıstıyorum sozlerımı:

- Ee ama kardesım bak dolar arttı, petrol fıyatları *****, gelir seviyesindeki gelişmeşleri de katarsan honda pıyasası bence cok normal. Az daha konussa Arabistan Yemen'e honda için girdi diyecek.

İşte bunlarda böyle hoyratca fikirler. Şimdiden hondacı arkadasları vıcdana davet edıyor ve soyledıklerım de kımseyı yermedıgımı belırtmek ıstıyorum. İyi forumlar :)

Onamdar
07-04-2015, 10:31
Hondacılar çok pis döver pıçaklar seni dikkat et

mert1612
07-04-2015, 10:35
bombanın pimi çekili halde elinde tutuyosun şu an:bravo:

Günkut
07-04-2015, 10:36
Bu sadece honda değil tüm araçlarda bir patlama var 2.el 99 cliolar 12 -13 liraydı şimdi 16-18 hatta 20 yazan varmı e30lar 10 liraydı 15 liraydı en kralı şimdi 26-28 yazan var s2000 typer wrx m3 filan 2.el komple ucusta arkadasım anlıyacagın :)

poseidon
Serbest piyasa bu sorun yok.
Herkes istediği fiyatı çeker çektiği fiyattan almaya razı bir grup illaki vardı.
Malını yüksek fiyattan dolayı satamayanlar fiyatı düşürür. Bu ikisinin arasında piyasa oluşur.

İktisat teorisi alan arkadaşlar bir zahmet el atın konuya.
Görünmez el teorisi falan vardı unutmadıysam...

burakgunay
ee bu konunun amacı ne yani? tamam pahalı piyasası dogru, ne yapalım yani? arabalarınızı ucuza satın hondacılar aaaa kızcam bak.

OrcunInce
07-04-2015, 10:37
90.000'de ki 1.4is'imi 13.000tl'ye vermiştim 2007'de.
Boyasız falandı şimdi olsa zengindim :D

Yigit-Y
07-04-2015, 10:37
Sabah cay yerine ne ictin dostum :)

CTG
07-04-2015, 10:42
adam baya haklı beyler

Ozan Özer
07-04-2015, 10:49
Forumda isim yaptın,tebrikler..
kupanı kargo ile gönderirler.

serkanaygün
07-04-2015, 10:49
Çok kelle gider bu konuda :D

altugkocer
07-04-2015, 10:50
ovvvv kahvaltıda yürek yenmiş sanki :D

hanz10
07-04-2015, 10:51
Ahanda kavga başlicak şimdi :D öğle yemeğini masaya söylim en iyisi

serkanaygün
07-04-2015, 10:53
Ahanda kavga başlicak şimdi :D öğle yemeğini masaya söylim en iyisi

Ben de çıkmayı düşünüyodum, şimdi pizza söyledim bekliyorum :D

atituti
07-04-2015, 10:54
sadık fake hesapmı açtı acaba :D

serdargoksu
Aslında güzel bir konuya değindin eskiden bende honda kullandım 2 tane vardı son derece güzel ve sorunsuz bir araç geri dön şu anki fiyatları haketmiyor ama sport serileri hatta sport olmayan 1.6 ies'ler bile modifiye ile (astronomik emekler ve paralar) güzel güçler elde ediliyor tabiki bu olay psikolojik olarak piyasa fiyatını manipüle ediyor bundan dolayı araçlar eskidiği halde fiyatlar yukarı çıkıyor özellikle Güvenlik paket boyasız vs.. gibi olursa son dönemlerde BMW'de bu kulvara girdi ama aslında fiyatı en çok artan araçlar VAG grubu oldu özellikle 1.8T ve 2.0 TFSI'dan elde edilen inanılmaz güç artışları üstelik çok daha az masrafla umarım Honda'lar gibi saçma sapan fiyatlara satılıp tüm arkadaşlarımızın bende dahil ceplerimizi yakmaz. Burada HONDA sahiplerini ayrıca tenzih ederim.

junicb
http://i61.tinypic.com/w0m4hh.jpg

K.Kaan
07-04-2015, 10:55
doğru söze ne denir evet haddinden pahalı gözüküyor Honda modelleri de böyle bir konu açmanın mantığı ne?

yüksekse yüksek başka araba bakılsın o zaman bu kadar önemsemeye mesai harcamaya ne gerek var:D

wiesmann
07-04-2015, 10:55
hondacılar konuya akın ettikten sonra yakup demir

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xtp1/v/t1.0-9/10449893_1164168423612408_7370002550223099446_n.jp g?oh=dcc2ee0bbdc5a17d2b2d2e1c04049a2e&oe=55E36ED9&__gda__=1437854975_4c431fe2822b23c2d593f29075adafb a

KaanBRS
07-04-2015, 10:57
İroni güzel ama konu bayık.. Harbi yetti artık şu araç çok pahalı bik bik bik mevzuları.. Türkiyede ki araç piyasasını bu forum mu belirliyor kardeşim ? Mevcut arabamı satsam honda alsam diye hayal kuran geniş bir kitle var,arz talep meselesi almış başını gitmiş fiyatlar. Madem bu kadar rahatsızsın aynı fiyatlara almana italyana bin ya da o fiyatlara almayı kabul et. Ne yapıcaksın yani bu konuyu okuyanların hondamı ucuza satayım kafasına mı girmesini umuyorsun?

Otto_Skorzeny
07-04-2015, 10:57
Bos konu acmayin kac yasinda adamlarsiniz sende olsa herkesin 25 istedigi yerde sen 20 mi isticen

EREN34
07-04-2015, 10:58
İşyerindeyim, çekirdek yemek te olmaz ki şimdi.... :D

poseidon
07-04-2015, 10:58
Buradan da piyasanın yükseldiği anlaşılabiliyor.

http://i.hizliresim.com/VldnJB.jpg

Day Walker
07-04-2015, 11:01
Kedi ciğer olayımı yoksa forumda nam yapma mı anlamadım ?

Neyse miami gelene kadar bekleyin :hehe:

atituti
07-04-2015, 11:09
ya ünlü olan honda alıyo yada honda alan ünlü oluyo , ozan orhonla mustafa sandalda si vardı galiba dimi ?

Umut melek
07-04-2015, 11:20
Tofaş lar olmuş 15 lira pehhh , her marka araç en az 4 lira yükseldi bnce tek markaya yönelik bişey değil bu bir hondaci olarak şahsen ies e binsem bnde suan ki rakam neyse piyasada bakarim millet nasil ne derece arabalara kac lira çekiyor bnde o fiyattan yazardim sokakta bulmuyoruz paraları kardeş kimse zarar etmek istemez her arabanın elbet alıcısı vardır bunuda unutmamak gerekir

B16
07-04-2015, 11:29
Onu bunu bilmem ama şimdiye kadar 2 tane Civic'imiz oldu. Çok rahat satıyoruz arabaları aylarca veya günlerce beklemeden. Parasını hakediyor mu? -Hayır 17.000 TL'ye tek kapı otomatik 98 model ve 130 - 140.000 km'de ki araç için etmez ama rahat satıldığı ve araba kullanmayı öğrendiğim araç için severim.

Bu saat'ten sonra da piyasası düşmez çünki piyasayı belirleyen sahibinden.com dur. Adam kalkıp bak leş arabaya 16.000 TL yazmış benim ki daha iyi diyip 18.000 TL yazıyor fiyata.

Utku
07-04-2015, 11:29
adam haklı

Tayfun.O
07-04-2015, 11:36
Allahtan Honda piyasasında crx ve integra piyasası fazla yükselmedi :D

Dongul
07-04-2015, 11:40

sübniminal sezdim ;)

fthdrn
07-04-2015, 11:52
Sadık Çıkar olm maskeyi.

SerkanYazgan.
07-04-2015, 11:54
Eskiden bizim millette bu kafa olduktan sonra C sınıfı araçlar 100 bin olur derdim, oldu. Şimdiyse hiç konuşmak istemiyorum güne yeni başladım moralim bozulmasın :)

burakgunay
07-04-2015, 11:56
http://www.techturkey.com/forum/arananlar/199382-guvenlik-paket-civic-hb-1-4-a.html?highlight=

Tayfun.O
07-04-2015, 11:57
sübniminal sezdim ;)

Yok abi yaza inşallah artmaz böyle devam ederde alırız bi tane

huseyinturk
07-04-2015, 11:58
http://www.techturkey.com/forum/arananlar/199382-guvenlik-paket-civic-hb-1-4-a.html?highlight=

İbretlik tespit :)

h.savas
07-04-2015, 12:00
birazdan konulu film çekilir buralarda....

optimus_prime
07-04-2015, 12:05
işin vahim tarafı 3-4 sene önce honda da bu durum vardı almıyorduk geçiyoduk

şimdi hepsi aynı

http://i.capsspot.com/s/12/2/916260.jpg

delta0o
07-04-2015, 12:07
sahibinden yılda ücretsiz bir ilan hakkı verıyormus artık.kapı onunde duran keyfe keder satılıklar olmazsa belkı duser :)

ronay
07-04-2015, 12:08
Piyasası artmayan bi araç sölermisin peki ?

Sanki bütün araç fiyatları olduğu yerde duruyorda bir tek honda piyasası yükseldi.

Yigit-Y
07-04-2015, 12:09
Forumda ki geyiq ihalesinimi aldınız hergün bir konu ya

Sikayetcimiyiz tabii ki dee hayir :)

fkocak
07-04-2015, 12:17
alınca aynı paraya satabiliyorsan sorun yok ama uzun süre binmelik ederinde araç kalmadı piyasada

SerkanYazgan.
07-04-2015, 12:20
sahibinden yılda ücretsiz bir ilan hakkı verıyormus artık.kapı onunde duran keyfe keder satılıklar olmazsa belkı duser :)

Farkeden ne ? Devlette yılda 3 araçtan sonra vergi çıkarırım dedi, millet aracı annesinin,babasının,kardeşinin,baldızının, dıdısının dıdısının üstünden sattı :) Üyelik açmak zor birşey değil :)

yakupdemir
07-04-2015, 12:26
Selamlar efenim. Konuda hondacı arkadasları kastetmedıgımı vurgulamıstım. Özellikle bir kesimi ifade eden bir mesaj olsun istemem. Konuyu sormus bir panpamızda valla sohbet edıyoruz varsa bi fanta kap 2.5 luk ıcerız cekırdek te var. Ha bide diğer arkadasların soyledıgı gıbı su konuyu da ekleyelım. e 30 kasa bmw lere ıstenen ucret :( benı yıprattı, örseledi, canımdan adeta can aldı. Etmeyin mübarekler kendı kendımıze kandırık etmeyelım. Su iste sen olsan ucuza mı verıcen, dunya da altın vezervı ***** demeyelım. capon gorse su halımızı ne der ola. Oda işini bilio gerçi baktıki cıvıc te mevzu var alın lan cıvıc dedı. accord.. yok sana accord. Tekrar belırtıyorum burdakı cogu kısı abım yasında hepımız olayların oncesını ve sonrasını bılıyoruz. Ama nedır bu mubarekler. guvenlık olmayan pakete 22 ıstemeler. Etmen eylemen. Ha bu arada ben baya baya golf 2 ye bınıyorum takır takır. Eşşek misali. Sorulmadan soylıyeyım :)

Y.Emre
07-04-2015, 12:38
Hangi arabanın piyasası ederinde ki? Açın Sahibinden'i bütün arabalarda ederinin üstü piyasa var. Buraya konu açmayla mı düşüreceksiniz bu piyasayı? :D

Her yaz başının fiks konusu oldu zaten senelerdir. Neden bu kadar pahalı bu Honda'lar?.

Pahalıysa almayın arkadaş. Pahalıysa talep göstermeyin şu sevdiğim! arabaya. Talep gelmeyince düşsün fiyatları. Ne güzel güvenliğide yok, donanımıda yok beğenmiyorsunuz e daha ne bakıyorsunuz o zaman. Beğenmediğiniz arabanın 15 lira 16lira olması sizi neden geriyor ? Madem beğenmiyorsunuz sizene amk piyasasından, gidip beğendiğiniz arabaların piyasalarına bakın. 0'ı 80k Tl olmuş arabanın 2.eli yerinde mi sayacaktı Tr şartlarında..

Valla darılmaca gücenmece yok, bu konuların tamamı 'cebimde var 20lira almak istediğim arabanın piyasası olmuş 30lira, gideyim şurda yazayım 2de destek çıkar rahatlarım biraz.' mantığında. Takip edip sıkışıp uygun fiyatlı satan olursa onlara bakın artık, yada 'ederinde' olan arabalara bakın. Kimse kafanıza silah dayayıp, 'Kesinlikle Honda ya bakacaksın!' demiyor sonuçta..

Redfish16V
07-04-2015, 12:42
http://www.techturkey.com/forum/arananlar/199382-guvenlik-paket-civic-hb-1-4-a.html?highlight=#post7761228
Zamanında civic aramışsınız.. Çok şey yazılır çizilir fakat çoğu kişi mantıklı açıklamlar yapmış :)

DEJ
07-04-2015, 12:45
Zamanında almadık bi tane civic diye kendi kendine hayıflananlar gelip konu açıyor

yakupdemir
07-04-2015, 12:47
Zamanında honda aramam eskı aracımın honda olması benım sırf muhabbet olsun dıye actıgım konuda can sıperhane piyasa bu işine gelen alır işine gelmeyen almaz mantıgı gutmek değil diye düşünüyorum. Ayrıca araç arıyışımdan utanmam mı gerek anlayamadım cok. Soylemek ıstedıgım ve cogu kısının kabul etmek ıstemedıgı bır gercek var. Yarattıgımız sunı pazar'da alırken de satarken de zarar etmekteyız. Bunun tetıkleyıcısı ana etmende dolar ve vergıler olabılır fakat bence ana etkenı u.turan vb arkadasların yap sat faiş rakam isterse tutarsa çakarsın mantıgı'dır. Konuya adanmış hayatlara selam olsun. :)

fthdrn
07-04-2015, 12:48
Dedemgil kadiköyden bedavaya arsa almamış zamanında. denize yakın soğuk olur diye. fikirtepeye kadar gitmişler.

MURAT_HLX
07-04-2015, 12:49
her aracın piyasası yüksek şuan sadece civic'e olan bi şey değil 13.400e temmuzda verdiğim marea hlx ara ara ilanlara geliyor 21 bin liradan :D

yakupdemir
07-04-2015, 12:49
Evet bu standart kalıplardan da cıkalım lutfen. Konuyu cenk meydanı na dondurmenın alemı yok :) Bu kadar materyalist bi insan da değilim. Fakat kedi-ciğer, alamamışların konusu vb tasfirleriniz hoş değil mübarekler. :) Sırada ki fedai ?

poseidon
07-04-2015, 12:56
Arkadaşım yanlış anlama ama 10-12 senedir forumlardaki en geyik 2 konu:

1 Fahiş Honda fiyatları
2 Honda Vti-Pug Gti drag roll ne olur?

İnsanlar da tabi bu konular üzerine tüm ciddiyetlerini sıfırladıkları için kalan goy goylarını

güncel açılan konulara harcıyorlar.

Bu arada eski fanatik Hondacıyım ve çok ekmeğini yedim bu arabanın.

yakupdemir
07-04-2015, 12:59
Arkadaşım yanlış anlama ama 10-12 senedir forumlardaki en geyik 2 konu:

1 Fahiş Honda fiyatları
2 Honda Vti-Pug Gti drag roll ne olur?

İnsanlar da tabi bu konular üzerine tüm ciddiyetlerini sıfırladıkları için kalan goy goylarını

güncel açılan konulara harcıyorlar.

Bu arada eski fanatik Hondacıyım ve çok ekmeğini yedim bu arabanın.

Konu'nun bu kadar bayıldıgını bılsem etmezdim acıkcası. Forumda cok gecmısım olmayısına verilsin buda.

K.Kaan
07-04-2015, 13:01
Zamanında honda aramam eskı aracımın honda olması benım sırf muhabbet olsun dıye actıgım konuda can sıperhane piyasa bu işine gelen alır işine gelmeyen almaz mantıgı gutmek değil diye düşünüyorum. Ayrıca araç arıyışımdan utanmam mı gerek anlayamadım cok. Soylemek ıstedıgım ve cogu kısının kabul etmek ıstemedıgı bır gercek var. Yarattıgımız sunı pazar'da alırken de satarken de zarar etmekteyız. Bunun tetıkleyıcısı ana etmende dolar ve vergıler olabılır fakat bence ana etkenı u.turan vb arkadasların yap sat faiş rakam isterse tutarsa çakarsın mantıgı'dır. Konuya adanmış hayatlara selam olsun. :)

Honda'nın bu rakamlara satılıyor olmasaı sadece bahsettiğin kişiden mi kaynaklanıyor yani ülkemizde? :D

yakupdemir
07-04-2015, 13:04
Honda'nın bu rakamlara satılıyor olmasaı sadece bahsettiğin kişiden mi kaynaklanıyor yani ülkemizde? :D

Mantalıte'den bahsediyorum. Şahıslardan değil. ***** siteye girerseniz daha iyi anlayacagınızı umuyoru. 32 33 34 gibi alınabılecek vtec2 lere 39 isteyenlerden, komple macundan cıldırmıs araclara 23 24 ısteyenlerden bahsedıyorum. Neden konuya yansız sadece elestırel olarak yaklasamıyorsunuz anlamıyorum. Geyık bu gıdısle b.ka sarar demedi demeyin. Herkes fazlası ile cengaver.

mert_can 41
07-04-2015, 13:04
Hadi arkadaşlar burdan da her yıl açılan tofaşın güvenlik zafiyeti konusuna geçiyoruz :D

yakupdemir
07-04-2015, 13:05
Hadi arkadaşlar burdan da her yıl açılan tofaşın güvenlik zafiyeti konusuna geçiyoruz :D

Tofaşk dıosun yanı :D :D :D Zhahahaha aşk dıolar bak aşk. :D :D :D Ordan da tofas 2015 takvım guzellerı albumune gıdermıyız :)

Tayfun.O
07-04-2015, 13:07
Evet bu standart kalıplardan da cıkalım lutfen. Konuyu cenk meydanı na dondurmenın alemı yok :) Bu kadar materyalist bi insan da değilim. Fakat kedi-ciğer, alamamışların konusu vb tasfirleriniz hoş değil mübarekler. :) Sırada ki fedai ?

Abi bu fiyatlardan yakındığına göre sende 1 tane istiyorsun demek ki ya gidiceksin bastırcaksın parayı alıcaksın ya da bekliceksin bu arabalar ölümüz değil illa ki perte çıkacak eskiyecek çürüyecek o zaman iner fiyatı alırsın

K.Kaan
07-04-2015, 13:12
Mantalıte'den bahsediyorum. Şahıslardan değil. ***** siteye girerseniz daha iyi anlayacagınızı umuyoru. 32 33 34 gibi alınabılecek vtec2 lere 39 isteyenlerden, komple macundan cıldırmıs araclara 23 24 ısteyenlerden bahsedıyorum. Neden konuya yansız sadece elestırel olarak yaklasamıyorsunuz anlamıyorum. Geyık bu gıdısle b.ka sarar demedi demeyin. Herkes fazlası ile cengaver.

gayet yansız yazıyorum. vtecim vardı hep bende savundum ve yine söylüyorum evet baktığında donanımı o paraları hak etmiyor gerçektende. ama neden a arabası değil de b arabası o yaşına göre hala o paraları ediyor onu bir oturup düşünelim. ***** şahıs yüzünden yazmana güldüm açıkçası ek kasadan nefret ettim tayfası yüzünden...:)

sende kendine bir objektif bak inan niye açtım böyle bir konu diyeceksindir zaten. Bu konu sayesinde inmeyecek fiyatlar çünkü.

K.Kaan
07-04-2015, 13:13
İstanbul' a kızdım denize taş atıyorum gibi birşey olmuş konu.. :D

free-hifi
07-04-2015, 13:13
15 bin lira altına kaç tane temiz 96 tofaş var acaba ?

mert_can 41
07-04-2015, 13:14
Abi bu fiyatlardan yakındığına göre sende 1 tane istiyorsun demek ki ya gidiceksin bastırcaksın parayı alıcaksın ya da bekliceksin bu arabalar ölümüz değil illa ki perte çıkacak eskiyecek çürüyecek o zaman iner fiyatı alırsın

Zaten eskidi çürüdü 2008 arabadan bahsetmiyoruz ki ben aldım bir tane söylim bir *** yok :D :D her önüne gelen bir şey sorar yolda önüne gelen gaza getirmek için sıkıştırır uğraşır viraja girersiniz ben düz gitmicem sen git der olup olmadık yerde savrulur toplayana kadar ebenizle tanıştırır sizi :D :D

yakupdemir
07-04-2015, 13:19
gayet yansız yazıyorum. vtecim vardı hep bende savundum ve yine söylüyorum evet baktığında donanımı o paraları hak etmiyor gerçektende. ama neden a arabası değil de b arabası o yaşına göre hala o paraları ediyor onu bir oturup düşünelim. ***** şahıs yüzünden yazmana güldüm açıkçası ek kasadan nefret ettim tayfası yüzünden...:)

sende kendine bir objektif bak inan niye açtım böyle bir konu diyeceksindir zaten. Bu konu sayesinde inmeyecek fiyatlar çünkü.

Amacım sadece muhabbet'ti bu kadar savunalacağını ve konunu defaatle açıldığını herkesi baydıgını farketmedım. Yansız yaklaşınca açtığım konu'nun bellı bır kesımı uzebılecegını ve yersiz oldugunu anladım. Genclıgıme verin. :)

Tayfun.O
07-04-2015, 13:27
Zaten eskidi çürüdü 2008 arabadan bahsetmiyoruz ki ben aldım bir tane söylim bir *** yok :D :D her önüne gelen bir şey sorar yolda önüne gelen gaza getirmek için sıkıştırır uğraşır viraja girersiniz ben düz gitmicem sen git der olup olmadık yerde savrulur toplayana kadar ebenizle tanıştırır sizi :D :D

:D daha araba kaç yaşında japon malı bunlara daha bişi olmaz olsa kekolar şimdiye kadar hallederdi :) adam kesciye 1. viteste giriyor 3e kadar devam ediyor sonra ard arda bi 4 atıyo bi 3 atıyo araba napıcagını şasırıyo arada sırada debriyaja basarak kesiciye sokmalar falan :D

Bizim arabanın rev limiti 4900 mu ne 4900 getirdim çığlık attı bir daha çıkmadım içim acıdı tövbe ettim. Bunlar acıma da yok daşa vuruyor sanki pez*

Anıl E.
07-04-2015, 13:27
ya amk yeter ettiniz ha cidden başlayacam hondanıza sizin .

Daha dün vw bora pacific 35 liraya satıldı be ne yani haketti mi şimdi o fiyatı ? Her arabanın piyasası yüksek şu anda yeter ettiniz bu honda muhabbetinden .

2012 leon fr 42 bin liraya satılıyordu serviste sıfırı şimdi 50 nin altında yok .

İyice eşşeğin şeyine su kaçırdınız honda olayında . Git reno europa falan bak kardeşim

GuneyOnur
07-04-2015, 13:39
Ya piyasa yüksek yüksek diyosunuz piyasayı techturkeymi indiricek ? Her hafta aynı konu biri konu sahibine ve şu konuyu ve bunun gibi boş konuları her hafta açanlara şu arama kısmının neden olduğunu ve nasıl kullanıldığını anlatsın.Sohbet kategorisinin aynı konulardan cıvkı çıktı yani.

Çok yakında bekliyorum şu forumda "Kuşum ötmüyo şuna bir çözüm bulalım" diye bir konu açılacak.

yakupdemir
07-04-2015, 13:46
Ya piyasa yüksek yüksek diyosunuz piyasayı techturkeymi indiricek ? Her hafta aynı konu biri konu sahibine ve şu konuyu ve bunun gibi boş konuları her hafta açanlara şu arama kısmının neden olduğunu ve nasıl kullanıldığını anlatsın.Sohbet kategorisinin aynı konulardan cıvkı çıktı yani.

Çok yakında bekliyorum şu forumda "Kuşum ötmüyo şuna bir çözüm bulalım" diye bir konu açılacak.

ya amk yeter ettiniz ha cidden başlayacam hondanıza sizin .

Daha dün vw bora pacific 35 liraya satıldı be ne yani haketti mi şimdi o fiyatı ? Her arabanın piyasası yüksek şu anda yeter ettiniz bu honda muhabbetinden .

2012 leon fr 42 bin liraya satılıyordu serviste sıfırı şimdi 50 nin altında yok .

İyice eşşeğin şeyine su kaçırdınız honda olayında . Git reno europa falan bak kardeşim

Evet sohbet bolumune sohbet amaclı acılan bı konuyu sohbet konusu olabılecegı ıcın elestırmek. Madem sızı baydı ıse yazmayınız bayım. Tekrar tekrar mı soylemeke gerek burda sosyal mesaj yok, aktivite yok, bir amaçta yok. Sohbet la burda olan sohbet.

onn_dear
07-04-2015, 13:47
ya nedense beni hiç rahatsız etmiyor bu durum. Hondanın ya da X markanın extra piyasası yüksek ise değerlendirmiyorum almıyorum. Bütçeme uygun araca yönlendim. Atıyorum hondalarımdan sonra gidip focus tdci aldım, bindim. Şu ** isterse ies e 40 bin 100 bin istesinler, almam olur biter.

Anıl E.
07-04-2015, 13:52
Evet sohbet bolumune sohbet amaclı acılan bı konuyu sohbet konusu olabılecegı ıcın elestırmek. Madem sızı baydı ıse yazmayınız bayım. Tekrar tekrar mı soylemeke gerek burda sosyal mesaj yok, aktivite yok, bir amaçta yok. Sohbet la burda olan sohbet.

Sayın bayım burası bir forum ortamı evet ama forum ortamı diye içine etmemek de gerekiyor değil mi ? Belli kuralları var bunu yönetim belirliyor ,açtığın konunun herhangi bir kurallara aykırılığı yok;ancak arama motoru denen bir olay var belki honda ile alakalı sürekli aynı şekilde paylaşımlar var . Sen rahatsız olmaz mısın ?

Sohbet evet ben de açtığın sohbet tarzı konuya nacizane yorumumu yazdım . Çok çelişkilisin güvenlik paketli honda ararken şimdi hondaya karşı atar yapman da ilginçtir . Doğan Slx 15 liralara satılıyor , yukarıda yazdım bora pacific 35 liraya satılıyor tek giren çıkan honda mı yani bu piyasada ?

yakupdemir
07-04-2015, 13:59
Sayın bayım burası bir forum ortamı evet ama forum ortamı diye içine etmemek de gerekiyor değil mi ? Belli kuralları var bunu yönetim belirliyor ,açtığın konunun herhangi bir kurallara aykırılığı yok;ancak arama motoru denen bir olay var belki honda ile alakalı sürekli aynı şekilde paylaşımlar var . Sen rahatsız olmaz mısın ?

Sohbet evet ben de açtığın sohbet tarzı konuya nacizane yorumumu yazdım . Çok çelişkilisin güvenlik paketli honda ararken şimdi hondaya karşı atar yapman da ilginçtir . Doğan Slx 15 liralara satılıyor , yukarıda yazdım bora pacific 35 liraya satılıyor tek giren çıkan honda mı yani bu piyasada ?

Mübarek. Zamanında honda aramam bu konudan şikayetci olamayacağım anlamına mı gelıyor.? Sen honda ceo' su musun ? Bu savunuşlar neden ? Ben senın kısılıgıne konunun bokunu cıkarttın gıt suna buna bın celıskılısın dıye yaklasıyor muyum? Baymıs olabılır konu ıle ılgılı ozrumu oncekı mesajlarımda okuyabılırsın. Fakat sohbet maksatlı konuya yetti artık filan tarzı saldırı mahıyetınde yorum yaparsanız hos olmaz. İlgilenmiyor iseniz konuya eksi verir geçersiniz. Olurmu. Önce biraz saygı. Selametle.

Anıl E.
07-04-2015, 14:01
Mübarek. Zamanında honda aramam bu konudan şikayetci olamayacağım anlamına mı gelıyor.? Sen honda ceo' su musun ? Bu savunuşlar neden ? Ben senın kısılıgıne konunun bokunu cıkarttın gıt suna buna bın celıskılısın dıye yaklasıyor muyum? Baymıs olabılır konu ıle ılgılı ozrumu oncekı mesajlarımda okuyabılırsın. Fakat sohbet maksatlı konuya yetti artık filan tarzı saldırı mahıyetınde yorum yaparsanız hos olmaz. İlgilenmiyor iseniz konuya eksi verir geçersiniz. Olurmu. Önce biraz saygı. Selametle.

Honda ceo'su değilim herhangi bir severiyim sadece ama sen ve senin gibi düşünenler için fanatiği haline geldim. Aynı muamele peugeot ya da reno'ya yapılsa onlarında fanatikliğine bürünürdüm. Benim yaptığım yorum hoş olmuyorsa sen de biraz forum içerisinde açılan konuları araştır insanların tepkilerini ölç biç ona göre konu aç mübarek .

Gideri çok abartılan arabalar diye konu açılıyor,yine milletin derdi tasası honda. Sanki diyelim sahibinden.com'da sadece HONDA ilanları var. Diğer arabalar sütten çıkmış ak kaşık mı şu dönemde?

Yarın yine bir başkası,2 gün sonra yine bir başkası honda ile ilgili aynı konuları açsa sen ne diyeceksin ?

taytay
07-04-2015, 14:05
Vay anasını 1.4 ler 30 oldumu yaw , vtec leri bedava vermişim :D

yakupdemir
07-04-2015, 14:06
Honda ceo'su değilim herhangi bir severiyim sadece ama sen ve senin gibi düşünenler için fanatiği haline geldim. Aynı muamele peugeot ya da reno'ya yapılsa onlarında fanatikliğine bürünürdüm. Benim yaptığım yorum hoş olmuyorsa sen de biraz forum içerisinde açılan konuları araştır insanların tepkilerini ölç biç ona göre konu aç mübarek .

Gideri çok abartılan arabalar diye konu açılıyor,yine milletin derdi tasası honda. Sanki diyelim sahibinden.com'da sadece HONDA ilanları var. Diğer arabalar sütten çıkmış ak kaşık mı şu dönemde?

Yarın yine bir başkası,2 gün sonra yine bir başkası honda ile ilgili aynı konuları açsa sen ne diyeceksin ?

He ( 10 karakter )

burakgunay
07-04-2015, 14:10
ya bence eleman troll, kardeş payı sayfasında da saçmalamış. egleniyor adminlerden biri sanırım

burakgunay
07-04-2015, 14:11
Merhabalar

Saygıdeger buyuklerım gozlerınden optugum kardeşlerim. Bana dizinin son 2 bolumunde baya baya analı babalı toplum normlarına gırısen bı yapısı var gıbı geldı. Onceden de var dı ama bu son 2 bolum. Analar sevişeyi, bebeler bilmem nerelerde. Aynı evde kalınmalar vs. Kultur deformasyonu yaratmak ıstenıyor olabılınır mı yoksa ben cok kasmayıp gulup geceyım mı ? peki ya sizde de boyle bir etki yarattı mı ?

Yazar burda ne diyor amg gastesi.

ÇALIŞKAN
http://sv102.piclect.com/48d1a4337/o/15/04/07/dailygifdump80703.gif (http://ressim.net/102844/dailygifdump80703)

sen en iyisi bundan al:D

taytay
Yaw Anıl neden kendini parçalıyosun kardeşim ya ciddi ciddi paragraf yazmış bide :D

delta0o
07-04-2015, 14:12
satan tamam he yüksek satıyor alan razı satan razı.3 kişiye ne düşer ??( civic'im hiç olmadı )

oabayram
07-04-2015, 14:12
2.500 e r21 sattiydim bileydim sana satardim kardes

Evrenoz
07-04-2015, 14:13
Honda ne ya
gidip robot yapsınlar

burakgunay
07-04-2015, 14:13
Çalışkan abim ateş etmiş yine :D hahaha

Anıl E.
07-04-2015, 14:14
Yaw Anıl neden kendini parçalıyosun kardeşim ya ciddi ciddi paragraf yazmış bide :D

baba naber ya :D

yakupdemir
07-04-2015, 14:27
Merhabalar

Saygıdeger buyuklerım gozlerınden optugum kardeşlerim. Bana dizinin son 2 bolumunde baya baya analı babalı toplum normlarına gırısen bı yapısı var gıbı geldı. Onceden de var dı ama bu son 2 bolum. Analar sevişeyi, bebeler bilmem nerelerde. Aynı evde kalınmalar vs. Kultur deformasyonu yaratmak ıstenıyor olabılınır mı yoksa ben cok kasmayıp gulup geceyım mı ? peki ya sizde de boyle bir etki yarattı mı ?

Yazar burda ne diyor amg gastesi.

Azcık mantıklı konussana lan dınleyelım. Yorum beyan edıyorum. Benımı takıp edıyorsun :)

HondatugraL
07-04-2015, 14:27

Sus be tayfun dıllendırme çuruk çarık crxlere 10 bın ıstemeye başladılar bı alsam ondan sonra 40 da olsa umrumda değil :D

yakupdemir
07-04-2015, 14:28
http://sv102.piclect.com/48d1a4337/o/15/04/07/dailygifdump80703.gif (http://ressim.net/102844/dailygifdump80703)

sen en iyisi bundan al:D

Yok kardeş ya ekmeğinden etmeyım Tr'de tek dıye bırıne yitersin sen onu :)

Tayfun.O
07-04-2015, 14:30
Sus be tayfun dıllendırme çuruk çarık crxlere 10 bın ıstemeye başladılar bı alsam ondan sonra 40 da olsa umrumda değil :D

Aynen aynen bişiy demedik adminlerden ricam Tugral'ın paylaştığı postunum silinmesi :D

HONDAHAN
07-04-2015, 14:31
:) Acaba sen ve senin gibiler otu boku getirip Honda 'ya yaslıyor diye olabilir mi bu piyasa ? ;) Unutulmamalıdır ki reklamın iyisi kötüsü olmaz.
Hondaseverim bu arada. 2010 FD6 aracım var. Siyah, elegance, otomatik, 80.000 de. Şimdi de bakayım bunu kaç paraya ilana koyayım ? Çok düşünmezsen ilk verdiğin cevaba sen de şaşıracaksın :)

yakupdemir
07-04-2015, 14:33
:) Acaba sen ve senin gibiler otu boku getirip Honda 'ya yaslıyor diye olabilir mi bu piyasa ? ;) Unutulmamalıdır ki reklamın iyisi kötüsü olmaz.
Hondaseverim bu arada. 2010 FD6 aracım var. Siyah, elegance, otomatik, 80.000 de. Şimdi de bakayım bunu kaç paraya ilana koyayım ? Çok düşünmezsen ilk verdiğin cevaba sen de şaşıracaksın :)

Bizim ne haddımıze beyım :)

burakgunay
07-04-2015, 14:37
Azcık mantıklı konussana lan dınleyelım. Yorum beyan edıyorum. Benımı takıp edıyorsun :)

ya lan lun yapma ekmegını kovala, evet takipteyim cnmss :)))))))))))

yakupdemir
07-04-2015, 14:42
ya lan lun yapma ekmegını kovala, evet takipteyim cnmss :)))))))))))

Her şeyi bu kadar kafana takma genç adam :)

burakgunay
07-04-2015, 14:43
Her şeyi bu kadar kafana takma genç adam :)

la heee ya

ceyhun737
07-04-2015, 15:02
Anıl fiyatlar hakkında bu kadar konuşuyorsun maşallah hiç sustuğunu görmedik de , seneye s2000 ararken mezarcılık yapıp 75 e pırıl pırıl s2k arıyorum diye konu açınca da görmek isteriz seni kardeşim , ha tabi bir de satarken 100 yazarsın :D

HONDAHAN
07-04-2015, 15:04
Bizim ne haddımıze beyım :)

Estağfurullah had mad meselesi değil, ben sorumda ciddiydim.

MeRtCaN
07-04-2015, 15:07
moderetor cem de 1.4 cıvıc var :D

Anıl E.
07-04-2015, 15:10
Anıl fiyatlar hakkında bu kadar konuşuyorsun maşallah hiç sustuğunu görmedik de , seneye s2000 ararken mezarcılık yapıp 75 e pırıl pırıl s2k arıyorum diye konu açınca da görmek isteriz seni kardeşim , ha tabi bir de satarken 100 yazarsın :D

Lavuk lavuk konuşup benim canımı sıkma şimdi durduk yere lan . Her konuda hondanın fiyatı ile alakalı yazılan yazılara ben de kendi yorumumla karşılık veriyorum sana giren çıkan ne ?

Ep3 Typer aldım 43.000 'e sattım 42.500 e . SATARKEN 55 Mİ YAZDIM ? 60 MI ?

S2000'ide kendi cebime göre arıyorum ,75'e 80'e pırıl pırıl diye bir şey yazmadım o fiyatlara elimden geldiğince düzgününü bulmaya çalışırım . İstersem pert bulurum 75 'e değişen boyanan yerlerini de sana yollarım uygularsın kendi üstünde .

Ben hiçbir arabaya ticaret gözüyle bakmam , senin zihniyetinde o işler varsa bana çamur atma boşuna . S2000 alırsam aldığım ve sattığım fiyatıda yazarım buraya .
Varsa sen de öyle *** aldığın ve sattığın noter kağıtlarını paylaşırsın burada ,hani bana ticaretçi gözüyle bakıyorsun ya güyaa hangi kafayla bakıyorsun onu da anlamadım ,kendin o zaman öyle adam olmadığını kanıtla da görelim .

yakupdemir
07-04-2015, 15:10
Estağfurullah had mad meselesi değil, ben sorumda ciddiydim.

Bizimkisi sadece boş tahlil olur. kazasız belasız inş.

Anıl E.
07-04-2015, 15:12
Amk şöyle sırf millete salça olmak için konuşanlara ayar oluyorum , Allah karşıma da çıkarmıyor ki bir şekilde .

BEN ARABA SATARKEN ,ALICI OLAN ADAMA ARABANIN ESKİ SAHİBİNİN TELEFONUNU VERİYORUM ARA KONUŞ KARDEŞİM KAÇA ALMIŞIM DİYE.

Herkes zihnindeki pisliği başka insanlarla karıştırıyor amk .

Anıl E.
07-04-2015, 15:14
İlk 106 gti zamanımda da 14.500 e aldım 13.500 e sattım o kadar masraf yaptım lale seni . Aklının ermeyeceği şeyleri burnuna sokarak insanların sinirlerini zıplatma boşuna .

Değişen parçası komple boyası var diye ben satamadım o arabayı uzun süre . Kaç kişi bana mesaj attı ''Dürüst olduğun için satamıyorsun bu arabayı,yoksa çoktan satılırdı.'' diye . Var mı sana böyle kol kanat geren ?

Daha bana yazıpta canımı sıkma boş yere .

K.Kaan
07-04-2015, 15:15
15 bin lira altına kaç tane temiz 96 tofaş var acaba ?

http://hizliresimyukle.com/images/2015/04/07/ScreenShot2015-04-07at16.12.57.jpg

Satılık flash. 12000 TL :D

yersen...

Octane
07-04-2015, 15:20
Bugun borusandaydim. 116i'ye bi sunroof takmislar 110bin tl. 218i die bisey var, 3 silindirli 1.5. 130 bin tl. 320d vardi 220bin tl. Golf zaten 100 lira. ikinci el piyasasinin artisi, sifir kmlerin boyle sacma sapan olmasi ve salak insanlarin bunlari bu paraya hala almalari. Almayanlari da hor gormeleri. Kimse almasin kardesim yeni arac, bakalim otv iniyor mu inmiyor mu? Bakalim bu ikinci ele yansiyor mu yansimiyor mu? Bu halka bu iktidar çok bile, ben olsam daha da beter davranirdim.

Evrenoz
07-04-2015, 15:27
uslu durursanız şirinleri görebilirseniz
uslu durmazsanız gargamelin burnu çıkar karşınıza

ceyhun737
07-04-2015, 15:27
Anıl şimdi öncelikle sana ticaret i,le alakalı bir cümle söylemedim, şahsına da hiçbir şekilde hakaret de bulunmadım ancak kurduğun cümleler benimkilerle doğru orantılı değil , söylemek istediğim fiyatlarla alakalı bu tarz yorumlarda bulunurken senin de araç alıcağın zaman herkes gibi uyguna en temizini bulmak isteyeceksindir ben bundan bahsettim . Ayrıca lavuk mavuk yakışmamış seni biraz olsun karşındakine saygıya davet ediyorum, çok şükür bana batan bir şey yok altımda kendime yeten ve istediğim araçlar var , bana yani şahsıma edeceğin bir söz var ise numaramı atıyorum oradan devam ederiz , ancak konuyu saptırma dallama vs yakışmamış seni bir kere daha uyarmam

Anıl E.
07-04-2015, 15:36
Anıl şimdi öncelikle sana ticaret i,le alakalı bir cümle söylemedim, şahsına da hiçbir şekilde hakaret de bulunmadım ancak kurduğun cümleler benimkilerle doğru orantılı değil , söylemek istediğim fiyatlarla alakalı bu tarz yorumlarda bulunurken senin de araç alıcağın zaman herkes gibi uyguna en temizini bulmak isteyeceksindir ben bundan bahsettim . Ayrıca lavuk mavuk yakışmamış seni biraz olsun karşındakine saygıya davet ediyorum, çok şükür bana batan bir şey yok altımda kendime yeten ve istediğim araçlar var , bana yani şahsıma edeceğin bir söz var ise numaramı atıyorum oradan devam ederiz , ancak konuyu saptırma dallama vs yakışmamış seni bir kere daha uyarmam

Şimdi neden kıvırmaya başladın ceyhun hayırdır ? Benim uyarıya ihtiyacım yok ceyhun ,senin de maddi durumun iyidir 18 yaşımdan beri arabalara biniyorum. Varsa buradan ya da dışarıdan insanlar arabalarla ticaret yaptığımı anlatsın,var mı anlatacak olanlar ?
Kıvırmaktan kastım şu Diyorsun ki ''75 e alırsın 100 yazarsın.'' Bu ne demek ? YA DA BURADAKİ İNSANLAR OKUSUN NE ANLAR BUNU ? Bildiğin bana diyorsun ki arabanın ticaretini yapacaksın açıkça .

Ben de diyorum ki madem arabaların ticaretini yapan insanlara karşı bir antipati besliyorsun ki ben yapmadığım halde beni suçluyorsun . Sen kendini öyle bir insan olarak görmüyorsan kanıtla noter satışlarınla falan ne bileyim .

Yukarıda 2 post daha yazdım ,aldığım ve sattığım rakamları yazdım aksini iddaa edenleri bekliyorum piste.

Sen bildiğin şakayla karışık da olsa iftira attın 75 e alırsın 100 yazarsın ne demek ? Ben sana aynı şekilde yazsam ne anlayacaksın bırak bu işleri Allahını seversen.
İşinize gelince burası bir forum , açılan saçma sapan bir konuya yorum yazmak benim de hakkım ceyhun bana ''her konuda konuşuyorsun sustuğunu görmedik de'' falan yazarsan güzel bir tepkiyle de karşılaşamazsın.

Dalga falan geçmiyorum buradan tanıdığım yüz yüze de görüştüğüm sevdiğim dostlarım oldu . Karakterimde birilerini yalamak şakşakçılık yapmak fazla yok o yüzden pek susmuyorum . Klavye delikanlısı bir insanda değilim buradan denk geldiğim zaman iyi şekilde sonuçların çıkmayacağı birkaç insan var , inşallah denk geliriz dünya küçük. Belki seninle de yüz yüze görüşünce iyi anlaşabilecek bir insanız ama ilk davranış şeklin hoş olmadı. Yazdıklarına örnek de veriyorum ''Aldığım fiyat 43.000 sattığım fiyat 42.500.'' NEREDE BUNUN TİCARETİ CEYHUN ? 75 E ALIP 100 YAZACAK ADAM onu da öyle yapmaz mıydı ? neyse boşver evren abinin de dediği gibi ..

Gerek yok selametle.

ceyhun737
07-04-2015, 15:49
Şimdi öncelikle şahsına hakaret etmediğim açık, bir anlam karmaşası olmuş , kıvırmak kelimesi de yersiz olmuş benim demek istediğim şuydu belki yanlış anlaşılma olmuştur tekrar söyleyeyim. Sen yada ben yada bir başkası çok şükür bu parayı hakkımızla alın terimizle kazanıyoruz , bir araç ararken sende bende uygun rakama en temizini keyfimize göre olanı bulmak isteriz , şu anda s2k piyasası ***** biliyorsun , sende araç alacağında eminim ki en pahalı olanı seçmezsin , burada konu yükset fiyatlardan şikayet edilmiş bende sana dedim ki yüksek fiyatlara söz edilince celallendin o zaman araç bakarken de örnek veriyorum 80 e değil 120 den ilanda olan bir aracı gözün kapalı gidip alman lazım bundan bahsediyorum .Senin herhangi bir ticari faliyet içerisinde yada al sat işindesin demiyorum orada bir yanlış anlaşılma olmuş , ha eğer kazanıyorsan da ALLAH daha çok versin , beni bu forumda tanıyan insanlar da vardır çoğu kişiyle de aram iyidir seninle de polemik yapmak vs için yazmadım fikrimi paylaştım , yani demek istediğim mevzuya gelmedim:) Numaram sende var kıvırmak vs bana ters eminim sana da terstir ama hakaret boyutunda söylemlerin sana yakışmadı bilesin.

Onamdar
07-04-2015, 15:50
Ortam yumuşasın
http://www.sosyalme.com/wp-content/uploads/2013/12/sevim-kos.jpg

Evrenoz
07-04-2015, 15:52
http://v.cdn.vine.co/r/avatars/0730B5C8DD1025238685966635008_pic-r-1387410140843b9576a812c.jpg_JHFs4pzf6rkoqghvgtv9zN bopxC5Fc5put.1X1q3BQyniO9DIk3_Kq0IAh9sh4_4.jpg?ver sionId=2o.jTHAh63V.twKfmI8EvgJaDnjCJo7l

Anıl E.
07-04-2015, 16:40
Evren abi sağolsun açtı konuyu :)

Ceyhunla aramızda hallettik konuyu yanlış anlaşılma oldu

ceyhun737
07-04-2015, 16:42
Anıl kardeşim aradığın için teşekkürler yanlış anlaşılma oldu kendi aramızda hallettik zaten aramızda sorun olamazdı aynı kafada insanlarız:)

Evrenoz
07-04-2015, 16:43
http://hdscreen.me/thumbs/cartoon-comics/papa-smurf-smurfette-the-smurfs-2730545-480x320.jpg

Tuncay
07-04-2015, 16:45
çöp ü bile para :)

Connecting site... (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-pesinatsiz-430-tl-kredili-1988-honda-prelude-1.8-ex-lpg-li-206534234/detay)

Met
07-04-2015, 16:51
Bizde isterdik 2000 model civic i 13-14 e almayı.
Talep var ki piyasa böyle.
Bende de civic var ve buna rağmen söylüyorum, almayın civic falan. Satılmasın şu araçlar, bak nasıl düşüyor fiyatlar.

BuRaK_eFe
07-04-2015, 16:53
6 ay önce 0 km bmw geçti elimize 116i 2014 model biz 74.000tl ye verdik sadece 46 km de dikkat çekerim bugün araca 86.000 tl verdiler sahibi vermedi..

Yani demem şu ki : Piyasası anormal olabilir 14 15 bin tl ye satılması gereken araç 20 bin 25 bin fiyatları isteniliyor olabilir bizim türk milleti sağolsun şu şöyle bu böyle boş muhabbetini yapmayı seviyor... Benim cebimde o kadar para varsa işime geliyorsa alırım işime gelmiyorsa almam adam 15 bin tl ye o aracı satsa 15 bin tl ye demek o kadar beğendiği bir araç bulamayacağı için 20 bin istiyor .. kaç kez ilan koydum çeşitli bir dünya araba alıp sattım dolu dolu arabalarımın parçası işçiliği derken fiyatlarımı biraz yüksek tuttum kendini zeki sananlar herkes bu kadar yazmış şu kadara ver pazartesi alıyım diye 50 kere aradı işine gelmeyen boş araba alır işine gelmeyen honda almaz millet doldursun benim istediğim paraya versin millet benim cebimdeki paraya satsın mantığı kadar boş mantık görmedim Honda'ya hiç binmedim ama o paraya işine gelmiyorsa ya hiç honda'ya binmeyeceksin ya hiç boş muhabbet etmeyeceksin...

Onamdar
07-04-2015, 16:55

Connecting site... (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-pesinatsiz-430-tl-kredili-1988-honda-prelude-1.8-ex-lpg-li-206534234/detay)

Araba ağlıyo yanlız alın beni orjinale döndürün diye bakıyo stoplarıyla mahsun mahsun..

Mutlu Değerli
07-04-2015, 17:04
Alan razı satan razıysa ne yapmalı ? Gidip alıcıya alma kardeşim diyebiliyosanız deyin.

Gittim 1.4 HONDA'ya 20bin TL para verdim. Kime ne ? Ben enayimiyim gidip o kadar para verdim ? Zamanında 20bine VTi satıyolardı...

http://i.hizliresim.com/lkmrvb.jpg

Talep var ki piyasa devamlı yükseliyor. Bugün bi Type-R'a 55bin verip alırsanız bi kaç gün sonra size 57 teklif edenler olacaktır. VTi alırsınız 33 34e sanayide önünüze atlarlar 35 vereyim derler. Daha siz bişey demeden satılıkmı diye soruyolar... Herkes bu araçlara binmek istiyor, eee düşermi piyasa ?

Bende alamadım zamanında, çok araba gezindim ama kalkıpta ''.... koydunuz piyasanın'' filan diye söylenmedim. Boş, deişenli, oynanmış, km'si çekik 1.4lere 19lira istiyolar. Yapın hesabınızı.

Seven7
07-04-2015, 17:08

Bir kere plaka ofsayt kafadan.
O arabayla plakasız çevirmeye yakalansam polis plakayı görse 'Sen de haklısın kardeşim.' der yol verir.

MeJo
07-04-2015, 17:10
bende hondacıyım ama haklısın. sadece honda değil tüm markalarda piyasa uçmuş durumda

Kadyr
07-04-2015, 17:10
mevzu bırtek honda degılkı.mıllet degısık olmus adam o fıyat yazıyorsa curuk arabasına bende temız arabama +5 yazarım

darkmoon
07-04-2015, 17:38
Alan razı veren razı ise gerisi önemsiz..

mad_max1978
07-04-2015, 17:51
böyle konuları görünce dejavu yaşıyorum hep.

brs852
07-04-2015, 18:08
bir tek honda değil ki piyasa uçmuş durumda 350Z'ler 50-60 iken kimse yüzüne bakmıyordu s2000'i diyecek laf bulamıyorum

Yigit-Y
07-04-2015, 18:15
Çekirdek bitti aminyum :(

svtec
07-04-2015, 18:22
Simdi hondalarin piyasasi inse sende bir honda alirdin dimi ;) hadiii yeme bizi.... sikayet ettigine gore istiyon bitanede sen.. e piyasa pahali napcenn.. iste olayin ozu bu sen o bu su isterse sahip olmak piyasa yapar tabi gayet dogal degilmi herkesin sahip olmaya calistigi bir element her zaman biraz pahali olur...

Tayfun.O
07-04-2015, 18:27
Bunlar hep amerikanin oyunları ışte

Slipshod
07-04-2015, 18:28
bence piyasanın yükselmesinin en önemli sebebi satılık araçların internette ilanı olması. aracını satma niyetinde olan adam giriyor satılık ilanlarına bu xxx fiyat yazmış benimki ondan daha temiz xxx + x lira yazayım diyor. onu gören başka birisi benimki ondan da temiz diyor xxx + 2x fiyat çekiyor. aynı marka ama döküntü aracı olan adam "ooo temizleri bu paraysa bende yükselteyim fiyatı" diyor o da yükseltiyor al sana ondan sonra böyle başlıklar :D

chatlaxs
07-04-2015, 18:28
accordlarada el atalım beyler boş geçmeyelim :D

onur_S
07-04-2015, 18:41
Bugun borusandaydim. 116i'ye bi sunroof takmislar 110bin tl. 218i die bisey var, 3 silindirli 1.5. 130 bin tl. 320d vardi 220bin tl. Golf zaten 100 lira. ikinci el piyasasinin artisi, sifir kmlerin boyle sacma sapan olmasi ve salak insanlarin bunlari bu paraya hala almalari. Almayanlari da hor gormeleri. Kimse almasin kardesim yeni arac, bakalim otv iniyor mu inmiyor mu? Bakalim bu ikinci ele yansiyor mu yansimiyor mu? Bu halka bu iktidar çok bile, ben olsam daha da beter davranirdim.

Ya haddimize degilde su forumun bi temizlenmesi lazim artik, sen kimsin de milleti salak diye yargiliyosun?

Mivec_4G63
07-04-2015, 18:47
kafamda 2000 1.6 ies almak vardı temiz bulacağım diye 4 ay aradım, baktım olmayacak 2000 lira ekledim 2004 46 binde ep2 aldım zamanında :)

emrekuzdere
07-04-2015, 18:58
accordlarada el atalım beyler boş geçmeyelim :D

Sus lan sus. Bırak millet versin civic'lere o paraları. Biz daha ucuza accord binelim :D :D

Trance-R
07-04-2015, 19:07
sahibinden.com yetkilleri RAYİÇ yapmadıkça bunlarda iflah olmaz :D

ben diyeyim,

Gry
07-04-2015, 19:10
15 liraya şahin
30 liraya E30
45 bine boş paket polo tdi vs vs

Honda dışında bir çok araba markası ile liste bu şekilde örnekler ile uzar gider.

eğer alım gücün yetmiyorsa yettiği kadarını alırsın olur biter.

Runo
07-04-2015, 19:18
Gene durduk yere aklıma yılan hikayesindeki piskopat kürşat geldi

mert_can 41
07-04-2015, 19:30

şimdi benimde aklıma elana geldi konuk oyuncuydu :hahaha:

fthdrn
07-04-2015, 19:34

Benimde aklıma memolinin kafasındaki jöle geldi.

Seven7
07-04-2015, 19:38

Benim de aklıma Meltem Cumbul geldi konuyu kapatalım beyler gidişat hiç hoş değil.

oxygen
07-04-2015, 19:44
ak bir tek alfa romeo piyasası artmıyor memlekette.

Beyler gtv'lere de bir el atalım, para lazım.

ALPhan japan
07-04-2015, 20:47
serbest piyasa :)

meLaNchoLic
07-04-2015, 20:53
bu konu hala burdamı :D lan hep sadığın başının altından çıkıyo bunlar :D

poseidon
07-04-2015, 20:56
illumunatinin oyunlari bunlar

Ranthor
07-04-2015, 20:58
e almayin ilgilenmeyin benim gibi, dussun fiyati?

16EC813
07-04-2015, 22:05
neden hep hondanın fiyatlarının arttıgını araştırmıyosunuzda bi karalama bi aşşagılama bi saldırma içgüdüsü ile hareket edip yazıyosunuz anlamış degilim ??
piyasa neye göre oluşur ?
talep olmassa neden fiyat yükselir ?
bunları bi araştırıp öle gelseydin bize..
+
eleştiri gizli hayranlıktır :D şimdi seninde için gidiyodur şöle samanlıkta bi köylü amcadab bi vti taypr s2000 denk getirsemde ucuz yollu alsam diye iç geçiriyosundur :D
kimse kusura bakmasın

Tayfun.O
07-04-2015, 22:08
neden hep hondanın fiyatlarının arttıgını araştırmıyosunuzda bi karalama bi aşşagılama bi saldırma içgüdüsü ile hareket edip yazıyosunuz anlamış degilim ??
+
eleştiri gizli hayranlıktır :D şimdi seninde için gidiyodur şöle samanlıkta bi köylü amcadab bi vti taypr s2000 denk getirsemde ucuz yollu alsam diye iç geçiriyosundur :D
kimse kusura bakmasın

Ah ah nerdeeee abi :)

!KO
07-04-2015, 22:10
bokunu cıkardınız ama

Grimlord
07-04-2015, 22:11
bu konular artık kabak tadı verdi diye düşünüyorum.madem öyle,hondalardan uzak durun,başka markalara yönelin,piyasa düşsün.

gerçi bir tek honda için geçerli değil bu olay,3-4 sene önce 11bine alınacak olan clio şuan 15 16 misal.sıfır araçlarla 2. el arası inanılmaz uçurum oluştu.arabası temiz olan insanda ölü fiyatına vermek istemiyor ( komple boyalı,taklalı araca 20 lira isteyenler hariç)

taytay
07-04-2015, 22:14
+
kimse kusura bakmasın

Amca o degil de şu rex'lerin fiyatlar fırlamadan alayım senden onu :D

kadioglu
07-04-2015, 22:14
+
kimse kusura bakmasın
Valla öyle samanlıktan tertemiz ve ucuz ne olsa olur. Honda olması şart değil.

İbrahim33
07-04-2015, 22:16
kaçırmışız konuyu :)

beyler 99 2 parça boyalı sedan 1.4 is kaç lira eder :D

İbrahim33
07-04-2015, 22:19
gerçi 30 lira etmesi lazım ama benim ki de soru yani :)

18.500 e alsak ekemek yer miyiz :D

16EC813
07-04-2015, 22:21
Amca o degil de şu rex'lerin fiyatlar fırlamadan alayım senden onu :D

ben rexs i Emre Cemre ye miras bırakçam agaa :D

picasso
07-04-2015, 22:24
E30 lara 25 bin isteniyo, bence hondanin duzgunu herturlu para eder.

3rk4n
07-04-2015, 22:29
Haci bende hondalarin fiyatlarini beyenmemde bu kadar takacak ne var fiyati beyennediysen alma :)

barakuda26
07-04-2015, 22:33
Halkımızın alım gücü oldukça yüksek ya zaten bu rakamlar vız gelir, her marka için geçerli bi durum söz konusu sıfırından 90 modeline kadar, bu piyasa tabikide düşmez :)

Gökhan Bilgin
07-04-2015, 22:40
Bencede bizim millette para var doğuşun önünden hergün geçiyorum nerdeyse otoparkı haftaiçi bile kilit hergün sipariş veren verene valla boş araba alan bile kalmadı artık herkes tam dolu alıyor 3 ay sıra bekliyor sorsan kimsede para yok

rebeloghy
07-04-2015, 22:45
Hayır verin abimize bir 1.4 is hb , teyzeden olsun ; 16 liraya bırakın düz , konu kapansın.

Ben de 2 sene vtec2ye bindim , 35bin civarında aldık 69binde sattim. 25.500 e aldım - 25.500 e sattım. Ayarı arabalar 30 ken 30 a iteliyim demedim , bindiğim araçtan kar etmeye çalışmadım ihtiyaç oldu verdim arabayı.

3 senedir ara ara bakarım ilanlarına.

Tüp takılmamış , beyaz-siyah-füme , manuel , ağır kazasız , temiz. Bunları sağlayan bir araba 25 liraya olursa ;

Donanımsal eksiklerine rağmen ,
Tank gibi bir araba olmamasına rağmen ,
Kapısı VagFanBoy'lara hitap eden bir sesle kapanmasa da (ne lazımsa),

Eksiklerini bilerek , atı - aslan yapmadan , atı eşek de saydırmadan , alırım binerim. Tadı damağımda kaldı.

120 ile giderken 3800 devirde olan bir araba , uzun yol huzuru yol illa gazlicaksın yada 100 le gidiceksin.

Ama seviyorum kime ne ?

Ha ayrım noktası keriz de değilim şimdi ne güzel arabalar varken en temizini 25.5 a satmışım. 3 yıl geçmiş 35 istenen arabalar benimkiyle kıyasa giremezken , alır mıyım ? Almam.

Bak ne güzel kapandı konu :D

Met
07-04-2015, 22:45
gerçi 30 lira etmesi lazım ama benim ki de soru yani :)

18.500 e alsak ekemek yer miyiz :D
güvenlik paketliyse 19 veririm :)

AdemAr
07-04-2015, 22:47
Sıkılmadınızmı abicim yok honda şu kadar piyasa şişti vs. ama kendi aracınızı satmaya gelince herkes piyasaya ayak uydurur... geçiniz bu işleri

LnchCntrl
07-04-2015, 22:47
Corollada aynı nane oldu fiyat 14 15 iken gayet iyiydi ama adamlar şimdi 18 - 20 istiyor. Etmez abi sorunsuzda olsa az da yaksa eski bomboş araba o para etmeeezz.Ae101 i de benim kadar sevemezsiniz, fanatikler gelirse yazdım koydum bak

!KO
07-04-2015, 22:56
Connecting site... (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-hasarli-araclar-otomobil-otoborsa-dan-c200-komp-avantgarde-plakali-ruhsatli-muayneli-207656545/detay)

bunu alın 14e toplarsınız

vtiaras
07-04-2015, 23:04
Hondalar 10.000 tl olsun dünyanın en dandik arabası parasını hak etmiyor güvenlik paketide ne öyle 2 airbag abs ile güvenlik paketimi olurmuş imza toplayalım hatta türkiyeden çektirelim gelmesin bidaha!!! Dostum senin işin gücün yokmu Allah aşkına başka araç yokmu git onlara bak honda alma sende diğer marka araçlar çok ucuzya ne varsa şu hondada millet salça oluyor BÜYÜKSÜN HONDA !!!!!!!

MeRtCaN
07-04-2015, 23:08
Hondalar 10.000 tl olsun dünyanın en dandik arabası parasını hak etmiyor güvenlik paketide ne öyle 2 airbag abs ile güvenlik paketimi olurmuş imza toplayalım hatta türkiyeden çektirelim gelmesin bidaha!!! Dostum senin işin gücün yokmu Allah aşkına başka araç yokmu git onlara bak honda alma sende diğer marka araçlar çok ucuzya ne varsa şu hondada millet salça oluyor BÜYÜKSÜN HONDA !!!!!!!

mesaj kasmak ıcın boyle konu acıp aptal saptal mesaj yazan kısılerı artık sıkca gorecegız

yaz honda soyle boyle oh mıllet tartıssın
bos laf yazsın mesaj sayısı artsın

bende moderatorlere daha cok ıs dusuyor
gereksız kısılerı gonderın gıtsın

Tayfun.O
07-04-2015, 23:13
Corollada aynı nane oldu fiyat 14 15 iken gayet iyiydi ama adamlar şimdi 18 - 20 istiyor. Etmez abi sorunsuzda olsa az da yaksa eski bomboş araba o para etmeeezz.Ae101 i de benim kadar sevemezsiniz, fanatikler gelirse yazdım koydum bak

Ae101 23 istesinler param olsa acımam veririm, 2 yıl sürdüm hala tadı damağımda öyle bir şey yok ya , öyle bi gidiş yok, öyle bi zevk yok arabada, bana göre corolla serisinin tasarım konusunda zirve yapmış halidir. Satmicaktık onu çok iyiydi ya. Yakıtı bizim ki sıralı değildi 30 krş falan yakıyodu. Gene sıralı olmadığı için ilk marşta zor alıyodu, stop falan ediyodu ama ısınca sıkıntısı kalmiyodu. En başta ruh var o arabada farklı bir şey ya. Motoru resmen ölümsüzdür :) 1.000.000 km garantili diye bazı söylemler duymuştum ne kadar doğru bilmiyorum ama performans kaybı kesinlikle olmuyodu yaşına göre.

Şimdi ise sırf ae101 i andırdığı için 98-99 impreza' larla ilgilenmeye başladım :)

vtiaras
07-04-2015, 23:21
Piyasası artmayan bi araç sölermisin peki ?

Sanki bütün araç fiyatları olduğu yerde duruyorda bir tek honda piyasası yükseldi.

Forumda ki geyiq ihalesinimi aldınız hergün bir konu ya

Sikayetcimiyiz tabii ki dee hayir :)

Hangi arabanın piyasası ederinde ki? Açın Sahibinden'i bütün arabalarda ederinin üstü piyasa var. Buraya konu açmayla mı düşüreceksiniz bu piyasayı? :D

Her yaz başının fiks konusu oldu zaten senelerdir. Neden bu kadar pahalı bu Honda'lar?.

Pahalıysa almayın arkadaş. Pahalıysa talep göstermeyin şu sevdiğim! arabaya. Talep gelmeyince düşsün fiyatları. Ne güzel güvenliğide yok, donanımıda yok beğenmiyorsunuz e daha ne bakıyorsunuz o zaman. Beğenmediğiniz arabanın 15 lira 16lira olması sizi neden geriyor ? Madem beğenmiyorsunuz sizene amk piyasasından, gidip beğendiğiniz arabaların piyasalarına bakın. 0'ı 80k Tl olmuş arabanın 2.eli yerinde mi sayacaktı Tr şartlarında..

Valla darılmaca gücenmece yok, bu konuların tamamı 'cebimde var 20lira almak istediğim arabanın piyasası olmuş 30lira, gideyim şurda yazayım 2de destek çıkar rahatlarım biraz.' mantığında. Takip edip sıkışıp uygun fiyatlı satan olursa onlara bakın artık, yada 'ederinde' olan arabalara bakın. Kimse kafanıza silah dayayıp, 'Kesinlikle Honda ya bakacaksın!' demiyor sonuçta..

Ah be abi çöpü olsa yine iyi :)

-aykt-
07-04-2015, 23:23
Sende olsa sende olsa demis bazilari da veren veriyor 3 ay once herkesin en az 22 23 yazdigi piyasada 17.500e verdim delsolumu extralariyla, keza 2 sene once de trde 2 3 tane bulunan çilçil accord coupe'u da 14e verdim. :)

aykutsafakyaman
07-04-2015, 23:28
Ae101 23 istesinler param olsa acımam veririm, 2 yıl sürdüm hala tadı damağımda öyle bir şey yok ya , öyle bi gidiş yok, öyle bi zevk yok arabada, bana göre corolla serisinin tasarım konusunda zirve yapmış halidir. Satmicaktık onu çok iyiydi ya. Yakıtı bizim ki sıralı değildi 30 krş falan yakıyodu. Gene sıralı olmadığı için ilk marşta zor alıyodu, stop falan ediyodu ama ısınca sıkıntısı kalmiyodu. En başta ruh var o arabada farklı bir şey ya. Motoru resmen ölümsüzdür :) 1.000.000 km garantili diye bazı söylemler duymuştum ne kadar doğru bilmiyorum ama performans kaybı kesinlikle olmuyodu yaşına göre.

Şimdi ise sırf ae101 i andırdığı için 98-99 impreza' larla ilgilenmeye başladım :)

Surmedigin araba var mi ?

Tayfun.O
07-04-2015, 23:31
Surmedigin araba var mi ?

Kardeşim git gece gece tövbe tövbe. Günah keçisi olduk iyice

aykutsafakyaman
07-04-2015, 23:33
Kardeşim git gece gece tövbe tövbe. Günah keçisi olduk iyice

Ben senin kardesin degilim de kendi kendini kucuk duruma dusuruyosun farkinda degilsin.

vtiaras
07-04-2015, 23:40
mesaj kasmak ıcın boyle konu acıp aptal saptal mesaj yazan kısılerı artık sıkca gorecegız

yaz honda soyle boyle oh mıllet tartıssın
bos laf yazsın mesaj sayısı artsın

bende moderatorlere daha cok ıs dusuyor
gereksız kısılerı gonderın gıtsın

Ya mertcan abi gerçekten artık konu açarken bile dikkat ediyorum kimsenin ne aracına ne başka araçlara *** atıyorum herkesin kendi aracıdır kendi emeğini ortaya koyarak bir araba almıştır hayatta herşey bizim için ne gerek var yok honda pahalı yok gidişi abartılıyor 2000 senesinden beri honda arabamız var 2001 yılından beri honda kullanıyorum vti mda oldu ef civic imde oldu ep3 te oldu ama ben kimsenin arabasına *** atmadım forumda bi ep3 aldık hayırlısı olsun diye yazdık can abiyle ona bile iş olan insanlar oldu ben gereksiz insanların forumlardaki konularına bile yazmıyorum ama biri sırf konu olsun diye hondaya yazılıyor çiziliyor olcak şey değil Allah herkesin gönlüne göre versin

MeRtCaN
07-04-2015, 23:41
Aynen herkesın Allah gonlune gore versın

cookies
07-04-2015, 23:49
Bende de var bi tane 1.4is km. olöuş 240bin komple boyalı fln birazda elden geçmesi lazım 20bin istiyorum müdahale mi edeceksin?
Sanki Hondacı satınca arabasını alacağı arabayı hibe edecekler.. Hallam yarebbim..

Tayfun.O
07-04-2015, 23:49
Ben senin kardesin degilim de kendi kendini kucuk duruma dusuruyosun farkinda degilsin.

Hadi ya sen benim kardeşim değilmisin diyesim geldi içimden ,
Ne yaptım da küçük düşüyorum ae101 e ilgili ufak bir demeç paylaştık. Yalan beyan da bulunuyormuşum gibi davranma ben burada sırf havalı gözükmek için ona binidim buna bindim diye sallamıyorum. Ae101 kullanan varsa hayranı olan varsa yazdığım görüşlere katılacaktır.
Sen şimdi diyeceksin ki post kasıyosun beklerim yani

rebeloghy
08-04-2015, 00:04
Tüm üyelerin dikkatine :(

Abilerim , arkadaşlarım ; çok değil yahu bir kaç ay önce , hangi virajda doğru çizgi ne olmalı , fwd rwd çizgi tartışmları , lastik süspansiyon setupları kıyaslamaları tartışılırken ki konumumuzdan

3 - 5 konuyla yemin ediyorum 2002 ye döndük.

Az kaldı , fibercilerde tampon kestirip underground işi arabalara doğru ilerliyoruz.

alan alsın satan satsın , sezon baslıyor hafta sonu ne güzel seyler var konusulacak :)

SerkanYazgan.
08-04-2015, 00:17

Abilerim , arkadaşlarım ; çok değil yahu bir kaç ay önce , hangi virajda doğru çizgi ne olmalı , fwd rwd çizgi tartışmları , lastik süspansiyon setupları kıyaslamaları tartışılırken ki konumumuzdan

Az kaldı , fibercilerde tampon kestirip underground işi arabalara doğru ilerliyoruz.

alan alsın satan satsın , sezon baslıyor hafta sonu ne güzel seyler var konusulacak :)

Kanka şu konuları linklesene :D Boş konu okumaktan hayattan soğudum, dolularıda kaçırıyoruz hahahahha :)

Enes-x
08-04-2015, 00:26
Konuda çok kaliteli espriler var üşenmeden tek tek likeladım :)

Sadece tek marka için konuşmuyorum Motorlu taşıtların genelinde fiyatı satıcı değil alıcı belirler.

Kaynımgil pertine 25 yazdıysa ben 30 yazarım diyenler yükseltmiyor piyasayı.bu araçlara bu paraları verenler yükseltiyor.

Kimseyede niye bu paraya alıyorsun-satıyorsun denilmez.O yüzden tartışmanın bi anlamı yok :)

Batu-R
08-04-2015, 02:59
Ne yaptım da küçük düşüyorum ae101 e ilgili ufak bir demeç paylaştık. Yalan beyan da bulunuyormuşum gibi davranma ben burada sırf havalı gözükmek için ona binidim buna bindim diye sallamıyorum. Ae101 kullanan varsa hayranı olan varsa yazdığım görüşlere katılacaktır.

olm bi susun la. her konuda ayrı bir tartışma.

Ben hayatım da böyle saçma bir konu görmedim. Milletin yazdığı fiyat kimseyi ilgilendirmez elbet alıcısı çıkacaktır. 0'ı 70-80 milyar olan s2000 şimdi 100-120k'lar da geziyor biz bişi dedik mi hayır. Altı üstü teneke beyler bu kadar büyütmenin bir manası yok.

yavuz364
08-04-2015, 06:35
Bence de konu çok yerinde :D :D

hatta 30 çok uygun bir fiyat 2 airbagli bir araba için :D hehehe

MBuğra
08-04-2015, 06:39
Connecting site... (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-sahibinden-gorulmeye-deger-full-alize-208197704/detay)

Bu adam 11-12 yazsa bu arabayi 1 haftada satar. Ama yok, herkesin mali altin ya. Bu fiyatla sittin sene satamazsin kardes uyandirayim.

TheAce
08-04-2015, 07:33
Fiyatlarin dusmesi icin ilan verilen sitelerin cuzi bir para almasi lazim her ilandan. Vatandas meydani bos bulunca birine kaptiririm mantigi ile ucuyor fiyatlarda

SekoLive
08-04-2015, 07:39
Fiyatlarin dusmesi icin ilan verilen sitelerin cuzi bir para almasi lazim her ilandan. Vatandas meydani bos bulunca birine kaptiririm mantigi ile ucuyor fiyatlarda

bizim milletin gözü karadır 30 lira verdik 5 lira kar ettik diye anlatılsa adam 30u seve seve verir :)

bu arada twingolar ciddi fiyatları son zamanda go olan arabalar hondalar daha iki katı olmadı ama twingolar 2ye katlamıs piyasasını son 1-2 senede

XoR
08-04-2015, 07:42
Twingolara o paraları verenin beyni ragtop olmuş fazla oksijen kaçmış :)

aykutsafakyaman
08-04-2015, 07:52

Postlari yazarken daha oncekilere ne yazmisim diye bi daha bakarsın o zaman sacma sapan seyler yaziyosun . 19 yillik hayatina bi ton araba sigdirdirmisin .Sana gore vti ya abd de gotuyle guluyolar , 1.8t yürümüyor , 1.5 awdler essek . Bi sen biliyosun herseyi . He bi de polis cevirmesini atlatip geri gelip ozur diliyosun . Polisler de saliyor seni film gibisin. Post kasmiyorum diyosun her konuda bi yorumun var madem post kasmiyosun uzaktan izle bazi seyleri cok bilgi bas agritir.

mannerboy
08-04-2015, 08:15
2000 li yıllarda toyotanın efsane kasası yuvarlak farlı çıkan sıfırından pahalıydı :) tutulan kasa hesabı.şimdi 2002 de pejo 2009 da honda 2010 da reno 2008 de opel atmosferik cadde aracını sonlardırdı.artık atmosferik cadde arabası üretimi yok hep turboya dönüldü.honda arabalarını amerika desteklemese bugün japon arabaları asyadan çıkamazdı aem hks greedy gibi bir çok firma amerikan tabanlı olup hondalara çok parça üretimi yaptı filmlerinde oynattı.google honda yazsanız bir sürü resim çıkar trdede aynı hesap çok honda arabası yapıldı herkez hayalini kurdu çok göz önünde oldular fiyatları o para olması normal alım isteği var.gelelim diğer faktörlere 93 model si diyoruz 136 hp kasa 2000 model gibi duruyor kliması sunroof spor görünümü tatmin edici güç ee zaten bi araçta hedeflenen nedirki.18 k ya si almayıp reno clio 2 dynamicde alabilirsiniz 4 hava yastığı dijital klimalı mevzu o değil ama mevzu arabacılık burasıda zaten araba forumu bu araba bu para denmesi çok saçma işin içine kimse donanım sokmasın.artık bu araçların muadili yok.honda arabasının her yerinin jdm adı altında renkli parçaları var heryerini renkli yapabiliyosun renoda filtre kiti bile yok.birde en çok sebep bu arabaların artık binek araç roll aracı olarak değilde ticariaçıdan kullanılır olması fiyatları arttırdı boyat bas ilana koy son 5 senedir kaç tane vti projesi gördünüz roll videosu gördük.carmania club vardı zamanında ota boka gaz sıkılırdı 2-3 hp almak için götü çıkardı milletin

ibozum
08-04-2015, 08:34
Herkesin hayatına kimse karışamaz diyesin geldi :)

Ve hemen konudan kaçtım.. :D

HONDAHAN
08-04-2015, 08:36
Hangi arabaya bindi, binmedi bilmem de AE101 hakkında söylediklerine aynen katılırım, ayrı bir gidişi vardı o arabanın, düz yolda gittiği gibi yokuşta da gidiyodu namızzız.

Tayfun.O
08-04-2015, 08:41
Postlari yazarken daha oncekilere ne yazmisim diye bi daha bakarsın o zaman sacma sapan seyler yaziyosun . 19 yillik hayatina bi ton araba sigdirdirmisin .Sana gore vti ya abd de gotuyle guluyolar , 1.8t yürümüyor , 1.5 awdler essek . Bi sen biliyosun herseyi . He bi de polis cevirmesini atlatip geri gelip ozur diliyosun . Polisler de saliyor seni film gibisin. Post kasmiyorum diyosun her konuda bi yorumun var madem post kasmiyosun uzaktan izle bazi seyleri cok bilgi bas agritir.

Benim burada yazdığım konular bellidir açarsın bakarsın profilimden. Ayrıca sana bir şey inandırmak zorunda değilim hala beni sıkıştırmak istiyorsan pm atarsın bütün sorularını cevaplarım sıkıntı yok. Ayrıca 1.8 t otomatik gitmiyor dedim konunun başlığıda gideri abartılan araçlardı.
l

olm bi susun la. her konuda ayrı bir tartışma.

Ben hayatım da böyle saçma bir konu görmedim. Milletin yazdığı fiyat kimseyi ilgilendirmez elbet alıcısı çıkacaktır. 0'ı 70-80 milyar olan s2000 şimdi 100-120k'lar da geziyor biz bişi dedik mi hayır. Altı üstü teneke beyler bu kadar büyütmenin bir manası yok.

Tartışmayı bende istemiyorum başlatan da ben değilim maalesef

taytay
08-04-2015, 08:42
Eee düşmedimi daha honda fiyatları ? 10 sayfa oldu .

aykutsafakyaman
08-04-2015, 08:49
Hangi arabaya bindi, binmedi bilmem de AE101 hakkında söylediklerine aynen katılırım, ayrı bir gidişi vardı o arabanın, düz yolda gittiği gibi yokuşta da gidiyodu namızzız.
Benim lafim ae101lere degil bende ae101leri severim lafim arkadasaydi.

Benim burada yazdığım konular bellidir açarsın bakarsın profilimden. Ayrıca sana bir şey inandırmak zorunda değilim hala beni sıkıştırmak istiyorsan pm atarsın bütün sorularını cevaplarım sıkıntı yok. Ayrıca 1.8 t otomatik gitmiyor dedim konunun başlığıda gideri abartılan araçlardı.
l
Valla senin ustun alim bilgilerine ihtiyacim yok Allaha sukur. Yazdigin konular belli de ne yazdigin belli degil. Tartismayi da ben baslattim kusura bakmasinlar.

Tartışmayı bende istemiyorum başlatan da ben değilim maalesef

Evrenoz
08-04-2015, 08:51
Didişmeyin koyucam şimdi yine gargamelin burnunu

aykutsafakyaman
08-04-2015, 08:51
Cevaplama da bi sikinti olmus . Senin ustun alim bilgilerine ihtiyacim yok Allaha sukur . Yazdigin konular belli de ne yazdigin belli degil. Tartismayi da ben baslattim kusura bakmayin

aykutsafakyaman
08-04-2015, 08:53
Eee düşmedimi daha honda fiyatları ? 10 sayfa oldu .

O degilde Tayfun abi CVC baska bi guzeldi :)

burakgunay
08-04-2015, 08:54
Benim de aklıma Meltem Cumbul geldi konuyu kapatalım beyler gidişat hiç hoş değil.

hahahah benim hiç aklımdan çıkmıyor :D

Emre Ekrem
08-04-2015, 09:45
Bundan sonra Honda almak isteyen arkadaşlardan daha önce Honda kullanıcısı olduğuna dair belge istensin, ilk defa kullanacak arkadaşlar için en az 10 kullanıcıdan referans alınsın, banka teminat mektubu, gbt, noter tasdikli diploma şart olsun....

fthdrn
08-04-2015, 10:12

2002 de 4 e gidiyordum ben ne modifiyesi :D gerçi 2005 te google modifiyeli arabalar yazıp foruma üye olmuştum.

emrekuzdere
08-04-2015, 10:19
Ne Hondaymış mk. İsteyen 30.000'den satsın, sizi bu kadar rahatsız eden ne ? İçinize dert etmenize, konular açmanıza ve her fırsatta kötülemeye çalışmanıza sebep olan şey ne ?

soch-vtec
08-04-2015, 10:34
bu ne honda acısı bu sitede bitmediniz gitti :D bir tek civiclerin mi fiyatı pahalı? git bora bul bakayım uygun fiyata veya golf ya da corolla? fiyatlar her marka için yüksek bir bora için 27-28 bin gözden çıkarman lazım biraz düzgün birşey için ama olur mu :D honda severlere laf ediyorsunuz honda sevmeyenler bizden aşağı kalır yanınız yok biz ne kadar seviyorsak siz de o kadar düşmansınız :D

sagi
08-04-2015, 10:37
Honda suçlu hep günah keçisi eskiden 13 14 liraya almadığımız golf4 leri şuan 23 liraya istediğim gibi araba bulamıyorum 28 30 vermem gerek siz neyden bahsediyorsunuz ?

fthdrn
08-04-2015, 11:04
Honda suçlu hep günah keçisi eskiden 13 14 liraya almadığımız golf4 leri şuan 23 liraya istediğim gibi araba bulamıyorum 28 30 vermem gerek siz neyden bahsediyorsunuz ?

Adamlar dedi ki; Kıçı kırık 1.4 civic 30 lira ederse bende golf4 üme 25 yazarım..

Şaka şaka vurmayın tamam :)

mannerboy
08-04-2015, 11:05
corsa 1.7ler 14-15 ken nerdeydiniz :D :D

yakupdemir
08-04-2015, 11:37
Ne acayip konuymuş lan. Ammada gereksız ınsanmısım nerden açtım bu konuyu :)

taytay
08-04-2015, 11:40
İnsanın kendini bilmeside güzel bişey tabi :)

Jackie
08-04-2015, 11:43
Konu ne zaman Kate Upton' a gelecek ?

batu35
08-04-2015, 11:45
turbo civic arıyordum nereye gelmişim :D

yakupdemir
08-04-2015, 12:22
İnsanın kendini bilmeside güzel bişey tabi :)

Tabi taytay bey :)

220T
08-04-2015, 12:42
corsa 1.7ler 14-15 ken nerdeydiniz :D :D

Görmezden gelmiş olabilirler. :D
http://galeri4.uludagsozluk.com/112/kibar-feyzo_187283.jpg

burakgunay
08-04-2015, 12:48

he ya onu bi ayarlasak artık

Y.Emre
08-04-2015, 12:51
Kate demişken: https://vimeo.com/41393068 asşkdf

mert_can 41
08-04-2015, 12:56
Kate demişken: https://vimeo.com/41393068 asşkdf

öbür konuda giflerle uğraşıyoduk bura daha iyimiş :hehe::hehe::hehe:

cabrioleter
08-04-2015, 12:59

onun turbolar hem büyük hem twin. gideri çok. o yüzden fiyatını hakediyor bu yüzden kimse bi şey demez =)

HondatugraL
08-04-2015, 13:07
öbür konuda giflerle uğraşıyoduk bura daha iyimiş :hehe::hehe::hehe:

nerde cicik mertcan orda adam tam cicik avcısı :D

Tayfun.O
08-04-2015, 13:08
Hep kate hep kate, Azıcıkta megan fox paylaşın :D

mert_can 41
08-04-2015, 13:13
nerde cicik mertcan orda adam tam cicik avcısı :D

mart ayı bende kaldı hacı :hahaha:

HondatugraL
08-04-2015, 13:14
Hep kate hep kate, Azıcıkta megan fox paylaşın :D

Lafımı olur kardeşim :D

http://i.hizliresim.com/gk3A05.jpg (http://hizliresim.com/gk3A05)

mert_can 41
08-04-2015, 13:16
arkadaşın banlanmasını talep ediyorum lütfen

HondatugraL
08-04-2015, 13:18
arkadaşın banlanmasını talep ediyorum lütfen
asuhasuhhua :D

http://i.hizliresim.com/AARqdv.jpg (http://hizliresim.com/AARqdv)

mert_can 41
08-04-2015, 13:20
asuhasuhhua :D

http://i.hizliresim.com/AARqdv.jpg (http://hizliresim.com/AARqdv)

bunu banlandığım zaman koy daha anlmalı olur :hehe::hehe:

HondatugraL
08-04-2015, 13:22
bunu banlandığım zaman koy daha anlmalı olur :hehe::hehe:

Onun içinde planım var :D

Tayfun.O
08-04-2015, 13:28
Onun içinde planım var :D

ne alem adamın :D 5 dk aralıksız güldüm

mmtrıza
08-04-2015, 13:28
sahinlere ne demeli 10.000tl den basliyor alinabilecek olani

MBuğra
08-04-2015, 14:03
Şu devirde bence en güzeli takas. adam 3 kuruşluk aracına 5 lira mı yazmış, sen de 3 kuruşluk malına 5 yazacaksın. canlı para lazım değil bu millete.

Gökhan Bilgin
08-04-2015, 14:09
Ciddi olarak polo gti aracını satmak isteyen varsa görüşelim 50'ye alıp 70'e satmak isteyenlere bol şans :D

svtec
08-04-2015, 14:14
kedi uzanamadığı ciğere mındar der :D

Evo34
08-04-2015, 14:34
Ülkemizde Otomotiv piyasası yükselen bir trend de ilerliyor.
Tüm marka ve modellerde alım satım işleminin de esneklik ve rahatlığı sayesinde ikinci el her daim hareketli ve primli,
Lakin Honda'nın fanı varsa, Vw'in de pazarlaması var.

Kimisi sadece kalitesini konuştururken, kimisi de pazarlama ve stratejiler ile prim yapıyor.
Önemli olan kaliteli aracı seçip bulabilmekte.

Şahsi fikrim ise; Konuyu başlatan Arkadaşım ile aynı.

cem
08-04-2015, 14:52

baslikta yazan fiyat benimki icin dusuk :D :cool:

Mutlu Değerli
08-04-2015, 16:42
Görkem Allah belanı versin karrdeşim :D :D

Y.Emre
08-04-2015, 20:31
Lafımı olur kardeşim :D

[img]http://i.hizliresim.com/gk3A05.jpg[img] (http://hizliresim.com/gk3A05)

Yokmu şunu gömen :D Vidyolu falan gidiyorduk ne güzel :D

HondatugraL
08-04-2015, 20:39
Görkem Allah belanı versin karrdeşim :D :D

Yokmu şunu gömen :D Vidyolu falan gidiyorduk ne güzel :D

Amma sevenim var bu tur ovguler almak benim popisimi kaldiriyor valla :D

B16
08-04-2015, 20:46
Amma sevenim var bu tur ovguler almak benim popisimi kaldiriyor valla :D

http://i59.tinypic.com/x1fz38.jpg

Y.Emre
08-04-2015, 20:51
rtleyemiyormuyuz şunu :D Beğenmek yetmedi

B16
08-04-2015, 20:55

Son zamanlarda ki favori karikatürüm :D

Her yere cuk diye oturuyor :D

Kadyr
08-04-2015, 21:04
he bırde 2000 sahınler 12*15 bın tl olmus yanı :D

HondatugraL
08-04-2015, 21:42
Hangini :D

B16
08-04-2015, 21:49
Hangini :D

http://i59.tinypic.com/x1fz38.jpg

Bunu :D

Y.Emre
08-04-2015, 21:57
Aynen :D B16 +1 :D

HondatugraL
08-04-2015, 23:33
Benımkı daha guzeldı bıkere paıntte dakıkalarımı ayırıp kendım yaptım :D

LnchCntrl
09-04-2015, 00:07
ae101 gözümde çok ayrıdır siz hayırdır şöyle gidiyomuş böyle gidiyomuş en kral ae101 i getirin megane 1 1.6 ile kaldıralım , 1.6 astra f

lan yılların arabacısıyız ettirdiğiniz laflara bak şahinle gezerken doğan s kesen bebelere dönderdiniz

16EC813
09-04-2015, 10:06
baslikta yazan fiyat benimki icin dusuk :D :cool:

çünkü onun plakası 16 cem :D

sagi
09-04-2015, 11:21
Son olarak şunuda yazayım 2004te 2001 doğan slx vardı bizde 10 bine sattık şuan aynı karakterdeki araçlara 17 18 yazıldığını görüyorum :(

huseyinturk
09-04-2015, 13:41
https://www.youtube.com/watch?v=jQLWlll-Zc8

hep honda piyasasına yönelik salıdırılar bunlar :D

HondatugraL
09-04-2015, 16:15
https://www.youtube.com/watch?v=jQLWlll-Zc8

hep honda piyasasına yönelik salıdırılar bunlar :D

Ünal turan olduğunu bileydim tıklamazdım. Boşa izlenme sayısını artırdık hııaaq :D

cem
09-04-2015, 17:59
çünkü onun plakası 16 cem :D

bi tane daha cem geliyor baskan, supris :D

16EC813
09-04-2015, 18:38
bi tane daha cem geliyor baskan, supris :D

otobana bekleriz cem cemilayları :D

Burak
14-04-2015, 21:55
Fiyatı artmayan bir tane araba var mı? Fiyatların üst sınırını sıfır araçlar belirliyor, sıfır araç fiyatları arttıkça piyasa yukarı doğru hareket edecektir. Hondası opeli volkswageni hepsi aynı. %10 enflasyon var ülkede, düzenli olarak ÖTV zammı geliyor. Arabalar pahalılaşmıyor, paramız değersizleşiyor. Senelerdir fiyatlara sitem ediliyor genel olarak ama anormal birşey yok.

Hakan Burak
15-04-2015, 12:07
Her aracın piyasası arttı, 98 1.4 Şahin'e BBS jant ve az bir şey basıklık ile 13.500 TL isteyenini gördüm.

Bende de Ford Escort 1.3 vardı, Normal fiyatlara verdim, ben sattıktan sonra piyasası 11.000 TL'ye çıktı.

Benden tavsiye en karlısı sıfırını almak. Ufaktan birikim yapmak şart.

İkinci el öyle bir hale geldi ki, yeni sıfır alınmış araç, sıfırından daha fazla fiyat istenerek satılmaya çalışılıyor.

Bu kadarına da pes. Ölü yiyenliğin daniskası.

orhan_guney
15-04-2015, 12:09
Ne cekdin bee honda şu techde.

DENON
15-04-2015, 12:53
Türkiyedeki cümle araç markalarının fiyatlarının yükselişe geçmesinin ana nedeni sahibinden satış sitesinin hooop sen hayırdır bu arabaya bu fiyat yazılırmı diye uyarı sisteminin olmamasıdır ,,,

işin özüne dönersek bil cümle ahali AL-SAT çı oldu vesselam , kimse kimseyi boklamasın .......

DEJ
15-04-2015, 13:20
Sohbet bolumu tekrar kapatılsın bence

mert_can 41
15-04-2015, 14:02
Sohbet bolumu tekrar kapatılsın bence

Sohbet bölümü hiç bir zaman kapanmadı niye kapatılsın.

MTNVTI
15-04-2015, 14:14
Bu arabanın neresi güzel ya ALLAH aşkına? nesini beğeniyorsunuzda bu kadar tutuluyor :)))))

http://www.hizliresimyukle.net/u/02/48/452b4802_orginal.jpg (http://tinyurl.com/qynbk3q)

painkller
15-04-2015, 14:15
yav isterse adam 40.000 e satsın ki bizde sahibindeni açıp gülebilelim. bırakın iesler is ler değerlensin nice arabalar var piyasada 10 15 lere giden şekilci kardeşlerimizin abilerimizin arabaları onlarda kalsın. sözüm nice ies nice is sahipleri var altındakini değerini ve arabası gerçekten değerli olan onlardan dışarı.

Mutlu Değerli
15-04-2015, 14:46
Bu arabanın neresi güzel ya ALLAH aşkına? nesini beğeniyorsunuzda bu kadar tutuluyor :)))))

http://www.hizliresimyukle.net/u/02/48/452b4802_orginal.jpg (http://tinyurl.com/qynbk3q)

Vaa canını yediğimm :)