PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sürat Kargo Sorunu

SpeedlinE™
11-06-2016, 16:01
http://i.hizliresim.com/DJ3nm1.png Arkadaşlar kargomu teslim almadım bu ibare teslim alınmış mı demek?

Seven7
11-06-2016, 16:05
Komşuya falan bırakıyorlar. Bende de aynı durum oldu o sinirle aradım komşuya bıraktıklarını söylediler öyle teslim aldım.

Lownslow
11-06-2016, 16:07
kargoyu arayarak bilgisini alabilrsiniz, teslim alan kişiye belge imzalatmaları gerekiyor.

DOHC
11-06-2016, 16:09
Biri direkt şubeden almış sanki.....

MMMacit
11-06-2016, 17:17
Özel Değilse Kargonuz Neydi ? Bu Aralar Kargolar Şubeden Çalınıyor. Sizin Adınıza Gidip Kargoyu Teslim Alıyorlar Sizden Önce Gidip

HondatugraL
11-06-2016, 17:30
kargon teslım edılmiş umarım tanıdık bırıne verılmiştir ve çalındıysada inş telefon vs. pahalı bişey deildir.

HondatugraL
11-06-2016, 17:32
kargon teslım edılmiş umarım tanıdık bırıne verılmiştir ve çalındıysada inş telefon vs. pahalı bişey deildir.

edit: yurtiçi kargo tc kımlık almadan kımseye vermıyor enazından izmirdekiler antalyadakıler böyle çalısıyor. Eğer süratta aynı şekil vermişse tc nosunu ısteyın ben alan kişiyi tanımıyorum diyin herşeyini bulursunuz

DP09
11-06-2016, 18:20
Abi kargo takibi diye bir uygulama var orda bütün kargo sirketlerini sorgulaya bilirsin ordan ürünün kim aldigini gore bilirsin

aRSLaN
11-06-2016, 18:33
Şubeye gidin kimin teslim aldığını sorun. Tanıdık biri, komşu falan değilse nasıl iş yapıyorsunuz diye olay çıkarın, merkeze şikayet edin. Sürat kargo ile çalışmayın. Piyasanın en kötüsü.

gokhankenar
11-06-2016, 19:04
kargoyu arayarak bilgisini alabilrsiniz, teslim alan kişiye belge imzalatmaları gerekiyor.

Telefonu zahmet edip açarlarsa alır bilgiyi. Nefret ediyorum tüm kargoculardan ve kargo firmalarından. Özellikle sürat kargo

SpeedlinE™
11-06-2016, 19:08
Bu kadar leş bir firma yok.
telefonlar açılmıyor
Sisteme yalnış girilmiş benim kargom bahane olarak tuttukları 2 tane me*** vardır sistem sistem sizinkini atamıştır direk vs demeler.Benim kargo daha ulaşmamış meğerse filan arkadaş Ptt gene en düzgünü

SpeedlinE™
11-06-2016, 19:09
İsterseniz konu silinebilir

snan1910
12-06-2016, 00:42
Sorun varsa direkt müşteri hizmetlerini arayın şikayet kaydı oluşturun subeden kaynaklı sorun varsa aynı gün çözüyorlar
Tüm kargo şirketlerinde önemli olan şube, şube düzgün çalışırsa sorun yaşanmıyor.

semavi
12-06-2016, 02:50
Tüm firmalarla çalıştım... Hepsi birbirinden rezil...
Surat kargodan çok bir şey beklemeyin. Kayyım atandi. Ne kadar sokak serserisi partili varsa dolduruyorlar...

Sinan58
12-06-2016, 03:00
Güvenlik konusunda PTT bence en iyisi, bundan 1-2 sene önce yıl içinde yaklaşık 7-8 tane kargo gönderdim.

En ufak bir sıkıntı yaşatmadılar bana; ne alımda, nede gönderimde...

leon45
12-06-2016, 10:37
geçen yıl arkadaşım adanadan şalgam göndermişti, şubeye gittiğimde boş pet şişeyi verdiler. Bir daha uğramadım bile sürat kargodan herşey beklerim

yilmazcatalbas
12-06-2016, 15:09
Sürat ve Aras kargoda en sık yaşanan durum. Daha geçtiğimiz hafta başıma geldi. Teslim etmek zorunda oldukları bir süre var ve o süre dolmadan kargonuz gelmezse teslim edildi diye not düşüp aslında teslim etmiyorlar. Her yere şikayet ettim ama bir şey değişeceğini sanmam. PTT candır.

Rec.O
12-06-2016, 15:27
Hayatımda gördüğüm en lanet kargo.. Allah düşürmesin ellerine.. geçmiş olsun sizede..

Yiğit G.
12-06-2016, 21:13
Bikere en lanet kargo tartışmasın Yurt İçi Kargo dur ..... Yukardaki olaya gelirsek bazen oluyor öyle sadece sürat için değil ben çok alışveriş yapan biriyim elime ulaşmadan çok gördüm öyle teslim edildi ibaresini sonra getirdiler veya kandim aldım şubeden

CenkB
13-06-2016, 08:53
İşim gereği değişik kargo şirketleriyle çalıştık. Sürat, aras şuan da ptt ile. Daha önce de akvaryum muhabbetine diğerlerine de işim düşmüştü. Bazen aile arasında kargo yollarız.
Al birini vur ötekine.
Ablam evden çıkmadı akşama kadar kargo bekledi. Sisteme baktık, "evde bulunamadı" ibaresi düşülmüş hangi firmaydı hatırlamıyorum.
Ptt ile yine koli yolladık eve gelmedi koli. Aynı şekilde alıcıya ulaşılamadı gibi bir şey vardı.
Ordudaki ptt müdürü tanıdık olmasa, kargomuz geri gelecekmiş ve geri geliş kargo ücreti bize yansıtılacakmış.
Müdür Antalya'yı aradı olayı halletti. Tanış olmasa değişik şeyler olacaktı.
En temizi şubeden teslim almak kargoları.