User Tag List

Sayfa 13/13 İlkİlk ... 3111213
245 sonuçtan 229 ile 245 arası

Konu: Civic 1.8 Hb Mi Passat 1.8 T mu?

ilkercom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı bmw_ci_07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    chipli 184 lük 320 d feh vtiyi deler geçer ...
    bi bitmediniz

Tuncay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    chipli 184 lük 320 d feh vtiyi deler geçer ...
    Hic uzaga gitme kardesim sen orda bi dene bakalim vaf vti ile
    Delmeyi birak yararak gecer
    Harbidende bi bitmediniz
    .

Kadyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu konu hala açıkmı ya kapansın gitsin artık

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    doğrular bunlar bnmki 177lik chip yok ama 184 lük chipli feh vtiyi delerrrrrrrrr.. vaf feh mi bilmiyon konuşma bari..ilkercom bende hondacıyım ama hondada geçiliyo sen gibiler doğrular konuşulunca böle bitmediniz gibi mal yorumlar yazıyo..
    İlk once insan ol birak delmeyi gecmeyi
    Konusmayi ogren neyi delip neyi geciyosun
    Simdi bisey yazicam zor tutuyorum kendimi
    .

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    doğrular bunlar bnmki 177lik chip yok ama 184 lük chipli feh vtiyi delerrrrrrrrr.. vaf feh mi bilmiyon konuşma bari..ilkercom bende hondacıyım ama hondada geçiliyo sen gibiler doğrular konuşulunca böle bitmediniz gibi mal yorumlar yazıyo..
    yine baştan alıyoruz.

benim sana mal dediğim oldu mu?

sen bana mal yorum yazıyorsun diyorsun.
    184 lük 320D accord 2.4 ü delip geçebiliyor mu?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yaz bakalım... ne yazacann. yararak geçer diyodun sen önce kendine bak sonra başkasını yargıla..bende eski hondacıyım ama uçak değil honda zamanla öğrenirsin...
    Sen deler dersen bende yarar derim
    Eski hondaci olabilirsin hondaci olmak maharet degil
    .

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yazık walla kimin çocuğuysa.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sana adam gibi yazanda kabahat .. senşnde çocuklarına yazık
    adam gibi yazanda kabahat evet.

accord 3,20D yi geçti mi gçti. 2 si teki yok geçti. üstelik LPG li accord geçti . 02 sensörü bozuk ayrıca. %100 kondisyonlu accord teke tek de yine geçer. Ki mevzu o değil. VTi accord dan kötü araba mı? Accordun kafa burun gittiğine geçilsin

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ya hakikaten bitmediniz. 19 neden takayım.

tamam kardeşim pes ediyorum.

Bu honda lanet bi marka accord 2,4 ü getz geçiyor. civic i lupo 1,0 geçiyor. jazz ı koşarak geçiyorlar zaten

CeM öZeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vay be Dünyanın sonu geliyor herhalde. Hondacılar da birbirine düştü.
    Vw Cc & Mk 5 Gti

i-vtec07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CeM öZeR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vay be Dünyanın sonu geliyor herhalde. Hondacılar da birbirine düştü.
    imzalık

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kimse hayal kurmasın cipli 184 ü f hıdır egzozlu vti zor görür chipsiz olanı zorlamıs 4 te anca geçmişsin tuncay ama cipsiz olduguna inanmıyorum diyorsun emin ol o arabanın yazılımı orjinale çevirmişlerdir.yoksa dediğim gibi alakasız olur.stock olanla cekismeli olur işte 4 te filan geçmeye baslarsın ona inanırım bi derece de eğer cip varsa gerekk yok.ya da sende aynı anlama getirdin ben yanlıs anladım
    neyse el şeyiyle gerdeğe girmeye gerek yok 184 lük bmw m yok ama kuzenimde var her türlü aldım bindim gazladım denedim 240a ulasmamız pek zor olmadı.filtre hıdır egzozlu vti da gördüm o yüzden net konusuyorum.itirazı olan varsa yapcak bısey yok 184 lük bmw m olsaydı dener görürdük.honda ucak değil bunu kabul edin tamam performanslı bi araç ,dengi olan araçları da geçebilir ama herkesi geçecek hali yok mesela ben o getzle ilkerin jazzı geçerim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    konu dün baktığımdan bu yana 2 kez değişmiş. tam kapanmış gene biri gelmiş içimizden geçmiş=)

tabi işte bunlar hep yazılan atarlanan şeyler.. nyse..

ben bmw nin dizeline bayılıyorum.. 320d (yeni kasa) ve 120d (yeni kasa) ikiside giderine oranla yakıtı çok iyi.. işcilik kalite sorunsuzluk muazzam parası yetene ...

dedik ya parasına göre... birde neye göre araba alırız? sorunsuzluk. güvenlik. yakıt. gideri. servis masraflar vs..

ben honda yı neden seviyorum. toyota da güzel vs...

-tipi hoşuma gidiyor.
    -servis ücreti servis masrafları yedek parca ve yan sanai ceşidi uyumu vs bunlar keseme uyuyor.
    -10 yıldır kendi hatam dışında araba ne motorda ne yürürde hiç bir şeyinde tek bir hata cıkarmadı.
    - 1 kere yolda bırakmadı. arıza ışığını yakTIRSAMDA banamısın demedi.
    -2.0 motoruna 240hp sıkıstırabılmıs bır motoru var hondanın TURBOSUZ. bence motor dedimmi başarım budur.
    -vtec teknolojisi varken yakıtımı 9lt ş.içi bana yaktırıyorken bu paraya evet varsın olsun işcilik bi bmw bi audi kdr olmasın. 2 katı fazla para verip benim peşimden gelen bir honda yı düşününce Benimde evet uykularım kaçardı=) her honda konusuna da honda ucak değil yazardım.
    -alman turbonun mucidi ama EVO gerceği de japonun turbo GERÇEĞİ... YADA SKYLİNE =)

daha uzatmaya gerek varmı? =)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    passat deler geçer

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ufuk_acar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    konu dün baktığımdan bu yana 2 kez değişmiş. tam kapanmış gene biri gelmiş içimizden geçmiş=)

ben bmw nin dizeline bayılıyorum.. 320d (yeni kasa) ve 120d (yeni kasa) ikiside giderine oranla yakıtı çok iyi.. işcilik kalite sorunsuzluk muazzam parası yetene ...

dedik ya parasına göre... birde neye göre araba alırız? sorunsuzluk. güvenlik. yakıt. gideri. servis masraflar vs..

-tipi hoşuma gidiyor.
    -servis ücreti servis masrafları yedek parca ve yan sanai ceşidi uyumu vs bunlar keseme uyuyor.
    -10 yıldır kendi hatam dışında araba ne motorda ne yürürde hiç bir şeyinde tek bir hata cıkarmadı.
    -2.0 motoruna 240hp sıkıstırabılmıs bır motoru var hondanın TURBOSUZ. bence motor dedimmi başarım budur.
    -vtec teknolojisi varken yakıtımı 9lt ş.içi bana yaktırıyorken bu paraya evet varsın olsun işcilik bi bmw bi audi kdr olmasın. 2 katı fazla para verip benim peşimden gelen bir honda yı düşününce Benimde evet uykularım kaçardı=) her honda konusuna da honda ucak değil yazardım.
    -alman turbonun mucidi ama EVO gerceği de japonun turbo GERÇEĞİ... YADA SKYLİNE =)

off be .yeni kasa 120 ler güzel araba canım.varsa 120 dizeli bende almak isterim yeni kasasından.

K.Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ufuk_acar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

-tipi hoşuma gidiyor.

aha bu yorum çok hoşuma gitti) alman turbonun mucidi ama japon turbonun gerçeği)))

turbo basmışlarda nolmuş onu anlamadım hala güçler elde edilen sonuçlar ortada.. 1.4 motordan 160 bg vayy beee bastım turboyu aldım güzelll takdir ediyorum çok güzel gidiyorlar ee bizim tenekelerde 1.6 dan 185 görmüş ne olacak?
    bu liste uzarrrrr da gider..

araçları üretim amaçları ve ve standartları doğrultusunda değerlendirmekte fayda var diye düşünmekteyim. alman arabalarına sempatim vardır ama sadece mercedes olanına.. çünkü otomobil o dur. hele ülkem şartları iklimi yakıtı hava kirliliği sebebi ile diğer alman otomobillerine yaklaşmam.. kötü arabalar mıdır hayır kesinlikle değil birçok özelikleriyle bizim tenekelerden üstünlerdir ama ben 16 17 yaşına gelmiş arabama kafam rahat binerim yolda gören arkadaşlarda bu ne yaa hurdaya bak der küçümseyerek bakar ama ileri gitmeye kalkışırsa da ne yaptı bu bana ya der sonra bahaneler üretmeye başlar yok şöyle yok böyle diye.

şimdiye kadar her bu konulardaki yorumumda özellikle üzerine bastıra bastıra söylüyorum honda fanatiğiyim vti sahibiyim ama aracımı asla ferrari olarak görenlerden değilim. ama açıkça söylüyorum eş değerlerde bi tane bahsettiğiniz araba tutunamıyor üzemiyorsa bu işte bi gariplik yok mu gerçekten? yada niye bu kadar dert oluyor bu arabalar anlamıyorum insanlar için. Alan MEMNUN satan MEMNUN para ediyuor sıkıntısız zevkli yürüyor da kendi çapında e tamam işte..

bu arada tuncay abi denediğin 320D çipsizdir çiplisi çok ciddi üzecektir düşüncesindeyim bende. arada ciddi güç farkı teknoloji farkı var.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    cevaplar güzel=)

sanırım konu kapanmıştır. =)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)