User Tag List

Sayfa 34/113 İlkİlk ... 2432333435364484 ... SonSon
2139 sonuçtan 628 ile 646 arası

Konu: Intercity İstanbul Park (GENEL)

SULTANOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ogedov Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hiçbirimiz gitmeyerek o tesisi batıracağız. Vural Ak'ın ağzı açlıktan kokacak, şirketin değeri o kadar düşecek ki ayağımıza gelip yalvaracak şirketimi alın ve yemek parası verin diye... Ancak biz dönüp masaldaki karınca gibi diyeceğiz ki : ''paran varken saçmaladın, şimdi aç kalacaksın '' diyerek Serres'e giderek biriktirdiğimiz paralarla uzolarımızı yudumlayacağız.

EGOMUZ NAL GİBİ OLACAK NAL

Egolarınızı LEgo yapın gençler piste bekliyorum !!!!
    74 model sehpa...

TaGo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bence intercity rent a car sisteminden hepimiz 100hp altı aynı araçtan kiralayalım. Transponder falanada gerek yok. Çok kalabalık olacağımızdan aynı seansa çok kişi denk geliriz. Hem araç kira olduğu için 100tl altına denk gelir hemde seans ücreti çok düşük. Hatta 90 hp clioları kullanalım. Bu sayede kendi pist sezonumuzu kurarız ) nasıl fikir ama. Sistemdeki bugu buldum arkadaş. Sezonu 1200 tl den 6 yarış yarışır. Başka bileyede karışmayız
    www.plasti-dip.com adresimizden tüm yeni ürünleri görebilir ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TaGo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence intercity rent a car sisteminden hepimiz 100hp altı aynı araçtan kiralayalım. Transponder falanada gerek yok. Çok kalabalık olacağımızdan aynı seansa çok kişi denk geliriz. Hem araç kira olduğu için 100tl altına denk gelir hemde seans ücreti çok düşük. Hatta 90 hp clioları kullanalım. Bu sayede kendi pist sezonumuzu kurarız ) nasıl fikir ama. Sistemdeki bugu buldum arkadaş. Sezonu 1200 tl den 6 yarış yarışır. Başka bileyede karışmayız

en başta dedim ben 100hp ye kadar kendi aramızda cup yapalım diye bende hazır araç var 1.1 crdi

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

neothenew - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi çok iyi fikir Cidden dışarıda kiraladığımız araçla piste girebiliyor muyuz? 100 beygir altı dizel focusla gireriz 100 tlye Amortisman, lastik aşınması, araç eskimesi derdimiz de olmaz, kaza yapmadığımız sürece sorun yok Bu konuyu bir araştıralım

barisy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kiralık araba piste giremiyor diye biliyorum. Mesela nürburgring de ruhsat kontrolü uygulaması yok. Orada duyduğum kadarı ile bazı rent a car firmaları için çalışan ve bu işten para kazanan fotografçılar varmış. Kiralık arabayı pist içinde fotolayıp firmaya gönderiyorlarmış. Muhtemelen kiralama sırasında imzalanan sözleşmede de hatırı sayılır bir karşılığı vardır bu girişimin.

Caner B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kiralik arabayla piste cikilmiyor malesef.
    Audi S3 2.31.83 @İstanbul Park
    Peugeot 308 ehdi 2.45.00 @İstanbulPark
    Ds3 Racing 2.37.267 @İstanbulPark
    Megane RS 250 Cup 2.27.00 @İstanbulPark

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

onur_si - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    lpg li araç girebiliyormuydu pist günlerine

levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    94 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Giremiyor LPG li.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sebebi ne LPG nin

erh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Lpg li girebiliyor tabiki. Lpg tankinin kapagi acik olarak

doush - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Anlamadigim minik bir mevzu var yol vermeme konusunda, dunyanin hangi pistinde track day izlerseniz izleyin ozellikle nurburgring, araciniz veya surusunuz arkadaki surucuye yeterli degilse mumkunse en yakin duzlukte veya cizginizi sizi pistten cikartmayacak sekilde yol verirsiniz. IstanbulPark cok genis ve uzun oldugu icin muhtemelen de surucuden cok aracin konusabilecegi bir nokta olur, arac gucleri ayni degilse. Yani yol isteyen arkadas dar bir virajin ortasinda isteyemez, yol verecek arkadas da duzlukte onune kiramaz yani. Bunu anlamak ne kadar zor olabilir?
    Alıntı DeNNis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sen iskender ustaya git 51lik borudan beyin kıvırsın sana

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kiralık arabanın girememesi bir yana Intercity senle benle muhatap olmuyor zaten Şahsa kiralama yok şirketlere çalışıyor sadece

Biz anca konuşuyor oluyoruz yine hahaha

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı basar13 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Senin duruma böyle bakıcağını düşünmezdim, çok yanlış düşünüyosun.

Ben Subaru ile giriyodum supersportmu oluyor Subaru 600 TL seans başına bu pistin hakkı değildir. Bu sporla uğraşan, zevk alan adama yazıktır günahtır.

Ben 4-5 seans alıp ayda 1 pist keyfi yapıyodum. 3000 tl verirsem keyif almak için hobilerim arasına ENAYİliğide eklemem gerekir.

Herşeyin bir hakkı vardır bir bedeli vardır. Dünyada belli standartlar var.

Pistte kullanmak için Subaru aldım 6 ay sanayide işkence çekip çamurluk genişlettim, para harcadım bizim vergilerimizle yapılan piste şimdi haksız fiyat polikasından dolayı eskisi kadar giremicem.

Bu kadar araba hazırlıyan adama yazık değilmi ?? Böyle bir fiyat zammı ahlaklımı ?

Yapma etme, bizi formula 1 pistimizden eden kişileri savunmayın. Bu sporu savunun bu sporu yapanların hakkını savunun.

Supersportu olanlar üzüldü diye düşünmeyin supersportu alan adam parayı basar kitabına uygun arabada hazırlar işi kitabına uydurur burda mağdur olanlar başkaları.....

Helali ile alın teri ile para kazanan bir insanın bu fahiş fiyatlara susması ve kabul etmesi mümkün değil.
    Başar kaç kere taa buradan kalktık gittik değil mi? piste verdiğimiz haricinde masrafın ne olduğunu da iyi biliyoruz, pist 120 lira iken bile git-gel masrafları ile 1.000-1.500 liraya denk geliyordu zaten, zihniyet önemli pist yönetimi adına, zihniyetin artık tamamen değiştiğini düşünüyorum, daha önce seansları bile HP ye göre organize edemezken şimdi fiyatları HP ye göre düzenlemek ??!! en azından aynı gün içinde birden çok seans alacaklara 1 seans 600 TL, 2 seans 800 TL 3 seans 900 TL vs gibi varyasyonlar bile yapılmamış, hatta piste gelen her araçtan da '20TL' sabit ücret de alınacakmış... kuralların hiç bir esneyecek tarafı yok, yazık gerçekten!
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 997TT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne guzeEl anlayisin var,o kadar yazdim,aradan bunlari mi cekip cikardin? Vallahi bravo...
    Ne diyorum;fiyat Herkes icin ayni olursa-Ayrimcilik kalkarsa TEKRAR girerim diyorum.
    Boyle anlamak istiyorsan,sorun yok.
    tamam da halk gününü mü boykot edeceğiz yoksa pistteki bütün etkinlikleri mi ?
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

ozans - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konuşmayayım diyorum tutamıyorum kendimi.

Haberlerden yola çıkarak yazıyorum.
    Halka 300 milyon dolara mal olmuş pistin yıllık kirası ne kadar? 9.1 milyon lira + kdv.

Böl 365'e (10738000) = günde 30.000~ lira.

Böl bir SS'in çıkış masrafına (30.000 / 2400 ) = 12.5 seans = 4 saat~

Neymiş, o fiyatlardan günde 1 saat piste girecek 4 kişiyi bulduğunuz zaman pistin kirası çıkıyor

( Geyik amaçlı ilkokul çocuğu tadında hesaptır, ciddiye almayın ama bir durup düşünün yeni fiyatların halini )

Intercity'ye tamamen *** atmak istemiyorum ama işin sosyal sorumluluk kısmını da düşünün be abicim.

Türkiye'de niye deli gibi futbol izleniyor? Her sokak başında oynayabiliyorsun. İnsanlar yapabildiği aşina oldu şeyi izlemeye geliyor.
    Bu işi hobi haline getirmek için yatırım yapmış insanların ayağını dünyada görülmedik fiyatlar ile kesersen motorsporları izleyen, pisti
    ziyaret eden bir kitlenin de oluşmasını beklemiyeceksin.

Tamam 100 lira ile girebilen bir klasman yaratmışsınız çok güzel. Ama geri kalan bütün sınıflar saçma rakkamlarda olunca bu işe yatırım
    yapıcak, daimi müşteri olacak insanarın önü kesiliyor.

Cem.B - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    varmıymış bugün giden ?
    Team PAŞAOĞLU

cabriolet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Cem.B Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    varmıymış bugün giden ?
    bende merak ettim kaç kişi gitmiş acaba bu fiyatlarla

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    10-15 arasıydı araç sayısı

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)