User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
28 sonuçtan 20 ile 28 arası

Konu: K-Series Stock İntake Manifold Flow Test

PPR engineering - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mtcvtc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    rrc aldık doğru yaptık sanırım sıkıştırmamızda yüksek egzantriğimizde agresif
    Yukardaki şartlara uygun kullanacaksanız gayet iyi bir seçim.
    Zahida, aklına ehl-i hikemin olma hasud, vermeyince sana Ma’bud ne yapsın Mahmud. ( Şinasi )

Burak Kasim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    RRC gercekten pahali RBC'ye gore.

Benim duydugum kadariyla stok olarak sadece +1HP fazla oldugu ne kadar dogru yanlis bilmiyorum tabiki.

Buyuk setuplarda is yapiyorsa alinabilir dedigin gibi Kaan ama gunluk araclar icin gercekten fuzuli fiyat olarak.

Bide yurtdisinda kimse bole Emme manifoldunu Port and Polish yaptirmiyor, cidden senin verdigin servis veli nimet Turkiyede bu isi yapanlar icin.

RRC'yi alan direk takiyor ondanda mutlu kalmiyor, fiyat/performans acisindan.

Sana Kosgep'ten ARGE destegi almak lazim Kaan, makineye yatirim yapip kendini daha cok gelistirirsin isallah

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Burak Kasim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    RRC gercekten pahali RBC'ye gore.

Benim duydugum kadariyla stok olarak sadece +1HP fazla oldugu ne kadar dogru yanlis bilmiyorum tabiki.

Buyuk setuplarda is yapiyorsa alinabilir dedigin gibi Kaan ama gunluk araclar icin gercekten fuzuli fiyat olarak.

Bide yurtdisinda kimse bole Emme manifoldunu Port and Polish yaptirmiyor, cidden senin verdigin servis veli nimet Turkiyede bu isi yapanlar icin.

RRC'yi alan direk takiyor ondanda mutlu kalmiyor, fiyat/performans acisindan.

Sana Kosgep'ten ARGE destegi almak lazim Kaan, makineye yatirim yapip kendini daha cok gelistirirsin isallah
    Yatırım yapmaktan aç geziyoruz Wet Flow,Flow Master,Velocıty tester,Yeni bir Şey daha var anlatırım skype ten

Alt setuplarda fark az ama üst setuplarda faydası cok hissediliyor bilalin tercih sebebide bu yoksa rbc de alabilirdi.

Tabiki portlanınca hepsi değişiyor en cok yol kateden ise RSP fn2 buyuk artış sağlıyor ama tabi üst setuplarda yine yeterliliğini kaybediyor.

RRC Portlanıp 400 sınır değerlere gelinebiliyor.
    Zahida, aklına ehl-i hikemin olma hasud, vermeyince sana Ma’bud ne yapsın Mahmud. ( Şinasi )

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yatirim iydir, isini hakkiyla yapiyorsun, isallah daha cok gelisirsin kardesim.

Benim elimden bir yardim dokunursada seve seve yardimci olmak isterim.

Yurtdisindan tek eksik olan yonumuz teknolojimiz oda olursa gercekten made in Turkey urunler satilabilir dunyada

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Burak Kasim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yatirim iydir, isini hakkiyla yapiyorsun, isallah daha cok gelisirsin kardesim.

Benim elimden bir yardim dokunursada seve seve yardimci olmak isterim.

Yurtdisindan tek eksik olan yonumuz teknolojimiz oda olursa gercekten made in Turkey urunler satilabilir dunyada
    Teşekkür ederim burakcım mal satıyoruz ingiltere ve usa bu sene hedefimiz biliyorsun sende cabamız büyük farkımız hissetirmeye calışacağız.

Anti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı PPR engineering Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yatırım yapmaktan aç geziyoruz Wet Flow,Flow Master,Velocıty tester,Yeni bir Şey daha var anlatırım skype ten

Alt setuplarda fark az ama üst setuplarda faydası cok hissediliyor bilalin tercih sebebide bu yoksa rbc de alabilirdi.

Tabiki portlanınca hepsi değişiyor en cok yol kateden ise RSP fn2 buyuk artış sağlıyor ama tabi üst setuplarda yine yeterliliğini kaybediyor.

RRC Portlanıp 400 sınır değerlere gelinebiliyor.
    Selam ustad,
    Aracimda f/e/h, CAI, RRC, flashpro mevcut motor modifiyesi anlaminda, kesici 8800'de.
    Rrc'den (polish yok su anda) tam avantajli olarak faydalanmak icin kac donmek gerekir asagi yukari (agresif cams kullanimiyla tabi) ?

Bu arada ilgilenen olursa Rsp fn2 manifoldum evde kuzu gibi yatiyor
    Alıntı JenGoO Nickli Üyeden Alıntı
    Olm dayanamıyorum ya k20 olmadan hayatın tadı yok

EREN34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    41 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Oglum sen astronot olacakmissinda port polish ci olmussun

Birde dogru mu anladim? manifold basinci arttikca flow dusuyor. Yani hava be kadar piston hareketi ile cekilirse o kadar iyi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı PPR engineering Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim burakcım mal satıyoruz ingiltere ve usa bu sene hedefimiz biliyorsun sende cabamız büyük farkımız hissetirmeye calışacağız.
    Isallah Kaan, hedefler guzel, istendikten sonra basarilmamasi icin bi neden goremiyorum ben.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı _Anti_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam ustad,
    Aracimda f/e/h, CAI, RRC, flashpro mevcut motor modifiyesi anlaminda, kesici 8800'de.
    Rrc'den (polish yok su anda) tam avantajli olarak faydalanmak icin kac donmek gerekir asagi yukari (agresif cams kullanimiyla tabi) ?

Bu arada ilgilenen olursa Rsp fn2 manifoldum evde kuzu gibi yatiyor
    Avantajlı kullanmak için malesef sırf cam yetmiyor sıkıştırma oranınızda yüksek olmalıdır su anda oem manifoldunuza göre avantajlısınız ancak rbc de yeterli olabilirdi sizin için ilersi açık rrc kullanabilirsiniz yuksek setuplarda

Alıntı EREN34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oglum sen astronot olacakmissinda port polish ci olmussun

Race motorlarını geliştirmeye adamış insanlarız aslında hepimiz

Birde dogru mu anladim? manifold basinci arttikca flow dusuyor. Yani hava be kadar piston hareketi ile cekilirse o kadar iyi
    söle basınç arttıkca ayni hacimlerde hava cok hızlanayor volum dusuyor. yanıma geldiğinde hatırlat bunla ilgili ufak bir tets yaparız.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)