User Tag List

Sayfa 1/5 123 ... SonSon
85 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Fırın boya ile normal boya arasında ne fark var?

huseyinturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Fırın boya ile normal boya arasında ne fark var?

Aracımı kaskodan kısmen cebimden boyatıyorum. Fırın boya yapılacak diye biliyorum ama bu akşam öylesine bir uğrayayım dedim bir baktım aracım dükkanda boyanıyor. 200 lira fırın parasından kaçmış ustamız. Kasko fırın parası vermez vs gibi zırvaladı biraz, çokta ters gitmek istemedim. Sıkıntı olmayacağını söyledi, zaten sıkıntı olursa vekaleti iptal edicem direk kaskodan para vs alamaz. Şimdi sorum şu, fırın boya yapılmamasının bir sıkıntısı olurmu?

***** havalarda soğuk baya baya. Acil yardım bekliyorum konu hakkında bilgisi olanlardan

dark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Boya geç kurur üzerine toz yapışır. Moralini bozmak gibi olmasın ama sahtekarın birinin eline düşmüşsün. Kasko fırın parası diye ayrı bir bedel ödemez o kısım doğru ama zaten verdiği işçilik ve boya ücretinin içinde onuda veriyor. Umarım açık tozlu dükkanın içinde atmıyordur boyayı.

onurc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadas bunlar nasıl insanlar yav

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı dark Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Boya geç kurur üzerine toz yapışır. Moralini bozmak gibi olmasın ama sahtekarın birinin eline düşmüşsün. Kasko fırın parası diye ayrı bir bedel ödemez o kısım doğru ama zaten verdiği işçilik ve boya ücretinin içinde onuda veriyor. Umarım açık tozlu dükkanın içinde atmıyordur boyayı.
    Dükkanın kapısı vs kapalıydı sorun olmayacağını söyledi ama gerçekten sinirlerim bozuldu. Zaten kasko fazla fazla ödüyor her şeyin parasını... Aracı aldığımda en ufak kusuru kabul etmem orası ayrı ama benim gözle göremeyeceğim ilerde sıkıntı olabilecek sorunlar olurmu?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    usta dıye gecınenın ustalıgına kalmıs. benım aracım frında boyandı fakat 1.5 sene sonra kaputun uçlarından boya uçtu gitti. afedersın ama ortalık duzenbaz dolu

1.8 turbo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Usta dukkanda boya mi kaldi tampon bile boyatsak firinda boyatiyoruz. Araba bitimce cok cok dikkatli inceleyin.
    Acik dukkanda boyaa atarsa toz olur, emme olur vs. Hatta ustune parfum sikmis brisi bile girse iceri boya bozulur. Ayrica kaliteli bir iscilikle firinda atilan boya uzun vade de bozulmaz
    E30 M50 TURBO & F30 320i ED

dark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı huseyinturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dükkanın kapısı vs kapalıydı sorun olmayacağını söyledi ama gerçekten sinirlerim bozuldu. Zaten kasko fazla fazla ödüyor her şeyin parasını... Aracı aldığımda en ufak kusuru kabul etmem orası ayrı ama benim gözle göremeyeceğim ilerde sıkıntı olabilecek sorunlar olurmu?
    İşçilik zaten bittiğinde kendini belli edicektir. Ben senin yerinde olsam aracı ordan alırdım direk. Eger boyayı dışarda atıcaksa. Astar ilk kat dışarda atılırsa bir sıkıntı olmaz. Ama kasko fırın parasını karşılamıyor diyen bir adamın fırında boya atıcağını düşünmüyorum.
    Böyle adamlar sonra iş yok diye yakınıyorlar. Allah daha beter etsin diyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dayanamadm aradım şimdi ustayı. Sen arabanı çıkınca bir gör en ufak nokta hatada bile sorumluluk benimdir , yerimiz belli diyor. Farklı bir kaç yerin tavsiyesi üzerine gittim bu ustaya zaten ama bakalım hayırlısı. Kasko ödemeyi direk yapmıyomuş zaten heralde durum ters olursa vekaleti iptal edip ödemeyi kendi hesabma yaptırırm elimde en azndan bir koz olur diye düşünüyorm.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    degısık bı usta valla bız kıcı kırık logo bıle boyarken kapalı alanda boyuyoruz yıne bı yerde toz gelıyor adam arabayı dukkanda boyamaya garantı verıyor,cook merak ettım dogrsu

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onurc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    degısık bı usta valla bız kıcı kırık logo bıle boyarken kapalı alanda boyuyoruz yıne bı yerde toz gelıyor adam arabayı dukkanda boyamaya garantı verıyor,cook merak ettım dogrsu
    Dükkanın kapıları vs kapatmışlardı, içerde başka araç vs yoktu boşaltmışlardı, yerler ıslakmıydı hiç dikkat etmedim ama. Valla benim korkum ilk çıktığında sorun olmayıp yarın bir gün s orun çıkarmasındaydı onada garanti veriyor sıkıntı olursa sorumlusu benim diyor adam. Bakalım ya hayırlısı artık olan olmuş zaten

douu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    detailing konusunda 300 fotolu bi ibiza konusu var. o araç benim eski aracım. fırın parasından kaçmış usta bozuntusu. aracın üzerinde ne bi yansıma ne bi parlama elde edemedik tabi. bide boyaya yapışan toz da ayrı hikaye tabi. Mekanın bütün kapılarını kapatsa da içerdeki toza engel olamaz. fırın ayrı bişey. bence boyacıyla bu kavgayı edin aracınızı fırında boyatın.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı douu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    detailing konusunda 300 fotolu bi ibiza konusu var. o araç benim eski aracım. fırın parasından kaçmış usta bozuntusu. aracın üzerinde ne bi yansıma ne bi parlama elde edemedik tabi. bide boyaya yapışan toz da ayrı hikaye tabi. Mekanın bütün kapılarını kapatsa da içerdeki toza engel olamaz. fırın ayrı bişey. bence boyacıyla bu kavgayı edin aracınızı fırında boyatın.
    Valla hi strese sokmayacam kendimi beğenmezsem dediğim gibi verdiğim vekaleti iptal ettirip kendi hesabıma alıcam kasko parasını. Sonra beni memnun edene kadar alamaz parasını. Hiç olmadı giderim başka yerde bir kere daha boyatırım o parayla.
    Üstüne kalanı veririm yine kendisine.

Saro-Ş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vallahi geçen bagaj çıtami bile fırında boyattım yerleri ıslattıp araba boyama devri bitti

hddsheriff - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    çıkan sonucu beğenmeyeceksin , ustada sana 2000 le geçeriz üstünden bide pasta cila yaptıkmı fıstık gibi olur dicek. Sen direk experle görüş bence aracı teslim alma eşşek gibi fırında boyamak zorunda

alfonso4474 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    benim aracın sıfır kaputu sen al dışarda boya tabi ben bunu sonradan gördüm boyadıktan sonra haliyle siyah olduğu için üstüne ufak bi toz konmuş yapışıp kalmıs öle bi dünya küfür ettim yaptığı işe bidahada kimseyi önermedim orayı

hddsheriff - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ayrıca arabayı dükkanda boyayan kafa nasıl macun çekmiştir nasıl astar atmıştı merak ettim doğrusu. ben 106 yı boyattığımda macunun kuruması için 15-20 gün beklemiştim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı hddsheriff Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ayrıca arabayı dükkanda boyayan kafa nasıl macun çekmiştir nasıl astar atmıştı merak ettim doğrusu. ben 106 yı boyattığımda macunun kuruması için 15-20 gün beklemiştim.
    Macunun kuruması için 15-20 gün beklediyseniz aracınız 1 senede boyanmıştır herhalde ?

Eşin ehli bir ustaysa ve kullanılan malzemeler kaliteli olduktan sonra hiçbir sıkıntı olmaz endişe yapmayın bence...

Bone-crusheR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    araba asla dısarda boyanmaz arkadasım senin aracın mavi sanırım ustan istedini yapsın toz dan kurtulamassın

halilkarakas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ustan seni kandırmış fırında boya yapıcam diye para alıcaktır ama dükkanda boyar
    SENSİN.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)