User Tag List

Sayfa 26/26 İlkİlk ... 16242526
477 sonuçtan 476 ile 477 arası

Konu: Alfa Romeo 159 - 1.9 JTDM - Büyük turbo, enjektör, intercooler, manifold,

mcemrek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bugün iş çıkışı siyah bir 159 gördüm kötü durumdaydı. dedim her 159 güzel olacak diye birşey yok. ama güzel olan ne alemde acaba. bayadır youtube yada forum olarak güncel görmedik. bir iki yazı yazalım da eksi yiyelim botlardan.

sonra eve geldim tech e bakayım derken satıştaki ilanları gördüm bir an korktum proje sona mı erdi diye. ama fazlalık parçalarmış diye sevindim kendi adıma.

bu arada kesenize bereket

emre2blue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kelalper Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Egzos çıkışın çok ısınıyorsa da kesiyor olabilir. EGT değerlerin nedir görebiliyor musun?

EGT tabiki görebiliyorum, ama onunla alakalı değil. Daha araba alt devirlerde bile basınç veremez durumda. Ve Hatta kaç aydır test ediyoruz. Daha da kötüye gidiyor. Yeni bir PAL siparişi verdim Emme tarafına. 10+0'dan 7+7 'ye geçeceğim. Turbo Balans işleri de yapılacak. Ayrıca neden Basınç basmıyor bakacağız.

Alıntı mcemrek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bugün iş çıkışı siyah bir 159 gördüm kötü durumdaydı. dedim her 159 güzel olacak diye birşey yok. ama güzel olan ne alemde acaba. bayadır youtube yada forum olarak güncel görmedik. bir iki yazı yazalım da eksi yiyelim botlardan.

sonra eve geldim tech e bakayım derken satıştaki ilanları gördüm bir an korktum proje sona mı erdi diye. ama fazlalık parçalarmış diye sevindim kendi adıma.

bu arada kesenize bereket
    Proje devam ediyor. Araba sadece yürüyor. Su almasını çözdüm. BOSE müzik sistemi yaptım. İşlerimden dolayı videoları bitiremedim. ÇOOOOOK uzun videolar çektik. Ama onları kesip anlamlı 40-50 dk şeyler haline getirmeye çalışıyorum.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler