User Tag List

Sayfa 31/34 İlkİlk ... 212930313233 ... SonSon
643 sonuçtan 571 ile 589 arası

Konu: VW Golf MK1 GLD

SNCKTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kaldıgımız yerden devam pek zaman ayıramadım ama bıseylerle ugrastım dodıkler sırıtıyordu soktum kırık catlak oldugunu gordum ve hemen ıse koyuldum

zımpara sonrası

dodikler kuruken torpıdodakı havalandırma parcalarını temızledım

ilk kat ve zımpara sonrası

kaldık basbasa koltuklar ve taban halıları gecen sene yıkamıstım madem koklu temızlık yapıyorum yıne yıkayacam ve arabaya el atma zamanı gelmıs olacak ıcı bombos

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Günümüzdeki torunlarndan bence çok daha kişilikli olan bir araç.
    Konuyu incelerken benimmiş gibi zevk aldım, kolay gelsin...

SametYkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İlk önce emeklerinin karşılığını fazlası ile almışsın zaman harcamışsın ve başarıya ulaşmışsın tebrik ediyorum seni kardeşim çok güzel bir iş olmuş. Konuyu tek tek baştan sona takip ettim bazı resimlerin açılmıyor. Hayallerimde hep böyle bir çalışma var mk1 in GTİ modeline ama Türkiye de yok denilecek kadar az inşallah bize de nasip olur güle güle kullanman dileği ile ALLAH KAZA BELA VERMESİN İNŞALLAH...
    41 UU 106 Peugeot 106 gti 2001
    34 YKN 76 Citroen c3 2010
    34 YKN 89 Vw Transporter T5 2005

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı aarmaganozturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Günümüzdeki torunlarndan bence çok daha kişilikli olan bir araç.
    Konuyu incelerken benimmiş gibi zevk aldım, kolay gelsin...
    tesekkur ederım guzel yorumunuz için inş. daha zevkli hale getirecem mk1 bana gore doneminin cok özel bi aracıdır gerek durusu gerek gıdısı yuruyenı fren kısılıgı olsun bende yeri ayrıdır aracı almadan once hep mk2 ıle ikilemde kalmıstım mk1 almak ıstıyordum ama cok kucuk gelıyordu gozume cunku boy 1.91 olunca ama yanına gelip içine oturduktan sonra butün soru isaretleri gitmisti ici genıs yanı cok rahat araba kullanırken bacagınızı dısarı cıkarabılıyorsunuz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SametYkn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlk önce emeklerinin karşılığını fazlası ile almışsın zaman harcamışsın ve başarıya ulaşmışsın tebrik ediyorum seni kardeşim çok güzel bir iş olmuş. Konuyu tek tek baştan sona takip ettim bazı resimlerin açılmıyor. Hayallerimde hep böyle bir çalışma var mk1 in GTİ modeline ama Türkiye de yok denilecek kadar az inşallah bize de nasip olur güle güle kullanman dileği ile ALLAH KAZA BELA VERMESİN İNŞALLAH...
    bos zamanımda acılmayan resımlerı duzeltecem ***** sırf kaporta boya 3k foto cekmıstım gtı konusuna gelınce hersey hayalle olmuyor senınde alıp ugrasman gerekır helekı gtı olunca en az benım kadar ugrasman lazım gtı zamanında vardı ama k-jet dedıgımız mekanık enj. sıstemınden anlayan cok az insan oldugundan cogu gtı karburatore dondu ve zamanla ortalıktan yok oldular, avatarında gordugum kadarı ıle aynı ilçede oturuyoruz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bugun koltuklara taban halılarına bagaj halılarına paspaslar vs yıkanacak ne varsa yıkadım halı yıkama makınası ıle gecen sene yıkamıstım cok kır cıkmıstı bu sefer cıkmadı ama olsun kafam rahat oldu pek foto cekemedım ellerim ıslak oldugu için

öncelikle plastik iç aksamları temizledim parlattım

işlem sırası

işlem sonrası bu fotoda yeni bir iş daha cıktı pandizot hafıf yamulmus duzeltecem

öncesi

sonrası

buda on koltukların ne kadar yattıgının kanıtı

Suleyman_Ifique - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Masallah elinden neler neler geliyor bu golfu temizden daha temiz tutmak için, projenin takipindeyim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Suleyman_Ifique Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Masallah elinden neler neler geliyor bu golfu temizden daha temiz tutmak için, projenin takipindeyim
    tesekkur ederım bende senın projelerının takıbındeyım basından berı

garaj dar oldugundan dolayı dıs aksama (kaporta- boya) bısey yapmıyorum o yuzden içerisine el atayım dedım yavas ve emin adımlar atmaya calısıyorum
    ama ilerde saklayabileceğim geniş bi garajım olunca komple sokup cevirme aparatına takıp hayalımdekı mk1 yapacam söyle 1.9 pd tdı elektronık klimasından
    hidrolik dreksiyonuna kadar yanı dıstan bakınca 81 yılının mk1 gozukecek ıc aksamıda mk1 ama yuruyen fren motor vs yuklu olacak ıns

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bugun koltuklara bakayım dedım kurumustu ve hep gozume carpan dıkıslerdekı acılmaya artık dur dedım ve olaya el attım

artık ınce ısler bıtsede araca el atsam yıllanmıs yalıtımlar duruyor

emniyet kemerlerini soktum gerı sararken cok yavastı artık ıyıce yavas oldu yenılerını almam gerek tabı fotoda sag taraftakı (adını bılmıom ) tamır ettım yarın fotoları atarım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu aralar pek dokunamıyorum arabaya ama ne zaman gıtsem hep bıseyler sokesım gelıyor gecenlerde arka hoperlorlerın oldugu kısmlar kalmıstı sokmedıgım onlarada el attım aksamları catı katında tadılat ederım dıye

bunlar arka davlumbazların ustune gelıyor catlaklar mevcut ilk iş temizledim yapıstırdım kuruma sonrası zımpara ve boyasını atacam

hala fabrıkasyon yalıtımları saglam duruyordu bende elımden geldıgınce sokmeye calısıyorum tabı hemen olacak bır ıs degıl ara ara sokuyorum
    hafta içi yalıtımı bıtırmıs olup elektrıksel bir kac özellik ekleyecem tabı dıstan bakınca orjinallikten cıkılmadan yapmaya özen gösterecem

aracın içi bombos elektrık işine baslayınca direksıyonuda sokecem silgec sinyal kollarını söküp ne var ne yok kontrol edecem

hayaller kawasaki gercekler golf

yyk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kafadan şekli çok güzel ama
    Şüphe , tek gerçektir ...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı yyk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kafadan şekli çok güzel ama
    tesekkurler inş. muayneden sonra dıger taraflarıda güzel olacak

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bugun kontagın baglı oldugu plastık aksamı ve plaka lambalarını soktum ve temızledım artık ıcten sokulmeyen tek direksıyon var

yarından sonra yalıtıma baslayacam cumaya kadar bıtırıp hafta sonuda elektrik işlerine baslamayı planlıyorum

catlak ve kirli davlumaz plastıgı

sonrası

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    önceki sayfalarda ucmus fotoları guncelledım tabı bıraz hızlı gıtmısım orta sayfalarda hala boya asamasında fotoları var
    bugun elektrık tesısatı ıcın parcalar aldım ıns. ıstedıklerımı basarabılırım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    dun basladım temızlıge once supurgeyle sonra halı fırcası ve detarjanla ıcını bı guzel yıkadım kuruduktan sonra basladım yapıstırmaya on kapının marspıyellerıne yapıstırmadım cunku doseme tam oturuyor sonra sıkıntı yasamayım dıye zaten cekomastık tarsı bısey vardı hep ıstıyordum yalıtımı bugune kısmetmıs oncelıkle motor duvarından basladım stop duvarına kadar yapıstırdım acele etmeden 2 gunde bıtırdım tabı bıkac parmagımı kaybettım
    aksama dogru tesısat kablolarını yerlestırdım ve elektrık aksamında yapacagım işlere giristim yarın elektrık ıslerını bıtırıcem
    koltuk kızak cart curtu (adını bılmıyorum ) temızledıkten sonra foto cekmedım ama bayagı temızlendı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    dun gece tavan lambasına beyaz led dosedım calıstırdıgımda eskısı kadar aydınlatmadıgını gorunce soktum
    bugun ilk iş olarak eskı parcalanmıs kapı switchlerını degıstırdım ve uclarını yeniledim tavan lambası yanınca elimde kalan ledleri ayak aydınlatması için kullandım
    tabı kapı switchlerine bagladım sonra hızımı alamadım bagaj aydınlatmasıda yaptım bagaj için ayrı switch bagladım yanı bagaj ve ayak aydınlatmaları ayrı oldu daha monte etmedım elektrik işleri bitince monteleyecem
    tabi bu ledleri gözükmeyen yerlere yapıstıracam bakınca sırıtmayacak
    yine hep istedigim el frenı lambasıydı onunda tesisatını sıfır cektım sonra el frenı lambasının 2 kademe oldugu için 2 kademeyı emnıyet kemerı için ayarladım onunda tesisatını ayarladım kemere el atmanın zamanı geldı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bugün ilk olarak konsoldaki patlak yanmayan ampullerı degıstırdım degıstırdıgımde yıne yanmayan ampullerın temazsızlıklarını giderip yaktım artık aksamları konsol guzel gözükecek sonra aksamlari torpıdo kapagını actıgımda illa elimde fenerle bişey aramamak için led yaptım tesisatını cektım switch bagladım tabi torpıdo takılı olmadıgı ıcın baglantısını yapamadım arka silecekte bi temazsızlık vardı motor kısmında ki soketleri cıkardım tek tek temızledım ölçtüğümde sağlam olduklarını gördüm tekrardan saglam bı sekılde bagladım yarın hava güzel olursa direksiyonu sökecem ve kolları temizleyecem yaptıklarımla alakalı foto cekmeye zamanım olmadı ama baslamadan cektim bi tane

Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arabanın ilk haliyle son hali arasında everst var. Maşallah

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)