User Tag List

Sayfa 42/60 İlkİlk ... 32404142434452 ... SonSon
1128 sonuçtan 780 ile 798 arası

Konu: Esnaflar İşleriniz Nasıl?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    herkes yazın tatilci çok oldu antalyada bütün oteller doldu vs diye ekonomi iyi sanıyor ancak turizm sezonunda odalar aylar öncesinden satılır. Millet yılbaşında parasını ödediği tatile gitmeyecek mi? Olan otelcilere oldu. Adamlar ucuza Ekim Kasımda sattıkları odaların kahvaltısını yemeğini katlanmış olarak ödeyecekler şimdi toptancılara vadesi gelince.
    IN BOOST WE TRUST

mikelazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    91 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kelalper Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    herkes yazın tatilci çok oldu antalyada bütün oteller doldu vs diye ekonomi iyi sanıyor ancak turizm sezonunda odalar aylar öncesinden satılır. Millet yılbaşında parasını ödediği tatile gitmeyecek mi? Olan otelcilere oldu. Adamlar ucuza Ekim Kasımda sattıkları odaların kahvaltısını yemeğini katlanmış olarak ödeyecekler şimdi toptancılara vadesi gelince.
    aynen
    21 ağustos 2018 tatilimi ,yarı fiyatından daha düşük bir ücrete 2017 aralık ayında almıştım...

10 senedir erken rezervasyon herşey dahile giderim.son 4 senedir kalite inanılmaz düşmeye başladı.adamlarda haklı nedesek boş

grkm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aradan bir kaç ay geçmiş konu sessiz..

Esnaf işleriniz nasıl ?

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    esnaf değilim ama bizim işler rusyada güzel ancak türkiye içinde bomb.k hale geldi. tabi sadece rusya tr deki işleri finanse edemez, dolayısı ile çıkarılan işçi sayısı 100ü buldu. 400 kişiden 300e düştük sanırım. umarım daha da küçülmeyiz. sonuçta 100 aile den 1er kişi işsiz kalmış oldu.
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    valla işler super , oyun oynuyorum butun gun okadar süper yani

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı grkm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aradan bir kaç ay geçmiş konu sessiz..

Esnaf işleriniz nasıl ?
    Süper!!!

Çalıştığım firmada süresi belli olmayan bir haftada 3 gün çalışıp kalan 2 gün tatil olarak devam etme durumu var.

Kendi işimde 5 kişi idik 2 sini çıkarmak zorunda kaldık. Şuan 3 kişi devam ediyoruz.

Ama böyle devam ederse eğer 1 kişiyi daha çıkarmak zorunda kalacağız ya da haftada 2 gün ücretsiz izin vermek yoluna gideceğiz.

Diğer yandan maliyetler hala yüksek zammı çakan çaktığı yerde bıraktı kur falan geri geldi diyip kimse indirim yapmıyor.

Arabayı daha eski bir araç alıp kalanıyla borç ödeme planıyla ilana koyduk bakalım 3-4 ay sonra ne olacak. Ya batacağız ya çıkacağız

YAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    45 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Otomotiv sektöründeyim,markalar üretimde aylık 5000 adet x bir parçayı ürettirirken şuanda kimisi 2000 kimisi 1500 adetlere kadar düştü günlük üretimde,işçi çıkarma söz konusu şimdilik değil lakin üretime göre cumartesi günleri üretimdeki işçileri ücretsiz izine gönderiyoruz bazı haftalar.Yeni projeler almak için çalışıyoruz.Ve ağırlıklı olarak euro bazında çalıştığımız için aldığımız parçalar euro karşılığı geliyor seri üretim hazırlığında aşırı dikkatli çalışılıyor.
    91' E34 M50B30 Avus blue
    98' E36Cp Cosmosschwarz
    05' E46Touring Titan silber
    08' E90 335D Sapphire black
    11' E90 325D Sapphire black

exclusive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ekim ayında 12 adet 2.el araçtan sadece 1 adet o da ayın son günü satarak siftah yaptık bu ay siftah yok araç adedi 14 oldu 3 günde 2 kişi ararsa arıyor o kadar

hddsheriff - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Parayı geçtim çek bile alamıyoruz. Kimse telefonuna bakmıyor kapılar duvar. Meb den mütahitlere ödenek çıkmıyor haliyle o tarafta da alacaklar dağ gibi birikti. Allah sonumuzu hayır etsin...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bugün elime konkordato listesi geçti içerisinde 524 adet firma ismi var. İçersindekilerden 1 tanesi malzeme tedarik ettiğimiz 3 taneside malzeme verdiğimiz firmalar. Allahtan peşin çalışıyoruz borç harç yok. İş geneline bakarsak geçen sene bu döneme göre %70 gerideyiz. Marin piyasası patatese bağladı. Bozulan aküyü tamir eden var mı diye soran manyaklar var.
    IN BOOST WE TRUST

kado - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onursumer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla işler super , oyun oynuyorum butun gun okadar süper yani
    Onur hala Topkapı'da mısın?
    ‎kızlar uzadıkça çirkinleşiyor; kız dediğin 1.60 - 1.75 olacak. 1.85 kız mı olur ya. he bu arada 1.45 de olmaz, o ne lan öle iddaa oranı gibi..

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    187 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    İç piyasa bitik, ihracata yetişemiyoruz.
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

mert_can 41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Vallah yazdan beri çok kötü bir sezon geçiriyoruz tek ümidimi okul sezonuydu ama sağ olsun izmit büyük şehir belediyesi yandaşa yardım kampanyası yapmış küçük izmitte 10500 kişiye kırtasiye yardımı yapmış ihaleye falan açmadan tek bir kırtasiyeden.... İş yapabilceğimiz tek sezondada sayelerinde iş yapamadık. Eskiden her ay 5-6 kez arabayı ağzına kadar doldurup müşteriye giderdim 2 aydır 1 sefer bile gidemedim. Olan faturaları ödeyen yok bu sene çok zor başladı yaza kadar dayanabilirsek iyi yoksa kötü olucak ciddi manada bunaldım artık.
    Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mert_can 41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vallah yazdan beri çok kötü bir sezon geçiriyoruz tek ümidimi okul sezonuydu ama sağ olsun izmit büyük şehir belediyesi yandaşa yardım kampanyası yapmış küçük izmitte 10500 kişiye kırtasiye yardımı yapmış ihaleye falan açmadan tek bir kırtasiyeden.... İş yapabilceğimiz tek sezondada sayelerinde iş yapamadık. Eskiden her ay 5-6 kez arabayı ağzına kadar doldurup müşteriye giderdim 2 aydır 1 sefer bile gidemedim. Olan faturaları ödeyen yok bu sene çok zor başladı yaza kadar dayanabilirsek iyi yoksa kötü olucak ciddi manada bunaldım artık.
    zaten bunu da anlamıyorum. yardım yapmasın demiyoruz ama yapıyorsa da adaletli yapsın. yaparsın piyasa araştırmanı koyarsın fiyatları, işine gelenlerden bu fiyata malzeme alacağım dersin. kabul eden esnaflardan eşit miktarda alır geçersin. birini çok zengin ederken diğerlerini cidden batırıyorlar. adamların yapacağı hayırda bile hayır yok.
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

mert_can 41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı GokhanRS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    zaten bunu da anlamıyorum. yardım yapmasın demiyoruz ama yapıyorsa da adaletli yapsın. yaparsın piyasa araştırmanı koyarsın fiyatları, işine gelenlerden bu fiyata malzeme alacağım dersin. kabul eden esnaflardan eşit miktarda alır geçersin. birini çok zengin ederken diğerlerini cidden batırıyorlar. adamların yapacağı hayırda bile hayır yok.
    ihale açmamasını geçtik mesela gebzede olan öğrenciler için ordaki kırtasiyeyi şehir içindekiler için ordaki kırtasiylerle anlaşsa sesim çıkarsa çarpılim yok bir kırtasiye tüm şehre tek başına iş yapıyor. Gerçekten bu eşitsizliklerden yıldım.
    Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kado Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onur hala Topkapı'da mısın?
    evet topkapı devam

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

tylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alacak koşturmaktan bitap düştüm eskiden olsa alacağımı dile getiremezdim şimdi neredeyse insanların boğazına yapışıyorum. Dün iki kişiden toplam 45.000 aldım cocuklar gibi sevindim bu alacaklarımı 1 senedir koşturuyordum.
    Alıntı free-hifi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu konunun bir üst leveli kaç yaşında milli oldunuz olur ...

CemBerk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben okuyorum da abim esnaf. Alüminyum ve PVC doğrama sektöründeyiz. Şunu söylesem ne kadar kötü olduğu belli olur herhalde. Kamyonetimiz 2 vize arası sadece 5 bin kilometre yol yapmış.

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    son 4 gündür dikkatimi çekiyor. 7.35 de evden çıktığımda 7.58 gibi iş yerinde olurdum.

2 senedir güzergah aynı 2 dk oynar oynamaz uzun süreli bir gözlem yani.

son 3 gündü 7.44 de evden çıkıyorum 7,55-7.58 gibi iş yerinde oluyorum. Güzergah adapazarının oldukça kalabalık bir ana atreti.

Araba yok neredeyse sokakta, fabrikalar izinde, çalışanlar yakıt harcamamak için muhtemelen arabaya binmiyor.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)