User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
28 sonuçtan 20 ile 28 arası

Konu: Orjinal X-Force Varex ile ilgili bir soru

ozoozo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı gokayy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim arkadasın F30'una kumandayla kontrol yapmışlardi. Ek olarak bu egzozun calısmasını sport veya sport+ a falan kodlayamaz mıyız ? Yeni düğme yerine
    Olmaz değil mantıken düşünüldüğünde ama kim o işle uğraşır bilmiyorum. Sport ve Sport+ a getirdiğin de vana açılacak egsoz aktif olacak mantık kolay ama kodlamak zor olsa gerek Aslında en güzeli manuel kibar ve kötü durmayacak bir yere bir buton gibi bir şey yapmak böylece o universal kumandayla ilişkisi kalmaz.
    ABO TRADING
    STR

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MeRtCaN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne yazkki polıs ın mantıgı ses degıl eksoz var ıse ses cıkmasa bıle ceza kesıp parka cekıyor

benım basıma geldı orta susturucu dahı uzerınde olan 106 ya supersprınt eksoz ıle ceza yedım kesınlıkle ses cıkmıyordu
    dediğin eskiden oluyordu biliyorum ama son zamanlarda pek rastlamadım.Hala varsa kötü.
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

ercan26esk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben uç kısımları çift çıkış ama 76 lık onlardan çok kıllanıyor lar ben de düşüreceğim 60 lık olsun büyük gözükmesin sesi kapattım aşırı bir ses çıkmıyor motor sesi öne çıkıyor bir kaç kez bu şekilde geçtim fakat dediğim gibi çıkışlar büyük olunca çok dikkat çekiyor frekans olayına gelince extra bir düğme yapıp komple elektriği kesmek mantıklı bence...

MeRtCaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yiğit G. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dediğin eskiden oluyordu biliyorum ama son zamanlarda pek rastlamadım.Hala varsa kötü.
    Ankara berbat durumda orjınal vw ag yazan eksoz başlıklarını sökmüş durumdayız
    Daily Drive : VW Polo 1.6 TDI
    Race : Honda Civic TypeR FK2

halilcan9455 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yiğit G. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arabada egzos a ceza kesilmez ki , sesli egzosa ceza kesilir , ses yapmıyorsa bakmaz bile.Birsürü çevirmeye girdim varex ile sessiz konumda hiç sorun olmadı ama youtube da polis çevirmeye giren araca elindeki kumanda ile egzosu açıp yakalıyordu ona kıllandım.
    Eğer ceza yazmaya niyetli ise yazabilir maddeyi hatırlamıyorum ama açıklaması şöyle ; araç üzerinde teknik değişiklik yapmak.
    Alıntı gokhan07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    uyması için öncelikle arabada bi beyin olması lazım oda senin arabada yok

mikelazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    91 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    şuanki aracım
    60mm düz
    63mm freeflow

eksoz ucu yok.herşey tampon altında

senelerdir bu şekilde bir çok aracımla polis kontrolünden geçmişimdir.hiç sıkıntı yaşamadım.
    Konu mikelazi tarafından (18-10-2018 Saat 13:09 ) değiştirilmiştir.

ozoozo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Selamlar,

Bugün saha da olan bir trafik memuru müşterimiz var biraz sohbet ettik. Ankara da eskişehir yolu başkent üni tarafında alkol,egsoz vs kontrolü yapan tayfada. Meşhur kavşak bilenler bilir, özellikle sordum bu kumandadan kontrol olayı vs. var mı diye , yok öyle bir şey varsa da Ankara da biz bilmiyoruz ama olsa özellikle Ankara da olurdu diye belirtti. Nasıl tespit ediyorsunuz vanalı, kumandalıları dedim altına eğilip bakıyoruz diye cevapladı. Yani, warex'i sona gözle görülecek şekilde değil de biraz ortaya doğru yerleştirilirse kapalı halde pek anlaşılacağını düşünmüyorum en azından kendisi öyle belirtti

Bu arada her egsoz cezası yiyenin de arkadan çevre ve şehircilik bakanlığından o meşhur cezayı yediğini söyledi, makbuzlar tek tek bakanlığa fakslıyoruz diye iletti ama yemeyenler de var biraz karışık
    ABO TRADING
    STR

TonyMontana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Haftasonu izmir de saat 00.40 gibi kavşakta asayiş uygulamasına denk geldim. Yavasladım camı actım baktım geçmemi söyledi ve evime doğru yol aldım. Sabah tarafıma ceza maili geldi egzoz sesinden ve araçta yüksek seste müZik dinlemekten ceza göndermiş. Şimdi sormazlarmı memura çevirmede neden durdurmadında arkamdan yazdın? Dilekçelerimi yazıyorum mahkemeye vereceğim bu kadar da karaktersizlik yapılmaz. Sadece para için bu şekilde saçma sapan ceza yazılması durumun ne kadar vahim olduğunu gösteriyor
    13 Suzuki Gsx-R 600
    05 Honda S2000
    13 John Cooper Works Gp Limited Edition

Facebook & Instagram /TomayRessamoglu

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MeRtCaN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ankara berbat durumda orjınal vw ag yazan eksoz başlıklarını sökmüş durumdayız
    valla sabır diliyorum o zaman istanbul da bir ara öyle idi hatırlayanlar vardır subarulara falan kanat var diye ceza yazıyorlardı.İstanbul uzun süredir en azından anadolu yakası rahat.Ben en son sahilde idealtepe köprüsünün orada çevirmeye girdim 2-3 polis aracı inceledi sonra yanıma gelip "bu araç fabrika çıkışlı böyle değil mi" dediler bende gülerek evet dedim iyi yolculuklar diyip bıraktılar.Ama son duyduğa göre polisler yanlarında kumanda taşıyormuş ondan patlamayalım dedim yani polislerdeki kumanda kesin dandik olanların kumandasıdır da sinyal uyabilir ondan korktum.

şurada poliste var kumanda

Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler