PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ankara dil kursu yardım....

tuttut
13-07-2010, 03:07
(İleri orta)İngilizcemı gelıstırebılecem dınleme yazma konusma ve gramer kapsayan tavsıye edebılecegenız ıng kursu varmı?

_driver_
13-07-2010, 03:09
tömer var su an aklıma gelen

CasabLanca
13-07-2010, 03:25
wall street var birde

TAM35GNY
13-07-2010, 03:41
Dil dile degmeden dil ogrenilmez ;) :D

ArMy
13-07-2010, 06:53
Wall Street yararlı olur..

Orhan
13-07-2010, 07:24
wall street iyidir.

TURBO CİVİC
13-07-2010, 08:18
kanka gidicen ilk once yabancı bir hatun bulcan tutcan yani:Dsonra o sana ogretcek:D
saka bi yana bilge adam var kanka bi git gor sartlara bi bak derim;)

cagri-35
13-07-2010, 11:09
tömer olabilir merkez ankara'da zaten üniye bağlı ben izmirde fransızca kursuna gidiyorum tömerin baya memnunum okullarla vs. güzel anlaşmaları olur %30 40 indirimli gidersiniz.

korki
13-07-2010, 11:09
bilge adam iyidir veya kascam diyosan kent english var biraz katıdır bişeyler bilipte üstüne ekleyim diyosan odtü var yalnız bu yaz döneminde pek kayıt almazlar en iyisi alanya,didim yap pratik olur

Onuralp
13-07-2010, 11:14
Active English

ERkut 205
13-07-2010, 11:17
ODTÜ dil kurslarını bir araştır.

bora1311
13-07-2010, 11:51
turk-ingiliz kultur dernegi, bestekar sokak da...

tuttut
13-07-2010, 12:46
tömer olabilir merkez ankara'da zaten üniye bağlı ben izmirde fransızca kursuna gidiyorum tömerin baya memnunum okullarla vs. güzel anlaşmaları olur %30 40 indirimli gidersiniz.

tömer var su an aklıma gelen

Tömer ile dün gittim konustum ama hocalar turk oldugu ıcın ıcıme sınmedı.

wall street var birde

Wall Street yararlı olur..

wall street iyidir.[/QUOTE

Wall street ılede gorustum ama bılgısayar basına oturup 4 mılyarı sadece cd dinlemek ıcın vermek kafamı cok karıstırıyor . Sınıf ortamında kı gıbı hırs yapmak felan yok .

[QUOTE=TAM35GNY;1553206]Dil dile degmeden dil ogrenilmez ;) :D
En guzel fıkır sızınkı ;)

kanka gidicen ilk once yabancı bir hatun bulcan tutcan yani:Dsonra o sana ogretcek:D
saka bi yana bilge adam var kanka bi git gor sartlara bi bak derim;)

Kanka tutarım nasıl bulcam :D Istanbuldan gonder :p Bilge adamla bır konusayım..

bilge adam iyidir veya kascam diyosan kent english var biraz katıdır bişeyler bilipte üstüne ekleyim diyosan odtü var yalnız bu yaz döneminde pek kayıt almazlar en iyisi alanya,didim yap pratik olur

Active English

Actıve englısh öneren cok oldu .Bugun sevıye belırmeye gırecegım.

ODTÜ dil kurslarını bir araştır.

Odtü dil kurslarıda profıcıency yonelık oldgunu duydum ve aynı hazırlık sınıfı gıbıymıs

turk-ingiliz kultur dernegi, bestekar sokak da...

Bugun bır orayada ugrayayım..

<<<<<<<<<<<<------------------------>>>>>>>>

Englısh time hakkında bılgısı olan varsa sevınırım ...

Görkem
13-07-2010, 13:05
ödtü evet hazırlık sınıfları gibi nerdeyse program olarak ama baya başarılılıar,,,ben özellikle hafta içi grubuna gitmiştim,,,hafta içi hergündü,,,,gerçekten çok iyiydi,,tavsiye ederim,,,hemde sizin istediğiniz gibi herşeyi kapsıyo program ,,,ama dönem eylülde başlıyo olması lazım ,,,,hafta sonu gruplarında olabilir yakınlarda başlayan belki emin değilim .....

tuttut
13-07-2010, 13:52
Sitesinden arastırdım ama yakın zamanda acılcak bır kuru suan yok..

streetracer_nos
13-07-2010, 16:56
active english iyidir.Kazara American kulture falan sakın baslıyım deme berbat bi yer

snan1910
13-07-2010, 17:16
amerikan kültür için iyi dediklerini duymuştum..

canbeyaz
06-07-2011, 21:16
oldukça güzel bi kurs buldum arkadaşlar. dilko. baya bi araştırdım ingilizce hocasına da sordum dilkoyu. onay verdiler. yabancı ve türk hocalar, güzel teknikler var aklıma yattı diyebilirim. deneme dersleride koymuşlar deneyip görün alın die cumartesi günü gidiyorum haberdar ederim.

ouzs
06-07-2011, 21:19
american kültür ü sordukalrım öneriyor ama. gidenler memnun değiller miş.. wall street için bende araştırma içindeyim.. 1 dil 1 insan. geliştirmek gerek..

TünayK
06-07-2011, 21:21
turk amerıkan kultur dernegı dıl okulları 3 aydır gıdıyorum. gayet basarılılar.

blumenberg
06-07-2011, 21:50
kent english'e gitmiştim ben tavsiye ederim. kızılay'da

BuRaK_eFe
18-08-2017, 07:37
Konuyu hortlatıyorum ama ankarada wall street english giden yada bi tanıdığı gidip memnuniyetsizlik yaşayan var mıdır ? Rakamları biraz fazla olsada en kurumsal firma aslında wse gözüküyor ama internette bu aralar yakın tarihli oluşturulmuş baya bi şikayet kaydı var sizlerden tavsiyelerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum.

Grimlord
18-08-2017, 10:50
Ankara'da İngilizce konusunda gidilecek iki tane kurs var, biri İngiliz elçiliğinin açtığı kurs, diğeri de Amerikan elçiliğinin.
Wall Street sürümden kazanan bir kurum. İş görüşmesi için gittiğimde anladım bunu :D
Diğerlerine para bile vermeyin, online kurs satın alın. Çok daha faydasını göreceksiniz.

mtay
18-08-2017, 17:25
Hocam zamanında Active English'e gitmiştim 4 kişilik sınıflarda native hocalar ders veriyordu...
Kesin bir yada ikisi gelmiyordu öğrencilerin nerdeyse her seferinde birebir ders yapıyorduk...
Türk avukatla evli 15 yıldır burada yaşayan bi İskoç'tu hocam...
Sosyal olarakta güzeldi hala saha maçına fln gidiyorduk ingiliz fln filan... değişik oluyor...
Benim Türkçe anlatamadığımı anlıyor İngilizce olarak tekrar açıklıyordu...
Türkçe öğrenen yabancılar fln da vardı her an birileriyle pratik yapma imkanın da olabilir...
Tavsiye ederim...Güzel, eğlenceli ve faydalıydı benim için...

Dayı
18-08-2017, 22:57
Meslek nedir?

Ankara'da İngilizce konusunda gidilecek iki tane kurs var, biri İngiliz elçiliğinin açtığı kurs, diğeri de Amerikan elçiliğinin.
Wall Street sürümden kazanan bir kurum. İş görüşmesi için gittiğimde anladım bunu :D
Diğerlerine para bile vermeyin, online kurs satın alın. Çok daha faydasını göreceksiniz.

Grimlord
18-08-2017, 23:10
Meslek nedir?

Freelance tercümanlık yapıyorum, öğretmenlik için başvurmuştum. Dil mezunuyum.

Dayı
18-08-2017, 23:15
Teşekkürler cevsp ićin. Şu ara öğretmenlik de zor. Ankara da daha da zor.
Freelance tercümanlık yapıyorum, öğretmenlik için başvurmuştum. Dil mezunuyum.

Grimlord
18-08-2017, 23:17
Teşekkürler cevsp ićin. Şu ara öğretmenlik de zor. Ankara da daha da zor.

Kesinlikle öyle. Yaklaşık 5-6 tane koleje iş görüşmesine gittim, teklif edilen paraları bir duysanız :) Kimisi de sigorta yapmam, işine gelirse diyor.
Çalışan arkadaşlarımın bazıları aylardır maaş alamıyor, alıyorsa da zamanında yatmıyor vs.
Çok sıkıntılı..

Dayı
18-08-2017, 23:19
Şu an okutman arayan üniversteler ve ingilizce ogretmeni arayan kolej ler var.

Kesinlikle öyle. Yaklaşık 5-6 tane koleje iş görüşmesine gittim, teklif edilen paraları bir duysanız :) Kimisi de sigorta yapmam, işine gelirse diyor.
Çalışan arkadaşlarımın bazıları aylardır maaş alamıyor, alıyorsa da zamanında yatmıyor vs.
Çok sıkıntılı..