User Tag List

Sayfa 12/12 İlkİlk ... 2101112
220 sonuçtan 210 ile 220 arası

Konu: çakma mıke tyson türkiyede......

Le10ur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    keske yolcular ıyıce bır dovseymıs bu nedır ya

İbrahim33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dün haberlerde izlerken çok küfür ettim bu ite...Ama şoförde aranmıyor değil yani...Savcılık serbest bırakmış ben olsam , onca kişinin hayatını tehlikeye attı diye mahkemeye sevk ederdim...
    Alıntı B.Koçer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İtalyan aşktır Alman ticaret
    KALBİNİ MAHŞERE GÖTÜR !!

onat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    milletin canını tehlikeye attığı için söylenenlere hak veriyorum ancakiçi tıklım tıklım olana kadar, dip dibe onlarca adam alırsan ve sonrada bi zahmet çekilde aynayı göreyim dersen adam az bile yapar.

yıllarca eryamandan kızılaya bu durumdan çok daha kalabalık otobüslerde gittim geldim çok daraltıcı ve bunaltıcı bir durum, dalga geçer gibi bi zahmet çekilde aynayı göreyim diyor bide. keşke bi zahmet durdurur musun şu aracı diyip aşağı indirip dövseymiş.
    schumi
    dr.46
    iron tyson
    frank ' the chemist ' zane

_sinan_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    vallahi 2 videoda da otobüs şöförleri haksız , hele ilk videoda o şöför artis artis konuşmuyomu iyi oldu.. nası hoşuma gitti..

TechTurkey M_PROJECT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rebeloghy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nasıl ya ne kanı ne kaynaması ? haksız olduğu için bir gram içim cız etmedi ne yapayım ayıp mı ? Hakettiğim yerde aynı dayağı yerim bunu öğrendim ben ne kadar genç olsam kanım kaynasa da ama kac yasında adam ögrenememiş.

Polisin maaşını da ben ödüyorum. Vatandaş ödüyor. Memur dediğin, maaşını devletten alan herkes vatandaşa karşı ekstra dikkatli ve özenli olmak zorundadır çünkü maaşını vatandaş sayesinde alıyor. Bana biber gazı sıkacak yada jopla vuracak polis ile tanışmak isterim gerçekten. Ben kimseye saygısızlık yapmıyorsam evimi çevremi düzeni korusun diye maaş alan polis artislik yapamaz !

İzmir'de eshot'a bağlıdır belediye otobüsleri. Araçları devlet alıyorsa para bizim cebimizden çıkıyor demektir, bakımı bize kaçıyor demektir dolaylı da olsa. Halk otobüsleri ne ile alınıyor devletin ekstra gelir kaynağı mı var otobüs almak için ? Para bizden çıksın, bizim paramızla memur bize gider yapmaya kalksın vatandaşım da bunu izlesin.. Neden böyle çünkü eğitimsiziz. Eğitim diyorum bakın üniversite bitirebilirsiniz bu öğrenimdir, eğitilmemiş insan haklarını bilmez. Maaşını ödediği polis'ten korkan nesiller yetişir.......

haklisin guzel kardesim , maasini odedigi polisten korkan bir nesil yetisecegine , insaligini kaybetmis , hakli da haksiz da olsa bunu siddetle cozmeyi amaclayan , tanik oldugu siddeti savunan bir nesil yetismesi cok cok daha saglikli ulusumuz icin . haklisin ..

maasini odedigin polis abilerin de var bu forum da , adini soyadini yazda korkmadigin belli olsun canim benim
    Straights are for fast cars, but turns are for fast drivers!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SekoLive Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi bu kaza kötü olmus

bugun haberlerde izledim

gerçek o.ç. görmek isteyen izlesin 3 gün önceki kınalı kavşagındaki bmwnin tırın altına girdiği kaza...

allah belalarını versin 2 tane adama sebep olmuşlar

Saniye saniye feci kaza anı!

o yola geri geri ters gelen kamyoncuya adam öldürmekten hakim karşısına çıkarılmalı şerefsizler 2 tane can bunların işgüzarlığından dolayı gitdi

Vtec_2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    haha. Memura hakaret , sene ıcındekı odenen vergı dılımıne gore degıssın damga vergısı 26,25 ona gore hesaplayalım Bende sene ıcınde bıton vergı oduyorum fakat otobuste kalk ulan oraya oturma o koltugun sahıbı benım parasını ben oduyorum dıyemedım.

Ya allah askına yok memurun maasını verıyoruz mılletce bılmemne flan fısır. Eee iyi oldu vergi oduyoruz dıye bınelım memurun tepesıne.

Toplumca hem cok gergınız hemde cehaletın onune gecemıyoruz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Polisin maasini sen oduyosan cevirmelerde de durma o zaman, ceza yazdirma kendine egzos tak sanane ne yuksek sesle muzik dinle sanane de naisl olsa parasini sen veriyosun adamin bide onun lafini mi dinliceksin ?

Bole sacma bahanelerle kendini kucuk dusurme bari.

Sacmaliga bak ak. Sanki o 1 trilyon vergiyi baban kendi verdi bos muhabbette son nokta
    Alıntı Berk007 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    senin gibi adamda kimbilir ne oynatıcılar vardır, bunu da indiriver

huseyinturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SErhat. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaş metrobüs-İett belediye kurumu değil mi? Sonuçta kamu kurumu?

Belediyenin otobüsü şahıs için mi çalışıyor? Dediğinden bu çıkıyor?

Adını verdiğin kişi/kurum Hollanda malı paselis mi ne haltsa markası, o araçların Türkiye distribütörlüğünü yapmıştır, yapıyordur; normaldir.

Ayrıca metrobüsü savunmuyorum. Sen gece yarımdan sonra kalkan 303'ler için iyidir dedin ya sırf gece o saatte bile çalıştığı için, ben de taa B.düzü'nden kalkıp Kadıköy'e kadar gelen ve 24 saat çalışan sistem de iyidir dedim bu bakış açısıyla bakarsak.

Ayrıca 303'lerin çoğunda yazıyor akbil makinasının yanında şoföre sormadan akbil basmayın diye. Adamlar akbil bastırmıyorlar, minibüs gibi parayla çalışıyorlar. En azından o binmek zorunda kaldığım birkaç araba öyleydi. Ee, kayıt dışı kazanç olmuyor mu bunlar? Akbil basılsa ne kadar kişi iinip binmiş belli olacakken, elden ele para yöntemiyle o da havaya uçuyor(!)
    Aynen öyle rebeloghy arkadaşımızın babasının parasıyla alınan o araçlar, malesef bizim devletimize çalışmıyor. Ama birilerine çalışıyor orası başka..

Bak 303lerin personeli melektir vs demiyorum ben. Ama yolcu potansiyeline göre 5 dakikada bir araç kaldırıyorlar, çok iyi bence. En az para kazanan hatlardan biridir zaten 303ler. Koca otobüs uzun yol aracı gibi ful koltuklu. Yaktıkları yakıta göre, çalışma sıklığına göre ve araçları fazla olduğundan günde 2 sefer ya atıp ya atmamalarına göre iyi çalışıyorlar sefer adedi olarak.. abi 10 dakikada bir çalışşsa o 303ler para basarlar para. Kumburgazdan sonra tek kalemler başka hat yok, ama bu kararı reddeddiler toplantıda, yolcuyu kaldıramamak , mahcup olmak korkusuyla. Sadece çalışan personel olarak düşünmeyin bu araçları. Yanlış gördüğünüzü şikayet edin, bol bol ediyorlarda zaten iett ceza yazıyor ama sadece, önlem almıyor ***** gelir kaynağı.

6 farklı tarifesi var silivri hattının o yüzden sormadan basmayın yazıyor. İnsanlar paraya öyle düşkün hale geldiki (kendimde dahilim buna istanbulda öğrenci akbili ile gezmeyince canım yanıyor toplu taşıma kullandığımda ) 6,5 Tl olan yenibosna silivri arasında akbilde 1,95lik tarifeyi görünce basıyor , sonra aa bastım artık bu seferlik böyle olsun oluyor.. Kayıt dışı çoook paralar kesiliyor bizden ayrıca onu merak etme sen. Misal bu ay 850 llira ruhsat bedelimi ne kestiler, zaten 300-15-175 lirada her ay iett tarafından kesilen bedeller var. Keyfe yazılan cezaların dışında.

Alıntı c20let Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kocaeli'de bu sistem var belediye otobüsünden taksi dolmuşuna kadar tüm araçlar sadece kentkart kullanıyor sistem havuzdan dağılıyor. Başlarda havuzdan dağıldığı için yolcuları duraktan almadan basıp gidenler oldu şimdi kamera sistemi kondu ve ciddi cezalar geliyo durağa girmeden giderse çok iyi oldu sistem.
    Kamerayada gerek yok, duraklara bir numara yazılır, durağa girmeyenin kodunu vatandaş arar şikayet eder. İstanbulda zaten uydu takip sistemi var yan yola girip girmediğimizi bile anlayıp ceza yazabiliyorlar, durakta durmamanında önüne geçilir illaki.

rebeloghy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Gko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Polisin maasini sen oduyosan cevirmelerde de durma o zaman, ceza yazdirma kendine egzos tak sanane ne yuksek sesle muzik dinle sanane de naisl olsa parasini sen veriyosun adamin bide onun lafini mi dinliceksin ?

Bole sacma bahanelerle kendini kucuk dusurme bari.

Sacmaliga bak ak. Sanki o 1 trilyon vergiyi baban kendi verdi bos muhabbette son nokta
    Dogru düzgün yorum yazarsan sevinirim. Ben polisin maaşını vatandaş ödüyor o zaman çayımı polis koysun mu dedim ? Niye illa geyiğe vuruyorsunuz ki. Görevini tabi ki yapacak polis. Ama bu ülkedeki gibi haklı bir vatandaşı azarlamayacak, artislik yapmayacak diyorum. Neresi yanlıs bunun ? Babam cebinden cıkardı vergi verdi 5 tane otobüs aldık inin onlardan mı yazmısım ben ? elinde imkan varken vergi kaçırmayıp ödetmiş şirkete yani işini doğru yapmış ? o zaman memur da işini doğru yapsın diyorum.
    -Fırat

rebeloghy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı M_PROJECT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    haklisin guzel kardesim , maasini odedigi polisten korkan bir nesil yetisecegine , insaligini kaybetmis , hakli da haksiz da olsa bunu siddetle cozmeyi amaclayan , tanik oldugu siddeti savunan bir nesil yetismesi cok cok daha saglikli ulusumuz icin . haklisin ..

maasini odedigin polis abilerin de var bu forum da , adini soyadini yazda korkmadigin belli olsun canim benim
    İnsanlıgımızı kaybedip her yerde her konuda saldıralım keselim doğrayalım mı demişim güzel abim. Hakkı yenip de susan bir nesildense , fazla da olsa haddini de aşsa hakkını yedirmeyen nesilden yanayım.

Tek şahıs olarak 129838 numaralı polis memurunun maaşını babam ödedi ben ne dersem onu yapcak mı demisim ben ? Memurun maaşı vatandaşın vergisinden ödeniyor. Memurun işi görevini yapmak diyorum. Kamuda çalısıp memur olmayan insanlar için de geçerli bu. Polis'ten korkmamak demek polise saygısızlık sacma sapan hareket yapmak mıdır ? Hakkını bilip kanuna saygı duyan kurallara uyan vatandaşa fırça atan polislerden bahsediyor olabilir miyim acaba?

Adım : Fırat Abraş
    İzmir üniversitesi İşletme 1.sınıf öğrencisiyim
    35 eru 76 plakalı uzun dönem kiralık babamların şirket aracını kullanıyorum genelde. Hatay- güzelyalı- balçova-alsancak tarafındayım genelde.

Görevini doğru şekilde yapan polise tek kelime lafım yoktur. Diğerlerine ise her daim söylencek lafım çoktur
    -Fırat

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)