PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Extreme Garaj

Buğra A.
27-07-2009, 21:01
Ağustos ayı içerisinde FOX Tv ekranlarında yayın hayatına başlayacak olan yeni bir reality showdan bahsetmek istiyorum.Pimp My Ride'ın Türk versiyonu.Tek farkları,kendi araçlarını satın alıp,bunları her hafta modifiye ettikten sonra çekilişle ekran başında izleyenlere hediye ediyorlar.Bunun haricinde farklı farklı konulara,söyleşilere ve tanıtımlara değiniyorlar.

Yaklaşık 1 haftadır yapımcılarla görüşmekteydim ve bugün itibariyle sözleşme imzalamış bulunuyorum.Benim görevim tamamiyle tanıtım klipleri çekmek.Garaj ve her hafta hediye edilecek olan aracın,yapım aşamasının bitiminde ki show bana ait.

Bunları neden anlatıyorum?Extreme Garaj 2 senelik bir proje ve daha yeni yayın hayatına başlıyor.Bir konsepti geliştirerek bugünlere gelmişler.En önemlisi yapımcısı ve yönetmenleri gerçekten kaliteli.Piyasa da genç yaşlarına rağmen çok güzel işler yapmış 2 yönetmenle çalışmak bana kısmet oldu.

Programın eksikleri var.Fakat,geliştirim süreci yine ekibe ait.Ben,aklımda ki bütün projeleri,bütün önerilerimi paylaşabiliyorum.

Sizlerin beklentileri benim için çok önemli.Çünkü Extreme Garaj inanılmaz bir proje ve çok güzel bir oluşum olacağa benziyor.Projeyi anlatma yetkim yok fakat eğer tutarsa bu piyasa inanılmaz canlanacak gibi gözüküyor :)

Yorumlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum.

FACEBOOK GRUPLARI :
http://www.facebook.com/group.php?gid=102503580874&ref=ts

::ZaFeR::
27-07-2009, 21:03
Sen varsan bu işin içinde abi,problem yok : )

deniz
27-07-2009, 21:03
cok guzel proje umarım hersey guzel olur kardesım ahmetımde tesko ıslerını yapıyor gecen bahsettı : )

MiaMi
27-07-2009, 21:05
Öncelikle hayırlısı olsun inşallah süreklilik arz eden bir program olur. 1 haftalık bir zaman diliminde yapılacakları düşünürsek soft tune edilecek araçlar.

Muhtemelende 2. el araçlar olacaktır çok güzel şeyler ortaya çıkartılabilir.

Tekrardan başarılar dilerim.

SekoLive
27-07-2009, 21:23
Buğra umarım güzel şeyler çıkar sende kendine dahada iyi şeyler katarsın olurda bi şahin modifiye etmek isterseniz haberimiz oLsun bakarsın kafamız eser bizde modlatırız :D

Allah kolaylık versin reytinginiz bol Modifiye camiasına verimiiniz çok oLsun..

Boost Up
27-07-2009, 21:28
Belli bir kitle buyuk bir merakla izleyecektkr zaten, insallah ilgisi olmayamnarinda ilgisini cekersiniz:)

dragonflydesing
27-07-2009, 21:35
inş basit işlemlerin dışına çıkıp harbiden extreme modifiyeler uygularsınız,merakla bekliyorum.

H22Power
27-07-2009, 21:35
http://www.techturkey.com/forum/showthread.php?t=33919
egzosttan arabanın bağlandığı bir memlekette araba modlayıp çekilişle birine vercekler
adam alıp ilk sokaktan dönerken bağlanıp tüv köşlerinde sürünücek polisten dayak yiycek arabası çekilicek pimp my ride mış hah amerika mı lan burası:D burası türkiye yok öle:D
buğracım siz ve sizin gibiler bu sektörü ileri götürmeye çalıştıkça bunlar baltalamaya dewam ediyorlar türkiyenin tuning e elverişli bir ülke olması için net 10 seneye ihtiyacı var oda gerekli bilinçlendirmeler yapılırsa oda çoook zor...

S.celik
27-07-2009, 21:46
Hayırlısı inşallah bu konularda daha iyi yerlere geleceğimizden eminim...Emeğinize sağlık sıkıntı yaşamadan başarmanız dileğiyle

DERAN_TUYNER
27-07-2009, 21:51
Başarılar kardeşim :) anldın sen onu her zaman yanındayız

mmustu
27-07-2009, 21:53
daha önce bikaç örneğini gördük inşallah onlar gibi olmaz hayırlısı olsun sen oldukça elimizden geldiği adar destek oluruz biliyosun.

TarikS
27-07-2009, 22:01
Zor bir calisma olacagi kesin, Allah yolunuzu acik etsin Bugra..

Araclarin abartilmadan modifiye edilmesi, sade ve $Ik bir gorunume sokulmasi sanirim en guzeli olur.. Citirdan da kaliteli bir tesisat yeter sanirim herkese..

Evrenoz
27-07-2009, 22:03
Program içerisinde camianın sevilen yüzlerinin olması her zaman pozitif bir etkidir.

Örnek olarak, otokolik Buğra Yıldırım ( ef186 ) yokken ne idi, Buğra geldiğinde neye dönüştü, Buğra ayrıldığında ne oldu...

Mechanix
27-07-2009, 22:21
Sen varsa bizde varız Buğra :) Hayırlı olsun.

Eyüp
27-07-2009, 22:25
Hayırlı olsun.Cok guzel olacagına eminim.

Şimdiden kolay gelsin:)

AhmetKadir
27-07-2009, 22:30
bence boyle guzel bi proje de camıanın ıcınden ve sevilen bi kişinin bulunması proje basındakılerın ne kadar akıllı oldugunu gosterıyor :)
umarım hersey ıstedıgınız gibi olur.
ayrıca sizi de bu genc yasınızda elde ettıgınız bu guzel basarı ıcın ayrıca tebrik ederim, ozendım valla :D

Buğra A.
27-07-2009, 22:35
Sen varsan bu işin içinde abi,problem yok : )

Estafrullah.Saolasın Zafer'cim.

cok guzel proje umarım hersey guzel olur kardesım ahmetımde tesko ıslerını yapıyor gecen bahsettı : )

Teşekkür ederim.Umarım.İsim olarak pek kimseyi bilmiyorum :) Ama ekipteyse tanışırız.

Öncelikle hayırlısı olsun inşallah süreklilik arz eden bir program olur. 1 haftalık bir zaman diliminde yapılacakları düşünürsek soft tune edilecek araçlar.
Muhtemelende 2. el araçlar olacaktır çok güzel şeyler ortaya çıkartılabilir.
Tekrardan başarılar dilerim.

Teşekkür ederim Tayfun abi.İlk 13 bölüm kesin.Diğer 13 bölümde inşallah öyle olacak.Fakat araçlar maalesef soft tune değil ama yakın :) Motor hariç her köşesi modifiye edilmeye çalışılıyor çünkü araç ilk olarak komple boyanıyor.Daha sonrasında olmazsa olmaz olan airbrush yapılıyor.Müzik tesisatı,elektronik,iç ve dış derken bir çok değişikliğe maruz kalıyor.Daha fazlasını anlatmayayım :) 2.el araçlar satın alınıp yapılıyor.

Buğra umarım güzel şeyler çıkar sende kendine dahada iyi şeyler katarsın olurda bi şahin modifiye etmek isterseniz haberimiz oLsun bakarsın kafamız eser bizde modlatırız :D
Allah kolaylık versin reytinginiz bol Modifiye camiasına verimiiniz çok oLsun..

Teşekkür ederim.Fakat yanlış anlamışsın program konseptini sanırım :) Umarım dediğin gibi gelişir her şey.

Belli bir kitle buyuk bir merakla izleyecektkr zaten, insallah ilgisi olmayamnarinda ilgisini cekersiniz:)

Kitle destekler ya da desteklemez pek o konuda yorum yapmak istemiyorum.Modifiye camiasından belli bir kitlenin izleyeceğinden şüphem yok fakat o camiadan belli bir kitlenin izlemeyeceğini de iyi biliyorum.Onun dışında,ilgisi olmayan insanları da çekmeye çalışılacak.Çünkü programın süresi ve yayın saati çok iyi.O yüzden herkes elbet 1 kere karşılaşıcak diye düşünüyorum.

inş basit işlemlerin dışına çıkıp harbiden extreme modifiyeler uygularsınız,merakla bekliyorum.

Adını gayet iyi taşıyor :) O konuda şüphem yok.Ekipte ki insanlar başarılı çünkü.

egzosttan arabanın bağlandığı bir memlekette araba modlayıp çekilişle birine vercekler
adam alıp ilk sokaktan dönerken bağlanıp tüv köşlerinde sürünücek polisten dayak yiycek arabası çekilicek pimp my ride mış hah amerika mı lan burası:D burası türkiye yok öle:D
buğracım siz ve sizin gibiler bu sektörü ileri götürmeye çalıştıkça bunlar baltalamaya dewam ediyorlar türkiyenin tuning e elverişli bir ülke olması için net 10 seneye ihtiyacı var oda gerekli bilinçlendirmeler yapılırsa oda çoook zor...

Valla Mustafa'cım maalesef ki hiçbir trafik polisinin bu programdan çıkmış hiçbir araca karışma gibi bir lüksünün ya da bağlayabileceğini sanmıyorum.Tabi gene büyük konuşmayayım :) Ama gördüğüm kadarıyla söylerim ki;araçlar TÜV muayenesinden ve gerekli mercilere iletilmiş belgelerle trafiğe hazır hale getiriliyor.Eğer dedikleri gibiyse zaten bir ilk niteliği de taşımış olacaklar.İlerleyen zamanlar da görmek nasip olur inşallah.

Yani bakarsın hakikaten geliştirebilirler :) Özledim bu arada.Görüşelim en yakın zamanda.

deniz
27-07-2009, 22:38
ekıpte tanısırsınız 10 numara cocuktur : )

Buğra A.
27-07-2009, 22:39
Hayırlısı inşallah bu konularda daha iyi yerlere geleceğimizden eminim...Emeğinize sağlık sıkıntı yaşamadan başarmanız dileğiyle

Teşekkür ederim.

Başarılar kardeşim :) anldın sen onu her zaman yanındayız

Teşekkür ederim Deran abi :)

daha önce bikaç örneğini gördük inşallah onlar gibi olmaz hayırlısı olsun sen oldukça elimizden geldiği adar destek oluruz biliyosun.

Çok teşekkür ederim abi.Dizi projesin de ki desteğinden ötürü yerin benim için ayrı biliyorsun :)

Zor bir calisma olacagi kesin, Allah yolunuzu acik etsin Bugra..
Araclarin abartilmadan modifiye edilmesi, sade ve $Ik bir gorunume sokulmasi sanirim en guzeli olur.. Citirdan da kaliteli bir tesisat yeter sanirim herkese..

İnşallah.Modifiye işlemleri dediğine yakın bir şekilde olacak :)

Program içerisinde camianın sevilen yüzlerinin olması her zaman pozitif bir etkidir.
Örnek olarak, otokolik Buğra yokken ne idi, Buğra geldiğinde neye dönüştü, Buğra ayrıldığında ne oldu...

İnşallah dediğin gibi gerçekleşir Evren abi.

Sen varsa bizde varız Buğra :) Hayırlı olsun.

Teşekkür ederim abi :) O gün beni kırmayıp bana tekrardan destek verdiğin için ayrıca teşekkürler.

Drift Academy-İstanbul'da süprizler arasında :)

Burak İ
27-07-2009, 22:44
Hayırlısı olsun . Gereken ilgiyi göstereceğiz , inşallah tutacak.

SkY
27-07-2009, 22:59
hayırlı olsun,umarım başarılı olur program..

Buğra A.
27-07-2009, 23:02
Hayırlı olsun.Cok guzel olacagına eminim.
Şimdiden kolay gelsin:)

Teşekkür ederim.

bence boyle guzel bi proje de camıanın ıcınden ve sevilen bi kişinin bulunması proje basındakılerın ne kadar akıllı oldugunu gosterıyor :)
umarım hersey ıstedıgınız gibi olur.
ayrıca sizi de bu genc yasınızda elde ettıgınız bu guzel basarı ıcın ayrıca tebrik ederim, ozendım valla :D

Teşekkür ederim :) Umarım.Allah sana da başarılı bir gelecek sunar inşallah.

Hayırlısı olsun . Gereken ilgiyi göstereceğiz , inşallah tutacak.

Teşekkür ederim.İnşallah.

hayırlı olsun,umarım başarılı olur program..

Teşekkür ederim.Umarım.

ef186
27-07-2009, 23:31
Küçük adaşım her Projede olduğu gibi bu projede de başarılı olacağını düşünüyorum sadece azcık sakin azcık aklı selim canım ciğerim.
İnşallah senle daha nice projede bir arada oluruz bugüne kadar olduğu gibi .
Bu projede ise şuan için izleme aşamasındayım yanlış anlaşılmasın amaç sadece adaşıma destek şuan için .
Allahım Sana en güzelini en doğrusunu nasip etsin canım benim .
K.Buğra YILDIRIM

_FaRuK_
27-07-2009, 23:34
yenı ıs hayatında basarılar dılerım bugracım

SULTANOGLU
27-07-2009, 23:45
buğra başarılarının devamını dilerim, ortaya güzel bişey çıkıcak

Buğra A.
27-07-2009, 23:47
Küçük adaşım her Projede olduğu gibi bu projede de başarılı olacağını düşünüyorum sadece azcık sakin azcık aklı selim canım ciğerim.
İnşallah senle daha nice projede bir arada oluruz bugüne kadar olduğu gibi .
Bu projede ise şuan için izleme aşamasındayım yanlış anlaşılmasın amaç sadece adaşıma destek şuan için .
Allahım Sana en güzelini en doğrusunu nasip etsin canım benim .
K.Buğra YILDIRIM

Abi,arayamadım seni bu arada çünkü hala teyzemdeyim.Burada kalıcam büyük ihtimal.Allah razı olsun senden.Çok teşekkür ederim.Beraberce inşallah :) Desteğinden ötürü ayrıca teşekkürler.

yenı ıs hayatında basarılar dılerım bugracım

Çok teşekkür ederim :)

buğra başarılarının devamını dilerim, ortaya güzel bişey çıkıcak

Teşekkür ederim :) Umarım.

SerdaR A.
27-07-2009, 23:56
bu işin içinde sen olursan demekki gene gözlerimiz kör olucak saçlarımız beyazlıcak ehehe =)

uqr
28-07-2009, 00:02
Anlattıklarına göre güzel bir proje olacak gibi görünüyor , başarılar dilerim :)

maxpower
28-07-2009, 00:17
umarım uzun soluklu olur, başarılar şimdiden

Chatin
28-07-2009, 00:22
çok güzel bir gelişme. olabilirse bir destek olur o tam destek :) Allah utandırmasın

Ae86
28-07-2009, 07:35
Buğra hayırlısı olsun umarım uzun soluklu olur.

Orhan
28-07-2009, 07:38
başarılar dilerim takip edeceğiz :)

Buğra A.
28-07-2009, 09:37
bu işin içinde sen olursan demekki gene gözlerimiz kör olucak saçlarımız beyazlıcak ehehe =)

Anlattıklarına göre güzel bir proje olacak gibi görünüyor , başarılar dilerim :)

umarım uzun soluklu olur, başarılar şimdiden

çok güzel bir gelişme. olabilirse bir destek olur o tam destek :) Allah utandırmasın

Buğra hayırlısı olsun umarım uzun soluklu olur.

başarılar dilerim takip edeceğiz :)

Teşekkür ederim =)

mmustu
28-07-2009, 09:43
hatırlarsan bi program döndü turuncu bi honda yaptılar :D daha sonra bi ekip daha maslakta yer tuttu bu işi yapacağız diye baya uğraşıldı kaldı inşallah güzel olur dediğim gibi elimden gelen olursa yardımcı olurum kardeşim çekilişte mesela çok güzel hile yaparım :hehe::hehe::hehe:

Absinthé
28-07-2009, 09:51
Başarılar diliyorum dostum :) Güzel bişeyler çıkacağını düşünüyorum..

MeMo
28-07-2009, 11:37
Yeni projende başarılar dilerim abi. İşin içinde sen oldugun için güzel bisey olcaga benziyor :)

M.A.D
28-07-2009, 12:04

adam alıp ilk sokaktan dönerken bağlanıp tüv köşlerinde sürünücek polisten dayak yiycek arabası çekilicek pimp my ride mış hah amerika mı lan burası:D

+1 :hahaha::hahaha:

Ersin ÖREN
28-07-2009, 12:36
Buğra'cım sözleşme için çok çok sevindim şimdiden başarılar ;)

28-07-2009, 12:40
Çekiliş olayı beni heyecanlandırıyor :D Ya tutarsa : )

SerdaR A.
28-07-2009, 12:42
çekiliş oalyı yemekteyiz gibi sms olayı olur bence :D

_sinan_
28-07-2009, 12:50
sms olmasın heryöne ücretsizim var aramayla olsun :D :D , program güzel olucağa benziyo , face deki videodan 306 cabrio ya göz koydum bile ben :D :D ,şaka biyana inşallah emekler karşılığını alır..

Buğra A.
28-07-2009, 13:57
hatırlarsan bi program döndü turuncu bi honda yaptılar :D daha sonra bi ekip daha maslakta yer tuttu bu işi yapacağız diye baya uğraşıldı kaldı inşallah güzel olur dediğim gibi elimden gelen olursa yardımcı olurum kardeşim çekilişte mesela çok güzel hile yaparım :hehe::hehe::hehe:

Tam hatırlamıyorum abi :) Bu proje kesinleşmiş bir proje.Yani ilk 13 bölüm kesin zaten.Ne çekerlerse çeksinler FOX'da yayınlatılacak.İnşallah güzel ve kalıcı bir proje olur tabi :)

Başarılar diliyorum dostum :) Güzel bişeyler çıkacağını düşünüyorum..

Yeni projende başarılar dilerim abi. İşin içinde sen oldugun için güzel bisey olcaga benziyor :)

Buğra'cım sözleşme için çok çok sevindim şimdiden başarılar ;)

Teşekkür ederim.

Çekiliş olayı beni heyecanlandırıyor :D Ya tutarsa : )

Valla denemekte fayda var :D Keşke ben de yararlanabilsem :D

çekiliş oalyı yemekteyiz gibi sms olayı olur bence :D

Yok,belirtilen bir numarayı arayıp katılıyorsunuz.

sms olmasın heryöne ücretsizim var aramayla olsun :D :D , program güzel olucağa benziyo , face deki videodan 306 cabrio ya göz koydum bile ben :D :D ,şaka biyana inşallah emekler karşılığını alır..

:icon_tup: İnşallah.

Tunç
28-07-2009, 14:00
İnsallah sürekliligi olur güzel bi proje..

elpadre
28-07-2009, 14:57
hayırlısı olsun ızlerız fox tv :)

M U R A T
28-07-2009, 15:23
ben fox un reklamcısıyım prototipimizde daha önceden başlıyo görünüyordu ama son haftaya kaldı daha program bandı gelmedi bende merak ettim bakalım nasıl olucak..

mrtngn
28-07-2009, 15:49
Allah utandırmasın..İnşallah hersey dilediğiniz gibi olur...

Yaptıgın,çektigin calısmaları izledikten sonra güzel olmayacagını düşünmüyorum bile:);)

Başarılar...

DaRkNeSs-
28-07-2009, 19:42
merakla bekliyoruz buğracım yayın tarihini :)
çekiliş numaralarını pm at da bakarsın crx e kardeş gelir :hahaha:

turbo&quattro
28-07-2009, 19:50
Egzosttan,cam filminden arac baglanan bir ulkede isiniz cok zor.Allah yardimciniz olsun.

Buğra A.
29-07-2009, 23:00
İnsallah sürekliligi olur güzel bi proje..

hayırlısı olsun ızlerız fox tv :)

Allah utandırmasın..İnşallah hersey dilediğiniz gibi olur...
Yaptıgın,çektigin calısmaları izledikten sonra güzel olmayacagını düşünmüyorum bile:);)
Başarılar...

Teşekkür ederim.

ben fox un reklamcısıyım prototipimizde daha önceden başlıyo görünüyordu ama son haftaya kaldı daha program bandı gelmedi bende merak ettim bakalım nasıl olucak..

Doğrudur :)

merakla bekliyoruz buğracım yayın tarihini :)
çekiliş numaralarını pm at da bakarsın crx e kardeş gelir :hahaha:

Teşekkür ederim abi :)

Egzosttan,cam filminden arac baglanan bir ulkede isiniz cok zor.Allah yardimciniz olsun.

Önceki yorumlarımı okursanız konuyla ilgili aydınlatılabilirsiniz.

merve
29-07-2009, 23:06
bu formatta yabancı bi program vardı önceden.. çok başarılılardı ama, çok kötü durumdaki araçları alıp inanılmaz hallere getiriyolardı.. ve benim arabayla hiçmi hiç ilgisi olmayan bir arkdaşım bile bana bu programdan bahsetmişti, şaşırtmış ve ilgisini çekmişti işlemler çünkü.. o derecede kalite olabilirse bence hiç ilgisi olmayan insanlarıda çekebilir diye düşünüyorum.. allah utandırmasın umarım başarılı olur..

ILHAN K
06-08-2009, 14:38
hayırlı olsun buğra,

ya ben seni gördüm sanki hafta sonu tecnovol de idim tam çıkarken kapıdaki sendin dimi ben benzettim ama tam emin olamadığım için yanına gelmedim , çekimlerde onun alt katında yapılıyor 5-6 ay önce abdullah abi ve kevork abi nissanı göstermişti bize brogramdan bahsetmişti

Burak İ
06-08-2009, 16:03
bu formatta yabancı bi program vardı önceden.. çok başarılılardı ama, çok kötü durumdaki araçları alıp inanılmaz hallere getiriyolardı.. ve benim arabayla hiçmi hiç ilgisi olmayan bir arkdaşım bile bana bu programdan bahsetmişti, şaşırtmış ve ilgisini çekmişti işlemler çünkü.. o derecede kalite olabilirse bence hiç ilgisi olmayan insanlarıda çekebilir diye düşünüyorum.. allah utandırmasın umarım başarılı olur..

X zibit P.I.M.P my ride .

Jan™
09-08-2009, 04:54
allah utandırmasın kardeşim :D nice nice projelere...

bende diyorum yan proje olarak Pimp My Bride tarzı bişeymi yapsam :D :D

Buğra A.
19-08-2009, 16:47
Fox Tv' de,23 Ağustos Pazar saat 13:30'da yayındayız...

BlackEmperor
19-08-2009, 16:56
hayırlı olsun siftahınız :)

orhansah
19-08-2009, 17:02

hadi hayırlısı :) yine hatırlat da kaçırmayalım :)

Orhan
19-08-2009, 17:03
hayırlı olsun bi aksilik olmassa kaçırmayacağım

Jan™
19-08-2009, 17:11

izleyeceğiz :)

Selman
19-08-2009, 17:27
Kaçırmayacağım. Bizim evdeki televizyonlarda raiting aleti var zaten bütün tvlerde açarım foxu programın raitingleri tavan yapsın:D:D

Type-R
19-08-2009, 17:52
Hayırlı olsun Buğra Başarılar..

Programı kaçırmıyacam büyük bi zevkle izlerim inş.:D

Boost Up
19-08-2009, 18:45

Beklemedeyiz:icon_tup:

Buğra A.
19-08-2009, 19:40
Vallahi ilk tepkileri merak ediyorum ben :)

ReßeL
19-08-2009, 20:06
Bizler nasil izleyeceğuk :)

19-08-2009, 20:24
Biri o zaman kaydetsin koysun internete : )

Buğra A.
19-08-2009, 20:37
Ben kayıt edebilirim eğer uyanabilirsem :)

Djalican
19-08-2009, 20:37
Buuraaa seni geçecek atı sucuk yaparım ben beee :D :D kim tutar seni :D :D

Djalican
19-08-2009, 20:39
Jingle müziği yapayımmı programa :D

Buğra A.
19-08-2009, 20:42
Buuraaa seni geçecek atı sucuk yaparım ben beee :D :D kim tutar seni :D :D

:hahaha:

Jingle müziği yapayımmı programa :D

Olur,neden olmasın ki :D Yönetmen'e danışmak lazım.

tuner faruk
19-08-2009, 20:43
Hayırlısı bro inşallah istediğin gibi olur :)

cahit
20-08-2009, 10:58
fox ta bircok arkadasım çalısıyor sıkıntın olursa soyle yardımcı olurum bende tv sektorundeyım ve daha once sky turktte garajj adında bır program yapmıstık 5 bolum guzel gunlerdı

Sierra Rs
20-08-2009, 11:00

laaaa benim arabayı güzel çektin mi :)

Buğra A.
23-08-2009, 03:43
Bugün programı izlemeyi unutmayın ;) Dilek,öneri ve eleştrilerinizi bekliyorum.

Jan™
23-08-2009, 08:50
Bugün programı izlemeyi unutmayın ;) Dilek,öneri ve eleştrilerinizi bekliyorum.

bakazağuk izleyezeğuk uşaum :D sende bugün beni aramayı unutmaa...

eraslanb
23-08-2009, 09:03
Hayırlı olsun...

-aykt-
23-08-2009, 09:43
Yayın akışı listesinde görünmüyor. Program iptal mi acaba?

Type-R
23-08-2009, 09:43
Program bugün 13.30'da başlıyacak sanırım. Program hakkında yorumları yazıcam.. :)

orhansah
23-08-2009, 10:43

+1 dijitürk yayın akışında o saatte uygun adım aşk diye biprogram görünüyor.

tool
23-08-2009, 10:45

bugranin programida 2-3 hafta gecikmeyle baslamisti, olabilir ;)

Selman
23-08-2009, 10:45
Geçen hafta yayın akışına bakyığımda yer alıyordu program. Bugün görünmüyor. Aksilik yoktur umarım.

orhansah
23-08-2009, 10:56
şimdi baktım da gazetelerdeki yayın akışlarında var program :)

Type-R
23-08-2009, 11:27
umarım iptal olmamıştır..:( merakla bekliyoduk..:)

On3R
23-08-2009, 12:06
uygun adım ask'da ızlenılecek gıbı degılmıs:)

Type-R
23-08-2009, 12:39
uygun adım ask'da ızlenılecek gıbı degılmıs:)evet dizi var:( Program yalan Olmuş..:)

Rstmania
23-08-2009, 12:39
Evet galiba sorun var...

-aykt-
23-08-2009, 12:42
Ninja Warriors'u koyarlar, şu güzelim izleyici kitlesi fazla olacak diziyi koymazlar.
Allah'ım şu T.V kanallarına birileri anlatamaz mı? Bakın dünyanın izleyici kitlesi var, bir Ninja Warriors'dan daha fazla rating yapacaklarını bilmiyorlar mı?

Sierra Rs
23-08-2009, 12:52
program 14:30 da arkadaslar.

Vtec-SEDAN
23-08-2009, 12:53
inşallah aksilik olmaz bende merak ettim :) 35 dakikası kalmış..

Type-R
23-08-2009, 12:55
program 14:30 da arkadaslar.Hadi bakalım inş..:o

Buğra A.
23-08-2009, 13:00
Ben de sizin gibi beklemedeyim arkadaşlar.13:30 denmişti bana da fakat Uygun Adım Aşk'ı izlemekten gına geldi :) Umarım bir aksilik çıkmaz.

_sinan_
23-08-2009, 13:02
aynen uygun adım aşk da izlenicek gibi değilmiş , bende programı bekliyorum , inşallah izlenildiğini farkederler..

emredağla
23-08-2009, 13:08
yok uygun adım aşktan sonra başka bi dizi çıktı

Buğra A.
23-08-2009, 13:09
Yönetmen ile konuştum.FOX'un iç departmanın da ki çıkan karışıklıkdan dolayı program arasına reklamlar koyulmamış.Koyulmadığı için iptal etmek zorunda kalmışlar ve o açığı kapatmak için de dizileri koyma kararı almışlar.

Kaset dün teslim edilmiş.Bu hafta fragmanlarla beraber döndürürler,pazar günü de yayına sokarlar dedi.

Ben ekip adına özür diliyorum böyle bir aksilik olduğundan dolayı.

Type-R
23-08-2009, 13:11
Yönetmen ile konuştum.FOX'un iç departmanın da ki çıkan karışıklıkdan dolayı program arasına reklamlar koyulmamış.Koyulmadığı için iptal etmek zorunda kalmışlar ve o açığı kapatmak için de dizileri koyma kararı almışlar.

Kaset dün teslim edilmiş.Bu hafta fragmanlarla beraber döndürürler,pazar günü de yayına sokarlar dedi.

Ben ekip adına özür diliyorum böyle bir aksilik olduğundan dolayı.Hımm:( Kısmet değilmiş demek.. Hayırlısı diyelim bidahaki haftaya inş.;)

Vtec-SEDAN
23-08-2009, 13:31
çok amatör bir hata olmuş..:rolleyes: hayırlısı

gokhan-M
23-08-2009, 13:49
çok amatör bir hata olmuş..:rolleyes: hayırlısı

++++:confused: bidaha ki sefere artık kısmet:rolleyes:

D.CaN
23-08-2009, 18:44
bir hafta sonra sorunsuz bir şekilde izlemek dilegiyle :)

Mr.K
23-08-2009, 18:57
uzulmustum izleyemedim diye:D izlemek nasip olur insallh,hadi hayirlis i

ozcanozkaya
23-08-2009, 19:43
Tebrikler Buğra, başarılarının devamını diliyorum.

arfy
23-08-2009, 20:27
yanlış hatırlamıyorsam bundan aylar önce tr tuning yada tuning türkiyede turuncu ve LSD kapılı bir honda vardı sölediğin tarz bi projeye aitti ... araçlar yapılıp izleyicilere çekilişle verilicekti falan acaba aynı projemi buğracım..

bu arada güzel bi proje içindesin anlaşılan hayırlı olsun senin içinde sevindim :)

Buğra A.
23-08-2009, 23:45
Teşekkür ederim herkese.Umarım bu hafta hayırlısıyla yayınlanır :)

yanlış hatırlamıyorsam bundan aylar önce tr tuning yada tuning türkiyede turuncu ve LSD kapılı bir honda vardı sölediğin tarz bi projeye aitti ... araçlar yapılıp izleyicilere çekilişle verilicekti falan acaba aynı projemi buğracım..

bu arada güzel bi proje içindesin anlaşılan hayırlı olsun senin içinde sevindim :)

Sanmıyorum Arif'cim.İlk demo aracı TRTuning dergisinde Ramiz'le beraber yayınlandı fakat Honda'yı duymadım.

Teşekkür ederim.

Vtec-SEDAN
30-08-2009, 12:42
yayınlanacak mı ?

Selman
30-08-2009, 15:47
Yeni uyandım ya program yayınlanmışmı:)

D.CaN
30-08-2009, 15:49
Yav Program Ne Zaman Yayına Giricek Acaba :)

mur_84
31-08-2009, 09:00
program??????

Orhan
31-08-2009, 10:00
pazar günü 4 saat fox izledim boşu boşuna

KORAY
31-08-2009, 10:06

Ben ekip adına özür diliyorum böyle bir aksilik olduğundan dolayı.

Bu FOX Tv şaşırmış

Buğra A.
31-08-2009, 10:24
Fox bünyesinden çıkartılmış program sanırım.Web sitelerinde eskiden FOX'da ibaresi vardı.Şu an gözükmüyor.

www.extremegaraj.com

ecz_murat
31-08-2009, 11:19
Başarıların devamını dilerim kardeşim.

CanberkYetkin
01-09-2009, 18:08
Çok güzel bi proje gercekden beklyıoruz..:)

orhansah
05-09-2009, 07:25
şimdi fox tv de gördüm , pazar günü 12 de yayınlanacakmış.

onurdemir
05-09-2009, 07:49

Bu çok önceleri trtuning'de yayınlanmıştı. O proje ile bu proje arasında bir benzerlik yok. Geçen seferkinde aracı modifiye ettiler fakat program yayınlanamadan proje iptal olmuştu. Şimdi ise yayınlanacak. Buğracım tebrik ederim şimdiden. Güzel proje ve seninde içinde olmana sevindim.

Buğra A.
05-09-2009, 10:38
Evet,yarın saat 12:00'da kesin yayında :) İnternet sitesinin yayın akışında ve Digitürk'te de mevcut.

Teşekkür ederim Onur'cum.

Buğra A.
05-09-2009, 17:52
Konuştum.Yarın 12:00'da kesin olarak yayındayız arkadaşlar.Hayırlı olsun.

omercanilica
05-09-2009, 18:35
hayırlı olsun valla foxtayız o zaman 12de:D

Buğra A.
05-09-2009, 19:47
Program bitiminde ki bütün eleştirileri bekliyorum.Yönetmen ve proje sahibine hepsi tek tek iletilecek arkadaşlar :)

Sierra Rs
05-09-2009, 20:05
bugra ben kesin cıkıcam mı sen bilirsin cıkmayacaksam o saatte evde olmayacagım planım bozulmasın :)

Buğra A.
06-09-2009, 02:49
Sizin kaset kabul edilmedi maalesef :( Katılımcı söylendiği gibi olmadığı için pek ilgilenmediler açıkçası.

Sierra Rs
06-09-2009, 09:35
fordum netinmiş zaten org. ben feysten görüp gitmiştim onların oldugunu bilmiyordum onların yaptıgı bulusmadan ne hayır gelir ki zaten :) sağolasın bugra ilgin ve emegin icin;)

cem
06-09-2009, 11:05
yayında şuanda

SkY
06-09-2009, 11:06
bende açtım bakalım...hayırlı olsun:)

se®k@n
06-09-2009, 11:13
İzliyorum ben de.. :)

Göki,ZD
06-09-2009, 11:14
bunlar aracı sökmeyi bilmiyor gelsinler ben sökerdim :D

sağ kapı önceden boyalıymış boya sökülünce çıktı macunlar ortaya :D

mehzent
06-09-2009, 11:25
o nasıl bir airbrush keşke yapmasalardı onu :)

Ama guzel gıdıyolar sanayı dıalogları aynen var :)

orhansah
06-09-2009, 11:31
valla fena gitmiyor program :)

DaRkNeSs-
06-09-2009, 11:39
bu yayınlanan ilk bölüm müdür?

orhansah
06-09-2009, 11:40
evet ilk bölüm

DaRkNeSs-
06-09-2009, 11:42
ahahha adamın karısıyla olan diyoloğuna koptum :D:D

DaRkNeSs-
06-09-2009, 11:47
bu bölüm buğraya ait belli :icon_tup:

mehzent
06-09-2009, 11:49
ahauhah Buğra nın cekımlerı ruyalara gırıyor artık :)

se®k@n
06-09-2009, 11:50
Ben begendim valla.. Zamanla hersey cok daha iyi olacaktır.. Emeginize saglık..

Bu arada rüya sahnelerinde calan sarkının adını bilen varsa söyleyebilir mi?

ef186
06-09-2009, 11:51
Hayırlı olsun Buğracım .
Başarılarının devamını dilerim.
Bu arada senin çektiğin bölüm rüya olarak yayınlanan kısım mı ?

SkY
06-09-2009, 11:52
bende beğendim...zamanla daha iyi olur umarım..tebrikler...

orhansah
06-09-2009, 11:52
airbrush daha küçük bir bölgeye yapılsaydı,
stoplar zift gibi simsiyah olmasaydı,
siyah yerine daha dikkat çekici bir renk kullanılsaydı

daha güzel olurdu diye düşünüyorum.

umarım program yayın hayatına devam eder, eminim daha iyiye doğru gidecektir.

Buğra A.
06-09-2009, 11:53
Çok teşekkür ederim öncelikle herkese :)

Benim çektiğim bölümler;

Programın ilk başlangıcında herkesin tanıtıldığı ve sağ altta isimlerin devreye girdiği "Garaj Tanıtım" bölümü,
Lamborghini İstanbul röportajında ki araç detay çekimleri,
Aracın bittikten sonra ki tanıtım klibi (rüya vs.).

Bu 3 bölümünde kurgu ve kamera bana ait.

Bu arada çalan şarkı "DJ Tarkan-Feather" fakat internette bulamazsınız.Buraya yüklüyorum birazdan.

se®k@n
06-09-2009, 11:54
Tamam sagol Bugra,bekliyorum.. :)

Selman
06-09-2009, 11:55
Güzel program olmuş. İlk program hayırlı olsun. Yarışma içi kayıt yaptım bakalım belki bişeyler olur:D

ef186
06-09-2009, 11:56

Benim çektiğim bölümler;

Programın ilk başlangıcında herkesin tanıtıldığı ve sağ altta isimlerin devreye girdiği "Garaj Tanıtım" bölümü,

Bu arada çalan şarkı "DJ Tarkan-Feather" fakat internette bulamazsınız.Buraya yüklüyorum birazdan.

Senin çekimlerin zaten yeterince iyi ama programın ilk bölüm acemiliği var ki buda çok çok doğal :D Zaman geçtikçe çok daha güzel olucaktır inşallah :icon_tup:

orhansah
06-09-2009, 11:56

Benim çektiğim bölümler;

Buğra zaten anlamıştık o çekimlerin sana ati olduğunu :) diğer çekimler vasatın altındaydı malesef.

Buğra A.
06-09-2009, 11:57
Şarkı : http://rapidshare.com/files/276324285/feather_dj_tarkan_remix.mp3.html

Senin çekimlerin zaten yeterince iyi ama programın ilk bölüm acemiliği var ki buda çok çok doğal :D Zaman geçtikçe çok daha güzel olucaktır inşallah ...

İnşallah abi :)

Buğra zaten anlamıştık o çekimlerin sana ati olduğunu :) diğer çekimler vasatın altındaydı malesef.

Teşekkür ederim :)

DaRkNeSs-
06-09-2009, 11:57
buğra eline sağlık
zaten izlerken rüya kısmının senin elinden çıktığı belli oluyodu ;)
ben unuttum programı başını kaçırdım :( youtube linki falan olursa atıverin buraya :)
bu arada arabayı beğendim,sade olmuş airbrush ı da ben beğendim süper,sadece stoplar clear lens olsa daha iyi olurdu gibi.

JJmusti
06-09-2009, 11:58
sırf program ıcın kalktım:) guzel olmus tabı zamanla dahada ıyı olcagına emınım:)

mehzent
06-09-2009, 11:58
Senin çekimlerin zaten yeterince iyi ama programın ilk bölüm acemiliği var ki buda çok çok doğal :D Zaman geçtikçe çok daha güzel olucaktır inşallah :icon_tup:

Patron konustu eğer benı bu programa davet ederlerse kesınlıkle sen ıle gıdıcem Sayın Buyuk Buğra :)

Killah
06-09-2009, 11:59
Maalesef kaçırdım :( youtube'da falan çıkar inşallah.

psy_dreams
06-09-2009, 12:01
Keyifli bir program olmuş ilerleyen bölümlerde daha da eğlenceli olacağına şüphe yok.:icon_tup: Proje için pek yorum yapamıyacağım çok bilindik bir araç bende heyecan yaratmadı yapım aşamalarını görmek ekip arası sohbet güzeldi. Bakalım Demir Demirkan'ın aracı nasıl şekillecek :)

Programda emeği geçen Buğra arkadaşımıza başarılar diliyorum kendi HD çalışmalarını izlemiş hayran kalmıştım. :icon_tup:

ef186
06-09-2009, 12:04
Patron konustu eğer benı bu programa davet ederlerse kesınlıkle sen ıle gıdıcem Sayın Buyuk Buğra :)

huauhuhahuahuauh :D

Aha sıçtık komedi dans üçlüsü yusuf mahmut tuncer de gelecekmi :D

onurdemir
06-09-2009, 12:07
İlk program için kötü değildi ama iyi de değildi. Garaj içindeki çekimlerde kamera bir o yana bir bu yana oynuyordu. Buğra'nın çekim yaptığı bölümler zaten kendini belli ediyor. Buğracım gerçekten bravo. Programın belkide estetik açıdan en güzel yerleri sana aitti. Aracı hazırlayanlar tanıdık isimler. Bizim tanıdığımız insanlar açıkcası böyle değiller. Biraz yapmacık davranmışlar. Araç seçimi annem beğendiğine göre doğru olmuş. :D Bu program modifiye sever izleyicilerden çok, modifiye ile ilgilenmeyenleri bu işe yönlendirmek için yapılıyor. Şayet bizlerin izlemesini istiyorlarsa herhangi bir aracın motorunu modifiye edip İstanbul Park'da süper sporlarla time trial yaptırırlardı. :) İşte o zaman bu programı kaçırmazdık. Ama bu haliyle kaçırsak da olur kaçırmasak da gibi geliyor. Programın saatini bile unutmuşum :D Allahtan açtığımda aracı yeni bitirmişlerdi ve Buğra'nın çekimlerine geçmişti. ;)

focus musty35
06-09-2009, 12:08
hayırlısı olsun bu hafta yıne varmı program

onurdemir
06-09-2009, 12:09

Buğracım yanlışlık olmasın: Yusuf Mahmut Tuncer, YUMATU firmasının sahipleridir. Yusuf beyin oğlu Gökhan da Techturkey'e üye olan çok eski bir dostumdur. :)

mehzent
06-09-2009, 12:10

bendekı teyıp YUMATU zaten bılmıomuusn :)

Buğra cım ılk bolume gore guzel senın cekımlerınde gayet ıyı ama ınş. yarım kalmaz onemlı olan bu ;)

Ama su bı gerçek bızdekı bu modifiye olayları hep replıka ayarında oluyor mesela ordada bı cok yer fıber macunu vs. ile kapandı sanyıdekı ustalarımızın bıraz daha kalıte yukseltmesı gerek benım arabmdada teısat veya medefe ısınden anlamadığım ıcın hep başkalrının yaptığına eyv. dedık ama bır turlu olmadı ıstedığım gıbı hep çatladı kırıldı su an kendım yapıorum tek tek, programdada bu kalıte yakalanır ıns. zamanla ;)

Boost Up
06-09-2009, 12:10
Valla uyuya kaldım şimdi yeni uyandım, YouTube a falan düşerse hemen izleyeyim.:)

gsi_club
06-09-2009, 12:13
ben ne yazikki izleyemedim :( youtube koyan olursa hbr verin izleyelim...

focus musty35
06-09-2009, 12:15
bu haftada program varmı ?????????????????????

ef186
06-09-2009, 12:17
Buğracım yanlışlık olmasın: Yusuf Mahmut Tuncer, YUMATU firmasının sahipleridir. Yusuf beyin oğlu Gökhan da Techturkey'e üye olan çok eski bir dostumdur. :)

uhehuehueuh ben yumatuyu kastedmedimki ?

Ayrıca ticari bir zeka olarak kendilerini tebrik ederim konusu geçmişken :icon_tup:

TolgaEsentepe
06-09-2009, 12:26
uyuyakalmışım ya izliyemedim malesef. yutub a ekleyen olucak mı ?

onurdemir
06-09-2009, 12:28
uhehuehueuh ben yumatuyu kastedmedimki ?

Ayrıca ticari bir zeka olarak kendilerini tebrik ederim konusu geçmişken :icon_tup:

Yusuf Mahmut Tuncer deyince aklıma bir tek onlar geliyor da ondan dolayı demiştim Buğracım ;) Ticari açıdan gerçekten büyük başarılara imza attılar. Bir çok ülke onların üretimini yaptıkları ürünleri kullanıyor. :icon_tup: Neyse konu farklı yere gitmesin :D

_sinan_
06-09-2009, 12:51
programı izlemek için kalktım , aracın bitimine doğru yetişebildim , stoplar ve airbrush da hiç yakışmadı arabaya ama beğenen olur illaki , aracın bitişinden sonraki rüya bölümü güzeldi , bence program ilerledikçe dahada güzel olur eksikler giderilir , bide araca zannediyorum motor modifiyesi yapılmadı ?

Buğra A.
06-09-2009, 15:28
buğra eline sağlık
zaten izlerken rüya kısmının senin elinden çıktığı belli oluyodu ;)
ben unuttum programı başını kaçırdım :( youtube linki falan olursa atıverin buraya :)
bu arada arabayı beğendim,sade olmuş airbrush ı da ben beğendim süper,sadece stoplar clear lens olsa daha iyi olurdu gibi.

Teşekkür ederim Can abi.Kusuruma bakma,erken kesmek zorunda kaldım telefonda çünkü acil çıkmam gerekiyordu.Zaten bana ait olan kısımları benim çekimlerimi izleyen herkes anlayacaktır.Çünkü renk ayarları ve çekimler hemen hemen bilindik tekniklerimden :) YouTube linki değilde belki siteye yüklerler.Haberdar ederim.

Stoplar konusuna katılıyorum ;)

Keyifli bir program olmuş ilerleyen bölümlerde daha da eğlenceli olacağına şüphe yok.:icon_tup: Proje için pek yorum yapamıyacağım çok bilindik bir araç bende heyecan yaratmadı yapım aşamalarını görmek ekip arası sohbet güzeldi. Bakalım Demir Demirkan'ın aracı nasıl şekillecek :)
Programda emeği geçen Buğra arkadaşımıza başarılar diliyorum kendi HD çalışmalarını izlemiş hayran kalmıştım. :icon_tup:

Çok teşekkür ederim :)

İlk program için kötü değildi ama iyi de değildi. Garaj içindeki çekimlerde kamera bir o yana bir bu yana oynuyordu. Buğra'nın çekim yaptığı bölümler zaten kendini belli ediyor. Buğracım gerçekten bravo. Programın belkide estetik açıdan en güzel yerleri sana aitti. Aracı hazırlayanlar tanıdık isimler. Bizim tanıdığımız insanlar açıkcası böyle değiller. Biraz yapmacık davranmışlar. Araç seçimi annem beğendiğine göre doğru olmuş. :D Bu program modifiye sever izleyicilerden çok, modifiye ile ilgilenmeyenleri bu işe yönlendirmek için yapılıyor. Şayet bizlerin izlemesini istiyorlarsa herhangi bir aracın motorunu modifiye edip İstanbul Park'da süper sporlarla time trial yaptırırlardı. :) İşte o zaman bu programı kaçırmazdık. Ama bu haliyle kaçırsak da olur kaçırmasak da gibi geliyor. Programın saatini bile unutmuşum :D Allahtan açtığımda aracı yeni bitirmişlerdi ve Buğra'nın çekimlerine geçmişti. ;)

Teşekkür ederim Onur'cum.Beğendiğine sevindim.İlk program olduğu için tabi ki eksikler olacaktır fakat ilerleyen programlarda daha kaliteli olacağından hiç şüphem yok.Aslında programda ki temel amaç dediğin gibi modifiye ile uğraşmayan ya da sevmeyen insanları modifiyeye alıştırmak ve göstermek.Motor modifiyesine pek girme taraftarı değiller açıkçası.Çünkü istiyorlar ki verilen araçlarla insanlar gazlamasın.

Buğra cım ılk bolume gore guzel senın cekımlerınde gayet ıyı ama ınş. yarım kalmaz onemlı olan bu ;)
Ama su bı gerçek bızdekı bu modifiye olayları hep replıka ayarında oluyor mesela ordada bı cok yer fıber macunu vs. ile kapandı sanyıdekı ustalarımızın bıraz daha kalıte yukseltmesı gerek benım arabmdada teısat veya medefe ısınden anlamadığım ıcın hep başkalrının yaptığına eyv. dedık ama bır turlu olmadı ıstedığım gıbı hep çatladı kırıldı su an kendım yapıorum tek tek, programdada bu kalıte yakalanır ıns. zamanla ;)

Teşekkür ederim Mehmet'cim.Beğendiğine çok sevindim.İnşallah dediğin gibi yarım kalmaz ve bende uzun süreli bu projede yer alırım.Zaten ilerleyen zamanlarda kendime ait bir bölüm olacak "Buğra AKPINAR"diye.Burada içimizden olan araçları tanıtmayı ve ülkemizde yapılan organizasyonlardan görüntülerin olmasını hedefliyorum.İnşallah dediğin gibi gerçekleşir her şey.

bu haftada program varmı ?????????????????????

Bugünden itibaren her hafta pazar günü saat 12:00'da ekranlarda olacak.Zaten Fox'un resmi web sitesinde de programlar kısmında program mevcut.

programı izlemek için kalktım , aracın bitimine doğru yetişebildim , stoplar ve airbrush da hiç yakışmadı arabaya ama beğenen olur illaki , aracın bitişinden sonraki rüya bölümü güzeldi , bence program ilerledikçe dahada güzel olur eksikler giderilir , bide araca zannediyorum motor modifiyesi yapılmadı ?

Teşekkür ederim Sinan'cım.Tabi bir çok eksiklik var ve ilerleyen bölümlerde bu eksikliklerin hepsi giderilecek inşallah.Motor modifiyesi yapma taraftarı değiller.Sadece görsellik üzerine her şey.

streetracer
06-09-2009, 16:28
Teşekkür ederim Mehmet'cim.Beğendiğine çok sevindim.İnşallah dediğin gibi yarım kalmaz ve bende uzun süreli bu projede yer alırım.Zaten ilerleyen zamanlarda kendime ait bir bölüm olacak "Buğra AKPINAR"diye.Burada içimizden olan araçları tanıtmayı ve ülkemizde yapılan organizasyonlardan görüntülerin olmasını hedefliyorum.İnşallah dediğin gibi gerçekleşir her şey.

İzledikten sonra bu sizinde düşündüğünüz tarzda bi bölüm olsa dedim içimden inşallah en yakın zamanda gerçekleşir...

Vtec-SEDAN
06-09-2009, 16:32
2 hafta üst üste baktım yayınlanmadı :D bu hafta uykuda yakalandık :)

Buğra bi zahmet yükleyin, izleyelim :)

cem
06-09-2009, 16:35
Programın belirli bi konsepti var sanırım gittikçe daha güzel olacagından şüphem yok.

Tek eleştirim , aracın before- after görüntü geçişleri çok basit olmuş , sabit kamerayla yapılmalı oralar.

Day Walker
06-09-2009, 17:15
izledim devam bölümleri güzel olacağa benziyor ama demir abimin jipi nasıl olacak merak ediyorum

Bulut Y.
06-09-2009, 17:27
yaptıkları pejonun jantları cok kotuydu :D

Selman
06-09-2009, 18:19
Tek eleştirim , aracın before- after görüntü geçişleri çok basit olmuş , sabit kamerayla yapılmalı oralar.

katılıyorum bende son derece kötü görüntüydü.

SinanTT
06-09-2009, 18:23
Paylaşım sitelerinde çıkmadı mı halen?

Berkan
06-09-2009, 18:35
tekrarı olurmu aceb :D

Erk@n
06-09-2009, 23:53
İzleme fırsatım oldu, program tarz bakımından yurtdışı ile aynı.Ancak bizdeki tek fark geçen olayların ve konuşmaların çok yapmacık olması.Bence muhabbet daha doğal olabilirdi.Ayrıca aracın hazırlanışı daha detaylı olabilirdi.Son olarakta Fox TV yayını sırasında altta "extreme garaj" yazısı olmasından mıdır nedir, programda da sık sık çıkan "extreme garaj" logosu biraz abartı olmuş.

DERAN_TUYNER
07-09-2009, 00:11
Buğracım geçmiş olsun ve ellerine sağlık

Benim nacizane tespitlerim

-Diyaloglar antipatik
-Hi-Fi cilerin ses tonları çok kötü /çok tiz / filitre ister bence
-Standart çekimlerde kamera stabil değil ve açılar kötü (baştan sona senin çekmen söz konusu değil mi ?
-@ erkan / logo konsusunda haklı / güzel animasyon fakat uzun olduğu için sıkıcı
-@ cem / kesinlikle katılıyorum hatta son sahnede sol arka goruntude arac yarım metre sağa kaydı
-@ onur ziya / haklısın fakat yanlış bir strateji , önemli olan süreklilik
Yağızı seda sayana konuk etseler sadece o bölümü izleriz ve bir dahada izlemegreği duymayız bence bu programdaki amaç sektöre hitap etmek olmalı Foose gibi :)

Vee en onemlisi @ Ufak Buura Rüya bolumunde ablayı aynadan gorunce inan irkildim hatta bir an şaka yapıyorsunuz zannettim ne olm oyle Ferhat GUZEL spec olmuş abla

DaRkNeSs-
07-09-2009, 00:55
programdaki amaç sektöre hitap etmek olmalı iyi de sektörü genişletmek için öncelikle sektörden olmayanlar sektörü bi görmeli :) bu konsept iyidir bence
ayrıca bilmem izleyeniniz varmı
pimp my ride ın ilk bölümünü izleyin,sonra da 5. bölümünü izleyin
aradaki farkı hemen göreceksiniz,diyaloglar çok daha yavaş ve basit, araç yapım aşamaları daha az detaylı pimp my ride ın ilk bölümlerinde de...
yavaş yavaş oturur bu tip işler ;)

Buğra A.
07-09-2009, 01:09
İzledikten sonra bu sizinde düşündüğünüz tarzda bi bölüm olsa dedim içimden inşallah en yakın zamanda gerçekleşir...

Umarım.

2 hafta üst üste baktım yayınlanmadı :D bu hafta uykuda yakalandık :)
Buğra bi zahmet yükleyin, izleyelim :)

Konuşucam abi :)

Programın belirli bi konsepti var sanırım gittikçe daha güzel olacagından şüphem yok.

Saol Cem'cim.Canım benim :) Program güzelleşecektir,eminim.

tekrarı olurmu aceb :D

Sanmam fakat takip etmek lazım Fox'u.Belki gece ilerleyen saatlerde olabilir.

Buğracım geçmiş olsun ve ellerine sağlık

Benim nacizane tespitlerim

-Diyaloglar antipatik
-Hi-Fi cilerin ses tonları çok kötü /çok tiz / filitre ister bence
-Standart çekimlerde kamera stabil değil ve açılar kötü (baştan sona senin çekmen söz konusu değil mi ?
-@ erkan / logo konsusunda haklı / güzel animasyon fakat uzun olduğu için sıkıcı
-@ cem / kesinlikle katılıyorum hatta son sahnede sol arka goruntude arac yarım metre sağa kaydı
-@ onur ziya / haklısın fakat yanlış bir strateji , önemli olan süreklilik
Yağızı seda sayana konuk etseler sadece o bölümü izleriz ve bir dahada izlemegreği duymayız bence bu programdaki amaç sektöre hitap etmek olmalı Foose gibi :)

Vee en onemlisi @ Ufak Buura Rüya bolumunde ablayı aynadan gorunce inan irkildim hatta bir an şaka yapıyorsunuz zannettim ne olm oyle Ferhat GUZEL spec olmuş abla

Abicim öncelikle teşekkür ederim fakat eğer beni yanlış anlamazsan ki anlamayacağını umuyorum aramızda ki samimiyete güvenerek :) Bir şeyler eklemek istiyorum;

Kameramanlarımız iyi çocuklar.Yavaş yavaş işi öğreneceklerini iyi biliyorum çünkü bir tanesiyle bizzat ilgilenmeye çalışıyorum elimden geldiği kadarıyla.Bir otomobilin nasıl çekileceğini eminim kısa sürede kavrayacaklardır.Çünkü Doruk'un çektiği bazı görüntüler var,yani yönetmenin.Gerçekten başarılı detay görüntüleri alıyor.Benim çektiğim bölümler az çünkü fazla vaktimi ayıramıyorum o yüzden arıyorlar önemli sahnelerde,gidiyorum.Fakat Demir Demirkan'ın geldiği sahneleri çekemedim çünkü müsait değildim.Keşke gitseydim dedim bugün içimden.Animasyon geliştirilecek ve logo konusuna gelince,ikinci bölümü izlemeni tavsiye ederim abi :) Şu an 2 kaset ilerideyiz çünkü.Abla konusuna gelince.Google'a Demet Gönen yazıp görselleri tıklarsan sevinirim :)

Program ilk 13 bölümle beraber eğer yayın hayatına hala devam ediyorsa,inanın oturmuş ve kaliteli bir program seyrediyor olacaksınız.

Buğra A.
07-09-2009, 01:12
Resmi Facebook Grubu :

http://www.facebook.com/group.php?gid=102503580874&ref=ts

onurdemir
07-09-2009, 09:10
programdaki amaç sektöre hitap etmek olmalı iyi de sektörü genişletmek için öncelikle sektörden olmayanlar sektörü bi görmeli :) bu konsept iyidir bence
ayrıca bilmem izleyeniniz varmı
pimp my ride ın ilk bölümünü izleyin,sonra da 5. bölümünü izleyin
aradaki farkı hemen göreceksiniz,diyaloglar çok daha yavaş ve basit, araç yapım aşamaları daha az detaylı pimp my ride ın ilk bölümlerinde de...
yavaş yavaş oturur bu tip işler ;)

İşte bunu demek istiyorum. Modifiye tutkunları için problem yok zaten. Onlar otomobille yatıp otomobille kalkıyorlar. Bu program, otomobilini A noktasından B noktasına gitmek için kullananlara hitab ediyor. Bence. Çünkü hiç birimiz o jantlar takıldığında, o müzik sistemi yapıldığında ya da air brush yapıldığında heyecanlanmıyoruz. Aksiyon yoksa bizler için pek de ilginç bir yanı yok. Tekrar ediyorum: Bence bu böyle.

mmustu
07-09-2009, 09:11
ya onur al 2 ye gel kardeşim heyecan arıyosan :D

Safak
07-09-2009, 09:15
O değil de...

Şunun nette tekrarı vs yok mu? İzleyemeyneler var, ben de izleyemedim...

Selman
07-09-2009, 13:20
Yarışma için arayıp kayıt yaptıran oldumu? Ben kayıt yaptırdım ama öyle kaldı soru cevap bişeyler olmıcakmı acaba:)

gsi_club
07-09-2009, 13:46
fox tv de tekrari bile olsa ben izleyemem.çünkü fox tv yi avrupa uydusundan çikarmislar.youtube veya baska bir paylasim sitesine düserse hbr verin.ancak o zaman izleyebiliriz...

Omak
07-09-2009, 17:21
burada 7-8 dk lık demo var ilk bölümden. bende kacırdım pazara gunu fakat bu özet iyi geldi. http://extremegaraj.com/video/index.html

Buğra A.
07-09-2009, 18:19
Yarışma için kayıt yaptıranlar;soru ya da herhangi bir şey sorulmuyor.Fox'da ilerleyen günlerde showun tekrarı olacakmış bu arada.

Selman
07-09-2009, 18:20
Yarışma için kayıt yaptıranlar;soru ya da herhangi bir şey sorulmuyor.Fox'da ilerleyen günlerde showun tekrarı olacakmış bu arada.

sadece kayıt yapıp çekiliş sonucu bekliyoruz ozman öylemi?

Buğra A.
07-09-2009, 18:32
sadece kayıt yapıp çekiliş sonucu bekliyoruz ozman öylemi?

Evet :) Beklemek yeterli.

Selman
07-09-2009, 18:40
Evet :) Beklemek yeterli.

Merakla bekliyorum:)

orhansah
13-09-2009, 11:12
program başladı

XoR
13-09-2009, 11:18
Diyaloglar çok kötüymüş ilk defa bu hafta izliyoum.

Djalican
13-09-2009, 11:21
Abooo....cemil ipekçi ne ayak...bi oraya parmak atmamıstı :D :D :D :D :D

XoR
13-09-2009, 11:24
Cemil ters yapıyo elemanlara :D

Heryer Chrome olsun dedi ya :D :D

CeSaNCeEm
13-09-2009, 11:33
:) Cemil ya çok ilginç adam

tool
13-09-2009, 11:50
end credits kisminda egzost yaziyor biri duzeltse onu;
dogrusu egzoz :)

Selman
13-09-2009, 11:52
Bu hafta pek birşey anlamadım programdan arabada bitmedi.

Buğra A.
13-09-2009, 11:55
end credits kisminda egzost yaziyor biri duzeltse onu;
dogrusu egzoz :)

Düzelttiririm abi ben :) Söylerim Doruk'a.

Bu hafta pek birşey anlamadım programdan arabada bitmedi.

Bu otomobili 2 haftaya kaydırdık çünkü çok detayı vardı.

AşkınS.
13-09-2009, 12:05
devamı haftaya diye yazı geçebilirdi bence.
Bitti mi Bitmedi mi anlamadık Boyayı yaptılar yerleştirdiler hiçbişeyi takmadan (jant+ses sistemi vs.) Program bitti...

Boost Up
13-09-2009, 12:06
Bende sonuna yetişebildim, futbol sahnelerini izleyebildim:D:D

tool
13-09-2009, 12:13
Bitti mi Bitmedi mi anlamadık Boyayı yaptılar yerleştirdiler hiçbişeyi takmadan (jant+ses sistemi vs.) Program bitti...

bizden cacik olmaz dedi ya usta :D

Buğra A.
13-09-2009, 12:14

Devamı haftaya diye bir yazı geçti ki zaten.

tool
13-09-2009, 12:25
ozel mesajla uyaran arkadaslar oldu;
egzoz boyledir beyler,
http://www.tdk.gov.tr/TR/SozBul.aspx?F6E10F8892433CFFAAF6AA849816B2EF3FB36B 5C02E7607F&KELIME=egzoz

(bkz: egzoz)
(bkz: egzos)
(bkz: egsoz)
(bkz: egsos)
(bkz: ekzoz)
(bkz: ekzos)
(bkz: eksoz)
(bkz: eksos)
(bkz: egzozt)
(bkz: egzost)
(bkz: egsozt)
(bkz: egsost)
(bkz: ekzozt)
(bkz: ekzost)
(bkz: eksozt)
(bkz: eksost)

stlegal
13-09-2009, 12:34

devamı haftaya diye yazı geçti..Fakat program çok ağır kanlıydı böle nasıl desem çok ağır geçiyo program zor seyrettim aslında .Diyaloglara çok önem verilmiş belli ama eksikler daha çok ..Bilmiyorum ya bizim ülkemizde hala erken böle şeyler çok erken..Bir yerden başlamak lazım ama program bana çok vasat geldi tabi bu benim düşüncem ..

DaRkNeSs-
13-09-2009, 14:00
link alayım :D:D
sabah 6da dönünce işten uyanamadım haliyle.. :)

onursumer
13-09-2009, 14:30
gene uyanamadım gene izleyemedim ya :(

varmı link en azından 1. bolumu izleseydim :D

metin
13-09-2009, 14:33
yıne uykuya yenık dustu lınk varsa bende alayım

onurdemir
13-09-2009, 23:59
Kesinlikle sağlam bir düzenleme gerekli. Düzenlemeden kastım animasyon, grafik olarak. Cemil İpekçi'yi kim çektiyse çok flu çekmiş. İzlerken ben yoruldum.

Buğra A.
14-09-2009, 00:10
Kesinlikle sağlam bir düzenleme gerekli. Düzenlemeden kastım animasyon, grafik olarak. Cemil İpekçi'yi kim çektiyse çok flu çekmiş. İzlerken ben yoruldum.

Ekibimiz çok genç fakat inançlı.Ben eminim ki ilerleyen zamanlar da daha güzel ve daha iyi bölümlere imza atılacak.Hala eksikler olmasına rağmen inanılmaz yoğunlukta çalışılıyor.Animasyon ve grafik ile ilgilenen birisi yok.Sadece Doruk anlıyor.Doruk'ta çok yoğun,pek fazla vakit ayıracağını sanmıyorum.Ben bir kaç deneme yaptım,bakalım.

Bu arada,2.bölümde benimle ilgili görüntü,yani çektiğim bir şey yoktu.

Göki,ZD
14-09-2009, 00:12
bugra sen araçlara video çekip yayınlasan daha çok izlenir begenilir bence :)
2 dk baktım onda da eleman patronundan izin istiyordu bence orda eleman patron muhabbeti çok saçmaydı :D

Buğra A.
14-09-2009, 00:25
bugra sen araçlara video çekip yayınlasan daha çok izlenir begenilir bence :)
2 dk baktım onda da eleman patronundan izin istiyordu bence orda eleman patron muhabbeti çok saçmaydı :D

Daha iyi olacaktır Gökhan.Bence daha başlangıç,o yüzden büyük beklentilerin olmaması lazım.Ama ilerleyen bölümlerde eğer bana ait bir bölüm olursa,beraberce güzel şeyler yapmaya çalışırız seninlede ;)

Ayrıca,
:D 3.bölümde saçma sapan bir şey denedim.Hayatımda ilk defa bir klibimde;müzik klibi,araç tanıtımı ve kısa film denedim.Çok merak ediyorum nasıl yorum alacağını :)

DERAN_TUYNER
14-09-2009, 00:44
Buğracım bu bölümüde baştan sonuna kadar izledim
Hatta şahsi beklentilerimin farklı olabileceğini ve objektif olamayacağımıda hesaba katarak aile fertleri ile birlikte izledik

Geçen haftaki eleştirilerime ek olarak
Diyaloglar çok sıkıcı ve yapmacık
Futbol sahnesi discovery garajlarından alıntı / esinlenme diyemiyorum
Eminim yakında kavga falanda edeceklerdir :)

Artıları saymıyorum çünkü sen eksilerimizi yazın dedin :)

Genel olarak Better than nothing

Bence format özgün olmalı discoverydekiler sıkmıştı zaten bu da tüy dikti olmasın bence

İlla format konusunda bir arayış varsa fifth gear olabilir ayrıca biten araçların walpaperları sitelerinde yayınlanırsa faydalı olacağı kanısındayım

Son olarak bir sorum var garajın başka giriş çıkış kapısı varmı yoksa o rampa vari giriş mi var sadece çünkğ başka yoksa ileride basık araçlar nasıl cıkacak merak ettim :)

Boost Up
18-09-2009, 11:21
Buğra abi az önce facebooktan bi notification(bildirim) geldi ve Extreme Garaj TV Programı iptal yazıyordu. Sorun yok değil mi??

Djalican
18-09-2009, 11:35
Buğra abi az önce facebooktan bi notification(bildirim) geldi ve Extreme Garaj TV Programı iptal yazıyordu. Sorun yok değil mi??

aynen bende gördüm :confused:

Buğra A.
18-09-2009, 18:52

aynen bende gördüm :confused:

Yok,yok.Öyle bir durum söz konusu değil.3.bölüm gene her zaman ki gibi pazar günü saat 12:00'da Fox ekranlarında olacak.

Buğra A.
20-09-2009, 11:56
Bu hafta kimler izledi?Yorumları alalım :)

Focus'un detay görüntüleri ve sonda çıkan bütün klip bana aitti sadece.Ayrıca bu hafta şahsıma ait olan "Drift Academy-İstanbul voL.2"nin klibi programda yer aldı.

Type-R
20-09-2009, 11:58
Nihayet bugün izliyebildim..:) Alfanın tesisatı güzel oldu ustaların eline sağlık.. program boyunca hem matrak geçti kaynaktı yani.. :D Son olarak'ta Garaj'da rap söliyen arkadaşın mp3'ü varmı acaba nerden temin edebiliriz parçayı sağlamdı..

SekoLive
20-09-2009, 12:00
buğracım son dakkikalarına yetiştim arabayı tanıtma aşamasında yakaladım programı sadece o kadarı için konsuuyorum beklediğim kalite yokdu yaptıgı işi tanıtamadı arkadaşlar çok yavan kaldı....Konusan arkadaşlar daha olaya hakim konuşsalar daha güzel olurdu...
Emeğinize sağlık diyorum...

xcel
20-09-2009, 12:01
internetten izleyebileceğimiz bir kaynak var mı?

senna
20-09-2009, 12:02
yanlış anlamayında tamamen bu şekildemi gidecek body kit tesisat üzerine?

Type-R
20-09-2009, 12:08
Bu sorunun cevabını bende merak ediyorum.. :confused:

Buğra A.
20-09-2009, 12:11
Nihayet bugün izliyebildim..:) Alfanın tesisatı güzel oldu ustaların eline sağlık.. program boyunca hem matrak geçti kaynaktı yani.. :D Son olarak'ta Garaj'da rap söliyen arkadaşın mp3'ü varmı acaba nerden temin edebiliriz parçayı sağlamdı..

Teşekkürler.Adı,Buura.

http://rapidshare.com/files/282541454/buura_extreme_garaj_6.mp3.html

buğracım son dakkikalarına yetiştim arabayı tanıtma aşamasında yakaladım programı sadece o kadarı için konsuuyorum beklediğim kalite yokdu yaptıgı işi tanıtamadı arkadaşlar çok yavan kaldı....Konusan arkadaşlar daha olaya hakim konuşsalar daha güzel olurdu...
Emeğinize sağlık diyorum...

Teşekkür ederim.

internetten izleyebileceğimiz bir kaynak var mı?

Şu an için sanmıyorum.Belki YouTube'da bir kaç bölüm olabilir.

Bu sorunun cevabını bende merak ediyorum.. :confused:

Estafrullah :) Şu an için öyle gözüküyor çünkü 1 aracı 1 haftada yetiştirmeye çalışıyorlar her program.

Type-R
20-09-2009, 12:14
Mp3 için tşk ederim buğra..:)

Type-R
20-09-2009, 12:16
Teşekkürler.Adı,Buura.

http://rapidshare.com/files/282541454/buura_extreme_garaj_6.mp3.html

Teşekkür ederim.

Şu an için sanmıyorum.Belki YouTube'da bir kaç bölüm olabilir.

Estafrullah :) Şu an için öyle gözüküyor çünkü 1 aracı 1 haftada yetiştirmeye çalışıyorlar her program.Ama şöyle bişede var düşünüldüğü zaman boş arabayı alıp yapmak , düzmekte zaman istiyo yani bunlarıda göz önünde bulundurmak lazım öyle bakıldığı gibi değil sanırım..

D.CaN
20-09-2009, 15:10
Ben İzledim Alfa Güzel Oldu ama jeep gibi havada spor yay filan takmak lazım :D
Buğra Abi Upoldladığın Şarkıyı Birdaha Upoldlayabilirmisin sana zahmet rapid 10 indirmeden sonra link öldüğünden dolayı indiremedim. www.load2all.com sitesine upold yaparsan orda bir tıkla 23 ayrı siteye upold edebiliyorsun linkler sağlam kalıyor
Teşekkürler =)

cheers
20-09-2009, 16:28
Drift academi'ye yer verılmesı guzeldı.

Type-R
20-09-2009, 17:26
+5500 katılıyorum..

Göki,ZD
20-09-2009, 17:28
bugra kaput açık ahahhah

bence sen video çekip koyup yayınlasalar daha güzel olur.

Buğra A.
23-09-2009, 00:00
Ben İzledim Alfa Güzel Oldu ama jeep gibi havada spor yay filan takmak lazım :D
Buğra Abi Upoldladığın Şarkıyı Birdaha Upoldlayabilirmisin sana zahmet rapid 10 indirmeden sonra link öldüğünden dolayı indiremedim. www.load2all.com sitesine upold yaparsan orda bir tıkla 23 ayrı siteye upold edebiliyorsun linkler sağlam kalıyor
Teşekkürler =)

Rapid'i tekrardan deneyebilirsin.Aynı link,düzelttim sanırım :)

Haftaya ya da ondan sonraki hafta festivali koymayı planlıyoruz.

bugra kaput açık ahahhah
bence sen video çekip koyup yayınlasalar daha güzel olur.

:D

Bana ait bir bölüm olursa eğer hep beraber güzel bir şeyler yapabiliriz.

D.CaN
23-09-2009, 12:47
Buğra Abi
ERROR :D şarkıyı indiren birisi tekrar upoldlayabilirmi ?

Buğra A.
23-09-2009, 12:51
http://www.load2all.com/files/D555450E7/buura_extreme_garaj_6.mp3.html

:)

MiaMi
23-09-2009, 12:54
Yokmu şu programların internet link yaw ben hiçbirini seyredemedim.

Swift
23-09-2009, 12:56
Yokmu şu programların internet link yaw ben hiçbirini seyredemedim.

aynen bende istiyorum

Buğra A.
23-09-2009, 12:59
Abi bi araştırayım hemen.

D.CaN
23-09-2009, 13:00
http://www.load2all.com/files/D555450E7/buura_extreme_garaj_6.mp3.html

:)

Teşekkür Ettim Buğra abicim :)

Buğra A.
23-09-2009, 13:04
Maalesef bölümler internete verilmemiş.Bulamadım :(

Sierra Rs
23-09-2009, 13:19
Maalesef bölümler internete verilmemiş.Bulamadım :(

bugra benim arabanın video yada resim yok mu elinde yaw :(

Buğra A.
23-09-2009, 13:23
bugra benim arabanın video yada resim yok mu elinde yaw :(

Olması lazım ama hangi kartta bilmiyorum.Bakarım en kısa zamanda,haberdar ederim ;)

Sierra Rs
23-09-2009, 13:24
Olması lazım ama hangi kartta bilmiyorum.Bakarım en kısa zamanda,haberdar ederim ;)

ok.tesekkürler, haber bekliyorum.

mmustu
23-09-2009, 13:26
buğracım konusu değil ama şu bizim görüntüleri falan nassı yaparız ya :D geçen akşam gidip alamadıkta :D bi ayar çeksen he bro :D

Buğra A.
23-09-2009, 13:33
Abi,internete koyamam da tekrarki buluşmada hatırlat,yanımda getireyim senin için canım abim :)

mmustu
23-09-2009, 13:34
ok yavrim :D

R.I.P
27-09-2009, 11:14
12de foxta değilmiydi program şuan başka bişey var

Buğra A.
27-09-2009, 12:35
Bu hafta yönetmenimiz Doruk'un ameliyat olmasından dolayı program 1 hafta ertelendi.Gerekli açıklamayı gruba üye olan herkese mesaj olarak geçilmişti.

mdu
02-10-2009, 16:29
izlemeyenler için ilk 3 bölüm;

1. Bölüm - part1

http://www.metacafe.com/watch/3432101/extreme_garaj_1_bolum_a/

1. Bölüm - part2

http://www.metacafe.com/watch/3432242/extreme_garaj_1_bolum_b/

2. Bölüm - part1

http://www.metacafe.com/watch/3433119/extreme_garaj_2_bolum_a/

2. Bölüm - part2

http://www.metacafe.com/watch/3433369/extreme_garaj_2_bolum_b/

3. Bölüm - part1

http://www.metacafe.com/watch/3434166/extreme_garaj_3_bolum_a/

3. Bölüm - part2

http://www.metacafe.com/watch/3434306/extreme_garaj_3_bolum_b/

Buğra A.
02-10-2009, 18:27
Programa bir süre ara verilmiştir arkadaşlar.Bölümler için teşekkürler.

onursumer
02-10-2009, 18:30
izlemeyenler için ilk 3 bölüm;

1. Bölüm - part1

http://www.metacafe.com/watch/3432101/extreme_garaj_1_bolum_a/

1. Bölüm - part2

http://www.metacafe.com/watch/3432242/extreme_garaj_1_bolum_b/

2. Bölüm - part1

http://www.metacafe.com/watch/3433119/extreme_garaj_2_bolum_a/

2. Bölüm - part2

http://www.metacafe.com/watch/3433369/extreme_garaj_2_bolum_b/

3. Bölüm - part1

http://www.metacafe.com/watch/3434166/extreme_garaj_3_bolum_a/

3. Bölüm - part2

http://www.metacafe.com/watch/3434306/extreme_garaj_3_bolum_b/

teşekkurkler izleyememiştim ;)

lucky Jackal
02-10-2009, 19:23
şöle bi ek civic yapsınlar JDM beyaz :)

psy_dreams
02-10-2009, 22:31
Bölümler için teşekkürler 2 haftadır iş sebebi ile izleyememiştim bakalım neler olmuş...