User Tag List

Sayfa 26/26 İlkİlk ... 16242526
478 sonuçtan 476 ile 478 arası

Konu: Ae101 Corolla JDM Build - 59 UP 231

Boost Up - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konuyu görünce iç mekan güncellemesi beklemiştim.

Emeğinize sağlık, iç mekan güncellemesi yaparsanız (koltuk-döşeme vb) tam olacaktır. Bir de, plakalar gözünüzü tırmalamıyor mu? "231" kısmı asimetrik duruyor, ya da benim gözüm çok takıldı.

Maşallah tekrardan
    Alıntı Eray Yümsel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kemik sesleri eşliğinde gideri var beyler, olur olur bethoven ın 8. senfonisi bile çalınır bunla

Ome_RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benim de gözüme batan tek sey plaka oldu. APP veya orantısı düzgün ayarlanmış bir plaka ile dışına nokta koyurulur.
    Emeginize saglık, harika.

eypcskn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CabrioMan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Genelde efsane kasaya hakkı ile binenlere gıpta ederek bakıyorum. Gerçekten Türkiye şartlarında yaptığınız değişiklikler dudağımı uçuklattı. Ben şahsım adına böylesine güzel koruduğunuz ve sağlam parçalarla bir bütünlük kazandırdığınız için teşekkür ederim. Keyifle takipteyim. Ağız tadı ile binin İnşallah.
    güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim ve sizin de aracınızla olan güzel bağınız daim olsun inşallah.açıkçası bugün sıfırdan başlayıp çok istesem bile bu şartlarda bu projeyi gerçekleştirmem mümkün olmayabilirdi.o nedenle ben de iyi ki hayallerimi ertelememişim diyorum.bundan sonra da bu şekilde sağlık sıhhat oldukça muhafaza etmeye çalışacağım

Alıntı 16EC813 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maşallah ne güzel olmuş önden bişeye benzetiyom ama neye çıkaramadım
    ön lastikler arkalardan daha mı büyük ne ? jantlarda sanki biraz cılız kalmış degişik bi jantla araç daha kaslı olabilir bence ama çok güzel olmuş gerçekten
    beğenmenize sevindim teşekkür ederim.genelde impreza ya benzetiyor ilk defa görenler.sanırım scoop nedeniyle.ön ve arka lastik ölçüleri aynı 195 50 15.

Alıntı CloudGrey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arabanız JDM'in tamda karşığı resmen

bence bir şeyi eksik sadece , dolphin style egsozu

teşekkür ederim,fujitsubo egsozum hem görsel hem de işitsel olarak beni çok memnun ediyor şu an

Alıntı Boost Up Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuyu görünce iç mekan güncellemesi beklemiştim.

Emeğinize sağlık, iç mekan güncellemesi yaparsanız (koltuk-döşeme vb) tam olacaktır. Bir de, plakalar gözünüzü tırmalamıyor mu? "231" kısmı asimetrik duruyor, ya da benim gözüm çok takıldı.

Maşallah tekrardan
    cemiyetteki arkadaş basarken 1 cm sola yaslanmış şekilde basmış,başta dikkatimi çekmişti ama beni o kadar rahatsız etmiyor sanırım alıştım

evet şu an iç döşeme için seçenekleri değerlendiriyorum zaten iç kısmı da halledip aracımın bu sayfadaki konusuna final yapmayı planlıyorum.

Alıntı Ome_RS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim de gözüme batan tek sey plaka oldu. APP veya orantısı düzgün ayarlanmış bir plaka ile dışına nokta koyurulur.
    Emeginize saglık, harika.
    teşekkür ederim o da nazarlığımız olsun artık

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)