PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : kapadokya Balon turu?

tool
10-08-2011, 13:32
sonbaharda fransadan gelecek arkadaslar icin kapadokya organizasyonu hazirliyacagim.
foto cekmek isteyenler icin balon turu aklima geldi,
tavsiye ediceginiz ya da memnun kaldiginiz sirketleri paylasirsaniz sevinirim...

KA®ANLIK
10-08-2011, 14:03
Bu konuda bize Agami Tur diye bir yer destek veriyordu sanırım.
sıkıntı yaşadıklarını hiç duymadım. Balon organizasyonu da düzenlemişlerdi hatta bizim bir işimizde...

cıvıc_power
10-08-2011, 16:22
Anatolian balonu öneririm bende nevşehirliyim zaten o bölgeyi iyi bilirim. Dünyanın en büyük balonuna sahip bir şirket, binenlerin memnun olduklarını duydum.. ;)

tool
10-08-2011, 21:43
Anatolian balonu öneririm bende nevşehirliyim zaten o bölgeyi iyi bilirim. Dünyanın en büyük balonuna sahip bir şirket, binenlerin memnun olduklarını duydum.. ;)

ideal mevsim nedir kapadokya icin?

oğuz
10-08-2011, 22:20

1-2 hafta önce ordaydım. aynı sıcak burda olunca kavurur(ist),orda olunca pek etkilemez gibi geldi bana. balon için soruyorsanız onu bilemicem

ToNy
10-08-2011, 22:41
Kapadokya Balonculuk var,
Mali Müşavirliğini yaptığım firmam uzun bir süredir devamlı bu şirketi kullanıyor bu türlü organizasyonlarda...
Sanıyorum ki memnunlar,
Baya bir müşteri potansiyelimiz var, Beğenilmeseydi devam edilmezdi diye düşünüyorum...
Ama yinede istersen yarın olumlu yada olumsuz yorumlarını isteyebilirim...

cıvıc_power
11-08-2011, 10:12

genelde yaz ayları. sonbaharda olabilir tabii ( eylül - ekim gibi) sadece :)

tool
15-08-2011, 23:06
Kapadokya Balonculuk var,
Mali Müşavirliğini yaptığım firmam uzun bir süredir devamlı bu şirketi kullanıyor bu türlü organizasyonlarda...
Sanıyorum ki memnunlar,
Baya bir müşteri potansiyelimiz var, Beğenilmeseydi devam edilmezdi diye düşünüyorum...
Ama yinede istersen yarın olumlu yada olumsuz yorumlarını isteyebilirim...

var mi bir gelisme?

ToNy
15-08-2011, 23:15
Sizden ses çıkmayınca açıkçası sormadım, Belki halledilmiştir diyerekten...
Yarın sabahtan arar konuşurum...
Aklınıza takılan yada öğrenmek istediğiniz konular varsa onlarıda sorabilirim, Şu nasıl bu nasıl vs. diye...

battalgazi
15-08-2011, 23:26
Ürgüp balonun geçen gün tanıtımı vardı meral edip aradım kişi başı 150 eurodan bahsetti,kaldığın otelden alıyorlar kahvaltı yapıyorsun balonun şişirilişini seyrediyorsun rüzgarın yünune ve şiddetine göre bir saate yakın havada kalıyorsun

white light
15-08-2011, 23:28
bır nevsehırlı olarak en guzel mevsımı agustos sonu eylul basıdır anatolian balonunu onerırım oraya gıttıgınızde avonosta mahsenlerı sorun sorup el yapımı saraplardan ıcmenızı şiddetle tavsıye ederım

tool
15-08-2011, 23:40
Sizden ses çıkmayınca açıkçası sormadım, Belki halledilmiştir diyerekten...
Yarın sabahtan arar konuşurum...
Aklınıza takılan yada öğrenmek istediğiniz konular varsa onlarıda sorabilirim, Şu nasıl bu nasıl vs. diye...

aklima takilan herhangi bir soru yok, standart balon turunun fiyat bilgisi ve tavsiyelerini ogrenmek istiyorum mevsimsel olarak en uygun zamani