PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Avea Saçmalığı

onur_S
09-05-2010, 01:07
arkadaşlar telefonda son zamandır hattın çekmemesi gibi sorunlar yaşıyordum telefondan sanıyordum.2-3 dk da bir full çeken telefon çekmemeye baslıyordu kafasına göre,telefonda görüşme yapıyorum bir anda kapanıyor tel çekmemeye basladıgı için görüşme pat diye gidiveriyor çok sinir bozucu bir durum.bugün arkadasın teline taktık ondada yaptı.tel ilk acıldıgında avea oldugunu anlayıp cekmeye baslaması da bi kac dk alıyor cok bekliyor ayrıca.her neyse bu sorun için herhangi bir avea bayisinin yolunu tuttum.durumu anlattım.diyalog şöyle;
(görevli)-arada bir oluyor böyle sorunlu sim kartları,8 ytl verip yedek sim kart çıkartmanız gerekiyor
-o nasıl oluyor anlayamadım.
(görevli)-arada bir böyle sorunlar olabiliyor,müşteri hatası, yedek sim kart çıkartmanız gerekli 8 ytl karşılığı
-müşteri hatası nasıl oluyor aveanın sorunu değilmi,aveanın bozuk kartı için 8 liramı vereceğim?
(görevli)-müşteri hatası oluyor,benim ne suçum var?
-aveanın bozuk kartına 8 lira,peki sağolun iyi akşamlar dedim çıktım.
8 lirasında değilim bu işin peşini bırakmayı düşünmüyorum.ben nasıl her hizmetin bedelini ödüyorsam kendi hatalı kartları için 8 lira istemeleri kadar garip bir durum yok.avea 3g mesajı yollayıp duracağına önce simkartlarının kalitesini yükseltsin diyorum.
her neyse ben bu aveayı nereye şikayet edebilirim arkadaşlar?
bundan sonra da avea tövbe diyorum.bugün 20 liralık son kontorumu aldım bitince tekrar trcell :)

APO
09-05-2010, 01:13
8 tl ile çözülse sorun hemen ver gitsin ..:) aynı sorunları bende yaşadım ..şimdi vodafona geçtik bakalım ne olacak..??

Low-Rider
09-05-2010, 01:14
aveaya ilk geçtiğim zamanlarda hat kopması çok oluyordu ama artık olmuyor hiç

ramo35
09-05-2010, 01:21
yawww tarifelerinede avea da lanet olsun:D bende hep kurtulcam diyorum ama zor geliyor numara fln:D geçen sms yapalım dedik 60 kontörümü aldı müşteri hizmetlerini aradım hemen yapabilecek birşey yok dediler:(

Low-Rider
09-05-2010, 01:22
yawww tarifelerinede avea da lanet olsun:D bende hep kurtulcam diyorum ama zor geliyor numara fln:D geçen sms yapalım dedik 60 kontörümü aldı müşteri hizmetlerini aradım hemen yapabilecek birşey yok dediler:(

nasıl 60kontur aldılar

39konture 5000 yada 500msj alınıyor zaten

M_PROJECT
09-05-2010, 01:23
pahalida olsa turkcell... dunyanin her yerinde rahat kullanim.

aqustic
09-05-2010, 01:24
avea bende de kesiliyor bazen.
Bi de bu kontörden süre olayına geçtik ya.Sanki bana degişen bişey olmadı gibi geliyor.Daha karlı olacak diyorlardı ama bana göre kar falan yok.Daha dogrusu onlar kar ediyor bizim için yine aynı.

TarikS
09-05-2010, 01:26
avea bende de kesiliyor bazen.
Bi de bu kontörden süre olayına geçtik ya.Sanki bana degişen bişey olmadı gibi geliyor.Daha karlı olacak diyorlardı ama bana göre kar falan yok.Daha dogrusu onlar kar ediyor bizim için yine aynı.

daha kotu oldu bence. aciyorum 1 saniye de olsa 59 saniye de olsa 0.4 TL veya 0.5 TL patir patir gidiyor :)

bu sekilde 30 lirayi 1 ay yetirmem icin gunde 2 arama hakkim var :D uzun sure konusan birisi degilim zaten

Low-Rider
09-05-2010, 01:27
daha kotu oldu bence. aciyorum 1 saniye de olsa 59 saniye de olsa 0.4 TL veya 0.5 TL patir patir gidiyor :)

Aynen ya , 10dakikası 2kontur ama 10dakika konuşursan:d

anasını satiyim 1saniyede konuşsan gidiyor 50kuruş

ramo35
09-05-2010, 01:28
nasıl 60kontur aldılar

39konture 5000 yada 500msj alınıyor zaten

bende o kısma isyan ettim durduk yere 60 gitti itiraz ettim yapıcak bişi yok dediler anlamadım en başından beri şu avea yı ya zaten nee her yerden hat çekiyor ne de tarifeleri iyi değil:D

Ome_RS
09-05-2010, 01:28
walla ben trcellden memnunm.
gencell+diğer ceo tarifesi kullanıyorum.
trcell sabit hatlar ve diğer cepler ile 5dk si 50krs diger gencell yani kampuslulerle 15dk 50krs.
bide alıyorum heryöne bin sms 8tl idi sanırım mutlu mesut yasam aylık 30 tl :)
30 tl yükleyince 10 tl de hediye geliyo.
isteyen aylık 2saate de cevirebilio onu ben msj alıyorum :)

Low-Rider
09-05-2010, 01:30
bende o kısma isyan ettim durduk yere 60 gitti itiraz ettim yapıcak bişi yok dediler anlamadım en başından beri şu avea yı ya zaten nee her yerden hat çekiyor ne de tarifeleri iyi değil:D

O işin üstüne git bence öyle saçmalık olmaz

Gokhan43
09-05-2010, 01:33
Aramalar için Turkcell (Her yöne 1200 dk 35 tl) , SMS için avea kullanıyorum :D Her ne kadar iki telefon taşımak zahmetli olsa da :D

CTG
09-05-2010, 01:34
pahalida olsa turkcell... dunyanin her yerinde rahat kullanim.

kesin öle ama nerden geçiriceklerini şaşırıyolar turkcellde. hesapta kamu+mesaj paketim var 40-45 gelmesi gereken fatura 60 ın altına inmedi 1 senedir.

bu arada sim kartta müşteri hatası nası oluyomuş onu bi sor bence, sim karta ne yapabilirsin ki en fazla :D

ramo35
09-05-2010, 01:41
O işin üstüne git bence öyle saçmalık olmaz

bir kere gitmeye kalkmıştım zamanında bağdat caddesi üzerinde olan bir pizza zincirinden aldığım pizza üzerinde böcek le beraber fırına konmuş ve pişmiş eve servis geldi üzerinde baktım böcek le beraber fırına konmuş fotoğraflarını falan çektim direk aradım müşteri hizmetlerini geldiler evimize temsilci yok o şubemize o olacak bu olacak falan neyse bir yandan da tanıdık bir avukata bu iş nedir diye danışalım dedik üstüne gidersin gitmesine ama uzun sürer ve maddi olarak yorar sonunda birşey alamazsın öle unuttum gitti sonra ne mi oldu? tekrar müşteri hizmetlerinden aradılar gelin şubemize gelin görün istedğiniz zaman gönül rahatlığıyla sipariş verebilirsiniz dedim yok abi eksik kalsın isminizi bile duymayı yemek yemeği bırak dükkanın önünden geçmem:D

M_PROJECT
09-05-2010, 01:43
kesin öle ama nerden geçiriceklerini şaşırıyolar turkcellde. hesapta kamu+mesaj paketim var 40-45 gelmesi gereken fatura 60 ın altına inmedi 1 senedir.

bu arada sim kartta müşteri hatası nası oluyomuş onu bi sor bence, sim karta ne yapabilirsin ki en fazla :D

ben arama basina dakikasi 6tl aranma basina 4tl oduyorum :D

Low-Rider
09-05-2010, 01:44
bir kere gitmeye kalkmıştım zamanında bağdat caddesi üzerinde olan bir pizza zincirinden aldığım pizza üzerinde böcek le beraber fırına konmuş ve pişmiş eve servis geldi üzerinde baktım böcek le beraber fırına konmuş fotoğraflarını falan çektim direk aradım müşteri hizmetlerini geldiler evimize temsilci yok o şubemize o olacak bu olacak falan neyse bir yandan da tanıdık bir avukata bu iş nedir diye danışalım dedik üstüne gidersin gitmesine ama uzun sürer ve maddi olarak yorar sonunda birşey alamazsın öle unuttum gitti sonra ne mi oldu? tekrar müşteri hizmetlerinden aradılar gelin şubemize gelin görün istedğiniz zaman gönül rahatlığıyla sipariş verebilirsiniz dedim yok abi eksik kalsın isminizi bile duymayı yemek yemeği bırak dükkanın önünden geçmem:D

Üstüne git dediysem hemen dava aç demedim yaw:D

sikayetvar.com ' a yaz , 1hafta içinde arıyorlar.

Ben süresi geldiği zaman kontur yüklemiştim ama bedava konuşma hakkı gelmemişti.Müşteri hizmetlerini aradım yapamayız edemeyiz,bahsettiğim siteye yazdım aradılar çözdüler sorunu

Yasin Y.
09-05-2010, 01:44
şimdiye kadar ne ücretlerinden nede kullanımından dolayı hiç şikayetim olmadı açıkçası aveadan :) 3 sene kadarda aveada çalıştım. Ama söylediklerimin çalışmamla alakası yok :)

arkadaşlar telefonda son zamandır hattın çekmemesi gibi sorunlar yaşıyordum telefondan sanıyordum.2-3 dk da bir full çeken telefon çekmemeye baslıyordu kafasına göre,telefonda görüşme yapıyorum bir anda kapanıyor tel çekmemeye basladıgı için görüşme pat diye gidiveriyor çok sinir bozucu bir durum.bugün arkadasın teline taktık ondada yaptı.tel ilk acıldıgında avea oldugunu anlayıp cekmeye baslaması da bi kac dk alıyor cok bekliyor ayrıca.her neyse bu sorun için herhangi bir avea bayisinin yolunu tuttum.durumu anlattım.diyalog şöyle;
(görevli)-arada bir oluyor böyle sorunlu sim kartları,8 ytl verip yedek sim kart çıkartmanız gerekiyor
(görevli)-arada bir böyle sorunlar olabiliyor,müşteri hatası, yedek sim kart çıkartmanız gerekli 8 ytl karşılığı
-müşteri hatası nasıl oluyor aveanın sorunu değilmi,aveanın bozuk kartı için 8 liramı vereceğim?
8 lirasında değilim bu işin peşini bırakmayı düşünmüyorum.ben nasıl her hizmetin bedelini ödüyorsam kendi hatalı kartları için 8 lira istemeleri kadar garip bir durum yok.avea 3g mesajı yollayıp duracağına önce simkartlarının kalitesini yükseltsin diyorum.
bundan sonra da avea tövbe diyorum.bugün 20 liralık son kontorumu aldım bitince tekrar trcell :)

seninle pek uğraşmak istememiş görevli eğer üretim hatası olarak o simkartı alırsa senden
sana ücretsiz olarak yeni simkart verir 8 ytl ödemene gerek kalmaz kendiside merkeze o şekilde formunu doldurup yolladığında bayide zarar etmez.
Ama evrak işi olduğu için uğraşmak istememiş almak istersen bu kadar demiş sana :)

simkarttan olma ihtimalide var en kötü müşteri hizmetlerini arayıp lokasyonunu verirsen baz istasyonu hakkında bir arıza kaydı açarlar 1 hafta içerisinde kontrol edilir burdanda varsa bi arıza giderilir. Bi çok müşteriye bu konuda yardımcı olmuştuk. Faydasını gören oldu :) biraz peşine düşmen gerekiyo yanlız sık sık arayıp ne oldu baktınızmı diye sorman gerekiyor.

Yasin Y.
09-05-2010, 01:45
cift mesaj oldu kusura bakmayın :(

.::EmrE::.
09-05-2010, 01:47
Avea'da aylık 70 TLye'mi ne bilmemkaç bin dakika tarifesi kullanıyor hattım.Detaylı bilmiyorum çünkü babam almıştı kendine,bana verdi sonra...Aveadan kesinlikle memnun değilim,Turkcell'de benzer bir tarife var mı geçebileceğimiz?

ramo35
09-05-2010, 01:49
Üstüne git dediysem hemen dava aç demedim yaw:D

sikayetvar.com ' a yaz , 1hafta içinde arıyorlar.

Ben süresi geldiği zaman kontur yüklemiştim ama bedava konuşma hakkı gelmemişti.Müşteri hizmetlerini aradım yapamayız edemeyiz,bahsettiğim siteye yazdım aradılar çözdüler sorunu

bir anda fazla agresif oldum galiba:D valla ben pek çözüm olacağına inanmadığımdan pek üstüne gitmedim konunun bide tl li sisteme geçildi fln sanmıyorum onun olacağını

Low-Rider
09-05-2010, 01:50
bir anda fazla agresif oldum galiba:D valla ben pek çözüm olacağına inanmadığımdan pek üstüne gitmedim konunun bide tl li sisteme geçildi fln sanmıyorum onun olacağını

Niye yahu konturu tl ye çeviriyolar işte

tl'ye ilk geçildiği ay 39kontur için 8tl aldı,bu ay 7.8 tl aldı

0.2tl soktular:D

ramo35
09-05-2010, 01:55
Niye yahu konturu tl ye çeviriyolar işte

tl'ye ilk geçildiği ay 39kontur için 8tl aldı,bu ay 7.8 tl aldı

0.2tl soktular:D

ahahaha iyi yolmuşlar nasıl bir hattır bu anlamadım hala 4 yıldır da kullanıyorum:D valla akıl sır ermiyor artık bir arkadaşını ararsın adamın telefonu meşguldür direk adamın konuşmasına canlı baglanırsın 3 lü olur:D bir anda konuşman kapanır telefonum oturduğum yerde çekmez(valla suadiye oturuyorum çekmiyor en üst katta oturuyorum bazen çekmiyor hat ne ulaşılıyorum ne ulaşabiliyorum:D ama şöyle her yöne hem sms hem konuşma dakika sınırsız gibi bir tarife varsa sabit bir ücrete karşılık düşünmeden geçecem tcell e:D

Berkan
09-05-2010, 02:51
bendede 1500 lük kamu var 100 mesajlık paket var arada bir geciriyorlar inceden inceden

Avea'da aylık 70 TLye'mi ne bilmemkaç bin dakika tarifesi kullanıyor hattım.Detaylı bilmiyorum çünkü babam almıştı kendine,bana verdi sonra...Aveadan kesinlikle memnun değilim,Turkcell'de benzer bir tarife var mı geçebileceğimiz?

Turkcell Gold Paket alın, KDV ve ÖİV dahil 89 TL’ye Turkcell’lilerle 5.000 dakika, diğer yönlerle TAM 1.000 dakika dilediğinizce konuşun!

Süper Paket yenilendi! KDV ve ÖİV dahil 55 TL'ye artık TÜM CEP ve SABİT HATLARLA geçerli ve ayda toplam 500 dakika!

Üstelik her akşam saat 21:00 ile sabah saat 09:00 arasında tüm Turkcell ve sabit hatlarla yapacağınız görüşmeler ay boyunca toplam 5.000 dakikaya kadar ücretsiz.

sword
09-05-2010, 02:59
ben sımdı vodafone gectım tekrar turkceele gecıcem acaba cezası felan varmı extra para keselermıı katılım ucretı felan faturalaıdan faturalıya

can_ksk
09-05-2010, 04:05
5000dk turkcell 5000 şirketiçi 3000dk heryone 79tl ki 12 ay tarıfeyı kullanma taahutu verirseniz 67 tl ye geliyor bence en iyi rakam bu!tabi bu sıklıkta konuşanlar için.(kurumsal tarifedir)

caglarcb
09-05-2010, 09:29
Turkcell'e okadar para vermeye değmez, 8tl gibi bir meblaya halloluyorsa veirim paşa paşa bakarım keyfime.
ps: Turkcell faturalı kullanıyorum.

mitsubishi_boy
09-05-2010, 10:08
benim sim kart da durduk yere sıfırlandı. kesinlikle el teması fln da olmamıştı. yedek kart çıkarttırdık. eğer sim kartın eski ise bahsettiğin durum olabiliyor. yeni kartla sorun kalmaz. 2 yıl kadardır avea kullanıyorum sorun yok. kapsama sorunu da kalktı diyebilirim.

Mutu
09-05-2010, 10:38
Herkes sorun yaşadığını söylüyor ama ben aveda hiç sorun yaşamıyorum :S Ben de o zamn sorun :D Hat kopmasının nedeni telefon da olabilir başka telefonda da denemenizi tavsiye ederim .

Swift
09-05-2010, 10:43
Ne alakaysa avea hariç bütün operatörlerde agps sorunsuz çalışıyor bi tek aveada çalışmıyor

onursumer
09-05-2010, 10:47
senelerdir turkcell hep geçiriyor ama allahtan boyle sorunlar yaşamıyorum :D

ilk iphone çıktığında alıp hazır kartıma taktığımda birsuru kontorum gitmişti havadan turkcell müşteri hizmetlerini aradım hepsini iade etmişlerdi hiç oyle itiraz olmaz vs demediler bu yonu güzel :D

Frid
09-05-2010, 10:49
bende yıllardır turkcell kullanıyorum en azından çekme problemi yok :D

geçirmeyen oparatörde yok zaten türk halkı olarak alıştık haksız kazanç oyunlarına pek ses çıkarmaz olduk, bknz: öbür dünyada hesaplaşırız :D

Bartu_evo
09-05-2010, 12:34
Avea dan bende çok şikayetçiyim evim ve kapalı garajlarda çekmiyor.Kartı değiştirdik yine çekmiyor ayrıca en gıcık olduğum huyları faturanın son ödeme tarihi her ayın 18 i.19 sabahı ödemediğin zaman hattını kesiyorlar sadece 1 gün bile yok gecikmek için.öbür aya ilk işim turkcelle geçmek olucak sürekli iteleselerde kıymetlerini daha iyi anladım.

SinanTT
09-05-2010, 12:45
bendede 1500 lük kamu var 100 mesajlık paket var arada bir geciriyorlar inceden inceden

Turkcell Gold Paket alın, KDV ve ÖİV dahil 89 TL�e Turkcell�ilerle 5.000 dakika, diğer yönlerle TAM 1.000 dakika dilediğinizce konuşun!

Süper Paket yenilendi! KDV ve ÖİV dahil 55 TL'ye artık TÜM CEP ve SABİT HATLARLA geçerli ve ayda toplam 500 dakika!

Üstelik her akşam saat 21:00 ile sabah saat 09:00 arasında tüm Turkcell ve sabit hatlarla yapacağınız görüşmeler ay boyunca toplam 5.000 dakikaya kadar ücretsiz.

Yalan o iş bende süper paket kullanıyorum.Bu ay 63 lira geldi 25 lirası kdv.Paket kullanım bedeli 36 lira ama +25 de kdv sokmuşlar....

dragonflydesing
09-05-2010, 12:56
Bende bi tek benmi yaşıyorum bu sorunu diyordum,demekki avea'nın dandikliği bir kez daha ortaya çıktı marketten evi arıyorum (arası 150-200m fln) telefon çekmiyor ya yok böyle bir şey :D Tez zamanda turkcell'e geçicem.

onur_S
09-05-2010, 15:23
başka telde denedim ondada yaptı.telefonuma hard format attım aynen devam.ayrıca sim kartına hiçbir numara kaydedilmiyor.tüm numaralrımda kaybolmuş durumda.

Can_Doukan
09-05-2010, 15:46
3.katta oturuyorum telefon çekmiyor böyle saçmalık görmedim hata yapmışım turkcellden aveaya geçmekle gittim bende turkcelle çevirdim tekrar...

tursurayn
09-05-2010, 17:21
Artık avea mlleti soyma peşine düşmüş anlaşılan bir an önce turcelle geçiş olmalı

tool
09-05-2010, 19:50
mizah anlayislarida basarisiz :D

http://i42.tinypic.com/x1lr2w.jpg

turbo16
09-05-2010, 21:20
sakın ama sakın avea kullamayın bana neler yaptı inanamazsınız:mad::mad::mad:

herkesi uyarıp vodafone veya turkcell geçmesini söyleyin:icon_tup:

metin
09-05-2010, 21:38
arkadaşımda aveaya geçti genellikle ulaşamıyoruz :) telefondandır dıye telefonu değiştirdi hala aynı
turkcell iyidir
musteri hizmetleri acısından da iyidir bence turkcell

gecenlerde bır abımız kendısıne mesajla ındırım kampanyası yapmış evde cocugunada yapmaya calısmıslar olmamıs bunlar da oldu dıye cocuk hababam konusmus
sonuc 2000tl fatura( kesınlıkle kullanıcı hatası )
bunu turkcelle anlattıklarında faturayı odedıklerı halde gerı odeme yaptılar

_opeth
09-05-2010, 21:50
99 yılında aria iken kullanmaya başladım birleşmeden önce çok güzeldi. birleşti .ok oldu. bu arada benim sim karım telefonla beraber denize girdi çıktı telefon pert oldu ama sim kart hala sağlam 11 yıldır.

aqustic
09-05-2010, 22:24
yine çekmiyor :S

slowmotion
01-06-2011, 23:04
avea mı? allah korusun. rezil ediyor sizi

gambit49
01-06-2011, 23:24
bendede okulda oluyo genelde o sorun

umut01
01-06-2011, 23:50
çekişi zayıf. karşı tarafı zor duyuyorum bende.

MoDVTeC
02-06-2011, 02:35
19 luk tarifeye geçmiştim aveda ***** hiç bir yerde cekmeyince tekrar turkcele gectim...

son fatura geldi aveadan anlaşma iptal maddesi eklemişler 50 tl kdv-vergisi oldu 94 tl fatura yazmışlar

OnurD.
02-06-2011, 09:30
11-12 yıldır Faturalı avea Kamu hattı, sene başından beride 39luk tarifesini kullanıyorum. 5tl lik 250mb intrnt - 250sms paketimde var. Parası kadar kalite sunuyor, şuana kadar çok nadir sorun yaşadım. Geçen bşr yağmur ve rüzgar oldu şiddetli bi ozaman işte su koyverdi :)

Anıl E.
02-06-2011, 09:35
Avea mı allah korusun bir daha sahip olmak istemem öyle bir hatta,vodafone kullanıyorum 4 aydır bir sıkıntı yaşamadım tanıdıgım çogu kişide geçiş yaptı avea'dan başka bir hatta

yaniss
02-06-2011, 10:07
yıllardır avea kulanıyorum hatta avea bıle degıl bedava verılen aycell hala uzerınde oyle yazar gunde 10 sat telfonla konsuurum hıc basıma boyle bırsey gelmedı sadec 2 senede 1 calısmamı ne oluyor sılvrıde butun hatlar gıdıyor nerdeyse 1 gun boyunca onun dısında canavar gıbı

Low-Rider
02-06-2011, 10:19
yıllardır avea kulanıyorum hatta avea bıle degıl bedava verılen aycell hala uzerınde oyle yazar gunde 10 sat telfonla konsuurum hıc basıma boyle bırsey gelmedı sadec 2 senede 1 calısmamı ne oluyor sılvrıde butun hatlar gıdıyor nerdeyse 1 gun boyunca onun dısında canavar gıbı

Valla bende ultra memnunum avea'dan 3senedir.Özellikle 3g hızı olarak vodafone dan falan çok çok hızlı.

Arkadaşım vodafone'dan iphone 4 almış sınırsız internet falan ,dün biraz kurcaladım ama bu kadar yavaş bir internet bağlantısı olamaz

TaGo
02-06-2011, 11:17
Ben kurumsal avea kullanıyorum şirketim için. İnann tam 2 yıldır 1 kere dahi 43 tl yi geçmedi. Hemde tüm ama tüm aramalarımızı cepten yapıyoruz. Sabit telefonu kullandırmıyorum çalışanlara.

Geçendede aradılar sürekli ödeme düzenliliğimiz nedeni ile faturanızı 1 yıl boyunca %20 düşük ödeteceğiz kabul edermisiniz dediler kabul ettim tabi.

Ben memnunum açıkcası

onursumer
02-06-2011, 11:23
Valla bende ultra memnunum avea'dan 3senedir.Özellikle 3g hızı olarak vodafone dan falan çok çok hızlı.

Arkadaşım vodafone'dan iphone 4 almış sınırsız internet falan ,dün biraz kurcaladım ama bu kadar yavaş bir internet bağlantısı olamaz

vodafone sınırsız internet diye satıyorda ilk 100mb 3g peşinden edge ye düşüyor :D

yaniss
02-06-2011, 11:46
Ben kurumsal avea kullanıyorum şirketim için. İnann tam 2 yıldır 1 kere dahi 43 tl yi geçmedi. Hemde tüm ama tüm aramalarımızı cepten yapıyoruz. Sabit telefonu kullandırmıyorum çalışanlara.

Geçendede aradılar sürekli ödeme düzenliliğimiz nedeni ile faturanızı 1 yıl boyunca %20 düşük ödeteceğiz kabul edermisiniz dediler kabul ettim tabi.

Ben memnunum açıkcası

4 tane falan avea kurumsal hat aldık artık ev telfonlarınıda ıs telfonlarınıda ıptal ettık her yerı ordan arıyoruz acayıpte memnunuz :) ınternetını kullanmadım bır fıkrım yok ama kontorlude acayıp ucuz sankı bedavaya konsuyorum :)

Evrenoz
02-06-2011, 12:43
55 lira veriyorum sabit-vodafone sınırsız. diğer operatörler 750 dk
9 lira daha veriyorum vodafone 10.000 diğer yönler 2000 sms

çekmeme sıkıntısı yaşamadım.

_SeLim_07_
06-06-2011, 23:41
Paran Varsa Turkcell :D

TolgaEsentepe
06-06-2011, 23:54
avea dan vodafone geçtim.. 25tl 500dk heryöne 5bin sms heryöne face tweet ücretsiz, ayrıcada 8tl ye sınırsız internet paketi aldım mis gibi resmen, avea da ses kalitesi kötü çekmiyordu, arayınca kapalı diyordu falan falan..

Boost Up
06-06-2011, 23:57
benim fix 90 geliyo, yardım sms i vsvs atmazsam:) (turkcell)

500dk her yöne, akşam 9 sabah 9 arası aylık 5000dk 50tl
1000sms her yöne 10tl
BIS aboneliği 30 tl

Mutu
07-06-2011, 00:56
Aveanın yeni faturasız hatlar için paketi var arkadaşlar ama 25 yaşın altında olmaznı gerekiyormuş. :D

1000 dk aveaya arama ( 1 saat aranınca 30 dk her yöne geliyor o yetrr bana :D )
1000 her yöne mesaj
1 gb internet (neti gayet hızlı, tavsiye edilir)

19 tl.

Berkan
07-06-2011, 02:28
55 lira veriyorum sabit-vodafone sınırsız. diğer operatörler 750 dk
9 lira daha veriyorum vodafone 10.000 diğer yönler 2000 sms

çekmeme sıkıntısı yaşamadım.

tamamiyle aynı

+ 48 tl bb 9300 3g curve