User Tag List

Sayfa 3/3 İlkİlk 123
57 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: Sayfanın en masum f10' u KY5500

sinisa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı huseyinturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sizce görsel olarak hangi jant daha iyi durur, gönlüm style 345' lerden yana replika meplika alıp koyacaz artık bu fiyatlarda orjinal jant zor görünüyor. İstanbulda olan açık renk 345' ler temizse onları alıp boyatmayı düşünüyorum izmirdekiler gibi.

Just a moment...

Just a moment...

Just a moment...

Just a moment...

Just a moment...
    bi 345 sahibi olarak bence 345, ama renk olarak bu ankaradaki açık gri olanlardan olmasın, izmirdekinin rengi iyi gibi, benimkiler de krom rengi gibi derinlikli parlak bi renk ben çok seviyorum. bir de bu 345 lerde hiç spacer falan ihtiyacınız olmuyor çamurluklara tam ayarında oluyor. yani spacer falan uğraşmak istemiyorsanız f10 jantlarından seçmeniz mantıklı olur. isterseniz özelden fotoğraf atabilirim.

huseyinturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı wolkanku Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    e bunlar benim söktüğüm jantlar zaten ))) konumun ilk sayfalarında siyah olarak görebilirsin ..
    Evet jantları alırken bırakmasaydın senden alırdım aslında, Dragger Yavuz abinin aracında da orjinalleri var oradan esinlendim

Alıntı sinisa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bi 345 sahibi olarak bence 345, ama renk olarak bu ankaradaki açık gri olanlardan olmasın, izmirdekinin rengi iyi gibi, benimkiler de krom rengi gibi derinlikli parlak bi renk ben çok seviyorum. bir de bu 345 lerde hiç spacer falan ihtiyacınız olmuyor çamurluklara tam ayarında oluyor. yani spacer falan uğraşmak istemiyorsanız f10 jantlarından seçmeniz mantıklı olur. isterseniz özelden fotoğraf atabilirim.
    İyi olur fotoğraf ama replikamı sizin araçtakiler?

Oznsrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    O değilde bu jantlar güzel olabilir,
    Just a moment...
    Oda olur hemde çok hafif bu jantlar arkaları 10 kg

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yine baktık araştırdım derken hiç hesapta olmayanı yaptım 20'' G30 replika jant aldım, eibach sportline bulamayınca da orjinal amortisör yaylara elletemeden yerli malı yurdun malı başaran coil aldım, arkayada spor yay taktık. Daha önce 3 aracımda tecrübe etmiştim yine şaşırtmadı memnunum şimdilik. Ön biraz fazla basık oldu biraz çilesini çekip 1,5-2 cm parmak kadar kaldırmayı düşünüyorum.
    Geçici olarak çıkma lastik takımı almıştım arkalarda balon çıkınca aldığım esnaf arkadaş sağolsun iade aldı, jantı aldık tabi takmadan olmaz lastikçimin tavsiyesiyle kustone marka lastik aldım sıfır fiyatları baya uygun ama idare eder gibi en azından geçici olarak

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kızın artık masum değil baba

sitenin en masum f10'u 20" taktı , günah işledi.. gerisi de gelecektir elbet , izleyelim görelim

kesene bereket.

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Eski hali daha kaliteli duruyordu şimdi biraz semt işi olmuş üzdü açıkçası.
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

CüneytIşıkkent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Güle Güle kullanın.. Dediğiniz gibi ön bir tık kalkarsa çok daha güzel görünür.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Teşekkürler biraz farzetki oldu farkındayım önü kaldırınca az uzaklaşırım o havadan diye umuyorum. Jantları da zamanla satıp 19a geçerim muhtemelen sürekli pür dikkat kullanmak lazım bu ebatta insanı yorar. Jantlar büyük olunca tamponlar zayıf kaldı m tampon istiyor araba ama bir gazla jant lastik coil derken baktım çok para gitmiş durdurdum kendimi. Ucu çok açık yoksa direksiyon nbt harman m tampon vs vs harca harca bitmiyor mübareğe.

Ama yaş ilerlese de arabanın altının sürtmesinin verdiği keyfi kaybetmemişim mutlu oldum

SK10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi muhteşem bi dönüş yapmışssınn valla ne bileyim farklı da olmuş gibi maşAllah kazasız belasız
    16’Bmw 320i 40th Year Edition
    23’Dacia Duster 1.33tce Journey

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    valla son fotoğraftaki görüntü hoşuma gitti benim yoksa evet arabanın hiç masumluğu kalmamış şimdi, o açıdan güldürdü

ebat seçimleri güzel olmuş gibi görünüyor. ama yandan bakınca önle arka yükseklik çok farklı durduğu için dediğiniz gibi ön tarafı bi tık kaldırınca daha düzgün duracaktır

kazasız belasız

fatihdurutuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hem orjinal , hem yan sanayi M yapılmış her türlü bmw ye binen birisi olarak arabanın detaydaki fotoğrafları kesinlikle en güzel haliymiş. Hevesini al da bir an evvel eski haline dön

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Teşekkürler her türlü yorum için, önü biraz kaldırdım bu gün araba daha elit bir hale döndü. 20 jantlarla zor olur diyordum ama arabanın konforunda neredeyse hiç fark yok şuan lastikler beni şaşırttı açıkçası. Yağmurlu havada ucuzluğunu belli eder diyordum geçen günkü yağmurda baya zorladım hiç bırakmadı yolu desem yeridir. Fotoğraflarda jantlar biraz büyük duruyor ama çıplak gözle bakınca öyle değil yakıttada aman aman fark olmadı bir müddet böyle binerim satılmazsa. Bir tek jantların rengi biraz koyu olsa arabanın rengiyle daha uyumlu olurdu ona takılıyorum. Evde iki araç var birini satmam gerekicek gibi duruyor bakalım nasip

TRueMK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bence jantlar güzel olmuş önü kaldırdığınızı düşünerek daha iyi bir hal aldığından eminim
    Tamponlar ne zaman geliyor

TechTurkey Dragger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    142 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hüseyin neler yapıyorsun böyle?
    @premiumparts / www.premiumpartstr.com

Premium Brands & Special Cars

OZ RACING · SPARCO · MSW · AEM · K&N · EIBACH · H&R · VOGTLAND · MILLTEK · BILSTEIN · AIRTEC · TAROX · PROSPORT · POWERFLEX

Birkan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Valla son hali benimde hoşuma gitti

Hatta arkalara kurtardığı kadar bi spacer ile dışarı alıp daha tatlı bi görüntü alınabilir.

F10 değişik bir araba 20 jantla bile pek konfor bozmuyor. Salıncaklar'ın çift kollu olmasından ötürü sanıyorum

Şuan E90 kullanıyorum bir sonraki hedefim yılbaşına doğru F10 olacak inşallah

Güzel günlerde keyifle kullan
    - Bize Her Yer TRABZON

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Dragger Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hüseyin neler yapıyorsun böyle?
    Ne biliyim abi sen oz jantlar 90 bin oldu deyince bende tarz değiştirdim

Alıntı Birkan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla son hali benimde hoşuma gitti

Hatta arkalara kurtardığı kadar bi spacer ile dışarı alıp daha tatlı bi görüntü alınabilir.

F10 değişik bir araba 20 jantla bile pek konfor bozmuyor. Salıncaklar'ın çift kollu olmasından ötürü sanıyorum

Şuan E90 kullanıyorum bir sonraki hedefim yılbaşına doğru F10 olacak inşallah

Güzel günlerde keyifle kullan
    E90 184'lük dizelse ben senin yerinde olsam 5.35d falan almıyorsam f10 'a geçmezdim. O kadar araba kullandım tadına doyamadığım ah keşke dursaydı dediğim tek arabam e90' ımdı.

Birkan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    E90 184'lük dizelse ben senin yerinde olsam 5.35d falan almıyorsam f10 'a geçmezdim. O kadar araba kullandım tadına doyamadığım ah keşke dursaydı dediğim tek arabam e90' ımdı.
    Evet 184'lük, hatta önceden F30 184 sahibiydim E90'la daha daha mutluyum. Arabamda bakımlı güzel esasen ama bebekle ve eşyalarıyla zor sığıyoruz.

Benim oturma pozisyonumda bebek koltuğuyla arkamdaysa çocuğun ayakları sıkışıyor neredeyse, bagaj zaten ufak biliyorsunuz

Tek geçme isteğim geniş bagaj ve geniş iç alan. Aynı ataklığı ve kullanım zevkini verir mi şüpheli tabii ki ama görsel olarakta çok seviyorum F10'u
    - Bize Her Yer TRABZON

cnzdmr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Birkan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet 184'lük, hatta önceden F30 184 sahibiydim E90'la daha daha mutluyum. Arabamda bakımlı güzel esasen ama bebekle ve eşyalarıyla zor sığıyoruz.

Benim oturma pozisyonumda bebek koltuğuyla arkamdaysa çocuğun ayakları sıkışıyor neredeyse, bagaj zaten ufak biliyorsunuz

Tek geçme isteğim geniş bagaj ve geniş iç alan. Aynı ataklığı ve kullanım zevkini verir mi şüpheli tabii ki ama görsel olarakta çok seviyorum F10'u
    f10 daha konforlu, geniş ama kullanım keyfinde sportiflik konusunda bir tık geride f30 ve e90 a göre. Bunda boyut ve ağırlığında önemi var tabi.
    E90 ın direksiyon hissiyatı ve rijitliği çok ileride zaten, f30 ondan sonra geliyor ama f10 tam bir konfor arabası aslında.
    f10 geçilecekse konfor ve gemiş iç hacim için geçilir. Performans odaklı sürüş keyfi için hala 1 numara e90. F30 da onun arkasından gelir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler