User Tag List

Sayfa 3/3 İlkİlk 123
51 sonuçtan 39 ile 51 arası

Konu: Soft99 Fusso wax

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende vardı sanki.
    İhtiyacınız varsa depoyu kontrol etmem gerekli..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı to_84 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende vardı sanki.
    İhtiyacınız varsa depoyu kontrol etmem gerekli..
    sıvı ciladan sonra ilk defa uygulama yapacağım. sizde bulunduğunu tahmin ettiğiniz ürün linkteki ise ve satmayi düşünürseniz, almayı isterim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı i3r Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sıvı ciladan sonra ilk defa uygulama yapacağım. sizde bulunduğunu tahmin ettiğiniz ürün linkteki ise ve satmayi düşünürseniz, almayı isterim.
    Tam cevabı yarın vereceğim.

Unutursam hatırlatın lütfen.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Fusso Coat 12 Months Wax | Car Waxes | Exterior Car Care | Car Care Products | SOFT99 corporation

Internet alisverisi ile çok ilgim olmadığından soruyorum, etkisinin 12 ay sürdüğü iddia edilen ürünü Ankara'da nereden görerek satın alabilirim?
    Bu konuda bilgisi olan yada elinde olup satmayi düsünen arkadaşlar var mı? Açık renk araçlar için olanına ihtiyacım var.
    Merhaba,

elimdeki ürün Soft99'un mirror finish ürünüymüş.
    Linki aşağıda. Beyaz renk araçlar için kullanımı olan ürün.
    New Scratch Clear Wax-Mirror Finish- | Car Waxes | Exterior Car Care | Car Care Products | SOFT99 corporation

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı to_84 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

elimdeki ürün Soft99'un mirror finish ürünüymüş.
    Linki aşağıda. Beyaz renk araçlar için kullanımı olan ürün.
    New Scratch Clear Wax-Mirror Finish- | Car Waxes | Exterior Car Care | Car Care Products | SOFT99 corporation
    Merhaba. Linkteki ürünü 12 aylik kalıcılık iddiasi sebebi ile satın almayı istiyordum. Ancak sizdeki ürün bu beklentimi karşılamıyor.
    Ancak buraya kadar okuyup da satın almayi düsünen arkadaşlar için şurada incelemesini bulmuşken ekleyim.
    http://www.techturkey.com/forum/deta...ncelemesi.html

İlginiz için teşekkür ederim.

M U R A T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merhaba. Linkteki ürünü 12 aylik kalıcılık iddiasi sebebi ile satın almayı istiyordum. Ancak sizdeki ürün bu beklentimi karşılamıyor.
    Ancak buraya kadar okuyup da satın almayi düsünen arkadaşlar için şurada incelemesini bulmuşken ekleyim.
    http://www.techturkey.com/forum/deta...ncelemesi.html

İlginiz için teşekkür ederim.
    fusso çok dayanıklı bir waxtır fakat günlük kullanılan ve dışarıda duran bir araçta ömrü 3-4 ay civarı olacaktır

fussy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konudan sonra fiyatlara bakayım dedim 80 tl olan ürün olmuş 200 tl vay arkadaş.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı M U R A T Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fusso çok dayanıklı bir waxtır fakat günlük kullanılan ve dışarıda duran bir araçta ömrü 3-4 ay civarı olacaktır
    Bundan önce ÇBS Belco silikonlu yada teflonlu tabir edilen cilalardan kullandım. Bu ürünü sırf uzun süre iddiasi için denemeyi istedim. Ürünün ciladan önce boya koruma adina kullanıldığını okudum. Ortalama bir parlaklıkta 8 aylik bir ömür benim için yeterli olacak.
    Bir internet sitesinden sipariş verildi, bakalim gelen ürün belco yanında kullanımda ne kadar uzun ömürlü, uygulamada ne kadar kolay uygulanabilir olabilecek.

M U R A T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bundan önce ÇBS Belco silikonlu yada teflonlu tabir edilen cilalardan kullandım. Bu ürünü sırf uzun süre iddiasi için denemeyi istedim. Ürünün ciladan önce boya koruma adina kullanıldığını okudum. Ortalama bir parlaklıkta 8 aylik bir ömür benim için yeterli olacak.
    Bir internet sitesinden sipariş verildi, bakalim gelen ürün belco yanında kullanımda ne kadar uzun ömürlü, uygulamada ne kadar kolay uygulanabilir olabilecek.
    fusso öyle parlak bir wax değil dayanımı ve su iticiliği iyidir fakat 8 ay gideceğini sanmıyorum

Cgungor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    çbs nin parlaklığından memnun muydunuz?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı M U R A T Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fusso öyle parlak bir wax değil dayanımı ve su iticiliği iyidir fakat 8 ay gideceğini sanmıyorum
    Üretici firma 12 ay diyor, artık ne kadar kalıcı olabilirse. Bakalım bitene dek kullanmaya, uygulamaya çalışacağım.

Alıntı Cgungor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çbs nin parlaklığından memnun muydunuz?
    ÇBS'nin kalıcılık dışında neredeyse tüm özelliklerinden memnundum. Arabaya uyguladıktan sonra yalnızca su ile yıkıyordum uzun süre araba üstünde kalması için.
    Silikon ve teflon esaslı olanını, ikisini de kullandım. Malzeme tedarikçisine ödenen rakam ve etki konusunda mantıklı bir ürün olduğunu düşünüyorum. Bu posta konu olan üründen herhangi bir sebeple memnun kalmazsam ve hala arabamı cilalamak istersem büyük ihtimalle 1 litrelik belco teflon bazlı tabir edilen cilaya geri döneceğim.

Cgungor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Üretici firma 12 ay diyor, artık ne kadar kalıcı olabilirse. Bakalım bitene dek kullanmaya, uygulamaya çalışacağım.

ÇBS'nin kalıcılık dışında neredeyse tüm özelliklerinden memnundum. Arabaya uyguladıktan sonra yalnızca su ile yıkıyordum uzun süre araba üstünde kalması için.
    Silikon ve teflon esaslı olanını, ikisini de kullandım. Malzeme tedarikçisine ödenen rakam ve etki konusunda mantıklı bir ürün olduğunu düşünüyorum. Bu posta konu olan üründen herhangi bir sebeple memnun kalmazsam ve hala arabamı cilalamak istersem büyük ihtimalle 1 litrelik belco teflon bazlı tabir edilen cilaya geri döneceğim.
    internette silikonlu beyaz kutu teflon katkılı gri kutu çıkıyor doğru mudur? ikisinin farklarını tecrübe eden biri olarak nasıl ayırırsınız? sizce hangisini almalıyım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Cgungor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    internette silikonlu beyaz kutu teflon katkılı gri kutu çıkıyor doğru mudur? ikisinin farklarını tecrübe eden biri olarak nasıl ayırırsınız? sizce hangisini almalıyım
    Dogrudur.
    Ben detay işine uzun saatler ayıran, konuya çok hakim biri sayılmam. Silikon'lu (beyaz kutu) olanın ince çizikleri doldurma özelliğinin olduğu, ancak teflonlu (gri kutu) tabir edilenin de ömrünün diğerine nazaran daha uzun olduğu söyleniyor. Benim gözlemim, silikonlu cila uygulama sonrası yüzeyin teflonlu olana göre daha pürüzsüz olduğu yönünde. Bunu silikonlu cila sonrası yüzeye dokunduğunuz zaman anlarsınız tahminim. Ancak teflonlu cilanin silikon esaslı olana göre uzun ömürlü olduğunun belirtilmesinden ötürü, fussodan memnun kalmazsam yine teflon bazlı belco satın alırdım.
    Konu i3r tarafından (10-07-2019 Saat 08:09 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)