User Tag List

Sayfa 3/3 İlkİlk 123
42 sonuçtan 39 ile 42 arası

Konu: 45.000 tl ye kadar otomatik cabrio ne alınır?

Ahmet Saraçoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    3.20 yada sebring , hatta sebring üzerinde daha çok dururum.Çok olmadığı için herkes tanımıyor ve fiyarının üzernde bi araç.Ben sedanını kullandım , lpg ile baya tutumlu da.İçi falanda konforlu geniş olur 500e kıyasla

Aranel Ciryatan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bende 2 gündür cabrio 207 bakıyorum. hadi hortlatayım konuyu. Dizel cabrio bir 207cc var yaa onu almayı düşünüyorum yada megane dizel coupe. aralarında 10 bin fark var ama. megane almak istersem yaz sonu alabilirim. ama 207cc ye kesin karar verirsem yarın alabilirim. Tek korkum arka koltuk muhabbeti. Bide tavan açıken arabanın ağırlık dengesi çok saçmalıyor gibi yazılar okudum oda kafama takıldı. daha önce tecrübe etmiş birileri araç hakkında yorum yazarsa çok sevinirim.
    SimRacersTR.Net
    Türk Simülasyon Pilotlarının Buluşma Noktası

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Ahmet Saraçoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3.20 yada sebring , hatta sebring üzerinde daha çok dururum.Çok olmadığı için herkes tanımıyor ve fiyarının üzernde bi araç.Ben sedanını kullandım , lpg ile baya tutumlu da.İçi falanda konforlu geniş olur 500e kıyasla
    ben yıllardır sebring kovalıyorumda normal fiyatta yok .. 2005 ve üstü olanlar galericilerde ve uçmuş durumdalar 55-60 dan kapıyı açıyorlar o fiyatın aracı değil kışın 2005 bir tane sahibinden 45 bine satıldı tertemiz.. kovalamak yakalamak lazım uygun fiyata ..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

Ahmet Saraçoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu sefer arkadan itiş olsun diye direttim biraz , onun için audilere hiç bakmamıştım ama audi a4 lerde güzelmiş.Hem motor seçenekleri güzel (1.8t , 3.0v6 falan var) hemde geniş ve mauk sayılır fiyatlar.Onlarada bakılabilir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler