User Tag List

Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
67 sonuçtan 58 ile 67 arası

Konu: İzmir Yarış Pisti El Değiştirdi..

gökan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kemalpaşaya yapsınalr bol bol arazı var
    www.honda-tech.com

çok bildimlik yaparsan çok düşmüşlük yaşarsın,yok derdimlik yaparsan dert görünce saparsın....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bence de fena fikir değil aslında ben bir çok yarıştan biliyorum yaz zamanı yapıldığında Çeşme de olduğu için yarışlara gelmeyen birçok arkadaş vardı belki bu sefer güzel olur.Pınarbaşı nedense olmadıbitürlü belki böyle bi değişiklik iyi olur çünkü yarış mevsimi hep yaza denk geldiği için insanlar sıcaklarda gelmek istemiyordu denize giderim daha iyi diyordu şimdi alsınlar yarışta var denizde ikisi bi arada

Hızlı_Fransız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı gökan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kemalpaşaya yapsınalr bol bol arazı var
    kemalpaşada araziler cok pahalı KOSBİ var çünkü orda kimse yer arazi satmaz ucuza devletin yeride olsa oraya kar getirmeyecek bir sektör kurmaz...
    Renault Sports & ///MPower

Mutlu KOÇER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kimse kırılmasın, gücenmesin ama Birazda özeleştiri yapmak lazım.

İsim yada kişi belirtmiyor, bu işe gönlünü veren arkadaşları tenzih ediyorum lütfen üzerlerine alınmasınlar. Hepsini buraya yazmak saçma olacağından anlayışlarına sığınıyorum. Polemik yada yeni bir tartışma için yazmıyor, tamamen şahsi düşüncem.

-Elinizi vicdanınıza koyun ve düşünün-

İzmirde bu işe gönül veren kişiler dernekleşme yoluna gittiler, bir dönem. Hala faal olan dernekler var. Fakat bakın kaç üyesi var ve ne kadar söz sahibiler ? Hangimiz kaltıkta onların yanında olduk ? (Toplantılara gidipte aracının başında dikilmekten bahsetmiyorum)

Erol HÜLAGÜ abimiz varken pist ne kadar rağvet gördü ?
    Yarışlara ne kadar katıldık ?
    Ne zaman zor gününde cebimizden para çıkarıp "Buyur abi benimde bir şekilde desteğim olsun" dedik ?

Girişteki cuzi ücret isin pazarlık yapanlarmı dersin, güvenlikle gereksiz tartışanlarmı dersin vs.vs.

Bunların hepsini gönül rahatlıyla üzerine alınmayanı burdan bir kez daha tebrik ediyorum.

Bu durumun bu hale gelmesinde bir birey olarak BENDE suçluyum bunu kabul ediyorum ve kendime kızıyorum.

Yer konusuna gelince ; Gökan Kemalpaşa önerisinde bulunmuş. Bende Sasalı önerisinde bulunmak istiyorum. Google Map'ten bakarsanız o kadar geniş arazisi varki oraya türkiyenin en büyük pistini bile inşa edebilir Büyükşehir belediyesi.

Bende Büyükşehir belediyesinde çalışıyorum. İşleyişi az çok takip ve tahmin ediyorum. Biz ne yazıkki "yanlış tercihler" yüzünde basit bir metro ağımızı bile bitiremezken, sizce pist ne kadar sürer ?

Fazla negatif baktım farkındayım ama eleştiri olmadanda gerçeğin objektif yansıtılması kolay olmuyor.

Çeşme sadece bir öneri, orda kurulacak diye kesin birşey yok mecliste aldığım haberlere göre. Çeşme nikox'un dediği gibi yaz ayları için çok ideal bir yer. Orasının olması hepimiz için iyi gibi şuan için.
    Direksiyondaki eşşek olursa arabanın kaç beygir olduğunun ne önemi var...

TaGo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yaz ayları için iyi bir seçim diyen arkadaşlara bir önerim var... Bir zahmet edip hiç Türkişye tarihinde yaz aylarında yarış olmuşmu baksınlar. Mümkün olduğunca Mayıs ayında sezon kapanır, Eylül ayındada açılır. Bu ne demek? bu aylarda İzmir dışı olan kimse buraya gelmes gelemes demek. Yani yaz ile hiç özdeşleştirmeyin bence.
    www.plasti-dip.com adresimizden tüm yeni ürünleri görebilir ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Haziran gibi izmir de piste gittiğimizde beyin ..cıklaması geçiriyoruz altında durcak bi gölgelik bile yok. Kaldı ki yarış, organizasyon vs....

Ayrıca mutlucum bu işler öyle imece usülü olacak işler değil. Arabasına benzin koyamayan adam tabi ki piste yarış izlemeye geldiğinde alınan ücretten rahatsız olacak doğal olanda budur. Bu şehirde Ferrarisiyle gezen adamlarda var. Kimse kılını kıpırdatmıyor. Erol abi pisti draglar için kiraladığı zaman herkes nasıl destek verildiğini görmüştür sanırım. Ama ne oldu bitti devamı gelmedi. Hani eskilerin tabiriyle eski solcular artık liberal olmuş denir ya aynen öyle. Olayın boyutu çok farklı... Anladın sanırım.. Yine time trial yapılsa ben katılacak kişileri sana tek tek sayarım onlar harici katılacak adamlar 1 elin parmaklarını geçmez ki zaten o tayfayı da herkes bilir.

initial-D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    şu ara pistte okadar güzel işler yapılırken buna mı takıldın diyeceksiniz ama "go-card" yazılı afişler yarış pilotu birinin pistinde hiç dikkat edilmemiş mi diye düşündüm.

go card yada carting diye bişey yoktur abi go kart yada karting vardır

biraz gereksiz bi eleştiri oldu ama
    2011 E90 320d & 2006 FJR 1300

alex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İZmit körfezede 1 el atsa keske ızmıre hayırlı olmus :=)

DaRkNeSs- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı initial-D Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şu ara pistte okadar güzel işler yapılırken buna mı takıldın diyeceksiniz ama "go-card" yazılı afişler yarış pilotu birinin pistinde hiç dikkat edilmemiş mi diye düşündüm.

go card yada carting diye bişey yoktur abi go kart yada karting vardır

biraz gereksiz bi eleştiri oldu ama
    kardeşim sende neye takılmışsın öyle ya
    gözden kaçmıştır büyük ihtimal, bi belirtelim bakalım yönetime

initial-D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı DaRkNeSs- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeşim sende neye takılmışsın öyle ya
    gözden kaçmıştır büyük ihtimal, bi belirtelim bakalım yönetime
    ya çok önemli bişey olduğundan değil ama sağda solda görmeye alıştık zatenyarış pistinde görünce şaşırdım sadece
    2011 E90 320d & 2006 FJR 1300

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)