User Tag List

Sayfa 6/6 İlkİlk ... 456
113 sonuçtan 96 ile 113 arası

Konu: 03-04 impreza STİ mı? 04-05 type-r (ep3) mü?

doush - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Dou Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu ülkede time attack kültürü için pist lazım, buda ayrı bir kısır döngü yaratıyor.

Körfez gibi yamalı bohça pist değil ama, ben aracım olsa gidip orada mındar etmem pist açılsa bile.

Adam gibi pist açılırsa olurda bir gün, o zaman görücem millet nasıl downgrade yapıyor
    Kısır döngüden ayrılabilmek gerek. Pist yoksa vardır bir dağ yolu tarzı bir şey. Tabi tehlikeye girmek mi girmemek mi konusu ayrı bir döngü yarataraktan bu iş uzar gider Downgrade konusunda çok haklısınız. Herkes düz gitmek için çabalıyor ama Düz yollar hızlı otomobiller, virajlar hızlı sürücüler için olayı bana daha mantıklı geliyor.
    Düzgün bir pist uygun ücretlerde (Nurburgring'e bile komik paralar verilerek giriliyor) yapılırsa benim gibi roll karşıtı arkadaşlar çok büyük nefes alacak. Bende roll de kralım uçarım kaçarım diyen çok insanı da pistlerde nasıl afalladığını izlemekten büyük keyif alacağım Bu arada ;

The cost for driving a single lap of the Nordschleife is €22 for each car or motorcycle. Multi-lap tickets can be purchased for a lower per-lap price, such as 4 laps at a cost of €75 (€19 per lap). Additional multi-lap prices are 8 laps for €145, 15 laps for €250, or 25 laps for €390. An annual ticket with unlimited laps, valid from January to December, can be purchased for €1075. All prices are current for the 2010 calendar year, and include VAT.

Motosiklet ve otomobiller tek tur girmek isterse 22 euro, ama mesela 4 tur girmek isterse tur başına 19 euro veriyor. Gittikçe azalıyor. Yıllık limitsiz 1075 euro verip kafanıza göre takılabiliyorsunuz (Vergiler dahil). Yanlış hatırlamıyorsam İstanbul Park için 500 euro vermişti tt. Ben daha bir şey demiyorum. Bu kadar yazmışken , sadece haftasonları kullanacağım temizini alacak kadar durumum müsait diyorsanız STI alın. Ama 3-5 lira az verip kötü STI alacağınıza Ep3 alın k20 nin tadını çıkartın biraz, ya da rwd otomobiller düşünün. s14 falan gayet zevkli olabilr üstüne biraz harcayınca.
    Alıntı DeNNis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sen iskender ustaya git 51lik borudan beyin kıvırsın sana

type-RRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bende anlamadım sti kötü kim dedi araçların 0 fiyatları belli ben sti da kullandım yol tutuş , fren zaten kıyas edilmez bana göre bmw ile aynı kalitede bir araba

ben iki aracı kullanan biri olarak kendime göre fikrimi söyledim type-r daha ekonomik subaru çok yakıyo dedim ama diğer arkadaşlar ep3 ayağa düştü v.s gibi sistemli olarak ep3ü yıpratma politikası uyguluyolar
    rüyalarını gerceklestirmenin en kolay yolu uyumaktır

hsyn_çvk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    açıkcası ep3 gerek tarzı olsun gerek standart donanımdaki spor özelliklerin eksikliği olsun gerek tr şartlarındaki rakamlarının artık ulaşılabilir düzeye gelmesinden ötürü genel kültür seviyesi düşük yada tuningi my racing egsoz takıp sahibinden.com'dan ''type-r için spor yay'' ilanındaki yayı alıp takıp dım tıs dım tıs gezicek potansiyele sahip insanlar tarafından alınabilme ihtimalinin yükselmesinden ötürü beni kendisinden soğutuyor bu yazdıklarımı hiçbir ep3 sahibi üstüne alınmasın neden derseniz bence üyesi olduğumuz tt'de bu tarz ep3 kullanıcısı yok

ama sti dediğimiz aracın yapımı spor amaçlı ve hepimizin arabasının daha iyi yol tutması yada durması amacı ile sonradan alıp araçlarımıza taktığımız ekipmanları çoğu standart,ben kendim hondada çalışıyorum subaru fanatiği değilim ama mantıklı değerlendirirsem benim otomobile bakışıma göre sti istediğinizde gazlayabiliceğiniz istediğinizde kız arkadaşınızla yada eşiniz ve çoluk çocuğunuzla gezmeye gidebileceğiniz bir araba ama gel gelelim bi tarafımdaki honda sevgiside başka marka bir araç alırsam sanki hondaya ihanet etmişim gibi hissetmeme neden oluyor

ama şunuda biliyorum bence ''s2000,evo serileri ve sti'' bu arabalar extrem spor arabalar alıp garajda saklanıp hatta koleksiyonerlerin bile alıp saklayabiliceği speclerde araçlar ama gene altını çizerek koyu bir honda sever olduğumu belirterek ne yazıkki ''ep3 ve vti'lar'' yukarıdaki bahsettiğim koşulları kullanıcısına pek sağlıyamıyor
    seni unutmuycaz ALİDAN

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı hsyn_çvk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    açıkcası ep3 gerek tarzı olsun gerek standart donanımdaki spor özelliklerin eksikliği olsun gerek tr şartlarındaki rakamlarının artık ulaşılabilir düzeye gelmesinden ötürü genel kültür seviyesi düşük yada tuningi my racing egsoz takıp sahibinden.com'dan ''type-r için spor yay'' ilanındaki yayı alıp takıp dım tıs dım tıs gezicek potansiyele sahip insanlar tarafından alınabilme ihtimalinin yükselmesinden ötürü beni kendisinden soğutuyor bu yazdıklarımı hiçbir ep3 sahibi üstüne alınmasın neden derseniz bence üyesi olduğumuz tt'de bu tarz ep3 kullanıcısı yok

ama sti dediğimiz aracın yapımı spor amaçlı ve hepimizin arabasının daha iyi yol tutması yada durması amacı ile sonradan alıp araçlarımıza taktığımız ekipmanları çoğu standart,ben kendim hondada çalışıyorum subaru fanatiği değilim ama mantıklı değerlendirirsem benim otomobile bakışıma göre sti istediğinizde gazlayabiliceğiniz istediğinizde kız arkadaşınızla yada eşiniz ve çoluk çocuğunuzla gezmeye gidebileceğiniz bir araba ama gel gelelim bi tarafımdaki honda sevgiside başka marka bir araç alırsam sanki hondaya ihanet etmişim gibi hissetmeme neden oluyor

ama şunuda biliyorum bence ''s2000,evo serileri ve sti'' bu arabalar extrem spor arabalar alıp garajda saklanıp hatta koleksiyonerlerin bile alıp saklayabiliceği speclerde araçlar ama gene altını çizerek koyu bir honda sever olduğumu belirterek ne yazıkki ''ep3 ve vti'lar'' yukarıdaki bahsettiğim koşulları kullanıcısına pek sağlıyamıyor

yuakrıda belirttiğin tabir ancak sport için geçerli bir tabir olabilir...

bugüne kadar ep3 ü olupda dım tıs gezen bir apachi görmedim...EP3 yaşından ötürü parasal rakamlar olarak ulaşılsada alan kişiler dım tıs cı değil gazlamak için alıyor...

STİ ile EVO karşılaştırılır EP3 görünce valla duygulanıyorum altımda ne araba varmış dşye

Maxiboost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı DogukanB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maxi sende ne ifade etmek istemediğimi anlamadıysan atlıyorum kendimi 1. katta ki camdan

Olm ben seni anliorum ama konuya uymadi senin ki bu arada yemisim time trial i nasil olsa bi 10 senesi daha var gelin uludaga cikalim gece fena zevkli bak

melih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    stı hacı ep3 sana gitmez

kanka ne almak istiyosan onu al kimseye sormadan etmeden inan bu daha iyi oluyo valla

komutanbaba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tartışmasız Sti alırdım.İlk yapacağım şeyde hangi renk olursa olsun aracı turuncuya kaplatmak olurdu sanırım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben kendi fikrimi söyliyeyim 2 side güzel araç nede olsa japon

AvcI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ecz_murat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    typer alırsan aklın sti'de kalır,fakat sti alırsan typer düşüneceğini zannetmem...
    +spec c

8.000rpm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Maxiboost Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olm ben seni anliorum ama konuya uymadi senin ki bu arada yemisim time trial i nasil olsa bi 10 senesi daha var gelin uludaga cikalim gece fena zevkli bak
    14 şubat haftasında gecenin 1inde uludağa tırmandım ep3 ile
    önümde çıkan a6 quattro tepeye vardığımızda açtı camı şöyle uzuun uzun baktı
    kornalaştık devam ettik
    cidden uludağa çıkmak & inmek lazım , şiddetle tavsiye
    hele ki sti veya evo ile keyfi düşünemiyorum bile

gelelim tekrar konumuza ;
    sti çok farklı kategoride bir araç.. hatta evo ile birlikte kendine has bir klasmanları var
    bence diğer araçlarla kıyaslanmaması gerek...
    imkanım olsa bir sti sahibi olur koyarım kenara , benzinini de dert etmem , arada keyif için biner gezerim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    evlenene kadar ep3

STP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    STI alırdım

deermısım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı hsyn_çvk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet arkadaşlar (+)'ları ve (-)'leri şeklinde,yada kullananların masrafları ve fiyat fayda dengesi üstüne olan yorumlarını ve fikirlerini alabilirsem seçim yapmam eminim daha kolay olacaktır,

03-04 impreza sti : ortalama 52.000 tl civarlarında temiz ve düşük km'li olanları

04-05 civic type-r : düşük km'li ve temiz olanları 40.000 tl civarında
    düşük km li temiz type-r ilanlarda görülen 1 adet vardı oda gitti umarım bulursunuz

STI.>.Type-R

Bence...Ama Hem Günlük Kullanım İçinse Stı benzini çekilmez...

tunA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tabikiii de ep3 derimm
    nazar duası بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْنا"" وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ ح

levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    94 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    kesinlikle ama kesinlikle STI .

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sti tabiki

Orhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    sti almanı tavsiye ederim pişman olmassın
    Biz daha iyisini alana kadar en iyisi bu

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    stı ile ep3 arasında kalmak enteresan STI derim bende ama olay tamamen duygusal...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)